Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2008-as babák
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Hány gyereket tervezel?
1
7%
 7%  [ 2 ]
2
39%
 39%  [ 11 ]
3
53%
 53%  [ 15 ]
Összes szavazat : 28

Szerző Üzenet
harivera

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 06, 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Remélem csatlakozhatok hozzátok mert én is 2008-ra szeretnék babát. Ez talán most be is fog következtetni ám nemsokára
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 29, 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elsőnél végig éreztem, hogy fiú lesz. A másodiknál volt egy nagyon életszerű álmom lánnyal. De itt ugye a 18.héten teljesen széttárt lábakkal ülve mutatta meg magát.
Most szeretnék már végre egy kislányt is, de végülis az a ontos, hogy egészséges legyen...de nem szomorodnék el, ha most egy kislánnyal lepne meg a sors.
(inkább most szuggerálok, főleg, mivel a számítások szerint éppen olyan hónapban foggant, amikor is fiúra van esélyünk...tudom, hogy ez csak humbug, dehát ez van.)

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 29, 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Értelek. Smile Én első babát várok, de maximálisan lányt érzek. Te megérezted a srácokat? Bár gondolom másodszorra már erősen szugeráltad, hogy kislány legyen. Ahogy kiveszem a szavaidból.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 28, 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mert egy kedves ismerősöm kikalkulálta számmisztikai alapon, hogy júli-augusztus nálunk csajos hónap...de ha srác lesz, akkor jobban el tudnám így fogadni..tudom bután hangzik, de így van+ júniusban vetettem le a spirálomat, így nem ártana legalább egy sima tisztulásos ciklus után teherbe esnem, bár nem bizti, hogy sikerült kivárnunk. :Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 28, 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni, szia! Sok sikert a tesókivitelezéshez!
Miért kell júliusig várni?
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 28, 07:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Remélem, hogy pár héten belül én is a Ti nyomotokban fogok járni. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 26, 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálam a mikorra kicsit bizonytalan, de úgy január vége felé. Most a 10. vagy a 11. hétben vagyok épp. Nem nagyon érzek mást a gyomromon áés az álmosságon kívül, max. hogy egyre nehezebb begombolni a nadrágjaimat... Embarassed

Én dolgozom.
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 26, 09:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem sok gondot érzek gyomorilag, hányingerem sem nagyon van, csak apróságokon kellett változtatni: teljesen éhgyomorra már nem bírom meginni a tejeskávémat, és egyből utána innom kell egy kis vizet, vagy teát, mert ha az íze marad a számban, az újabban nem tetszik. Smile Viszont szükségem van rá az ébredéshez.

Inkább csak a kaján, meg a citromos dolgokon veszem észre, hogy valami történik, meg hogy feszül a hasam. Különösebben nem vagyok rosszul.

Honnan írsz? Az éhségen kívül érzel már valamit?
Mikorra várod pontosan a bébit?
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, én mindent eszem Embarassed Az a baj, hogy amint abbahagyom az evést, elkezd rosszalkodni a gyomrom Confused Nem igazi hányinger, csak olyan nyomás, meg égés végig a gyomromban, a nyelőcsövemben, a torkomban, és este a legrosszabb -- azért is fexem le már 9kor Laughing Meg mert álmos vagyok...
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ÉS te? Puncstortán kívül?
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

C vitamin -- nagyon jót teszel vele magadnak és a babádnak is Very Happy
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, köszi, én is majd'elrepülök.

Nekem csak a citrom kell, a lime, a grapefruit... Smile
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez komoly???? Hazajön hozzád és a baba miatt??????? Very Happy Very Happy Very Happy Ez fantasztikus!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon örülök neki -- de gondolom, veled is lehetne mindent fogatni most Very Happy

Én puncstortázom -- hidd el, a joghurttal jobban jársz Very Happy
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Végleg hazajön! Dobol, csapkod mint hal a szatyorban. Smile

Nem tudom, megérzés. Mindenesetre a hatodik citromos joghurtot "etette meg velem" az előbb. Smile Vicces gyerek lesz.
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noreen, ezt most úgy kell érteni, hogy végleg hazajön, vagy hogy egy kicsit hazajön???? Mindenképp nagyon jó fej Very Happy Írtad, hogy művész -- mit művészel pontosabban? Smile Miből sejted, hogy Mayácska van odabenn? Smile
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Bocsi, hogy ilyen keveset jottem, de Apa itthon volt, és átbeszéltük a dolgokat. Szerzett valakit a helyére Angliába, így nem lesz gond a szerződéssel, ő pedig július elején hazajöhet. Smile

Jitter, örülök hogy csináltál vonalzót. Smile

Mindenki jól érzi magát? Nekem picit feszül a pocak, de legalább érzem hogy itt van. Smile Van egy olyan sejtésem néhány napja, hogy Mayácskánk lesz. Smile
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondolom, hogy a második babánál az ember már picit lazább Very Happy Állítólag ami számít, az a méret alapján megállapított kor, a 12. heti uh-n szokás pontosítani. De ezt ti biztopsan jobban tudjátok nálam Very Happy

Márti, azért nem merek vonalzót csinálni, mert még mindig nem hiszem el, hogy ez velem meg tud történni. 3 évig küszködtünk, ebből 2,5 éven át meddőségi klinikákra jártam, és erre puff, a második sikertelen lombik után egyszercsak "úgy maradtam", a dokim legnagyobb döbbenetére. A zuram is alig hiszi még mindig, pedig máris sokmindent kibírt a kis Maszatkánk, pl. egy 3000 km-es toszkánai körutat...

Azért egy vonalzót mégiscsak csináltam: kaptam ip-t az Istenhegyi Géndiagnosztikára Very Happy
Vissza az elejére
thymi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem vagyok babonás. Bár már könnyen vagyok már van egy szívem csücske, de úgy érzem minden rendben lesz. Gyopival nem volt minden zökkenőmentes, sokat görcsöltem h minden rendben lesz-e, most lazább vagyok.
Nálunk sem tiszta h hol tartok. Doki szerint 1 héttel korábban mint a vonalzóm...mindegy csak ő jól legyen.
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 10:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Thymi, nem mondod, hogy már útban is van a kistesó??? Very Happy Látom, te bátran megcsináltad a vonalzódat is Very Happy (én még mindig nem merem Embarassed)

Márti, szia! Jó látni, hogy szaporodunk, bár nem tudom, a topik indítója, Andics, hová tűnt Rolling Eyes

Nálam egyelőre nem tiszta, hogy most épp a 10. vagy a 11. hétben vagyok (a dátumok és a méretek nem stimmelnek)...
Vissza az elejére
thymi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jitter
Nini Smile Mit látok Smile Gratulálok a kis lakódhoz Wink
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 22, 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú, hát nagyon izgi lehet, hogy most költöztök kertesbe! Én panelban lakom, egyedül, ill. a babával, de gondolkoztam rajta, hogy visszaköltözöm anyuhoz, ha mégsem apával várjuk a babát. Ha vele, akkor meg megyek Angliába... rólam különben sokmindent megtudhatsz az egyedülálló mamik 2007, 2008 topikban is, minden ott van. Smile
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 22, 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Marta, gratula a kistesóhoz. Én az elsőt várom, de ha visszaolvasol, kiderül. Smile És februárra.

Nyugodtan hozz ide másokat is.
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 22, 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, a babánknak nagyon tuti élete lesz. És tudom, hogy Apa is így érez, mert művész, mindenféle nőtípusból kedvére válogathat (a kisujját sem kell mozdítania...), mégis visszajött hozzám, egyszerű földi halandóhoz Smile, és kis családot szeretne.

Hogy vagy(tok) ma?
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért lepődnék meg???? "Ideális korban" vagy a babavállaláshoz, és tényleg úgy tűnik, mintha valami végzetszerűség lenne a kapcsolatodban ezzel az emberrel! Annyira érezni a szavaidon, hogy mennyire szereted őt -- és őszintén remélem, ő ugyanígy érez irántad!!!! Mert akkor a babátoknak nagyon tuti élete lesz Very Happy
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor csak olvasd el a nyáriban, mi a gondom. Félek kimenni, de talán "illene" legyőzni a félelmem, hogy az apa is ott lehessen, amikor várjuk a babát.

Lehet, hogy meg fogsz lepődni, de 24 éves vagyok. 16-20 éves koromig éltem a bébi apjával, aztán pár évig nem. Most pedig jött a baba. Tudom, szappanoperásan hangzik, de nekem mindig ő volt a férfi, akkor is ha nem éltem vele. Tudod, mellette nőttem fel, ez sokat számított. Most pedig a babám apukája, úgyhogy már több szempontból is a legfontosabb férfi az életemben, és végérvényesen beleírta magát a sorsomba.
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most már én is kíváncsi lettem a korodra... Te ezek szerint szívvel-lélekkel készültél az anyaságra -- ez nagyon szép!!! Meg az is, hogy egy szép szerelemből lett ez a pincuri a pocakodban... Arra nem gondoltál, hogy te is kimész Angliába? Vagy ez nagy teher lenne a párodnak? Esetleg neked...

Bocs, hogy nem a 2007-es nyáriba írok, de ott nem érzem magam otthonosan Smile

Igen, ezek jó érvek, de hülye lelkiismeretem van, nem merem őket cserben hagyni... Bár tudom, hogy hülyék, amiért így, egyszerre mennek szabira -- ezt nem volna szabad, de a főnököm egy kis görény, szerintem szándékosan intézte így (nagyon féltékeny a kolléganőmre, nem akarta 3 hétig "őrizetlenül" hagyni...) Holnap megyek a házidoki nénihez, majd meglátom, ő mit javasol.....
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jitter, szerintem mindenképpen pihenned kellene. A munkahelyeden talán megértik, hogy ha ez a baba valamiért nem sikerül, akkor talán nem is lehet már (ne haragudj hogy ilyet írok, de az emberek általában erre a mondatra együttérzőbbek), és most a bébi a legfontosabb. Ha valami baj adódna, akkor azt mondanád, bár "cserben hagytad volna" a munkahelyed. Szerintem a kisbabád sokkal fontosabb, ráadásul idővel úgyis el kell menned szabira. Talán neked fontosabb az első hetekben, mint később, ha nyugodt munkát végzel. Most még sokminden történhet, ráadásul meg is van az esélyed amiatt a vérömleny miatt.

Nem lehet, hogy csak a főnököddel beszélj, és elmondd őszintén, amit érzel. Hogy nem szeretnéd cserben hagyni őket, de félted a babát. Hátha van valami ötlete, és nem is jelent gondot, ha picit pihensz. Ha pedig abban maradtok hogy maradsz, másnak nem kell tudnia róla. Rosszul gondolom? Milyen munkát végzel?

Apán kívül tudják a szüleim, és a testvérem. Smile De csak mert megmondtam nekik, a bébire szeretnék vigyázni, ezért vagyok itthon inkább picit az elején. Lehet, hogy felesleges aggódni, de én azt gondolom, bármi történik, nem fogom úgy érezni hogy meggondolatlan voltam. Én szeretnénk mindent megtenni érte, nem vicceltem, tényleg 16 éves korom óta őt vártam a szívem mélyén. Smile
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jól teszed, ha pihizel!!! Ilyenkor elő szokott fordulni egy kis vérzés, többnyire tényleg nincs semmi jelentősége -- de azért jobb a nyugi Very Happy

Én is azon agyalok, hogy ki kellene íratnom magam pár hétre, de sajnos a jövő héttől mindenki más -- legalábbis az én osztályomról, ami 3 fő -- szabin lesz még 2 hétig, és nagy kitolás lenne, ha én is lelépnék Sad Pedig amiatt a vérömleny miatt szívesen meg is tenném... Ilyen vén kismamit amúgy is veszélyeztetettnek nyilvánítanak... Csak nem akarom elárulni a munkahelyemen...

Te megosztottad már a hírt az Apukán kívül valaki mással?
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem megnyugtat, hogy érzem a pocim. A doki tegnap nézett meg uh-n, később kellett volna mennem, de a vérzés miatt elmentem, és akkor már meg is nézett. Minden tökéletes.

Nem, itthon lézengek, szabin vagyok. Csavargok ilyenkor általában, de most dögmeleg van kint, és sokkal kellemesebb a lakásban. Kivételesen tényleg csak pihenek.

A vérzés egyre kevesebb, szerencsére.
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én sok éves vagyok -- 38.

Örülök, hogy megnyugtatott a doki, de azért szerintem pihizz sokat!!! Elmúlt már? És dolgozol közben? Mikor látott a doki UH-n? És mikor mész megint?

Szerencsére, nekem sincsenek fájdalmaim, néha a pocakom picit érzem, de ez belefér Very Happy
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, de azt mondta tegnap az orvosom, hogy csak hormonális változások okozták. És nekem nem fájt semmi, nem éreztem semmit. Remélem te megúszod, vagy ha nem, akkor hamar túl leszel a fájdalmakon és boldogan növeszthetsz pocakot.

Hány éves vagy?
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bevérzés, nem túl nagy, kb. 2x3 cm. Nem nagyon veszélyes -- csak görcsöket okoz Confused Utrogestant kaptam rá, aztán majd kiderül...

Olvastam, mintha te is pecsételtél volna...
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én az utolsó menses első napját írtam be, és így számolta ki a gép.

Mi az a haematóma? És mi van, ha vérezni fog? Veszélyes a babára?
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, nekem a hasam feszül és fájdogál, rossz a gyomrom, a közérzetem, majd lefordulok a székről, fáj a cicim -- ilyesmik, tipikus jelek... Pici gondom van csak: van egy haematóma a méhemben, ami vagy felszívódik, vagy kifakad és kiürül, vagyis vérezni fog Confused

Na és te? Smile A 6 hét 2 napot honnan számolod?
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És különben jól vagy? Érzel már valamit?
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örülök hogy minden rendben veled! Csak így tovább, vigyázz a kismanóra!
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 09:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a drukkot, úgy tűnik, minen okés, csak azt nem sikerül eldönteni, hogy a 9. vagy a 10. hétben vagyok-e... Shocked

Szerintem ez nagyon jó hozzáállás, és a baba meg fogja hálálni Very Happy
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor nagyon drukkolok, Jitter, hogy minden rendben legyen! Majd írj, mi újság!

Hát igen, hirtelen jött minden. A "békülés", hogy elmegy Angliába, meg a baba is. Csak kapkodom a fejem. Minden képlékeny, egyetlen egy nem: hogy ezt a babát megszülöm, és soha nem adom senkiért és semmiért.
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ma megyek dokihoz, és kiderül, hogyan állok... Elvileg a 9. héten vagyok, ha még ott van a babucim........ Nemsokára megtudom...

Ez az egész helyzet eléggé új lehet neked, én nem csodálom, ha nem minden kocka potyogott még a helyére Smile
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is azt hiszem. Remélem. Most még kicsit bizonytalan vagyok, de talán majd idővel...

Te hogy állsz? A vonalzódat nem értem.
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem nagyon olvasok át amoda, de kíváncsi voltam a sztoridra... Úgy látom, erőps csajszi vagy, meg fogod oldani Smile
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jitter, köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! Ha olvasod, mit írok oda, láthatod, nemrég ment egy kisebb regény. Abban sokminden benne van.

De be kell valljam, könnybe lábadt a szemem amikor elképzeltem, hogy együtt hozzuk haza a picurt a kórházból... furcsa, másoknak mennyire természetes ez. Persze nem hibáztatom őket, csak így a másik oldalról elgondolkodtató.

Az ötleteket köszi, ha úgy alakul, mindenképp tudni fog minden napunkról. A barátnőm mondta is: "másnem sms-ben is megszülöd neki a babát". Smile
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noreen, ha még visszajössz ide... Elolvastalkak a 2007-es babás topikban, és nagyon nehéz a helyzeted tenyleg... Viszont nekem egyszer volt egy távkapcsolatom egy kanadai pasival -- 1 év együttélés után 2 évig én itt, ő ott --, és igenis meg lehet így is tartani valakit, ha szeret és mi is szeretjük (nálunk azért lett vége, mert én végül nem akartam elhagyni Mo.-t örök életemre). SZép lenne megosztani a babavárást a pároddal, de azért nem biztos, hogy szülni is egyedül kényszerülsz -- lehet, hogy akkor hazaengedik egy időre, vagy együtt tudjátok majd hazavinni a picit a kórházból! Közben pedig te a babára és magadra koncentrálhatsz teljes egészében, és azért néha ez is jó ám! Ha tényleg mindketten akarjátok, sokmindent meg fogsz tudni osztani a pároddal még így is, küldhetsz neki UH-képeket, sőt, akár illusztrált naplót is vezethetnél, amit majd meg tudsz neki mutatni, és így kicsit jobban beleláthat majd abba, hogy hogyan is vártad a babátokat... Készíts fotókat magadról, ahogyan nő a pocakod, és írd le az érzéseidet és gondolataidat neki -- a rosszakat is ám! Úgy teljes a kép Wink Én mindenesetre nagyon boldog babavárást kívánok neked!!!
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Nyitottam egy új topikot Egyedülálló kismamik címmel, szerettettel várok oda mindenkit, aki úgy érzi hogy hozzá tud szólni a témához, bármilyen szempontból.

Üdv Nektek, és kellemes napokat kívánok!
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 15, 08:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Andics, hát, velem semmi... 7főn voltam UH-n, minden okés volt, de azóta megint parázom, hogy vajon mi lehet odabenn.... Embarassed
Vissza az elejére
andics30

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 15, 00:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jitter! veled mi újság?
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 14, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Andics, örülök, hogy jól vagy! Very Happy

Feketepetrus, a lombikos topikban nagyobb -- egyelőre... -- a forgalom, próbálkozz ott is, ha kérdéseid vannak! Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés