Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Sunrider

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
madhatter

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 02, 15:01    Hozzászólás témája: Re: Csak óvatosan... Hozzászólás az előzmény idézésével

Az én személyes tapasztalataim:
1.) Már hónapok óta teljesen erőtlen voltam. Emeletes házban lakunk, úgy kellett felvonszolnom magam a lépcsőkön. Ekkor kezdtem el Alpha20C-t szedni. Pár hét után visszatért az energiám, és könnyen vettem a lépcsőket újra. Semmilyen más táplálákkiegészítőt vagy gyógyszert nem szedtem mellé.
2.) Édesanyám az én javaslatomra elkezdte szedni az Assimilaid-et, ami hasi panaszokat hoz rendbe. Ő ezt csak kiegészítésként szedte ahhoz a rakás étrendkiegészítőhöz amit egyébként is szed, de úgy érezte, hogy nincs tőle jobban, sőt, hogy rosszabbul van, és ezért abbahagyta. Én próbáltam megcáfolni, hogy dehát ez Sunrider termék, és nem okozhat semmi rosszat, ő inkább mégis abbahagyta. És neki lett igaza, mert utána a kezembe került egy hivatalos, teljes leírás az Assimilaid-ről, és abba le volt írva, hogy van, akinél ez a termék irritációt vált ki!

Az internetes leírások valóban nem teljesek!!
Ha SunRider terméket vásárolsz, mindenképpen vedd fel a kapcsolatot egy SunRideressel, mert neki van teljes leírása minden termékhez!!!
(Ha nem tudsz senkit, nekem is küldhetsz egy privát üzenetet itt a családineten, én ismerek valakit, aki sunrideres, továbbítalak hozzá.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hold555

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 05, 18:57    Hozzászólás témája: Csak óvatosan... Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Fórumozók!

Szeretném leírni a saját tapasztalatomat, remélem sok ember segítségére lesz!
10 hónappal ezelőtt pajzsmirigy túlműködést diagnosztizáltak nálam, és mivel annyira nem volt súlyos, 2 db Metothyrin gyógyszert írtak fel rá. A tüneteim heves szívdobogás (100-as pulzus) és fáradékonyság volt. Mivel a gyógyszer szedését nem akartam hirtelen elkezdeni (félek minden ilyentől), ezért a Sunrider Prime Again, Alfa 20C, és a Life Stream szedését kezdtem el próbaként. Az interneten utána néztem pontosan milyen adagra van szükség az esetemben, és mely készítmények felelnek meg erre a betegségre. A Prime Again esetében nagyobb adagokat javasolnak pajzsmirigy problémákra. (20 napig szedtem 3x2 Prime Again, 2x1 Alfa 20C, 1x1 Life Stream.) Ami velem történt azután nem kívánom senkinek! A pajzsmirigy hormon értékeim HATSZOROSÁRA (!) emelkedtek, és TELJESEN FELBORULT a hormonháztartásom!!!! Az idegrendszerem teljesen kikészült, és eleinte fogalmam nem volt hogy miért.
Ez kb. márciusban volt, amikor elmentem AKUPUNKTŐRHÖZ (aki egyben orvos is) egy barátom tanácsára. Az akupunktőr teljesen kiakadt, és leállított a készítményről. Azt mondta, hogy ha még egy darabig folytatom a Sunrider kúrát (ilyen adagban), nem biztos hogy élve (vagy komolyabb károsodások nélkül) megúszom. Mivel a már eleve TŰZ elem okozta pajzsmirigy túlműködésemre nagy mennyiségű szintén TŰZ elemet szedtem. Tehát a Prime Again egyáltalán nem jó, sőt veszélyes pajzsmirigy túlműködés esetén! Azóta több hónap eltelt, és most kezdek az akupunktúrás kezelés hatására javulni, kezd a hormonrendszerem is stabilizálódni. El nem tudom mondani mennyit szenvedtem (részben a saját hülyeségem miatt) ez elmúlt hónapokban (tűz elem okozta álmatlanság és felfokozott nyugtalanság, étvágytalanság).
Mivel úgynevezett "vese YANG túltengésem" lett, ezért minden felső szervemben szintén kialakult (üres tűz állapota).
Ja, emellett már rendesem szedem a Metothyrin gyógyszert is, és így kezdek helyrejönni. A hormoneredményeim (FT3, FT4, THS) lassan a normálishoz közelítenek. Az étkezésemre azóta is nagyon kell ügyelnem (YIN típusú táplálkozás), nem ehetek sem erőset, sem fokhagymásat, sem túl fűszereset. És az orvosom által adott gyógynövényes golyócskákat kell szednem. Ami számomra igazán dühítő: Az Interneten Sunrideres honlapokon CSAK RÉSZINFORMÁCIÓK VANNAK A TERMÉKEKRŐL, és ez VESZÉLYES!!! Az eredeti adagoláson túl, javasolják az adagok emelését!
Nem vonom kétségbe pl. Calli tea jótékony hatásait, de kérlek Titeket CSAK ÓVATOSAN használjátok, és kérjetek ki előbb a Hagyományos Kínai Orvosláshoz VALÓBAN értő SZAKEMBER TANÁCSÁT!
Vissza az elejére
rozirekus

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 09, 12:54    Hozzászólás témája: Sunrider Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is Sunrider fogyasztó vagyok,nagyon szeretem a termékeiket akit érdekel szívesen adok felvilágosítást. Ha szívesen dolgozna a Sunriderrel írjon! Rozirekus
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 24, 23:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az a csodálatos méregtelenítés!

Szervezetünket folyamatosan támadják a méreganyagok. A levegőből, az ételekből… Sajnos nem tudjuk kiküszöbölni, de tudjuk méregteleníteni a szervezetünket.
A Calli tea ebben segít.
Nagyhatású, ősi kínai recept alapján készülő tisztító ital. Közreműködik a szervezet belső energiacsatornáink megnyitásában, a főbb szervrendszerek közötti együttműködés elősegítésében, különösen az emésztő- és kiválasztószervek jobb működésében, így a jobb közérzet, a belső egyensúly elősegítésében.
A Calli fogyasztása általában az alábbi kedvező változásokkal jár:
- több energia, jobb közérzet, kisebb alvásigény
- lelki nyugalom, illetve a stressz és agresszivitás csökkentése
- tisztább gondolkodás, jobb memória és koncentráció készség
- kisebb hús-, cigaretta-, alkohol-, zsír-, cukor- és kávéfogyasztás
- egészségesebb étrendre való fokozatos áthangolódás
- emésztési és (savas) gyomorproblémák enyhülése
- vérnyomás normalizálódása
- ízülei és meszesedési gondok enyhülése
- testtömeg normalizálódása

A Calli jelentős mennyiségben tartalmaz természetesen előforduló antioxidánsokat, amelyek közömbösítik a szervezet károsító, köztük daganatos betegségért felelős szabad gyököket. A Calli így segíti a környezeti ártalmak csökkentésében.
Egy filtert Calli-t 3 liter vízzel kell elkészíteni.

Rendelés:
06/70-277-72-74
mszell@interware.hu
www.sunriderteaclub.mlap.hu

Ár:
10 filteres kiszerelés: 3788 Ft
60 filteres kiszerelés: 21623 Ft
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 14, 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden betegségre van gyógyulás!
Én hiszek ebben, és hiszek a gyógynövények erejében.
Egy kínai orvos házaspár olyan termékcsaládot dolgozott ki, felhasználva az ősi kínai gógymódokat, és a mai orvostudomány ismeretét, ami gyógynövényekre épül, és a test regenerálódását segíti.
Érdemes kis időt szánni ezeknek a termékeknek: www.sunriderteaclub.mlap.hu
(Az oldal folyamatos feltöltés alatt van, még nincs fenn az összes termék, de így is sok hasznos inormációt lehet szerezni.)

Minden kedves gyógyulni vágyónak szívesen válaszolok a kérdésére. Írja meg bátran: mszell@interware.hu
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 02, 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Látogassatok el a www.sunriderteaclub.mlap.hu oldalra!

Szeretettel várok minden kedves érdeklődőt!

Viki
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 15, 23:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ha régóta küzdötök valamilyen betegséggel, és nyitottak vagytok a természet gyógyászatra, szeretettel ajánlom a Sunrider termékeket.
A gyógynövények erejével, gyengéden segíti a szervezetet a gyógyulás felé.
Az ősi kínai gyógyítást ötvözi a modern orvoslással.
Nincsenek mellékhatások.

Kiválló orvosokat is tudunk ajánlani, akik szintén a Sunrider termékekkel gyógyítanak.

Várom szeretettel mindenki érdeklődését, azokat is, akik gyógyulni szeretnének és azokat is, akik meg szeretnék előzni a betegségeket.

www.sunriderteaclub.mlap.hu
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 10, 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha megtetszettek a termékek és kedved lenne dolgozni vele, de nincs tapasztalatod, vagy valamiért nehézséged van az MLM munkával, azért írj bátran, hátha udunk segíteni. Biztos vagyok benne, hogy találunk megoldást!
mszell@interware.hu
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 09, 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cukorbetegség esetére:
1. A Calli tea ebben az esetben is nagyon fontos, hiszen ha a szervezet a méreganyagok ellen küzd, nem tud elég energiát fordítani a gyógyulásra. (Valahogy úgy lehet ezt elképzelni, hogy ha az akadály futó szemébe belesüt a nap, és nem látja az akadályt, elbotlik benne, pedig simán átuorhatná. A méreganyagok is így vakítják meg a szervezetünk természetes védekező rendszerét.)

2. A szintetikus édesítő szereket cseréljük le a növényi édesítő szerre: a Suncare-re. A sztívia növényből készült édesítő, természetes anyagokból készült, így semmilyen káros mellékhatása sincs. (Ezt sajnos a szintetikus édesítő szerekről nem lehet elmondani.) Ezenkívűl jótékonyan támogatja a hasnálmirigy inzulin termeléséért felelős részét. Nagyon jó eredményeket tapasztaltak sok cukorbetegnél, aki ezt az édesítő szert használják.

3. Támogassuk a tápcsatornánkat Assimilaid-dal. Ez a termék anélkül, hogy vegyszereket juttatna be kívülről a szervezetbe, a regeneráció elvének megfelelően erősíti és táplálja az emésztésben közreműködő legontosabb szerveket, oly módon, hogy helyreálljon a megfelelő sav-, emésztőnedv-termelés és enzimháztartás.

Súlyos cukorbetegség esetén ajánlani tudunk kiválló Sunrideres orvosokat, akik további segítséget tudnak nyújtani.

Érdeklődni és rendelni lehet: mszell@interware.hu címen, vagy a 06/70-277-72-74 telefonszámon.
További információk: www.sunriderteaclub.mlap.hu
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 05, 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jön az allergia szezon, ha szeretnétek megerősíteni az immunrendszereteket, és szeretnétek elkerülni az erős gyógyszerek szedését, akkor ajánlom a következő termékeket:
1. Minden nap méregteleníts Calli teával: Az allergia alapja, hogy az ember mérgezi a szervezetét (különböző élelmiszerekkel, a levegőben lévő szennyeződésekkel), és a pollenek vagy egyéb allergének hatására már nem tud tovább védekezni. Az időben elkezdett méregtelenítés segít, hogy a szervezet tudjon a legerősebb allergénre koncentrálni.
2. Az immunrendszer megerősítésére szedjél Alpha 20 C-t. Ez a tisztán gyógynövényekből készített kapszula finoman támogatja az immunrendszert, segít megelőzni a megbetegedéseket, és a meglévő betegségekből segít hamarabb kigyógyulni.
3. A légzőrendszer támogatására szedjél Conco-t. Szintén gyógynövényekből készült, kifejezetten a légzőrendszer segítésére, a légúti megbetegedések kezelésére.
Ha kipróbálod ezt a programot, észre fogod venni a különbséget az idei allergia szezonban.
Ha rendelni szeretnél, vagy kérdésed van, hívd a 06/70-277-72-74 számot, vagy írj e-mailt: mszell@interware.hu
További információk a termékekkel kapcsolatban: www.sunriderteaclub.mlap.hu oldalon.
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 01, 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Néhány szó a fogyásról:

Ha nagyon régóta szeretnél lefogyni, és egyszerűen sehogy sem sikerül, ajánlok egy tisztán növényi készítményt:

A Sunrider termékcsalád Action Caps nevű kapszulája.
Az ősi kínai receptek alapján készül, és semmiféle egészségre ártalmas anyagot, zsírégető szereket, hormonkészítményeket, stb. ... nem tartalmaz.
Természetes úton segíti elő az anyagcsere folyamatokat. Meggyorsítja az emésztést, és optimalizálja a tápanyag felhasználást. Abban segít, hogy minnél kevesebb felesleges anyag raktározódjon a szervezetbe.

Étkezés előtt kell bevenni, vagy folyadékban feloldva meginni, 1-2-3 db kapszulát, attól függően, hogy milyen sebességgel szeretne lefogyni az ember (én magam a lassú, egyenletes fogyás híve vagyok), de ha véletlenül evés előtt elfelejti az ember, evés után is nyugodtan el lehet ogyasztani.

Ára 10.935 Ft, amely 100 db kapszulát tartalmaz.
Megvásárolható a törökbálinti Fehér Kereszt patikában, vagy megrendelhető telefonon:
06/70-277-72-74, eben az esetben postai úton tudjuk elküldeni, így a postaköltség is rákerül, ami 700 Ft.

Nekem segített, szeretettel ajánlom másoknak is.
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Máj. 20, 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

HA eleged van a mai orvostudományból, hogy mindenre ha kell, ha nem, atibiotikumot írnak fel, és szeretnéd a gyógynövények erejét kipróbálni, szeretettel ajánlom a Sunrider termékeit.
Bővebben a www.sunriderteaclub.hu oldalon olvashatsz a termékekről, de szívesen válaszolok e-mailban is.
sziasztok:
Viki
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 26, 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Főleg viszgák idején ajánlom a következő terméke:

Sunrider TOP
Erősebb szellemi megterhelés esetére

A teljes körű egészség elérése sokkal többet foglal magában, mint egyszerűen fizikai testünket tápláljuk. Azt, hogy hogyan érezzük magunkat, meghatározzák azok a lehetőségeink és képességeink is, amelyek segítségével megbirkózunk a ránk nehezedõ nyomással, stresszel és hangulatváltozásokkal. Ha érzelmileg és mentálisan egyensúlyban vagyunk, akkor jobban tudunk koncentrálni.

E termék formulája - a JOI és az ESE készítményéhez hasonlóan - egy, a papok által több évszázadon keresztül őrzött kéziratból került hozzánk. Ők hosszú időn keresztül olyan élelem után vágytak, amely megnöveli koncentráló erejüket. E három termék a test - lélek - szellem táplálását célozza.

Keleten már évezredek óta tudják, hogy csak a megfelelő táplálékkal lehet növelni a szervezet ellenálló képességét, s hatékonyan befolyásolják a koncentráló és regeneráló képességét.

Tapasztalatok mutatják, hogy a TOP igen gyakran:
- segít a mentális és érzelmi egyensúly fenntartásában
- táplálja az idegrendszert, javítja a gondolkodást és a szellem tisztaságát
- segít a fásultság, a szellemi munka okozta fáradtság leküzdésében
- enyhíti a fejfájást, nyak- és vállfájást
- csökkenti az álmatlanságot és az emlékezetkihagyást és csökkenti a szenilitást
Fogyasztása erősebb szellemi megterhelés esetén javasolt, igény szerint. A doboz 100 kapszulát tartalmaz.
A vásárlásról a www.sunriderteaclub.mlap.hu oldalon talál információt.
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 16, 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Azoknak, akiknek felkeltette az érdeklődését a termékcsoport:
Hétfőn (április 21.) Törökbálinton a Kastély Pékségben egészségmegőrző teaklubot tartunk (Törökbálint, Kastély u.7.), ahol közelebbről is megismerkedhettek a termékekkel.
A mostani kiemelt témánk a fogyás. Most a teaklub alatt leadott rendelésekre 20% kedvezményt adunk.
További információk és érdeklődés:
06/70-277-72-74 -es telefonszámon (Széll Viktória)
Valamint a www.sunriderteaclub.mlap.hu oldalon
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 07, 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sunbreeze balzsam és olaj
A hordozható elsősegély-doboz

Rengeteg hasznos tudománya van ennek az apró kis fiolának.

Gyakran fáj a fejem, de elvből nem veszek be semmilyen fájdalomcsillapítót fejfájás esetén, pedig nagyon érzékeny vagyok az időjárási frontokra. Ha fáj a fejem, egyszerűen csak bekenem a halántékomat, és néhány perc múlva már jobb.

Migrénes fejfájás esetén ajánlom, hogy a nyakat és a halántékot is bekenni.

Ha náthás vagyok, az orrom alá kenem, és máris jobban kapok levegőt. Így nincs szükség sem inhalálásra, sem orrszprére. Sőt a kisbabám hálózsákjára is kenek egy kicsit, ha be van dugulva az orra, így éjszaka is tud nyugottan aludni, nem kell félnem, hogy befullad. Ha köhögne, közvetlenül a mellkasára kenek egy kicsit, és másnapra már javul a köhögése.

Még számos jó tulajdonsága van, amit a www.sunriderteaclub.mlap.hu "termékeink" menüpont alatt leírtam.
A kis kiszerelésű üvekcsék, könnyen elrakható a táskába, kényelmesen használható.

További információk és rendelés a www.sunriderteaclub.mlap.hu oldalon, vagy az mszell@interware.hu címen
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 01, 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy nagyon jó hátású tisztító kurát ajánlok. A Calli tea mindenkinek segít az egészsées élet kialakításában, megtámogatásában. Kellemes, hiszen teázni mindenki szokott, egyszerű, hiszen sem plussz időbe, sem külön "szertartásokba" nem kerül. És nem is drága, mert olyan áron van, mintha ásványvizet inna az ember. (hiszen egy filter tea 3 l ital elkészítésére elegendő)
Nekem sokat segített, és legjobban a menstruációs panaszaim elmulsztásában láttam a hatását.
Saját tapasztalataimat leírtam a www.sunriderteaclub.mlap.hu oldalon, ahol a termékről bővebb információ is található, és rendelni is lehet. Mindenkinek szeretettel ajánlom.
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 01, 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretnék egy tisztán növényi alapanyagból készült édesítő szert ajánlani mindenkinek:

Suncare:
Régi problémám volt, hogy édes szájú vagyok, és ezért vagy cukroztam az ételeimet, italaimat, vagy külömböző mesterséges édesítő szert használtam. Aztán egyre több helyről hallottam, hogy milyen rossz hatással van az egészségre az aszpartam, és a többi ilyen mesterséges anyag, így végül, mikor kisbabát vártam, végleg leszoktam az édesítő szerekről, és maradt a cukor, meg a méz. Persze ez sem tökéletes megoldás, hiszen a plusz kilók réme ott lebegett a fejem felett. Ezért voltam boldog, amikor megmutatték a Suncer készítményt, és megkostolva tényleg nagyon finom íze lett az italoknak.
Már jó ideje iszogattam a teámba, kávémba az édesítő szert, amikor észere vettem, hogy csökkent a gyomorsavam. A terhességem elejétől rengeteg savam volt amire semmi nem használt. Sajnos ez a jelenség megmaradt a szülés után is, és sehogy sem akart múlni.
Később egy teaklubon mesélték nekem, hogy a Stívia növény a gyomorsavra, és a refluxra is jó. Akkor jöttem rá, hogy nekem is ez segített.
Szóval nem csak diétázóknak, de gyomorsavtól szenvedőknek is ajánlom.

(bővebb információ a www.sunriderteaclub.mlap.hu oldalon)
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 31, 23:14    Hozzászólás témája: Sunrider Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenkinek aki Sunrider fogyasztó, vagy fogyasztó szeretne lenni, esetleg szívesen dolgozna a Sunriderrel, szeretettel ajánlom a www.sunriderteaclub.mlap.hu oldalt
Minden kérdésre szívesen válaszolok.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés