Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Szoríts velem, kérlek!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
abygél

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!
Nagyon örülök,a jó híreknek,és gyors jobbulást apukádnak!
Az 5 óra az kb.átlagos ilyen műtéteknél!
Most már nyugi,minden ok.lesz! Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Anikoh

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Szuper hír! Ne izgulj! Most már minden rendben lesz! Apudnak gyors felépülést!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska, remélem, most már megkönnyebbülsz kicsit! Apukádnak gyors felépülést, sok erőt kívánok!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok, annyira jó, hogy vagytok velem. Most ettem meg a reggelimet. Smile

Olyan furcsa az Élet. Jövök este, írok....haditudósítást a mai napról.
Rose

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska, nagyon szorítok, hogy a továbbiakban is rendben menjen minden!!!!!
Összeszorult szívvel olvastam amit írtál. Az én Apukámat autóban vezetés közben hagyta cserben a szíve. Újraélesztették még 3x, 1998-ban. Bár műtétje nem volt, azóta is rendben van vele minden. Az ágya fölött sírtam úgy, hogy a könnyeim a mellkasára potyogtak, beszéltem hozzá, pedig nem volt eszméleténél.
Hidd el, hogy iszonyúan erősek az Apukák és miattunk képesek emberfölötti erővel meggyógyulni!!!!!!!! Millió puszit küldök.
Vissza az elejére
agrave

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska drága!

Csak most találtam ide...végigolvastam a 2 oldalt és szerencsére a végére jó hírek vártak. El is bőgtem magam.... de már örömömben.

Drukkolok Apukádnak, hogy minél előbb megerősödjön!!!!! Minden rendben lesz, nagyon jó kezekben van és mi itt mindannyian veletek vagyunk lélekben!!!
Tami

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Ez nagyszerű hír! Figyeld meg eltelik 2-3 nap és apukád sokkal jobban lesz utána már csak emlék marad ez az egész megpróbáltatás.
sünke

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Mielőbbi felépülést Apukádnak!
Anyukáddal vigyázzatok Magatokra ... és Egymásra is!
Vissza az elejére
kismedve

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska:
az első legnagyobb lépést megtettétek,megnyertétek az első csatát.Bízom,hogy a folytatás már könnyebbb lesz.Minden jót.
Vissza az elejére
Manóó

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Örülök a hírnek, de továbbra is szorítok hogy Apukád gyorsan felépüljön.
Te pedig kicsit próbálj megnyugodni!
nem használsz vele ha szétidegeled magad.
Próbálj arra gondolni sokat, hogy milyen jó lesz amikor apud felépül és együtt játszotok az unokákkal.
!!! a pozitív gondolat valóságot teremt.
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska, továbbra is nagyon gondolok Apukádra! Minden rendben lesz, meglátod!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Peszkó

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska! Smile
Szuper hír!!! Egész nap küldtem a pozitív energiákat...
Smile Gyors felépülést, és még rengeteg-rengeteg gyönyörű évet kívánok apukádnak! Wink
Vissza az elejére
nkata37

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szuper! Smile
Most már csak erősödjön, erősödjön, erősödjön!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt vagyok.
Halkan írom, de hírecském van.
Minden rendben ment, még a műtőben van, de már zárják, az ágyába várja a nővérke hamarosan kint.

(5 óra volt------basszus)

Én nem voltam ma magamnál...........

Köszönöm és ne haragudjatok az izgalmakért.
Szeretlek benneteket nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LVEmese

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska! Lélekben veled vagyunk, veled izgulunk és imádkozunk édesapádért! Hidd el, minden a legnagyobb rendben lesz! A Szabolcs u-i kórház jó hírnévnek örvend, remek orvosok dolgoznak ott!!!
Vissza az elejére
Tami

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!
Nagyon szorítok apukádnak!
nkata37

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nincs még hír? Már az én gyomrom is remeg...
sünke

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Gondolok Rátok!!!
Vissza az elejére
tigi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Lélekben Veled vagyok! Nagyon várom a híreket Apukádról!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska, nemsokára túl lesz(tek) az egészen!!!! Annyira szorítok!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
nkata37

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska: úgy szorítanám most a kezed, de nem szeretnélek meggátolni paratevékenységeid közepette! Wink Smile
Nagyon drukkolok, minden rendben lesz!!!
Mennyi ideig tarthat egy ilyen műtét? Rolling Eyes
Grita

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska Apu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Remélem érzi mennyien gondolunk most Önre,és tessék ügyesnek lenni,mert visszavárjuk!!!!!!!!!!!!
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 09:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Húúúúúú, csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha jól érzem, mert nem kaptunk másra utaló infót, nem halasztottak és aput most műtik.

Minden para tevékenység beindult nálam. Fosok, hányok - bocs - de tényleg. Smile

Nagyon szorítok és bízom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 08:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska, ma egész nap nagyon gondolok Apukádra! Kérlek, ha tudsz már valamit, szólj!!!!!!
Vissza az elejére
repet

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!
Úgy látom hogy 1oo%-osan megbízhattok az orvosokba.Nagyon jó kezekbe van apud.Minden apró részletkre figyelnek és ez így van jól.
Tényleg jobb lenne az egész családnak de főleg apukádnak ha már holnap túl lennétek a műtéten.
Hamarább felépülne és ami a legfontosabb hamarább haza kerül a szeretteihez.
Még egyszer nagyon szorítok az egész családnak.
Puszi:Repeta
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Matiba, köszönöm. És a telefont is, bár lekéstem, altattam a Benyust.
Tudod érdekes, mert akkor ment apu Füredre márciusban, amikor anyóspajtid jött onnan. És valahogy éreztem, hogy lesz ebben még részünk, mint amikor egy helyen nyílik ki mindig egy könyv, jöttek szembe a bypassos esetek ... és Füreden is volt a földszinti résznek egyfajta vonzása, ahol a szívműtöttekre vigyáznak, nem tudtam levenni a szemem az ablakokról.......
Ölellek.

Holnap itt leszek, most ájulok az ágyba....
Matiba

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia drága!

Úgy szeretnék most melletted ülni és fogni a kezedet! És... fogom a kezedet, érzem. Érzem minden rendben lesz, és bár most itt egy nagy akadály előtetek, de Apud veled marad, mert, annyi minden van még nektek, nem véletlen alakult a kapcsolatotok az utóbbi időben.

És tudod... nálunk ugyanott márciusban volt egy ilyen műtét, és ma (is) kiderült, hogy minden ok. Anyósom műtét után két napig intenzíven volt (úgy tudom, ott minden műtétes két napig ott van), és A. már a műtét másnapján bemehetett hozzá.

Vigyázz magadra, nagyon sokat érsz!

Szorítok, gondolok, imádkozom teljes lelkemmel, szívemmel!
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok, nagyon köszönöm a megerősítő szavakat.
Hálás vagyok nektek, kapszkodom beléjük.

Apu nagyon jó kezekben van. ennek tanujelét láttam me. Az egyik gyógyszer miatt eltérés van valamelyik vérértékben. És azt mondta erre a doki, hogy alszik rá egyet, 100-ról akar indulni, nem 99-ről. Ha úgy dönt, akkor keddre teszi a műtétet és ezt a koleszterin gyógyszert kiváltja addig mással. Fontos nekik, hogy minden renben legyen. Apunak szimpatikus a doki, meggyőző, rutinos, emberséges.

Természetesen mindannyian idegesek vagyunk, apu ma már kap nyugtatót, reggel meg már bebódítják, ne agyaljon a várakozásban. Ezért is job lenne a holnap.....

Arra gondolok, két vállra fektetve én is az agyam, hogy Füreden milyen szép lesz a június.
ptszilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Nem tudok neked okosakat írni, de imádkozom Édesapádért is...
Az én nagymamám a 8. infarktusba halt bele, minden év májusában kapott egyet, közben meg dolgozott, szaladgált. Nagyon sok mindent ki lehet bírni, ha vannak, akik szeretik az embert... Márpedig ti ott vagytok az Apukád mellett.... Ölellek!!!

Az én sógornőmet is holnap műtik... Sajnos neki már nem sok van hátra, bár mi azért még bízunk a csodában...és a Jóistenben...

[^]  

www.fotoalbum.eu/ptszilvi2
Vissza az elejére
ilka

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska,

mi még sosem találkoztunk személyesen, de a lombikozásom időszakában sokszor írtál megerősítő üzeneteket, amikor az ET után ott izgultam, hogy mi lesz...

Én nem vagyok hívő, ezért nem tudok olyasmiket írni, mint itt a lányok, de hiszek benne, hogy lesz még sok szép napotok apuddal...

Mostanában - bár az én szüleim nem betegek tudtommal - , nagyon sokszor átfut az agyamon, hogy jó, anyuka vagyok, de gyereke is vagyok a szüleimnek, és még annyi mindent kell együtt átélnünk...

Sok szeretettel ölellek,

Ildi

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Szti

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Nem Te nem vagy energiavámpír!

Nagyon jó helyre került Édesapád!
Tudod, én a Szívkórházban dolgoztam évekig. Nagyon sok bypassos beteg fordult meg ott. Mentővel hozták őket a műtét után 10-12 nappal és 3 hét múlva olyanok voltak, mint akiket kicseréltek!

nagyon szorítok Nektek!

http://hu.fotoalbum.eu/szti2
Vissza az elejére
gigaboszi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska
Imádkozom Édesapádért...

(bypass ma már elég gyakori műtét... DB-ben már sokszor motor nélkül megcsinálják...)

Bízzatok a sikerben!
Puszillak és lélekben veletek vagyok!
Áron: 2011.04.12.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Manóó

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Minden gondolatommal , szívemmel, lelkemmel veled vagyok. Tudom (illetve dehogy tudom) hogy ez nehéz időszak, de hinnünk kell, hogy minden rendben lesz.
sok sok erőt kívánok Neked, apukádnak is biztosan sokat jelent hogy vele vagy és hogy minden tudásoddal azon vagy hogy ő meggyógyulhasson.

Ölellek és nagyon szorítok Apukádért.
Vissza az elejére
Tami

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!
Anyukám a műtét másnapján mehetett be apuhoz, de csak kicsi időre, harmadnap már mi is bemehettünk.
Tenyleg ne idegeskedj ( tudom nehéz), de tényleg értik a dolgukat az ott dolgozók. Nem lesz semmi baj. A másik, hogyha nagyobb lenne a műtét veszélye, mint amekkora a siker, lehet, hogy neki sem fognának! Apunak skáig nem csinálták meg a műtétet, mert azt mondták nem altatható. A végén apu annyira rosszúl volt, hogy a műtét kockázata kisebb volt, mintha nem műtik meg ( remélem értelmesen fogalmaztam)Smile
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt találtam, elolvastam, és remélem, segít:

Ima a betegekért

"Lelkek és testek orvosa, meghatott és töredelmes szívvel esedezünk hozzád és sóhajtva kiáltjuk: gyógyítsd meg szolgád fájdalmait! Orvosold lelki és testi szenvedéseit, s mint könyörületes, bocsásd meg minden szándékosan és akaratlanul elkövetett vétkezéseit! Gyorsan emeld fel őt betegsége ágyából! Kérünk téged, hallgass meg minket és könyörülj!

Uram, irgalmazz! Uram, irgalmazz! Uram, irgalmazz!

Ki nem akarod a bűnös halálát, hanem hogy megtérjen és éljen, jegyelmezz szolgádnak és könyörülj rajta, irgalmas! Töltsd el a fájdalmat, távolíts el minden szenvedést és betegséget! Enyhítsd a hideget és a hőséget! Terjeszd ki hatalmas kezedet, és mint Jairus leányát, betegsége ágyából emeld fel és tedd őt egészségessé! Kérünk téged, hallgass meg minket és könyörülj!

Uram, irgalmazz! Uram, irgalmass! Uram, irgalmazz!

Ki érintéseddel Péter napának lázát megyógyógyítottad, minden gyógyerők forrása, könyörületed szerint gyógyítsd meg veszélyesen szenvedő szolgád betegségét! Gyorsan adj neki egészséget! Buzgón kérünk téged, hallgass meg minket és könyörülj!

Uram, irgalmazz! Uram, irgalmazz! Uram, irgalmazz!"

(Aranyszájú Szent János Liturgiájának könyörgései a betegért. [A bizánci rítusból])
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Abygél, micsoda nyulat ugratok én ki a bokorból! A babádhoz szívből gratulálok. A munkádhoz is. Csak a napokban tudatosult, hogy míg teszünk veszünk idekinn, az orvosok, nővérek odabenn megszakadnak, életeket mentenek. Hálás vagyok nektek, nekik.

Jitter, csodamami, köszönöm, lett vér. Ez is nagyon megható.
Igen, hajnalban a sok borús kép közé beugrott egy vidám, ahogy apu fekszik egy ágyban és tudjuk, sikerült, meggyógyul.
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska, tudod: az én családomban van, akinek ilyen műtétje volt, és azóta is nagyon jól van, minden nap kerékpárral megy a nyugdíjas állásába!

Sajna vérben nem vagyunk jók -- a zuram B, de + Sad Én meg A - vagyok, meg a hepatitis miatt nem is adhatok vért Sad

Én változatlanul nagyon szorítok!!!! És tudom, hogy az aggodalmad nem fog elmúlni, amíg a lábadozás után Apukád mosolyogva fel nem kel a betegágyáról, de bízz benne!!!!!
Vissza az elejére
abygél

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska:nagyon szorítok nektek!Nem lesz semmi baj!
9 évig dolgoztam szívseben műtősnőként és anaesztesként,rengeteg ilyen műtétet aszissztáltam.Nem kis műtétek az igaz,de nagyon értenek ám hozzá a dokik,és remekül megoldják,majd meglátod!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Erika, köszönöm!!!!!
Matyinak sok gyógyító simogatást küldök!

Repeta, puszillak, nagyon sokat kapok most itt. Tiszta energia-vámpírnak érzem magam. Smile Mr. Green
Infertility

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Banyácska!

A beteg kisfiam itt alszik az ölemben, ezért lehet, hogy néha elírok valamit...

A Zoli nagypapáját is műtötték, van már vagy 10 éve is, Szegeden. a lábából vettek ki ereket, ha jól tudom...ő most 70 fölött van. nagyon jól van, csak konok, néha bizony olyan dolgokat is csinál, amit nem lenne szabad...permetezés, favágás, emelés...

meglátod, minden rendben lesz!
Nagyon drukkolok apukádnak, és neked is! én is csak most értem igazán, mit jelent, ha olyan beteg, akit nagyon szeretünk...
repet

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Banyácska!
Nagyon szorítok én is apukádnak.Kezem lábam csuriba lesz értetek.
Most én küldök Neked erőt és kitartást a műtéthez.Meglátod nem lesz semmi gond.
Repeta
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most nagyon biztató minden.

Somogyi András fogja műteni. A Párom kollégájának a felesége is ott orvos, így tudtam némi információt gyűjteni.
A létező legjobb - ezt monta N. és én elhiszem.
Smile

Apu is jól van. Végre felkelhetett, engedelmesen hallgat, nem negatívkodik.
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kata, köszönöm!!!!!!!!!!
nkata37

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska: én sajna nem ismerek jó példát, és okosat sem bírok mondani, de veled vagyok, szorítok nektek!
A "Hol szükség, ott közel a segítség" nagyon ismerős volt, aztán rájöttem, a dédimamám konyhájában volt hímes faliképen, közvetlenül ez mellett:

" Hol Hit, ott Szeretet,
hol Szeretet, ott Béke,
hol Béke, ott Áldás,
hol Áldás, ott Isten,
hol Isten, ott szükség nincsen!"

Vigyázzon rátok ez a házi áldás most!
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van egy szuper képem.
A barátnőm apukája és keresztapja ülnek a telken egy nyári napon az asztalnál és mindkettő rosszéletűnek Smile a mellkasán ott van a vágás.

Megpróbálom idevarázsolni...
tigi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Ne sírj kérlek! Meglátod minden rendben lesz! Nagy ölelést Neked is!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko, Tigi, pityergek.
Ölelés.

Tami, mikor mehetettek be hozzá. Úgy értem, hogy amikor már nem lélegeztették és a csövek sem zavarták??????

Úgy tervezem, hogy jövök holnap dolgozni, bár nem sok haszon van belőlem Smile A folyósón le-föl az nem visz sehova. Anyut is lebeszéltem róla.
tigi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 24, 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Muszáj bízni és hinni a sikerben, másképp nem megy! Te is mindig bizalomra intettél minket, hogy bízzunk az embrikéinkben!

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés