Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
A fórumról
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 22, 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha letiltod? junk?
nem a legpraktikusabb, de műxik néha.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Enola

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 22, 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Katamama

hogy lehet kiszedni / lemondani a családinet hírlevelet? Amióta kapom a mailboxom telistele van vírusfigyelmeztető üzenetekkel (profilomban nincs választási lehetőség).
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 07, 22:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, Very Happy
KataMama volt olyan tündér, hogy kiokított a fórumról Laughing

Móni, ne akarjál már olyan gonosznak tűnni, le kéne Téged tiltani az evil ikonokról Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 07, 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vagy a fórum főlistájáról bogarászd ki a topicot, amelyet látni akarsz. nem mondom, hogy eccerű, de legalább frissen tartja a sok eltespedt kismama agyát Twisted Evil
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 07, 08:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caitlin, druszám Smile
Próbálj meg a privát üzenetek megtekintésénél belépni, hátha úgy jobb a helyzet. Amúgy meg küldök Neked egy privátot, jó Smile ?
Vissza az elejére
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 06, 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Néha csak félig töltődik be a fórum, az alsó fele egyáltalán nem látszódik. Ha a belépésnél lépek be (fenti piros menü), és utána a bal oldali topicok valamelyikére kattintok, néha egyszerűen kidob és újra be kell jelentkeznem. Shocked
Lehet, hogy az én gépemmel van a baj?
Vagy csak pikkel rám a fórum Wink
Egyébként nagyon tetszik a kialakítása Very Happy
Vissza az elejére
sasfiok

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 05, 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

proba
Vissza az elejére
sasfiok

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 26, 07:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sasfiok írta:
na nézzük elküldi-e jó helyre

Válasz
Vissza az elejére
sasfiok

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 26, 07:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na nézzük elküldi-e jó helyre
Vissza az elejére
ipomea

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 23, 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mariska! légy üdvözölve! remélem, más topicon is találkozunk majd!
Vissza az elejére
Mariska

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 23, 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg nem rossz.
Vissza az elejére
Mariska

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 23, 10:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is tetszik
Vissza az elejére
RostaGabi

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 14, 22:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jó ez a fórum
Vissza az elejére
rodekri

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 14, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Csak próbálkozom egy javaslattal, lévén, hogy a nagycsalád - topicon a napokban mutatkoztunk be egymásnak - gondolom, nem először. Az jutott eszembe, hogy mivel úgyis van profil, ahol a legfontosabb tudnivalók megtalálhatóak rólunk, esetleg ki lehetne bővíteni, amolyan bemutatkozó oldal félére, ahol a gyerekszámtól, életkortól kezdve az érdeklődési körön át sok mindent elmondhatnánk magunkról, így nem kéne mindig visszalapozni a fórumban, ha valakiről keresünk valamilyen információt. Ha megvalósítható, előre is köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 05, 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cicó, épp dolgoznak valamin a srácok, nyugi, hamarosan újra rend lesz Smile.
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 05, 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

ma (2004. 05. 05-én) ahányszor eddig beléptem a fórumra, annyiszor más volt a kép. volt, hogy szétcsúsztak a topikok (látszólag ok nélkül), volt, hogy összementek, most éppen miniatűr betűk vannak (szinte olvashatatlan). vissza tudnátok állítani az eredeti formátumra?
más: még mindig téli időszámítás van a fórumon, kérlek, javítsátok!
köszönettel, és további jó munkát kívánok,
macskacico
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 06, 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
mniki-nek volt gondja a belépéssel, új usert kellett csinálnia.
Vissza az elejére
admin

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 06, 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönjük az eszrevételeket és a türelmet, reméljük minden hibát tudtunk javítani. Ha valakinek valami gondja még lenne a bejelentkezéssel Ő irjon a slyinc@axelero.hu emailcímre. A levélben pedig legyen szives jelezni a nicknevet mert csak igy tudunk utannanezni a hibáknak.

a stáb. Embarassed
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 05, 08:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Laura!
Nem tudom a Katamama elotti felszolalo mit ertett garazdalkodas alatt. Ha ugyanazt, amit en, hogy valakik megvaltoztattak, osszekevertek a felhasznaloneveket, es egy csomo mindent atallitottak angolra, akkor nem szoltam. Ha mast, akkor szoltam.
Oyeyele Moni
Vissza az elejére
otti0031@

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 05, 08:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KataMama vagyok, szerintem dolgoznak a portál készítői, hogy a fórum és a főoldal közös belépéssel mehessen.
Kicsi türelmet tanusítsunk a munkájuk felgyorsításához.
Vissza az elejére
jó boszorkány

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 05, 07:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laura!
vkik garázdálodtak az éjjel az oldalon.....
Köszi
Macikati
Vissza az elejére
Henci

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 29, 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Laura!

A babákért küzdünk-lombikbébi fórumon megváltozott a lap szélessége. Vissza lehetne állítani az eredeti formátumra, mert így nagyon nehezen lehet olvasni a hozzászólásokat.

Előre is köszi:
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 29, 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kedves Laura,

a fórum időszámítása még nem állt át nyárira:) tudtok segíteni?
köszi,

cicó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
macikati

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 29, 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laura!
szét folyt a fórum a babavárban, mármint olyan széles lett
Köszi!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kicsinap

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 19, 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laura!
Nem lehetne, hogy a hozzászólásoknak legyen számuk! Úgy könnyebben lehet látni, ha legközelebb belépünk, akkor melyik hsz-tól kell kezdeni olvasni. Laughing

És köszi a munkát!
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 19, 10:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Laura !

Klassz fórumot hoztatok össze, gratulálok !
Egy-két kérdésem lenne:

1. Olvastam, hogy többen is kérték, hogy egy hsz után ne a lista elejére ugorjon vissza a program, hanem az éppen legutolsó hsz-t lehessen látni. Ehhez vesztek igénybe külső segítséget ? Jó lenne, ha ez megoldható lenne, mert bizony relatíve sok időt vesz el, mire mindig az első oldalra tekerem magam.

2. Tervezitek-e esetleg bemutató oldal látrehozását, vagy a profil rész kibővítését ? A Nők Lapja Cafén pl. az ún. bem. oldalamra tudod képeket berakni, kedvenceimet megadni. Mindezt le lehet védeni jelszóval is, tehát nem mindenki számára válik láthatóvá. Ez csak egy ötlet, amivel esetleg színesíteni lehetne a fórumot.

További jó munkát kívánok az egész csapatnak !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macskacico írta:
sziasztok!
azt szeretném tudni, hogyan kell emotikont beszúrni?

** Ráklikkelsz és beszúrja Smile

mit jelentenek a quote, code, list, list= "ikonok"?

** Idézet, kód, lista... ha ráállsz az egérrel, a gombok alatt kiírja, de szerintem nem használja senki (én legalábbis nem Razz ).

img-vel gondolom, képet szúrhatok be, url-lel honlapcímet.

**Igen, így van!

van a fórum használatáról valami tájékoztató, és csak az én figyelmemet kerülte el? ha nincs, lehetne?Smile
köszönettel,
macskacicó

**Fent, a regisztrációs sorok legelején található a GY.I.K. - itt elég sok kérdésre válasz található. Bevallom még sose jutottam oda, hogy végigolvassam, de hátha ezek is benne vannak...

Laura
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
azt szeretném tudni, hogyan kell emotikont beszúrni?
mit jelentenek a quote, code, list, list= "ikonok"?
img-vel gondolom, képet szúrhatok be, url-lel honlapcímet. van a fórum használatáról valami tájékoztató, és csak az én figyelmemet kerülte el? ha nincs, lehetne?Smile
köszönettel,
macskacicó
Vissza az elejére
Melba

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy meg lehetne-e oldani, hogy a hozzászólásokat besorszámozzátok, mert így sokkal könnyebb
lenne megtalálni visszaolvasáskor, hogy hol hagytuk abba. Valamint
oldalváltáskor, amíg elolvasom az összes hozzászólást ez idő alatt is írnak
mások hozzászólást és amikor oldalt váltok akkor azok átkerülnek arra az oldalra amit én pont elolvastam, ezért mindig újból vissza kell menni arra az oldalra és megnézni, hogy van-e új hozzászólás. Ha lenne folyaatos sorszám, akkor oldalváltáskor egyből lehetne látni, hogy folyamatos-e a sorszám és nem maradt-e ki hozászólást amit még nem olvastam. (remélem azért érthető, hogy mit szeretnék mondani)

Még egy problémám van (lehet, hogy volt róla szó, csak nem tudtam végigolvasni az összes hozzászólást): hiába állítom be alul, hogy újabbak előre, nem marad úgy.

Köszi.
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 12, 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laura, Sasfiók!

Gondolkoztam a fórum nyitólapján megjelenő szövegen: A fórumhoz újból regisztrálni kell! Kicsit félreérthetőnek találom.
Mi a véleményetek esetleg a következőről vagy hasonlóról?
A fórum használatához külön regisztráció és belépés szükséges, nem elég a főoldalon történt belépés.
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 12, 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Göndi, Laura, Sasfiók!
Én eddig mindig a legelső fórumoldal alján léptem be (soha nem a jobb felső sarokban a piros betűs Belépésnél), és soha semmilyen probléma nem merült fel. (Csak azért írtam meg, hátha közelebb visz a gond megoldásához.)
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 12, 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Göndi!

Köszönöm az elismerést, de én alig piszkáltam valamit, sasfióké az érdem!

Amiket még hiányolsz teljesen jogosak, próbáljuk felvenni más programozókkal a kapcsolatot, mert házon belül nem sikerült még megtalálni a jelenség okát. Amíg megoldódik, türelmeteket kérem - és azt, hogy ha lehet, írjátok meg a gondjaitokat továbbra is, hogy orvosolni tudjuk!

Nekünk úgy lenne a legkönnyebb, ha mindenki ide írná az észrevételeit
- vagy levélben jelzi - így hamarabb értesülünk róla, mint úgy, ha a többi topicban elrejtőzve kell megtalálnunk az üzenetet.

Köszi a többiek nevében is!

Laura
Vissza az elejére
Göndi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 12, 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Laura!

Nagyon klassz a topic, főleg a javításokkal, amit tegnap óta csináltál! Még egy-két dolog lenne:
1: jó lenne, ha a hsz beírása után a legfrissebb oldalra ugrana, nem pedig az első hsz-okhoz
2: biztosan én vagyok béna, de még mindig nem értem a regisztrálást: mindenhol bejelntkezem, amikor megírom a hsz-t és elküldeném, azt írja, hogy foglalt a felhasználónév. Ha ekkor még egyszer bejelentkezem a topicos lap alján, akkor már beenged. Ezt nem értem, miért vagy így.
Köszönöm szépen előre is a válaszod!
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 12, 01:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sasfiók

Egyelőre gőzöm sincs. Én ma folyamatosan bent voltam fél 9-16-ig, és csak egy déli gépleállítás miatt nem voltam közben bejelentkezve. Igaz, folyamatosan figyeltem és írogattam, (termeltem is egy nap alatt 30 hsz-t Laughing ), de minden hsz-om névvel jelent meg.

Ez a 120 perc az utolsó hsz-től számít, vagy a bejelentkezéstől?

Ja, és légyszi, nézz rá Zserbó-ra, hogy rendben-e Nála minden. Nem tudom, mit csinált esetleg rosszul, mikor este csak vendégként (Süti) tudott írni. Naggyon köszi Very Happy

Mára (? Smile ) búcsúzom, megyek aludni. Rád holnap napon belül számíthatunk valamikor az esetleges felmerülő gondok megoldására?
Vissza az elejére
sasfiok

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 12, 01:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nincs különbség, mondjátok meg, hogy mennyi az elég nektek, és én beállítom, most 2 órára van beállítva
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 12, 01:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sasfiók, van-e különbség a bejelentkezések között - lejárat szempontjából - hogy automatikus bejelentkezéssel vagy nélküle lépünk be?
Vissza az elejére
sasfiok

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KataMama írta:
Laura, összeszedtem, hogy mi gondunk volt napközben.
Göndi: honnan tudható, hogy lejárt a bejelentkezési idő.
Kispepe panaszkodott, hogy hiába kapcsolja ki a Profilban az értesítést, mindegyik hsz-nál kap az emiljére.
És mindenki szeretné, ha a legfrissebb hsz olvasásával kezdhetnénk.
És esetleg jó lenne egy oldalra több hsz, hogy ritkábban kelljen lapozni (Tkrinya)

60 perc volt eddig a lejárati idő, fölvettem 120 percre, remélem már elég lesz így
Megnéztem Kispepe beállításait, ki van kapcsolva az emil küldése, még az lehet, hogy direkt kipipálja, hogy értesítés ha hozzászólás érkezik, de gondolom, ha nem akar, akkor nem pipál. Igazság szerint nem is cookikban tárolja, hanem adatbázisban, így arra sem lehet gondolni, hogy a gépe (munkahelye) nem támogatja a cookit. De még majd utána nézek, hátha eszembe jut valami.
A legfrisebbet tettem felülre, így már használhatóbb.
50 hozzászólást tettem egy oldalra, csak elég lesz tán...
Vissza az elejére
sasfiok

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Inkább feltettem felülre a gyors hozzászólást, remélem így már jobban használhatóbb lesz a fórum.
Vissza az elejére
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laura!
Nem lehetne legalul az utolsó hsz? Akkor rögtön ott az ablak is, nem kell végiggörgetni, hogy írni tudjunk....
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laura, összeszedtem, hogy mi gondunk volt napközben.
Göndi: honnan tudható, hogy lejárt a bejelentkezési idő.
Kispepe panaszkodott, hogy hiába kapcsolja ki a Profilban az értesítést, mindegyik hsz-nál kap az emiljére.
És mindenki szeretné, ha a legfrissebb hsz olvasásával kezdhetnénk.
És esetleg jó lenne egy oldalra több hsz, hogy ritkábban kelljen lapozni (Tkrinya)
Vissza az elejére
zsaszi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 10, 22:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most jöttem erre a fórumra. Tetszik a kinézet, meg minden, a hátrány, hogy sokszor kell regisztrálni...
Vissza az elejére
nippy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 02, 13:04    Hozzászólás témája: A fórumról Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon klassz ez a fórum, átlátható egyelőre, míg nincs sok téma, meg csoportosítható is, szóval igen kulturált kinézete van, csak dicsérni lehet fenntartóját. Nem tudom, miért nem járnak ide gyakrabban az emberek, tök könnyű kezelni, azért egy csomó minden téma van a család vonalon, én szeretnék is aktív részese lenni, fogok is nyitni pár témát.
Hajrá Családinet!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés