Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
SOTE-ra járok
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 31, 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ott veszíthetsz időt, hogy kérnek hormont, apát stb-stb és ezek soha sem egy nap alatt vannak meg, mint máshol esetleg.
Én nem akarlak elriasztani, de nem egy tuti hely a sote.
nokica

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 31, 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska: Igen, 12.000 az inszem+ a gyógyszrek, olyan 20.000 körül jön ki. Ha be kell feküdni az 4000 forint/nap.
Arnold dokihoz jártam, de eltanácsolt, met ő se tudja, hogy meddig lesz ott. Én is fizettem volna szívesen, ahogy az elsőt is kifizettük. Szerintem az inszemmel nem sokat tudnak időt húzzni, mert ott 3. nap uh, és utána closti 5 napig, uh, tüszőrepi szuri és inszem.

Kori: Igen, én is számítok rá, hogy csúszok egy hónapot, csak nehogy megint 45 napos legyen.
A HSG-t nem értem, ha novemberben nem voltam elzáródva akkor most miért lennék?

A végtermék gyönyörűSmile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 31, 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nokica, a schöpfi fizetős lett, ugye??
Reméelm, hogy gyorsabban örölnek a malmok inszem terén, mint lombikozás esetében, hogy ne töltsd ott a fél életedet.
Én elfogult vagyok, de inkább fizetek 20-25 000.-Ft-ot egy inszemért pl. a Kaáliban, de tudom, hogy megbízható helyen vagyok, nem kell várakoznom és a vizsgálataimat is elfogadják.
korina001

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 31, 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem amig nem vágnak addig csak jo ha ujra kivizsgálják az embert...én jártam a délpestibe a sote elött és ott 2laparos műtétem volt és folyton csak uh-zott a doki..1*kaptam tűszőrepesztő szurit 3adagott egyszere és go a spontánitás..de semi vizsálat nem volt igy babaám se lett de elvesztegettem 1 évet...inkább vizsgálatokkal telt volna az az 1 év...a sotén meg fél év alatt fény derült a problémáimra és kezelték és a terméket pedig ismered.. Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
nokica

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 31, 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori: Egy kicsit félek:( Túl jó dolgom volt Arninál. A nők lapján azt olvastam, hogy a HSG-t megismételtetik:(
Banyácska: Nekem még csak a 2. inszemem lesz, meg ujabb vizsgálatok.
korina001

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 31, 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Noi.. az enyémet már ismered igaz? Smile
Csak sok sikert tudok kivánni neked..és remélem a legjobbakat..
az meg fa@ág hogy ilyen nevű orvosok nincsenek a rep.osztályon...én már csak tudom.. de tudom neked ajánlani a www.endometriozis.hu oldalt ott van forum is és ott sokan járnak a sotéra..hátha ott is adnak neked egykét okos tippet tanácsot...
ha kellek irj vagy hivj...csóóók

Ja ha mész a folyosó legvégén van a falon fent sok tabló az ott "készült" babákrol..nézd már meg hogy a Pannusom is fent van e...mert kértek képet tőlem róla és köldtem..egyszer bemegyek én is megnézni hátha ki is rakták...hihihih
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 31, 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia, mindenről kérjél részletesen tájékoztatást. Főleg a vizsgálatokról, időpontokról, ütemezésről.
Készülj fel, hogy várakoznod kell.
Ha egy pillanatra is úgy érzed, hogy nem ott van a helyed, akkor ne náluk kezdj a lombikba.
Jót sokat nem tudok mondani.
A biológus fiú rendes.
nokica

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 31, 12:40    Hozzászólás témája: SOTE-ra járok Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Én hétfőn megyek a SOTE-ra először a reprodukciós osztályra, és véleményeket, tapasztalatokat várok.
Noi
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés