Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Asprovalta

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aranymaca

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 09, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de voltam már korábban is többször.
jó hely, de elég csendes és picike. ide azok menjenek akik nem vágynak nyüzsgésre, életre, csak pihenésre. akkor nem fognak csalódni!
én második nyaralásnak szoktam választani, amikor csak henyélek és olvasok a napon fekve....
étterem és bolt is van- de mindenből jóval kevesebb, mint a nagyobbacska falvakban.
a part inkább kavicsos, de tiszta tényleg.
nincsenek nagy távolságok.
az árak átlagosak- mint máshol is lenne.
csendes, kicsi üdülőfalu ez. de szerethető Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aranymaca

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 09, 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

maxi- írta:
Sziasztok!
Augusztusban Görögországban szeretnénk nyaralni férjemmel és négy lányunkkal. Találtam egy kedvező ajánlatot a Nagycsaládos Egyesület honlapján. 10 napos nyaralás Asprovaltán - busszal.(Gondolom ezért is olyan olcsó.)Az utat a First Class utazási iroda szervezi.
Aki ismeri a helyet,kérem írja meg tapasztalatait.
Illetve az utazási irodáról is kérnék referenciát (még nem foglaltam le az utat).
Köszettel
Maxi-
én aug. 29-én megyek Smile asprovaltára
first classal Smile)
Vissza az elejére
suzanna

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 23, 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

augusztus 29én jönn valaki asprovaltára ????firs class utazási irodától????mi akkor megyünk ,ha valaki vágyik egykis társaságra az irjon:)))))
Vissza az elejére
suzanna

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 22, 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm:)teca87
Vissza az elejére
teca87

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 21, 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Augusztus 29-én még bőven minden nyitva van. Szeptember közepéig még van élet!
Vissza az elejére
suzanna

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 19, 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok:)lenne egy pár kérdésem...mi augusztus 29én megyünk Asprovaltára,10napra és arra lennék kíváncsi,hogy mikortól van ott középszezon vége,ill. milyen idő van augusztus végén,szeptember elején...és még arra vagyok kíváncsi hogy ilyenkor nyitva vannak e még a szórakozó helyek ,ill.mennek e bulik még ilyenkor?nagyon hálás lennék minden információ ért ...kérem válaszoljatok ,nagyon fontos...köszönöm,köszönöm,köszönömSmile))))))))))))))))
Vissza az elejére
teca87

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 19, 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Maxi!

Van Lidl a városban ott elég jó áron lehet kapni mindent. A kisboltok talán egy nagyon kicsit drágábbak, mint itthon. Mindent lehet kapni, zöldséget, gyümölcsöt, pékárut. Sok-sok gyrost Very Happy . Szerintem lehet azért vinni konzervet vagy zacskós levest. Van félpanziós lehetőség is, bár mi nem éltünk vele. Mert gyümölcsön és gyroson éltünk.
Írok azért pár árat: kenyér 1-1.5 euro,gyros 3 euro, tej 1 euro.jeges kávé 3 euro. Több nem jut az eszembe Embarassed
Remélem segítettem!
Vissza az elejére
maxi-

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 19, 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Teca87!
Köszönöm a gyors választ.
Még annyit esetleg elárulnál,hogy milyen vásárlási lehetőségek vannak helyben - kisboltok vagy szupermarket ? Illetve milyenek az árak?
Érdemes-e itthonról vinni élelmet vagy ott is hasonló áron beszerezhető minden?
Mégegyszer köszi
maxi-
Vissza az elejére
teca87

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 17, 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Maxi!

Mi tavaly voltunk az egész családdal Asprovaltán a First Class-al és nagyon meg voltunk elégedve velük. A busz kényelmes és légkondis volt. A szállás is rendben volt.
A hely nagyon szép. Szerintem kisgyerekes családoknak Vrasna praktikusabb, (ezt egyben árulják asprovaltával,mert szinte egy település),mivel itt lasabban mélyül a tenger és homokosabb is a part.
Viszont Asprovalta kicsit nyüzsisebb.
Az irodában nagyon kedvesek és korrektek voltak a lányok. Idén mindenkép megyünk vagy Sartiba vagy Montenegroba ezek is nagyon jó áron vannak.

Remélem segítettem! Very Happy

Teca87
Vissza az elejére
maxi-

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 14, 20:42    Hozzászólás témája: Asprovalta Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Augusztusban Görögországban szeretnénk nyaralni férjemmel és négy lányunkkal. Találtam egy kedvező ajánlatot a Nagycsaládos Egyesület honlapján. 10 napos nyaralás Asprovaltán - busszal.(Gondolom ezért is olyan olcsó.)Az utat a First Class utazási iroda szervezi.
Aki ismeri a helyet,kérem írja meg tapasztalatait.
Illetve az utazási irodáról is kérnék referenciát (még nem foglaltam le az utat).
Köszettel
Maxi-
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés