Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Császárosok Klubja
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ilka

HozzászólásElküldve: 2005, Aug. 26, 07:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka, csak hogy fellendüljön a klubélet, ide is megírom, hogy ikrekkel állandóan a császárt mormogják nekem. Más ikres anyukától kérdezem, hogy ez törvényszerű vagy nagy esélyes?

Amitől tartok, hogy mivel epidurálist is mondtak, állítólag attól egy darabig nem jön helyre az ember lánya. Általában milyen kellemetlenségekkel jár a császározás???

Borka, ez jó ötlet volt!

Ildi

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Borka

HozzászólásElküldve: 2005, Aug. 25, 22:58    Hozzászólás témája: Császárosok Klubja Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gondoltam - mert látva, hogy van egy hasonló című topik, de abban egy kérdőívbeli segítségkérés van, szóval mégsem ugyanaz - nyitok egy ilyen témát is, mivel látom, hogy egyre több a császármetszéssel szülő nők aránya manapság.

Nálam még nem biztos, hogy mi lesz. De úgy néz ki, óriásbébit kaptam a Teremtőtől Smile, a 35 héten vagyok, és már most 3,2 kg a becsült súlya, valamint elég nagy a buksija a babámnak (fejkörfogat 9,67 cm), és farfekvéses szegényke, tehát elég erősen kinéz nekünk egy császár...

Idegyűlhetnének a császáron frissen átesettek, tanácsot kérhetnének és kaphatnának egymástól, eszmét és élményt cserélnének stb.

Mit szóltok hozzá?

üdv,
Borka
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
15 / 15 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés