Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Új építésű lakás vásárlás

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
takiakos

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 09, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Új lakást készülünk vásárolni. Amit nem értek, a következő: ha leadod a foglalót, akkor vagy köttetik előszerződés, vagy nem. Viszont még az utóbbi esetben is jó lenne tudni, mi lesz a szerződésben, hiszen ha végül egy neked kedvezőtlent raknak eléd, és ezért elállsz a vételtől, elveszted a foglalót, nemde?

Ez viszont azt jelenti, hogy kétszer lenne szükség ügyvédre: egyszer a foglaló átadásakor/előszerződés megkötésekor, egyszer pedig a végleges szerződés megkötésekor. Viszont kétszer ügyvédi díjat fizetni kicsit húzós.

Hogy szokás ezt csinálni?

Köszönöm,
Ákos
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jitter

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 16, 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én csak annyit tudok, hogy én is és az öcsém is 2x vettünk már új építésű lakást, és csak eggyel, az én második választásommal volt baj. Se penészedés, se egyéb komoly szerkezeti, másaki vagy egyéb gondunk nem akadt a többi 3 esetben. A negatív tapasztalatunkat a Tele-Men Kft.-nek köszönhetjük, szóval kedves Livingstons, tőlük óvakodj!
Sajnos több okosat nem tudok mondani így általánosságban, talán annyit, hogy tényleg nem mindegy, miből készül a ház...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nadim

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 17, 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is úgy látom, nagy a kongás a fejekben, mert egyáltalán nem tudák mi az a lízing,és lehet, hogy ésszerűbb a hitel, de ha a munkáltató azt nem finanszírozza, akkor hiába győzködnek.Sanos lízingről hallani sem akarnak.
Nadim
Vissza az elejére
AnnaE

HozzászólásElküldve: 2008, Máj. 29, 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyasmire gondolsz mint pl a könynűszerkezetes építésű házak?
Vissza az elejére
Nadim

HozzászólásElküldve: 2008, Máj. 20, 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Csak annyit szeretnék a mostanság felhúzott új építésű házak témájához hozzáfűzni, hogy szinte mindenki panaszkodik a penészesedésre.Azt hiszem, hogy az ilyen gyorsan felhúzott házaknál ez természetes.
Vissza az elejére
livingstons1

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 13, 10:17    Hozzászólás témája: Új építésű lakás vásárlás Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni új lakás vásárlással kapcsolatban.
Az utóbbi időben beszéltem pár ingatlanossal,de azt tapasztaltam,hogy nincs igazán sok tudás a fejekben.
" Tisztelet a kivételnek",volt ilyen is,-de a legtöbb csak 1 kerületet ismer és nem tud különbséget tenni fűtések között sem.
Állandóan megakarnak győzni butaságokról,mert a jutalékuk ezt kívánja,de nem az én érdekeimet tartják szem előtt.
Ha valaki ismeri a jelenlegi új építésű projecteket kérem segítsen,hogy milyen ingatlanba érdemes beruházni,milyen kerületek jöhetnek szóba?
Zöld is legyen és olcsó a négyzetméterárak,ami egy gyerekes család számára fontos.
Emeletszint melyik az eladható,fekvése az ingatlannak melyik a jó?
Kinek mi a tapasztalata,mennyi a rezsi,mindenki mást mond.
Milyen beruházótól érdemes vásárolni?
Az sem hátrány,ha konyhabútor és egyéb grátisz van a projecthez.
Még az idén szeretnénk költözni.
Várom a segítségeteket,amit előre is köszönök.

Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés