Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Szoríts velem, kérlek!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tami

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Apukámnak szívbillentyű cseréje volt. De mostmár teljesen jól van, sokkal szebb a színe és már nem lesz rosszúl napjában többszőr, sőt azóta nincs rosszúl.
Sok kitartást kívánok nektek. Ne félj, minden rendben lesz. A mai orvostudomány tényleg csodákra képes!
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apu B rh negatív vércsoportú.
Kedden a vérkészlet elég soványka volt. Amikor intézkedett a doki, kérdezte tudok-e szerezni, adni vért???!!!! Nem - mondtam.....
Az iwiw-wn a kolléganőm feltette a kérést és valaki bement. Nem tudom, hogy ki volt ez a nagyszerű ember, de áldja meg az Ég. Smile
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tigi, holnap. A műtéti rendben benn van tegnap óta. A Szabolcs utcában műtik. Hogy a legjobb-e? Smile Dícsérték, igen, hogy egy biztos kezű ember a Tar prof.
Gondolatban kipárnázom minden léptét, ismeretlenül is bízom benne.
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peszkóóóó, köszönöm!!!!!!!!
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Grita, köszönöm, kívánom Neked, hogy a nagy pillanat mihamarabb elérkezzen és évtizedekig tartson!!!!!!!!!!

Ajándék volt március óta ez az idő Apuval. Hogy egy betegség mire tanít? És van-e füle végre meghallani, tud-e változni?!?! Eldőlt, hogy igen.

Filmkockákat tárolok az agyamban, szívemben, lejött rólam egy csomó gyermekkori sérülés........
tigi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Pontosan mikor lesz a műtét? Feltételezem, hogy a legjobb orvos (prof.) fogja megműteni.

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Peszkó

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Banyácska!

A férjem legkedvesebb barátjának édesapját műtötték ugyanilyen eljárással 10 éve. Akkor egyemberként szorítottunk neki.
Előtte már túl volt több szívinfarktuson (amelyekből többet lábon hordott ki), és szintén elkerülhetetlen, életmentő műtétet jelentett ez nála. Már fizikális is nagyon rosszul volt előtte.
A műtétet nagyon jól viselte, és azóta is szuperul van, fizikálisan is felélénkült és teljes értékű életet él.
Ugyanazt tudom tanácsolni, amit Tami is írt, hogy bízzatok az orvosokban és bízzál apukádban! Wink

Tami, édesapádnak gyors felépülést kívánok! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Grita

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Ha még dolgod van Apuddal,akkor biztos lehetsz benne,hogy nem fog itthagyni!
Olvastam a naplódat és hiszem ez az újfajta kapcsolatod Apuddal nem azért jött létre hogy máris vége szakadjon!
Küldjed felé a szeretetedet(ezt biztos mondanom sem kell)és ő érezni fogja,hogy még szükséged van rá!
Imádkozni fogok érte!!!
(sajnos én is tudom,milyen érzés aggódni egy Apuért,de tudom hogy az enyém addig nem megy el,amíg nem néz az unokája szemébe)
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tigi, köszönöm.
Igen, nehéz volt ott állni leforrázva, hogy nincs más lehetőség ............

Aztán meg ott van a hála. Teljesen ismeretlen orvoshoz került katéterezésre. Kedves, de kérlelhetetlen szavakkal elmondta, hogy nincs kecmec, nincs idő. Igen, de mit csináljunk?????????
Mire feleszméltünk már volt időpont, prof., aki műti. Mostanában érzem, hogy van gondviselés, érzem, hogy az emberek nem véletlenszerűen kerülnek kapcsolatba egymással. Van egy rendező elv.
"Ahol a szükség, ott a segítség!" - mondják a Robotok c. rajzfilmben is. Smile
tigi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Teljesen megértem a félelmedet, aggodalmaidat. Azt hiszem a helyedben én is így reagálnék. A családunkban nem volt ilyen műtét, de biztos vagyok benne, hogy apukád nagyon jó kezekben van. Bízz az orvosokban és főleg abban, hogy sikeres lesz a műtét! A rossz gondolatokat pedig tessék elhesegetni!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 10:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tami, szia, és mit csináltak a ketyegővel?
De jó, hogy túl vagytok rajta!!!! Smile
Tami

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Teljesen együtt érzek veled. Apukámat 4 hete műtötték a szívével (apu 57 éves). Teljesen frászba voltam már a műtét elötti napokban is és aznap alig bírtam kivárni, hogy végre túl legyen rajta. Bízonod kell a műtétet végző orvosokban és hidd el tudják mit csinálnak. Apuval minden szerencsésen alakult és csak ezt kívánom a te apukádnak is. Fogjátok a kezét és bátorítsátok, legalább ő ne féljen, izguljon a műtét miatt.

Biztosan nem lesz semmi baj.
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 10:33    Hozzászólás témája: Szoríts velem, kérlek! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Büszke vagyok arra, hogy nekem itt sok barátom van, akikre felnézek kitartásuk és küzdelmük okán.

Segítségre van szükségem és tudom, hogy támaszra fogok találni, hogy az elöttem álló hosszú hétvégét valahogy elviseljem

Aput holnap műtik bypass eljárással. Három koszorúér cseréjét írányozták elő.

Két napja tudtuk meg, hogy ez elkerölhetetlen, életmentő műtét.

A félelmeimmel, az aggódásommal nehezen bírok. Kergetik a fejemben egymást a sötét és derűsebb gondolatok. Nem akarok árva gyerek lenni Még annyi dolgunk van apuval egymással.

Ha csak pár bíztató szót írsz, megköszönöm.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés