Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2008-as babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Hány gyereket tervezel?
1
7%
 7%  [ 2 ]
2
39%
 39%  [ 11 ]
3
53%
 53%  [ 15 ]
Összes szavazat : 28

Szerző Üzenet
feketepetrus

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szti! Köszönöm szépen a választ, csak eddig nem nagyon volt időm visszanézni. Smile

És ti hogy álltok a dologgal?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
andics30

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 23:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma voltam dokinál, minden rendben, abbahagyhatom a diétát, nehogy gond legyen belőle. az orvos azt mondta, lefogytam néhány kilót, helyreállt az emésztésem és ráadásul megtanultam, kb mennyit kell ennem ahhoz, hogy a baba és én is jól legyek. ez volt a cél. ha többet akarok fogyni, majd szülés után lehet próbálkozni. úgyhogy szedem a magneb6-ot, eszegetek amihez kedvem van, de nem zabálok és tök jó. a barátom meg istennőnek nevez
Vissza az elejére
Szti

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 06, 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Látom gyülekeztek!Smile

Feketepetrus!

A jelenlegi állás szerint a tb 5 lombik beavatkozást fizet. Ez azt jelenti, hogy maga az eljárás és elvileg a hozzá tertozó kivizsgálások ingyen vannak.(ez utóbbi azért elvileg, mert van ahol az első konzultációért fizetni kell valamennyit)
A gyógyszerek kerülnek pénzbe. Van amire van támogatás a tb felől(ált 70%) van amelyikre nincs. Attól függően, hogy mennyi hormonra van szükség a kezelés során a petesejtérleléshez kerülhet a kezelés 80-200ezer ft-be. Én csak a lombikról tudok írni, meret nekünk csak ez van/volt. de természetesen a meddőségi kezelés annyifajta, hogy azt egyénre kialakítva alkalmzzák a szakorvosok.
A lombikbaba.hu oldalon sok mindent megtalálsz ezzel kapcsolatban. De kívánom, hogy ne kelljen igénybe vennetek ezt a fajta eljárást, hanem minél természetesebb módon szülessen meg majd a babátok.

bocsi a hosszúságért!!

Sziasztok!
Nagyon boldog babavárást!!Smile

http://hu.fotoalbum.eu/szti2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
feketepetrus

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 05, 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Előre is sok sikert minden 2008-as babához!
Remélem lassan én is csatlakozhatok. Smile

Szti, kérdezhetek? Talán másik topikban kellene, de most te írtad, és ezért kérdezem tőled. A lombikbébi program kerül valamibe? Vagy ha nem lehet természetes úton babája egy párnak, akkor az állam segít?

Én nagyon fiatal vagyok még, szeretnék már babát, és őszintén hiszem, hogy könnyen lehet majd, de azért érdekel, hogy működik, hogyha magától nem jön össze?!
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 04, 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Végre gyülekeztek ti is jaj de jó mindenkinek gratulálok a babácskához és boldog pocaknövesztést kívánok Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kyralina

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 04, 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és Jitter!!!

Gratula a pocakhoz!!!
Gyakran emlegetlek, amikor a muffinodat sütögetem Smile
kyralina

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 04, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

nekünk már van egy édes kislányunk, de ősszel megyünk a testvérkéért! Úgyhogy remélem, 2008-as babám lesz!
edyyna

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 04, 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is 2008-as vagyok, ha minden igaz január 24-ére.
Peszkó

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 30, 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok 2008-ra babát várók: Andics és Jitter! Razz
Azt kívánom, hogy nagyon gyorsan teljen meg ez a topic sok-sok kismamával! Wink
Remélem, most már lassan mi is átjövünk...
Wink
Vissza az elejére
andics30

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 30, 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Jitter! más fórumokra is bekukkantok, mert még olyan keveset tudok a terhességről. egyébként én is állandó készenléti állapotban vagyok, nekem is új és furcsa az érzés, és kicsit én is félek attól, hogy szertefoszlik az álmom. de minden reggel felvidulok, ha arra gondolok, hogy kisbabám lesz! gondolom, te is!
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 30, 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Andics, szegénykém, én nem is tudtam, hogy ennyire az elején vagy a babavárásnak! Ezexerint ezért nem találtál még magadnak kismamis topikot!

Hát tudod, én kb,. ott járok, ahol te -- mármint időben --, de mivel annyira sokmindenen mentem keresztül, mire idáig jutottam, még nem nagyon fogom fel, hogy ez történik velem, és inkább készenléti állapotban vagyok, mert ugye ilyenkor még olyan bizonytalan minden, ha az ember nem "simán" jutott ide...

Míg többen is lesznek, akik 2008-ra várják a babájukat, sztem is nézz be az őszi/decemberi babavárók közé! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 29, 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Andics igen nézzél be a korábbi babás topicokba 2007es nyári őszi télibe ott nagyon jó kis csapatok vannak tudnak segíteni van aki a 2. 3.gyermekét várja ott is

Jönnek még ide is majd anyukák, mert a lombikosok közül már egy valakinek sikerült idén hogy 2008as legyen a babája Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szti

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 29, 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Úgy látom még egyedül vagy, aki 2008-ra várja a babáját!Smile
Nekem és páromnak lombikbébi módszer segítségével lehet gyermekünk. Júniusban lesz az embrióbeültetésünk és ezzel reméljük mi is csatlakozhatunk majd a 2008-as babás topikhoz (persze, ha megtapad a bébi)!

szerintem nézz be a 2007 Őszi/téli babásokhoz! Nagyon jó csapat! Biztosan tudnak segíteni!Smile

Nagyon boldog babavárást kívánok!!

http://hu.fotoalbum.eu/szti2
Vissza az elejére
andics30

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 29, 00:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok! rövid bemutatkozással kezdem. kérem, ha rábukkantok erre a topicra, ti is röviden mutatkozzatok be!
friss kismamaként (6. hét) nagyon sok mindent nem tudok még, bár szorgalmasan olvasgatom a könyveket. első kisbabámat várom jó sok túlsúllyal, ezért úgy nevezett ételtársítási diétán vagyok. nem nevezném fogyókúrának, mert tulajdonképpen bármit ehetek, csak nem mindegy, hogy mit mivel. még jó, hogy nyár van és van sok friss zöldség! sült hús salátával, tészta, rizs vagy bármilyen köret tejtermékekkel. az édességből és a magas cukortartalmú gyümölcsökből csak keveset. harminc éves vagyok és nagyon várom már az anyaságot! a héten megyek ultrahangra és nagyon kiváncsian várom a részleteket
Vissza az elejére
andics30

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 28, 23:53    Hozzászólás témája: 2008-as babák Hozzászólás az előzmény idézésével

első, második, harmadik vagy sokadik babádat tervezed? vagy már ott van a pocakodban? éppen egyedül vagy a problémáiddal? vagy meg szeretnéd osztani az apró örömteli pillanatokat? gyere, beszélgessünk!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés