Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2008-as tavaszi babák
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
LolliMom

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 07, 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ha esetleg erre járna még valaki, megtenné, hogy lájkolja egy képünket? Nagyon megköszönném! Smile
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=402737109768085&set=a.402737063101423.89703.165121563529642&type=1&theater

És ha már tényleg elolvassa valaki, meséljen legalább tőszavakban, hogy mi van velük Smile

Nálunk lassan véget ér az ovi, szeptembertől, pedig plusz két fő intézményesedik a családból. Én megyek főiskolára szülésznőnek tanulni, Zénó meg megkezdi a bölcsit. Most kiegészítő érettségire készülök, úgyhogy időm nem sok, de lassan ennek is vége és nyáron lehet még lazítani egyet Smile
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 15, 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahóhahó!

Niko, hatalmas -ámábr megkésett- gratulálcióm a család-gyarapodásához!
Kívánok Nektek boldogságot, és nyugodt perceket. Smile

MEsélj, hogy vagytok!

Mi jól... picit taknyosak a kicsik, semmi extra, Janó eredménye ma lesz meg (elméletileg bejutott a 20 legjobb közé az országos versenyen..Smile )

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
LolliMom

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 12, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hűűűű, Niki most látom az aláírásodban a Piciket! Very Happy Olyan sokszor eszembe jutottál mostanában, hogy vajon megszülettek-e már az ikrek...
Hatalmas nagy gratula Nektek! Smile
Mesélj, hogy vagytok?!
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 16, 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Niko... Hát rémesen szégyenlem magam ,amiért erre se dugtam az orromat...
Vagyis ide nem, de néha éátlesek, hogy hogyan is álltok , de látom még nem jött a gólya. Smile
Utólagosan is boldog névnapot kívánok Nektek.
A köszöntést, köszi, de én februárban tartom, mindenesetre jól esett, hogy Rám gondoltál. Smile

Rólunk, én melózok ezerrel, véglegesítettek, és az itteni arányokhoz képest elég jó a fizum is, bár apánk szerint nem tudnának annyit fizetni, amit én el ne tudnék költeni. Smile

Fruzsi édi-bédi , igazi csaj, az ezzel együtt járó hiszitkkel együtt. Sokszor nem tudom , medig feszegeti a határokat....

Zsombi is egre csak növöget, hétfőtől néptáncra fog járni, alig várja, bevallom én is, legalább aznap nem fog ovi után pörögni, mint a búgócsiga. mert most ez van.

Janó kamaszodik, ellenkezik, mindennap megvan a harcunk, de szerintem én sem votlam ezzel másként. Csak úgy más volt, amikor nekem okoskodtak, most én lettem az okoskodó. Wink
Készülünk ezerrel az őszre, októberben selejtező, aztán, ha sikerül megy az országos hegedű-versenyre. Így most heti 3* 1 óra hegedű van, sajnálom, mert teljesen ki van hervadva.

Azért mostantól többször belesek, nehogy lemaradjak valamiről.
Azt viszont megcsodáltam, mekkora hatalmas pocid van.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 16, 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!
Lolli, hatalmas gratula zénó babához, csupa szépet és jót kívánok én is!
Munka- bevallom , nem hittem, hogy ilyen hamar találok melót. Smile
Suli- nemtudom, hogy végzett, mert holnap lesz bizi-osztás. Smile A zenesulit tantestületi dicsérettel végezte. Szerintem a rendes suli is jól sikerült, bár azért nem törte magát össze-vissza érte... Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
LolliMom

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 16, 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Very Happy
Igyekszem "visszamorzsálódni" Wink

Niko, nagyon jó lett a családi kép! Helyesek vagytok rajta! Smile

Zsuzska, tök jó, hogy ilyen gyorsan sikerült munkát találnod! Remélem hosszútávon is beválik!

Nono, egy percig se szégyelld magad az érzéseid miatt! Nem Te vagy az első aki így érez. Biztos vagyok benne, hogy a várandósság előre haladtával egyre jobban oldódni fog a sokk és jövő ilyenkor már nevetni fogsz rajta Wink

26án már mi is 4tagú családdá váltunk Smile Zénó ma 3hetes, kicsit előbb érkezett, de nem túl apró, pont akkora méretekkel született, mint Lolli Smile
És Csajok le a kalappal előtettek!!! Nem egyszerű két gyerekkel, úgyhogy tényleg minden tiszteletem és megbecsülésem a Tiétek!
Blogon találtok képeket Zénóról meg szüléstörténetet is, ha érdekelne Titeket... Smile http://horvathlolli.multiply.com/
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 07, 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A másik kérdésedre a válaszom- én sehogy. Apánk a felelős ezen a téren, a magam részéről tizenegynéhány év gyógyszer-szedés után nem vágyódom több hormont magamba tömni. A spirál anno nem nagyo njött be, de efelé hajlok, csak idő kellene, hogy eljussak a dokihoz..
A nem születhettek meg babák-- 10.hét előtt ment el mindakettő.Sad

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 07, 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Niko!
Nagyon jó lett a fotó! Smile
Szépek vagytok, és jól látom, hogy mégiscsak jön egy trónörökös is? Wink
Nem nagyon tudok jönni..mert DOLGOZOM! Találtam munkát, nem is akármilyet! Smile Egyenlőre próbaidőn vagyok három hónapig, remélem utánna is igényt tartanak rám. Aztán ha véglegesítenek, talán beszélek is róla, addig meg nem merek.Olyan gyorsan jött az egész, de örülök, hogy velem egyidősek között tudok dolgozni, ráadásul pörgős meló, sokszor azt veszem észre, hogy basszus mehetek haza. Smile
Fél8-fél5-ig vagyok ,így napkközben kész rohanás az életem, hogy mindenkiért időben odaérjek. Janó már egyedül buszozik, de azrét bennem van a zabszem, amíg nem telózik, hogy hazaért.
Pénteken pedig 2-ig vagyok, ilyenkor pótolom azt, amit tudok, hétvégén meg többnyire valamerre kószálunk, Pünkösdkor pl. Bp mellett jártunk Jankó meg a Vidiparkban volt.

Szobatisztasággal sehogysem állunk, annyira kevés az időnk napközben erre, este már itthon teszek-veszek. Ennek fényében Fruzsi még igencsak pelusos..Sad De remélem a nyáron majd sikerül legalább nappalra elhagyni a pelust

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 19, 09:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Nono, örülök, hogy végre javul a kedélyed, és szerintem az élet úgyis adja majd magát, tuti meg fogsz bírkózni a gyerekekkel. MEg hát mire születnek a picik ,a "nagyobbak" ovisok lesznek, azért az nagyobb megkönyebbülés, hogy ott a lehetőség arra, hogy a nap egy bizonyos részét 2 picivel töltöd majd. Smile
Szerintem rengeteg anya átmegy ezen a lelki-folyamaton, még olyan is, aki első babáját várja. Nekem az első terhességem végig ilyen volt. Azóta szégyenlem magam miatta, mert korán jött, igaz, tervezett volt, de nem gondoltam, hogy az elhatározásunk után 3 héttel már pozitívat tesztelek (vagyis hamarabb költözött Csucsu, mint ahogyan eldöntöttük, hogy jöhet..)
Az idő majd szépen helyretesz mindent, látod, pár nap után már Te is másképpen látod a helyzetet.

Német vizsgát még július előtt meg kéne ejteni amiből nem lesz semmi, vagy a szóbeli sikerül- esetleg. Asszem túl nagy a fa, és a fejszém meg kicsi, vagy csak éppen ki vagyok fogyva az optimizmusomból kissé.. Smile
Azért kéne, mert akkor az idei felvételimbe hozzászámolják a nylev+ pontokat, ráadásul a diploma miatt sem kell aggódnom, ha levizsgázom, nem kell még külön a nyelvre ráhajtani.

A kicsikkel viszont végig élveztem ninden pocakos percet, hugi születése után elsirattam ezeket a szép időszakokat, mert több pocisságot tervezetten nem vállalunk. Azért néha eszembe jut, hogy milyen jó lenne, ha mmég1* utóljára "becsúszna" egy baba.... De ha jobban átgondolom, eszemben sincsen szülni, és két évig megint végigjárni az utolsó 4 évemet... Pedig szép volt, de asszem nem lenne hozzá se türelmem, se erőm, se pénzünk..
Csúnya az utolsó mondat, de így 3 gyerekkel sem sikerül állást találnom, 4 gyerekkel meg itthon ülhetnék nyugdíjg, azt meg nem szeretném... Végülis alapvetően nem kerülne sokkal többe a 4 gyerek a 3 gyereknél napi szinten, viszont 1 fizuból ezt megoldani hosszútávon nem lehet. Vagyis bizonytalannak látnám úgy. De ha jönne, maradna.. Wink Csak nem fog jönni. Valahol ezt nagyo nsajnálom, mert imádom a gyerekeket, talán ezért is próbálok továbbtanulni gyerekekkel kapcs. vonalon. Pedig el tudnám képzelni magam rengeteg gyerekkel körülvéve, amik mind az enyéimek. Persze egy lottó 5-ös után potyogtatnám őket ész nélkül Wink .

Viszont sokszor gondolok azokra a babáinkra, akik sajnos nem születhettek meg.Velük együtt pont 7-en lennénk..Sad

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
nono27

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 19, 08:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Niko.
Hát mára már sokkal jobb. apának helyreállt a lelki békéje, olyannyira hogy fűnek fának azt meséli h neki ikrei lesznek de már van két nagy. Olyan lelkes h az emberek nem mondják neki h juj, inkább gratulálnak. Az autóm marad azt hiszem. Ha egyedül vok velük jó ez is majd egy csecsemő elöl ül velem. Házat is nézegetünk és remélem lesz is mert van pár alternatíva. Már nem bőgök. A sokk elmúlt. Hidd el nem tudom h azt szeretném e h a természet megoldja. Hisz már láttam őket és szeretem is és azt hiszem ha a legközelebbi uh egy se lenne belebetegednék ha pedig csak egy akkor is szomorú lennék. Nem tudom mi lesz inkább a fizikai ellátás miatt aggódom nagyon. egy hónapra tuti lesz segítségem de utána? Azt hiszem nevelési elveim a sutba vágom és eleve külön szoktatom őket tőlünk, mert ha egy szobában leszünk minden neszre kelek majd. Remélem a 36. hétig egyben maradunk majd és egészségesek lesznek. Szval ez nem a felhőtlen boldogság de hátha az is megjön. Legalább már nem bőgök (annyit), sőt. Szval alakulunk csak nekem sokk volt az eleje így. No meg a hányinger és a kóma se épp közérzetjavító páros.
nono27

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 17, 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko: sokkol a dolog, olyannyira h 3 napja bőgök. 4 gyerek az baromi sokkk..... nem is lesz elég egy átlagos családi autó pedig nem kicsink van, octavia, most cseréltük le. Borzasztóan megvisel...talán nem kéne de még nem bírom a jó odalát nézni. 3 gyerek az olyan klassz, beférsz egy autóba még minden működik velük nade 4? Apa is csendben van, nem is beszélgetünk 3 napja, kivan sztem ő is bár nem annyira mint én. Annyira jó h te így állsz ehhez. Én nem tudok. Te bizti az elején is így álltál hozzá ugye? Lakást eladtuk a múlt héten és a piachoz képest tök jó áron. Másik még nincs de remélem mire eljutunk a szülésig lesz.
Nálad egy burokban van a kettő? Nekem igen ami sajna nem jó mert könnyebben történhet vmi. És v.leg épp ezért is egypetéjűek. Sosem volt a családban ikres sem nálam sem az uramnál....oldalágon sem.....szval ez aztán a dupla siker. A hormonok is megviselnek, elég bőgős vagyok.
A méhszáj a doki szerint vérzékeny. Néha van rózsaszínes folyásom de nem tudok pihizni mert apa hajt mint az igás a kicsik meg kicsik nem mondhatom h rendlj kaját itt a pénz a szomszéd meg majd pelust cserél. Meg sem eszik a carházik a rendeltet. Ami eddig jó volt most nem igazán. Szval totál kétségbeesés, pánik és társai....lehet kövezni.... Crying or Very sad
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 17, 09:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko, ennek örülök Smile ,mármint a + hozzáállásnak.
Ikrek ellátásában meg nincs tapasztalatom, de - gondolom- az első 2-3 hónap nehezebb, amíg ki nem alakul az összecsiszolódás... Bár szerintem tapasztalatom babázásban ezután max. unokázásnál vagy barátnők/rokonok gyerekeinek gyurmázásában fog hasznosulni.
Na lépek is vár a német tanulnivalóm.. Sad

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 15, 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WOW.. Hát nem semmi.... Smile
Azért biztosan elboldogulsz majd! Smile
Niko, teljesen ledöbbentem, mennyire telik az idő, már félidőben jársz.. Shocked

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
nono27

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 14, 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ikreink lesznek....kicsit sokkol.[/img]
nono27

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 09, 16:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na de nem mindenráon....bár lehet h mostmár mindenáron? Nem is tudom. Hanyadik kerben vettetek házat? Sor ház v családi?

Ma nincs hányingerem. Nagyon meg vagyok rémülve tekintve h a fiammal nagyon is volt. És mivel még dokinál nem jártam annyira félek h nehogy ha már jött elmenjen.
Annyira távol állt tőlem h télen szüljek...megrémít nagyon. Hideg, du. 4kor már sötétedik, a sok betegség bezárva 3 gyerekkel....a nagyobbakkal már mentem mikor 1-2 hetesek voltak.....most meg muszáj lesz kivárni a 6 hetet? Ez is aggaszt....nem érzem magam télen szülőnek..nade hülyén hangzott ez így leírva. Remélem nem rossz előjel....paramama.....
nono27

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 09, 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát áron alul nekünk most azt jelenti h vettük x millióért pár éve és ugye nem számoljuk rá a milliós konyhabútort TEKA gépekkel és a rahedli beépített gardróbot ami kivétel nélkül tetszett aki látta és kérte h maradjon ha ő lenne a vevő, szval kb 5 millát költöttünk rá. Evidens h ezt nem kapjuk vissza de most ott tartunk már h amennyiért vettük annyiért adnánk el plusz a jutalék. Na de ennél lejjebb már nem tudunk menni nagyon ugye....vagy menni kéne? Olcsóbban mint vettük? Szeretnénk a kerületben maradni, közel a nagyik, az ovi a munkahely szval minden amit szeretünk itt élünk és itt van minden ami ehhez kell és megszoktuk. Ha eladjuk sorházat vennénk, talán ikerházat. H mennyit engednek....hát volt h érdekességképp nem mondtuk el h még nem vagyunk valódi vevők eljátszottuk mintha kezünkben lenne a pénz és engedtek egy majd 40 millás ingatlanból annyit h közölte a fószer hoz hozzá tujasort....azt hittük rosszul hallunk. Tujasor.....ezt mind elengedte....szval nehéz ügy . Oks h csak egy volt de ez után mi is félünk h itt bukunk de ha ott is nem telik ki belőle hitellel sem sorház max egy nagyobb lakás de mi is kertet akarunk de nagyon.
Azóta sok víz lefolyt a dunán változott az anyagi körülményünk is, itt kiment ott bejött....szval nagyon nem tudunk ugrálni már sajna....jó lenne letudni mielött jön a törpi
nono27

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 06, 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk sehun senki. Senkinek nem kell a lakás pedig a béka segge alatt vagyunk. Niki kivel adtátok el? Áron alul vagy azért árában?
nono27

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi!
gondoltam h nem olyan gáz a helyzet de azért elég bosszantó!

többiek? elég ritkán néz be mindenki sajna.

megérkezett a kóma móka, már csak a róka hiányzik és teljes az összkép. Azért remélem a róka várat egy kicsit még mert nem csípem. A coca cola bejön egy kicsit enyhíti a kómát meg ezt az alattomos émelygést ez már azért van de nem mindig és sosem reggel. Mér hívják reggeli émelygésnek...hmm?
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 04, 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló, helló!
Nagyon gratulálok az újabb babócihoz! Smile
Érdekes, én a fiúkat tudom valahogyan jobban irányítani, Hugival otlári meccseink vannak. Most éppen itthon boldogít, beszedett a böliben némi torokgyulát..Sad
De persze semmi pénzért nem tudnám semelyiket se nem szeretni. Wink Csak hát acsajszi ilyan...csajos-hisztis-szeszélyes...de hát milyen is legyen, ha nem ilyen? Smile

Suli, annyira azért nem gáz a helyzet, ha viszünk valamit, megköszönik, bár van 1-2 puncsos szülő, akit meg istenítenek, de ez van. Azért ezen szülők gyerekeinek meg nincs annyi barátja... Mi inkább csak az osztálynak viszünk rajzolni papírt, meg hasonlók. Azért túlzásba nem visszük mi sem..
Inkább a minta-adással van kifogásom, ezért remélem 5-től egy kicsit következetesebb és "igazságosabb" tanárt kapnak.
Nekem már csak ez maradt, a többivel nem foglalkozok, mondjuk nem is lenne rá időm. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
nono27

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 03, 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

még mindig olyan hihetetlen. A fáradtság már megtalált de nem remélek h a róka elmarad. tuti befigyel.
Zsuzska: sajnálom a sulis dolgot. Remélem azért megoldódik. Mi még itt nem tartunk de már az oviban is kiakasztanak sokszor. Mi vittük a műfenyőt és nem kértem el az árát sem, én díszítettem meg a díszeket is én vittem mert arra sem telt. de egy kösz v vmi hasonló nem hangzott el....és ez csak egy a sok közül....szval megértelek de azért suliban ez gázosabb asszem sokkal.
Apjuk lassan hazaér és még egy kis romeltajarítás vár rám. Majd jövök még ígérem sűrübben ha ti is. Azt hittem már nem ír senki olyan sokáig kimaradtak a hszek.
A babanetre irogatok még a várandósság részen a 3 gyerekes anyukhoz ill most nyitottam egy 2011januári babavárókat ott. Néha a tanyán de az lassan kihal is írok. Ha vagytok jövök ide is sűrübben!
Na evezek
nono27

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 03, 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú scajok termeltetek. Megpróbálok bekapcsolódni de nem ígérek semmit mert hihetetlen a sok téma és történet. előljáróban csak néhány szösszenet maradt meg de igyekszem:
Niki, aztaaaa, de szép vagy! Sajnálom h nem jöttem elöbb akkor én is nyomogattam volna a gombot de látom sikerült győznöd! Örülök neki nagyon! A pocilakóknak is, hihetetlen hogy megy az idő, ucsó látogatásom körül alig pár hetes voltál most meg mindjárt félidő.

Nálunk minden szép és jó már állásokat néztem, páklyáztam mikor tegnap anyák napján támadt egy sanda gyanúm h mintha egy hete meg kellett volna jönnie. Csináltam mindjárt 4 tesztet. Mind pozitív lett. Az elsőnél bevágtam a kukába h nesze neked itt egy rossz. A másodiknál már mondtam h csak én lehet ilyen peches h két rossz, a 3.nál kezdett derengeni h a 2 csík nem azt jelenti h rossz és a 4.nél már leesett na akkor elbőgtem magam. Az agyam nem bírta felfogni, sztem sokkot kapott h ez h lehet pláne egy ilyen "impotens" hónap után és mégis. Bár a nődokim jól rámijesztett ma reggel mikor mondtam neki h pharmatex mellett jött h ez gáz meg h esélyes h gáz van a bébivel...na mondom szupi, jól ki is bőgtem magam pláne h szóltam neki h szte jó e és biztonságos e és mit szól hozzá és áldását adta...nesze nekem. De remélem miden oks lesz a bébivel. Bár ahogy sok fórumot olvastam és írták nem biztonságos bár a pearl indexe jobb mint a gumié. Szval akik terhesek lettek mellette ott szinte mindenhol lány jött. Remélem nekem is bejön mert a nyuszkólánnyal sokkal könnyebb volt mint márkkal. Holnaután 2 éves lesz. Hogy m,egy az idő. Lakást nem sikerált eladnunk de bizakodunk h mire megérkezik 2011 01 06án a gólya addigra lesz nagyobb.
nono27

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 03, 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi lányok! Azt hittem kihalt a topik, annyiszor benéztem de nem volt mozgás!
TERHES VAGYOK!!!! JÖN A HARMADIK!!!!! júúúúú, olyan boldog vagyok ám! Védekeztünk és nem is számítottam rá pláne h apjuk nem akart. És nyomi havunk volt mert mind a 4en betegek voltunk és így csak egyszer voltunke gyütt de azt is védekezve ás mégis!
Apával madarat lehet ennek ellenére fogatni, nagyon boldog. Még a legelején vok, 4.hét 4 nap, csinákolok is mindjá aktuális vonalzókat! Remélem sűrűbben benéztek! Na megpróbálok visszaolvasni és írni ha hagyják a törpék.
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 03, 09:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na helló!
Niko, ugyanmár, örülök, hogy sikerült ennyi szavazatot összegyűjtened, és meglesz a foto-sorozat. Smile
És akkor most úgy vagytok, hogy A baba tuti leányzó, a B baba meg még nem akarja teljesen tisztázni a helyzetet? Wink

Suli, nem, a sulival teljesen elégedett vagyok, vagyis az előző ofő gárdával nagyon meg voltam elégedve. Igazából tudtam, hogy a mostani nem lesz egy hű, de. De sikeresen alulmúlta az én elvárásaimat. Vagy lehet, hogy Én tettem magasra a mércét? Nem hiszem, mert eddig az osztálytársak szüleivel beszélve nem csak nekem vannak ilyen jellegű gondjaim.. Sad
De véleményem szerint minden iskolában megvan az ilyen ember, lehet, hogy másnak meg pont ez tetszene, mások vagyunk ennyi.. Mmost meg kivárunk, 5.től úgyis új ofőt kapnak, ő ennél már csak jobb lehet. Smile
Szóval egyenlőre nem akarom bolygatni a gyereket, mert az osztályban jól érzi magát, tanárnénivel sincsen kimondottan rosszban, csak hát ugye a minta, amit ad, nem teljesen követendő, szerintem, de sajna a mostani világkép se követendő.. Én azon döbbentem le, hogy a fiam azzal jön haza, szinte mindennap, hogy politizálnak az osztálytársai.... Hát én anno 10 évesen szerintem azt se tudtam, hogy ki a min. elnök, stb.... (Na persze Kádárbácsira azért emlékszem Smile )

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 29, 08:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló mindenki! (kár, hogy a többiek lemorzsolódtak..Sad
Niko, hát akkor gyors jobbulást Nektek! Smile Itt elég jó az idő, bár tegnap eléggé záporos délutánunk volt.. De most meg olyan jó, kár, hogy most nincs senki, akivel el kéne menni sétálni. Smile

Nikolette írta:

Miért pont németből akarsz nyelvvizsgát? Rolling Eyes

Azért, mert ebből talán többet tudok, mint angolból... Smile Németet tanultam 6 évig anno, suliban, talán ehhez kevesebb időt kellene fordítanom, hogy meglegyen a vizsga. De utánna meg jönne az angol egyből. Mert, azt soha sem tanultam suliban, viszont elég sok ragadt rám az elmúlt időszakban ebből is. Bár ez szerintem 1- 1,5 évnyi kitartó tanulással is meglenne. Most viszont őszig szerintem napi 1 órányi tanulással meglenne a német vizsga. Most nagyon rákaptam a tanulásra, és addig üssük a vasat, amíg meleg, ugyebár Smile
Szavazok én rendületlenül, szerencsére úgy látom magasan Nektek áll a zászló. Wink

A hozzáállást én is sajnálom, és elég sok erőfeszítésembe kerül, hogy a gyerek előtt ne mondjak semmi olyat a tanárnénire, amit esetleg ő továbbadhatna. Valahogy mégis azt érzem, hogy tisztelni kellene a tanárnénit, akármilyen is. De a bili lassan teli lesz, sőt, viszont egy évet még tuti tanít nekik. Nem elég, hogy abszolute elfogadhatatlan számomra az értékrendje, az osztályozási szokásaival sem tudok teljesen egyetérteni.Ha valamilyen versenyre kell menni, legyen az matek, vagy irodalmi, akármilyen is, biztos az én gyerekemt is viszi, általában az elsők között van, ezen felül 4-esnél rosszabb jegyet nem hozott haza (kivéve magatartás), tehát jól tanul. Az igaz, hogy alig készül az órákra, mert jó esze van, tehát nem erőlteti meg magát. Én mégis ilyen esetben kicsit túlzónak tartom a 3-as szorgalmat.Ha többet is tudna, akkor is büntesse már egy négyessel.. Bár ez így most teljesen szőrszálhasogatásnak tűnik, viszont ez már csak pont az i-re. És persze vannak a lányok, meg vannak a fiúk.. Az árulkodós lány meg van dícsérve, még akkor is, ha nincs is igaza.Mert mostmár rájötek arra a csajok, hogy így a legegyszerűbb a fiúkkal kitolni.. A fiúk meg még megvédeni sem tudják magukat,mert esélyt sem ad nekik a helyzet megmagyarázására. Vagyis igazából szinte semmi sincsen, amire azt mondanám, hogy jó.. Ez elég gáz, csak ugye lépni nem merek, hiszen a gyerek inná meg a levét. Szóval neki is azt mondom, hogy mmég egy évet bírjon ki, én meg nyelek nagyokat..Viszont jövő év végén, lehet, hogy elmegyek az utolsó fogadó órára... Twisted Evil Viszont utánna meg nyugdíjba megy, szóval Rolling Eyes
Kicsit kitörtem, bocsi... Embarassed
Azt persze nem írtam le, hogy a kisebbségi gyerekek 5-5 jegyeket kapnak, pedig van köztük olyan, amelyik kékre-zöldre veri a többit, ráadásul a tananyag tudása enyhén szólva is rminimális, hiányos.. ÉS rászólni sem mer..Na jó, ez nam az ő hibája, de nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás..

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 28, 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hellóka!
Hát én se nagyon tudtam jönni az utóbbi napokban kissé felsokasodott a tennivalóm. Smile
A gyerkőcök jól vannak, Fru odavan a böliért, imád ott lenni. És most már rendesen eszik is, nem csak csipeget, hanem mindent megkóstol. Ennek örülök, mert itthon eléggé finnyás a kis drágica. Ő most gyógyult meg, neki is folyt az orra, ráadásul -nem tudom, hogy írtam-e, -jól le is herpeszesedett.. De szerencsére minden a múlté.
Zsombikám is jól van, ovizik, jövő héten anyáknapjázunk ( a suliban Janó tanára szerint nem fontos, hogy legyen ünnepség - nekem nem ez a véleményem Sad ) .
És amiért nem is jöttem: hétfőn vizsgáztam a dajkás suliban 100%-osat, igaz, hogy nem volt egy nagy észkombájn suli, de jót tett az önbecsülésemnek. Smile Ma meg a fősulis alk. vizsgán voltam, és 1,5 hétnyi folyamatos énekelésnek (és énektanárhoz járásomnak) eredményeként sikeres lett az alkalmasságim. Smile Már csak azért rimánkodok, hogy ne emeljenek drasztikusan pontokat. És közben elhatároztam, hogy őszig feltétlenül le szeretném tenni a középfokú német vizsgát is. Smile Annyira jót tett nekem ez a tanulás. Most persze imádok tanulni, nem úgy, mint amikor kötelező volt. Rolling Eyes
És mennyit kellett gondolkoznom, mire rájöttem , ki is az az Oti.. Embarassed Very Happy ja, és szavazok is ám Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 21, 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ó, Niko, nem semmi, hogy micsoda nőuralom lesz nálatok. Örülök, hogy minden okés veletek. Sport
4. gyerkőc meg nem lesz, akármilyen anyagi hátterünk is alakul (remélem azért inkább felfelé növekszünk majd Smile ), egyszerűen engem annyira kikészített az utolsó 3-4 év babázás, hogy nem vágyom már többször ilyen élményre. Jó volt, most is jó, de már nem bírnám szerintem mégegyszer végigcsinálni. amikor meg kedvünk lenne ozzá, akkor meg már jönnek az unokák. Smile Esetleg, ha becsúszna egy..az azért más lenne, dehát a mai világban elég ritka az, ahová "csak úgy" becsúszik 1 babuci. Wink
És szavaztam. Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 20, 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viszont az be kell vallanom, hogy írígységgel is nézlek ám... A szívem majd megszakad, hogy nem lesz többé gyerekünk, az eszem meg persze a helyén van.. De életem talán legszebb időszakai mindig pocissághoz kötődnek. Smile Viszont kíváncsi leszek, hogy csajok jönnek-e most is hozzátok, vagy nálatok is megtörik a sorminta. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 20, 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló, és köszi! Smile
Hát azért a képzésekkel -a munkakeresésem jelenlegi állásából ítélve- kitörölhetem az alfelemet. Smile Vállalkozni én már nem nagyon szeretnék, vagyis vállalkozói eng. kikérésére értem. A cégen belül persze sok mindent lehetne csinálni, csak 1 nagy gátja van ennek, a pénz... Mert hogy az, ami álmaim netovábbja, na az rengeteg pénzbe kerülne, és őszintén mondva, nem hiszem, hogy megtérülne valaha is. Vagy pedig jó lassan. Addig viszont fizetni kell magunk után mindenféle adó-járulék, hitel törlesztéseket. És hitelre nem mernék vállalkozni. Azért pici dolgokkal elindulunk, aztán majd látjuk mi lesz, hátha a sok kicsiből egyszercsak majd lesz egy jó nagy valami.. Smile
Az a bajom ezzekkel a nagy önéletrajzos témákkal, hogy amerikai stílusban megy minden, ami magában nem is lenne annyira nagy baj, de amikor pl. egy takarítónői álláshoz motivációs levelet (!) és ajánlásokat kérnek... Agyalágyulás közeli állapotba kerülök. Szerintem sokszor nem is az önéletrajz igazolja a legjobban az embert, hanem az, ha bizonyítani engednék! Kíváncsi leszek majd arra, hogy most majd mennyire lesz könnyebb elhelyezkednem jobboldali kormányzás alatt (borítékolom, semmivel se lesz könnyebb...) Az a meglátásom, hogy én (és sok mindenki más) csak addig kellek a pártnak (bármelyiknek), amíg szavazok, utánna meg jól el leszek felejtve...sajnos.. na jó most már összeszedem magam.. Smile Épp az imént hívtam a fősulit, mert elhagytam az alkalmassági vizsgás papíromat. Iszonyatosan aggódom az éneklés miatt.. Wink pedig hát nem opera-énekesi szakra jelentkeztem. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 19, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló4
Persze, persze szavazok majd, ahogy lehet. Smile
Amúgy már meglestem a babapockót. Smile Csini, viszont Nikinél nem volt ennyire gyors a pocinövesztés üteme, bár most ugye dupláztok Wink
Nem semmi, mennyit pakolsz.... külvárosra vagy peremtelepülésre mentek? már, ha rám lehet kötni ily bizalmas infot. Smile
Munka: Hát annyira azért nem sok még, hogy ne bírnék el még valamit. folyamatosan adogatom befelé a pályázatokat, de eddig nem sok 2. fordulóra kellett bemennem Sad , bizti nem tudják, micsoda egy csúcs-embert engednek el. Viszont tényleg eléggé nyugtat a tudat, hogy termel annyit a bt, hogy annyira ne kelljen izgulnom a pénz miatt. Viszont jó lenne, ha esetleg emellett lenne valami "fix" állásom is. Éppen most kezdek újra belerázódni az "üzletasszonyi" szerepbe, hiszen lassan el kell kezdenem újra eljárni tárgyalni. Beszélőkészségem az van, csak a rámenősségre kellenne még gyúrni egy keveset.
És vészen közeleg a jövő hét, ekkor vizsgázom a suliban (magam mögött van már egy 100%-os írásbeli vizsga Wink ), plusz akkor lesz a fősulis alk. vizsga, amitől iszonyatosan félek, hiszen énekelni is kell...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 17, 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Niko, hát amilyen nehéz kezdés volt, annál jobb folytatás követte. Imádja a bölit, ebéd után csak nagy erőszakkal tudtam elhozni pénteken. Mert előtte már bent aludt, és egyáltalán nem akart megint lemaradni erről. Eszik, iszik rendesen, sőt azóta bilizni is szokott. Smile
Munka meg az itthoni van még. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Következő
1 / 61 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés