Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
LazAnyák:-)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 26, 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szép estét mindenkinek!!! Laughing Laughing Laughing

Kulikzsu nagyon jóü kis program a horgászat jó kis dumapartik meg kártyapartik
Remélem jól éreztetek magatokat..

Mi ma Szigetszentmiklósra zarándokoltunk le az autópálya mérnőkséghez
Hu komolyan fájt a szívem mert nem tudtam elmenni a telkünkig pedig félúton jártunk, mert ott olyan föld út van hogy jáj... a babakocsi kereki így is majdnem kitörtek.
Apukámmal találkoztunk mert vitték őket Komáromba fát őrizni.
40ftból megjártam az oda-visszautat Laughing Laughing Laughing Laughing ( Évikének magasabb összegű cspére jár az utazási kedvezmény nekem neki ingyen van még a kora miatt is.
Nagyon vágyok ki a telekre csak volna valakinek egy jó járgánya mert hugimnak van jogsija azzal nincs gond Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kulikzsu

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 26, 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tegnap az apai nagyszülők vigyáztak Szabira 2 órát. Mi pedig kimentünk egy közeli holtágra horgászni. Nagyon jó volt, leszámítva, hogy nem volt jó fogás (csak a párom fogott néhány törpeharcsát). Ma anyum jön át, és ma is megyünk. Smile Kiélvezzük, hogy itthon van a párom hétvégén.
Remélem nektek is jól telik.
Puszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 24, 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!!

Kulikzsu nektek esőt estére hogy jó legyena fű

Itt eső nélkül is már nyírják akkorára nőtt ahol lakunk minden zöld olyan szép most a lakótelep Laughing Laughing
Zöldövezet vagy mi Laughing Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kulikzsu

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 24, 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Végre esett eső, de csak 7mm. Ez semmi, épp csak a port verte el. Ha ennyi csapadék lesz idén, az nagyon nem lesz jó.

Felénk most tombol a rota vírus, Kicsit parázok, de ha nem találkozunk betegekkel, akkor ugye nem kaphatja el a kisfiam?
Eddig mindent megúsztunk...
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 23, 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Áhá, így értem a locsolást... ÉS esett az eső? Itt éjjel esett, bár ugye ez azért más megye (mondjuk szomszédos) , meg pár100 km...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kulikzsu

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 22, 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Zsuzskanéni: Nem esett felénk...
A kútvíz kicsit salétromos, nem jó a gyenge fűnek, csak később. Most el van borulva, dörög is, remélem lesz egy nagy eső. Nagyon kellene a csapadék.
Evinene: sokszor gondolok azokra, akik dimbesdombos helyen laknak. Nem lehet egyszerű babakocsit tolni. Nálunk csak egy emelkedő van, mert egy holtág "gödrében" lakunk. Ez nem durva...
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 21, 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló, mi a megyeszékhely, és 15 km-es körzetébe járunk "haza". Smile

Pénteken nem esett? Békéscsabán jó kis zuhi volt aznap este...
Nincs fúrott kutatok?
Anyák napja, nekem már a 9. erről az oldalról, de mindig meghatódok.. Pedig gyerekkoromban sose értettem, hogy miért bőg anyám, amikor fellépünk, , ajándékozunk, verset mondunk, stb... most már tudom... Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kulikzsu

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 21, 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Zsuzskanéni, hova jártok Békés megyébe?

Én sem készülök ám anyák napi meglepivel magamnak. Azért furi, mert ez az első anyák napja erről az oldalról is. Smile

Jaj eshetne már. Nemrég vetettük el a füvet, és eddig csapról locsoltuk. Nem olcsó gyep lesz...
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 20, 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot!!

Mi meg asok intézni való miatt vagyunk alig még otthon is ma is 4,5órás dolgunk volt.
Fel a hegyre mindenkinek fogyinak ajálhatom az Ali utcát
babakocsisan felfelé tolva alkarom tiszta Popey lesz már a végén Laughing Laughing Laughing Laughing

Tivadaroknak boldog névnapot Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 20, 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi jól, csak keveset vagyunk fent, a jóidő csábít, ráadásul amig letn sétálunk, meg itthon teszekveszek, nem jut eszembe enni.. Smile Merthogy le kéne adni 2-6 kilót. Smile
7végén meg Békés megyébe járunk családozni. Smile

anyák napjára én nem lepem meg magam, lepjenek csak meg a fiúk. Smile

Sör: na ugye? Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
kulikzsu

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 17, 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Jó régen írtatok, elvitt titeket a húsvéti nyuszi?
Nálunk jól telt a hétfő, a fiúk 8-11 közt oda voltak locsolni. Furcsa volt 3 órát itthon gyerek nélkül. Smile
Sör: ittam, és senkinek nem lett baja. Very Happy Az alkoholmentest nem tudom meginni.

Tyű, 2 hét múlva már anyák napja. Mivel is lepjem meg magam? Very Happy Very Happy

Írjatok, hogy vagytok!

Puszi
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 11, 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok ide is mindenkinek szép napot kellemes hétvégét, ünnepeket!!! Laughing Laughing

Kulikzsu biza lehet pont nálunk is ahol lakunk Zöldövezet és csendes a környék 20ezren lakunk a József Attila lakótelepen de falu a Belvároshoz képest,
csak a metrónál látszik mennyi ember jön össze amúgy eloszlik;
2nagy játszóterünk is van szóval, tényleg falu a városban és nagyon keresett környék Shocked Shocked Shocked
Pont hugim magyarázta tegnap pedig a 4emeletes házakban ( és sok van itt) nincs lift mi is a 4.emeleten lakunk. Confused
Ajálhatom Soproni szűz nevű sört attól lazulhatsz alkohol mentes, tegnap próbálta anyum és bejött neki ( dreher meg az arany ászok ízlett neki eddig alkoholmentesben Laughing Laughing Laughing

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 10, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló! Smile
Még él ez a topic? Wink de rég írtam ide, atyaég..

Kulikzsu, én spec. néha sörözök/söröztem szopi alatt is, nem hiszem, hogy 1 korsó sör annyira ártana, néha...na jó, azért nem állandóan, vagy van az alkohol mentes variáció is Smile

3 gyerek? Nálunk nem tűnik fel anyagilag a különbség, bár az iskoláztatás arrébb lesz a kicsiknek. Smile vagy inkább Sad Wink
mindegy, én optimista vagyok, főleg, amikor ilyen szép idő van Smile

7végén megyünk a nagyikhoz húsvétolni Békés megyébe,a srácok végigöntözik a rokonságot, aztán hétfőn irány vissza, de csak a leányzóval, a fiúk maradnak, hogy nekem is legyen némi szusszantásom...bár a legtöbb munkát a legkisebb igényli. Bár ha nincs két lakásfelorgató, talán sikerül kissé jobban rendet vágni.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
kulikzsu

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 10, 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Milyen sokan vagytok a fővárosból. Sokat gondolok arra, hogy a nagy városban is lehet találni csendes, nyugis helyet, ahol lehet sétálni, játszóterezni?
Mi hétvégén lesétálunk a folyópartra, alig várom, hogy már ne csak babakocsival közlekedhessünk.
Húsvét hétfőre horgászatot terveztünk. Ti vendégeskedtek?

Borka: mi az a Kramazol:?:
Nikolette: de jó, hogy neketek belefér a 3. baba is. Én a másodikon is erősen gondolkozok. Ebben a mai gazdasági helyzetben....pedig nagyon nagyon szeretnénk.

Hu, de lazulnék én is egy nagy korsó sör mellett. Csak ugye ez a szoptatás alatt...Sad
Vissza az elejére
anicsn

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is jövök lazulni Very HappyVery HappyVery Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Borka hát igen lazulj el te is Razz Razz Razz Razz Razz

Én is már lazulok, mert kislányom elaludt párom meg most viszi le a kutyinkat sétálni
Amúgy végre picit hűvősebb van

Jó étvágyat kívánok a vacsihoz Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Razz Razz Razz Razz Razz

[^]  
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Üdv mindenkinek!
Csatlakozhatok?
Alapban is elég laza anya vagyok. Smile Csak szét ne essek. Smile

Hogy vagytok?
Nálunk én épp félig dolgozom, félig netezek, Apa meg közben elvan a gyerekünkkel. Razz

Mondtam, hogy laza anya vagyok. Laughing

Ja! És Karamalzot iszom... Wink
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 30, 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg hol vagytok laza anyák néha azt is kéne lazítani:)SmileSmile

[^]  
Vissza az elejére
anicsn

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 19, 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eltűnt mindenki Crying or Very sad
Vissza az elejére
anicsn

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 15, 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenkinek kellemes időtöltést kívánok a hosszú hétvégére!
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 15, 00:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én kisfiam feje alá kb 2évesen tettem párnát
most 6éves és egy éve nagy párnázik Laughing Laughing Laughing Laughing

Másik kisfiamat én is idén beadom iskolába bár speciális osztályba, mert beszéd hibás és azért mert már nagyon unatkozna és nem fejlődne semmit az oviban/voltunk iskola érettségi vizsgálaton és mindenben szuper kivéve a beszédben)
pont azért is mert sokan járnak egy csoportba és ugye sajnos Hyperaktív hivatalosan is neurológiailag és a logopédiai osztályban meg csak 15en lesznek Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
anicsn

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 14, 23:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ezt a párna dolgot jó, hogy írtátok Smile

Nikolette, szorítok a spontán babához!
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 14, 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nikolette!!
Sex mindhalálig!!!
Hajrá spontán baba......rádférne már!!!!!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 02, 09:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk van párna, de csak kicsi, api nagypárnázik is, de nekem reggelre állatira megfádul a nyakam, ha nagypárnázok...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
ToDidó

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 01, 08:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csáó Lányok!!
Tegnap egy kicsit el voltam havazódva, de azért jövök erre Laughing Laughing
Nálunk az a helyzet, hogy nagymami, sőt dédi is van, a mi nagyon jó, de sokszor már sok(k) is! Gondolom tudjátok miért Rolling Eyes Iszonyatosan el van kapatva a lányom, én hiába is szeretném valamire szoktatni, nevelni, ha a másik pillanatban megengedik neki, meg csinálhat rosszakat. Evil or Very Mad

Amúgy a csajszi Dalida Wink Wink

Nikolett nagyon szépen alakul a vonalzód Wink Wink hogy állsz? Embarassed

Ma jön Dalcsi kis barátja játszani, lehet, csak holnap leszek, de azért meséljetek mi újság van!!
Vissza az elejére
Borsóleves

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 28, 23:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Tök jó hogy ez a fórum is beindult....szerintem nem ártana egy két fórumot ismét "üzembe helyezni"Smile
pl. az egyedülálló anyák klubját, stb...

A párnás témához visszatérve, az én kis lurkóm egy éves múlt, mivel ketten vagyunk, velem alszik, ugyan úgy neki is megágyazva, nagy párna, takaró, de ez nem azt jelenti, hogy Ő ott is alszik úgy ahogy én, egész éjjel jön-megy az ágyban...én úgy veszem észre, hogy tetszik neki, hogy párnán aludhat, és még soha eszembe se jutott hogy ebből gond lehet....pedig elég aggódos vagyok...
korina001

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 26, 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a párnáás válaszokat..azért kérdeztem mert ő eddig nem párnázott de mivel egymás melett alszunk sokszor igényli éjszaka hogy a karomat a feje alárakjam és ugy sec-perc visszaalszik...
azért filozok valmi könnyű kis párnán ami azért tartja a fejét de nem tul nagy és puha...félek belefordul éjszaka és ugy marad...
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 26, 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát mindegyik nagyszülőnél 1. unoka volt. Ráadásul anyum és a párom szüleinek csak ő volt eddig az unoka. És most jön egy pelenkás, akivel mernek foglalkozni a nagyszülők. Itt is meg kellett vívni a harcokat...Sad Bár most már kezd minden tisztázódni. Kevesebb évkülönbséget szerettünk volna, de sajna így jött ki. Igazából ő lenne a mi 3. közös gyerekünk, csak 5 évvel ezelőtt nem úgy történt minden ahogy szerettük volna, de az a lényeg, hogy most mi van.Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 26, 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lazanyák! Very Happy

Nekem sajna nem lesz barátnőm csak három haverom Laughing

Nikolette,
Nálunk is nagy a korkülönbség, de nem okozott gondot sőt a fiam remek bébisitter és nagyon sokat segít, de ez szerintem nem feltétlen csak a korkülönbségen múlik, hogy hogy állnak a tesóhoz a gyerekek Smile
Most nyártól a kis korkülönbségben fogok tapasztalatokat gyűjteni Laughing

[^]  
[^]  
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 26, 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nikolette írta:
A korkülönbség egyébként még nem mutatkkozott meg negatívan? Merthogy nálam,mint mondtam minimum 11 év lesz közöttük. Confused Már ha feltéve sikerül idén végre valahanyadik lombikom. Confused Iskolás már a nagy fiad,vagy még csak most fog menni?

dehogynem.... Rolling Eyes de már kezd minden a rendjébe menni, bár nálunk halmazati tényezők is voltak...

most megy majd isibe, anyári gyerekek már évvesztesek...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 26, 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nikolette írta:
A korkülönbség egyébként még nem mutatkkozott meg negatívan? Merthogy nálam,mint mondtam minimum 11 év lesz közöttük. Confused Már ha feltéve sikerül idén végre valahanyadik lombikom. Confused Iskolás már a nagy fiad,vagy még csak most fog menni?

dehogynem.... Rolling Eyes de már kezd minden a rendjébe menni, bár nálunk halmazati tényezők is voltak...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 26, 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én Zsombinál megmálmodtam, hogy szép kislány lesz. Csak azzal nem számoltam, hogy ő nem kislánynak készült. sebaj majd a köv...Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 26, 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk is külön alvás van...gyerekek 1 szoba felnőttek másik szoba. A kicsi pöntyögésére rajtam kívűl így sem kel fel senki.Smile
Elsőnél 1 szobásban voltunk, ott nem volt különítés. most jobb, sokkal.Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 26, 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csat témához nem tudok hozzászólni.Smile
Babauszi nálunk is megy, kis Hanyi Istók.Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
ToDidó

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 26, 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hellosztok!!
Csak gyorsan bekukkantok, mert ezer dolgom van, de jövök, amint tudok Wink
Szóval párna.....én is gondolkodtam rajta. Egyelőre csak elalváskor van neki, köztünk alszik el, és félálomban megy a kiságyba. Biztos, hogy még egy darabig nem kap, főleg, mert egy éjszaka alatt képes bejárni az egész kiságyat..... Sőt a takarót sem csípi! Amint lehet, lerugja magáról, próbáltunk már pokrócot, meg dunnát is. Reggelre tuti nincs rajta soha semmi.
Mi igazából kiságyon gondolkodtunk, hogy ki kéne már venni belőle a rácsot, de sajna a mienkből nem lehet kivenni egyet sem, így maradna a gyerkőcágy. Ezzel meg az a gond, hogy mire elalszik napközben, az jó pár perc, és csak úgy lejönne róla.... Twisted Evil Szóval marad a ketrec Wink Wink

Köszi a vonalzó dícséretet. Örülök, hogy rátaláltam, mert nem egy tucatféle Razz Razz

Amúgy azért indítottam ezt a topikot, mert nagyon nehéz másokhoz bekunyerálni magam, meg nem mindig van az embernek kedve pelenkáról és popsikenőcsről, nomeg a sablonos kérdésekről társalogni.
Azt hiszem, én sosem voltam egy könyvből gyereket nevelő típus, inkább a megérzéseimre hagyatkoztam, sokszor elég érdekesen néznek-néztek rám az emberek....... kezdődött ez a gyerek nevénél Wink Laughing Wink Laughing

Most éppen én arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehet a gyereknek a hajába csattot erőltetni? Na azért nem ilyen drasztikusan, de olyan aranyos lenne egy kis csattocskával, de amint meglátja, hogy közeledem a feje felé, elkezd nyüszögni. Sajnos hajat sem szeret mosni, pedig esküszöm nem húzom a haját, vagy tépem Laughing Laughing
Kiskorában még úszni is jártunk, és víz alatt is jól érezte magát, de most...... fürdés is pár perc Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 26, 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Én 3 éves kora óta adok párnát, kizárólag csak kispárnát kap, nagypárna szóba sem jöhet nálunk.Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 26, 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Háát akkor dumcsizzunk...... miröl is?
Dido.mennyire jo a vonalzóód...tetszik nagyon...

Téma!

Ti mikortol adtok párnát a gyereknek az alváskor??????????
nem nagy tollpárnára gondoltam... Laughing
ToDidó

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 25, 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Laughing
Örülök, hogy erre néztél, majd jövök, csak gyerkőcöt kell fektetni Laughing Laughing
Vissza az elejére
Borsóleves

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 25, 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szió
Én szívesen dumcsizok:)
Bármiről.....azt hiszem fel kellene dobni egy témátSmileHátha úgy könnyebb lenne mindenkinek és akkor csatlakoznának....

Borsó
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés