Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Kreatív sarok
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
roozis

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Segítség!!!!Smile Hogy tudom azt megoldani hogy az új hsz után ne a forum elejére tegyen vissza hanem oda ahol éppen tartunk!!!?????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
roozis

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sikerült linkelnem!Smile
Nekem nagyon tetszik!Smile Tök jó megoldás!Smile Nem?
Vissza az elejére
roozis

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudod a Sagnes a tojáshéj újrahasznosításával próbálkozik nem is akárhogy!Smilehttp://kep.tar.hu/sagnes/index.....id=4658055
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

roozis és SÁgnes,
kéretik elárulni, mi van a tojásokkal? Question Rolling Eyes
roozis

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sagnes!Smile)
Te ezek fantasztikusak!Smile))Kipróbálom ezt a tojásos dolgot!!Smile)) A legújabb kutatások szerint úgyis nagyon egészséges a tojás!Smile)) Akkor irány az egészség!!!!Smile))

Ne haragudj hogy ide válaszoltam de az indexen nem megy!!!
Vissza az elejére
roozis

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na én itt vagyok Very Happy Várok Very Happy Várok Smile Várok Sad Várok Mad Várok Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

roozis, krisssz,
tudom, hogy nehéz váltani, de szerintem megérné. Persze ,,erőszakkal" nem költöztethetünk ide senkit Smile . Csak tényleg olyan skrizofén 2-3 topikot követni Confused
Csi pedig igen, egyenló szuszettivel Wink
roozis

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Krissz!
Várok, és majd szólok ha átjött!

Jamina!
Sokan régóta indexesek és ragaszkodnak ahhoz a fórumhoz, talán ezért ennyire türelmesek. Nem tudom hogy változtatott e valamit a bojkott a dolgon, de én még mindíg bosszankodom amikor szeretnék hozzászolni Mad
Vissza az elejére
krisssz

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Csi=Szuszetti?? Hú de jó Neked. Könyvkötő anyukát faggasd ki a műhelytitkokról! Jó lenne, ha mindenki átjönne, mert több helyet szemmel tartani még több idő. Valahogy rá kellene veni a többieket.
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Roozis,
rajtunk nem múlik a topik fellendítése Wink
Tudod, mi az érdekes? hogy ,,odaát" mindenki szidja az indexet, de mégsem akarnak idejönni Rolling Eyes
Műsor: tényleg érdekesnek ígérkezik, remélem, én sem felejtem el, de többször ismétlik is, így talán csak elkapjuk Laughing

Csi,
nem dobnál fel néhányat a húsvéti alkotásaid közül? Csak úgy, ihlet-adásból kifolyólag Idea
roozis

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 18, 00:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Smile
Jamina megnéztem a linket és nagyon kíváncsi vagyok a műsorra!Smile
Így leírva az előzetesben biztos nem lesz rossz!Smile Jaj csak el ne felejtsem addig Surprised
Csi
megérkezett a privát?
Tök jó hogy leírtad a csinnKÁnak ezt a pasztellozást mert így legalább mégegyszer memorizáltam Very Happy Az indexen is írtál már róla csak akkor nem mentettem el, és nem akartalak megint ezzel zargatni Smile Most meg olyan jó részletesen leírtad! Köszi Very Happy

Jó lenne ha fellendülne ez a fórum, mert az index néha annyira döcögős, és már 1 órás próbálkozás után valahogy elmegy a kedvem attól hogy írjak oda valamit Sad
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kreatív anyukáknak
http://www.csaladinet.hu/index.....amp;id=354
kukk meg Laughing
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai nap a tavaszé volt, a kreatív tevékenykedés pedig a kerté.
Smile Kigereblyéztem az avar alól a kibújni szándékozó virágokat. Szeretem az ilyen napokat [^]  
Csi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ma megint nem akart beengedni az a fránya Index Confused Ráadásul hetek óta nem tudok oda normálisan üzenetet küldeni. Na, de nem is ezért jöttem:)

Jamina!
Neked ingyért mérném! Wink De nem eladó! Razz
Azt, hogy ilyeneket mennyiért árulnak, nem tudom, csak azt, hogy a tojás alakú a Kreatív Hobby-ban ezervalamennyi körül van, de ott nem volt szögletes.
Jó, hogy írtad a névsort Krissznek, mert bizony nem leltem én sem eddig:)

Szia Krissz:)
Képzeld, ma kedvenc anyukám az oviból, pontosabban a fiam ovistársának az anyukája elmondta, hogy eredetileg KÖNYVKÖTŐ! Eddig ezt méér nem tudtam róla... Confused
Délben le is hozott egy bőrkötésű, azaz bőr-gerincű (értesz?) könyvet. A felét sem értettem annak, amit mondott, de a könyv nagyon szép volt.
A fedele, amit Ti dekopáltok, az foltosra festett papírkarton volt. Ezt úgy készítették, hogy egy lapra festéket folyattak, azt márványszerűen összehúzogatták, és ezen a festékes lapon végighúzták a papírt. A fedél így hihetetlen érdekes, afféle márvány-szerű lett.
A másik, amit megtudtam, az a könyvlapok élének a nagyon szép díszítésének módja volt:
fogta a kenderkócot, amit a kötésnél használt, és azt összegyúrta lazán kicsi gombóccá, majd ezt használta festékbe mártva nyomdának. Így az éleken hajszálvékony festékcsíkfoltok lettek.
Nagyon szép darab volt ez a könyv!
A többi fogásnál már a megnevezést sem tudtam megjegyezni... Embarassed

Köszönöm a tojástartó nevében a dícséreteket mindenkitől!

Roozis!
A Pecsa piaca most elnapolva. Nemrég beléptem a GYESesek táborába, ez roppant kellemetlen már önmagában is!Smile
De amúgy is rendeteg alapom van felhalmozva, ez legalább egy kicsit a visszafogásra ösztönözSmile

CsinnKA!
Neked is üdv!
Porpasztell: http://kep.tar.hu/szuszetti/images/pic4350585.jpg
Darabra veszem a Pannoncolorban, 158 Ft/db.
Nagyon kedvelem, mert én egyébként is mindent maszatosra készítek, azaz valahogy a végén mind az lesz:)
Fogom a szalvétát, felrakom a szokásos módon a lealapozott felületre. Fentől átkenem szintén a szokásos módon dec.raggal.
A krétát hasonlóan használom, mint a patinát: felviszem, majd visszatörlöm.
Vagy összefirkálom a felületet mindenhol, vagy egy rongydarabot krétázok be, és azzal viszem a felületre. Ha firkálom, akkor vigyázni kell, mert a kréta nyoma látszódni fog, a vonásokat nem lehet teljesen visszatörölni. A krétával nem lehet határozott fedőszínt kialakítani, azaz, én csak árnyalásra használom.
Firkálás --Ez az alap: http://kep.tar.hu/szuszetti/images/pic4350584.jpg , ami hosszanti csíkozás után ilyen lett: http://kep.tar.hu/szuszetti/in.....eginnum=36
Becsíkoztam a választott színnel, majd rongydarabbal elmaszatoltam azt. Rá szoktam menni a szalvétának a színére is, itt pl a rózsát rózsaszínnel átmaszatoltam, így nem lett olyan kontúros, hanem kapott egy pasztell elmosódott réteget, ez tu.képp nem is látszik, csak a hatás más mégis.
Nagyon szépen lehet kopottas hatást elérni a krétával, mert az egész mű lemattítható, a ráncok-felületi egyenletlenségek kiemelhetőek vele.
Rongydarabos krétázás -- Ezt akkor használom, ha csak mattítani akarom a mintát. Bekrétázom a rongyot, és azzal viszem fel a felületre.
Ez olyasmi, mint amikor kipúdrezzük az arcunkat, vagy pirosítót hordunk fel rá. Árnyal, ott van, de mégsem:) pl itt: http://kep.tar.hu/szuszetti/in.....eginnum=36
A pasztellkrétát, ha nem tetszik, nedves ronggyal le lehet törölni, hiszen az alapunkat lezártuk dec.raggal, tehát nem szívódik bele.
A pasztellkrétát további megmunkálás előtt le kell fújni fixálóval, ez kb ötszáz Ft, ez odatapasztja a szemcséket.
Krétából nem szabad megvenni hasonló árnyalatokat, én jól megjártam, mert a képen látható kréták közül az 1, 4, 5, 8-as szinte nem is különbözik ekkora mennyiségnél. Ki lehet próbálni aszfalt, vagy táblakrétával, ez utóbbit vettem már 90Ft/6db-os áron is. Ez nem olyan szép, mint a porpasztell, de próbálkozásra tökéletes!
CsinnKAdrága, első szusszra ennyi Laughing
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CsinnnKA,
végülis megpróbálkoztál Smile már a gipszkartonnal, mint alappal? Idea
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 00:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hű, milyen szép munkák! Az a tojástartó bennem is megbirizgálta a uzsvét-fílinget, a virágos meg úgy tökéletes, ahogy van! Smile

Csi!
Porpasztellről mesélhetnél nekem egy kicsit!
(Hol veszed? Mennyibe kerül? Hogy kell használni? Mikor, tehát ragadjon-e még a festék, vagy már csontszárazon stb.stb.) Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudom, kicsi a kép Sad
családi névsor ott van legalul, arany színnel Shocked Laughing
krisssz

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jamina írta:
krisssz,
hogy értve minden? Smile
Az orgona és a szívek igen, szalvéta, a repedések kiemelése és a családi névsor arany lakkfilc Idea

Nem lehet jól látni, az összes levélre, házikóre, szívre gondoltam. Családi névsort nem is látok Rolling Eyes
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

krisssz,
hogy értve minden? Smile
Az orgona és a szívek igen, szalvéta, a repedések kiemelése és a családi névsor arany lakkfilc Idea
roozis

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tojástartót Csi készítette és tényleg gyönyörűséges!Smile
Megkaptad a privátot? Most haza szambázok a munkából, aztán otthon megint bekapcsolódom!:
Vissza az elejére
krisssz

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Roozis, megkaptam!!!!!!
Jaj, de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!![/img]
Vissza az elejére
krisssz

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sikerült!!!! Laughing
Aprivát üzenet érkezését hogyan lehet megtudni???
Lécci küldjetek egyet, hogy észreveszem-e.
Vissza az elejére
krisssz

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Még nem látom át a dolgokat, de igyekszem. Roozis! Nem szabad fényképezőt kölcsönadni!! Rolling Eyes MOst hogy látom meg mit csináltál????
Szupi jó a tojástartó lejjebb. Ki csinálta??
Jamina! a tetőcserépen minden szalvéta? Shocked
Vissza az elejére
roozis

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szijja Krissz! Very Happy
Képzeld csináltam két könyvet és nem tudom felrakni mert kölcsön adtuk a fényképezőt, visszakaptuk és nem működik Evil or Very Mad
Na majd valahogy megoldom!

Csi
Kiváncsi vagyok a másik tojástartódra!!! Very Happy
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát szia, krisssz Laughing
krisssz

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Állandóan azt írja, hogy ilyen név van!!! Mégegyszer megpróbálom!
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csi,
a saját irományomat szerkesztgettem, akármilyen egyszerű is itt a formázás, azért képes voltam elrontani Embarassed
Akkor módosítom a kérdést: hogyé' lehet venni egy ilyen tojástartót á la nature? Question
Csi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jamina!
Miért van kiírva, hogy Te szerkesztetted legutoljára? Mit??? Question
Jééé, most meg már nincs is kiírva. Elvagyok, mint a befőtt Very Happy

Roozis!
Ez sk. tojástartó, de ilyet, azaz hasonlót lehet kapni az exLiánban, annak a háttámlája, ahova a szalvéta kerül kisebb. Nekem az tetszik benne, hogy nem a megszokott kiskosár tojással, hanem más.
Most készül egy másik is, abba is aranytojás kerül majd! Smile
Vissza az elejére
roozis

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen megkaptam az üzidet! Smile Egész jó ez a topic!!!Smile)
Ezt a tojástartót hol vetted ?Surprised ) Nagyon tetszik még mindíg!Smile
Jaj voltál már a Pecsában? vagy sikerült már szerezni valami régiséget?
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csi,
Ismét nagyon tetszik Laughing
Mennyiért adnál el nekem egy ilyet? Rolling Eyes

A hozzászólás legutóbb Jamina által 2004, Márc. 16, 15:33-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Csi

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Roozis!
Igen, az fa tojástartó. Van rajta festék bőven, és porpasztell is, elmaszatolva, meg a szokásos barna patina, szintén elmaszatolva.
Üzenetemet megkaptad? Question
Tudod, én is próbálkozom! Laughing
Vissza az elejére
roozis

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az alsó képen ami van az miből készült? Fából? és mivel fested hogy mindíg ilyen szép színeket produkálsz??Smile)))
Vissza az elejére
roozis

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na és most megjelenek?
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs de most próbálkozom!!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha beírom a felhasználónevemet akkor kiírja hogy foglalt és nem enged hozzászólni!!Sad(
Ja Roozis vagyok!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szisztok!Smile)
Csi megint nagyon szépeket alkottál!!Smile)
Vissza az elejére
Csi

Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Naná. hogy nem írtam be a nevemet! Mad
Itt egy másik kép, ha már ilyen jól megy:
[^]  
Ehh, ez roppant egyszrű Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jé! Itt van egy csomó ismeretlen ismerős!

Megpróbálok képet beilleszteni:
http://kep.tar.hu/szuszetti/images/pic4645785.jpg

És így látszódik(?)
[^]  

Ez nagyon tetszik Razz [/b]
Vissza az elejére
kcsil

Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok:) Az Indexről vagyok:)
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 07:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csi,
sajnos ide nem tudsz képet felrakni, csak ha valahol már fenn van -mint az indexen is Sad
De, csak viháncolj Razz

CsinnnKA,
ugye, hogy jó hely?Smile Nagyon szeretem, hogy olyan könnyen lehet formázgatni Laughing
Csi

Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 00:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tetszik ez a fórum:)
Na, jó, nem viháncolok tovább! Embarassed
Vissza az elejére
Csi

Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 16, 00:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jamina!
Nem lehetne itt nyitni egy képtárat?
Üdv:
Csi Laughing
Vissza az elejére
csinnnKA

Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 15, 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Hú, Jamina, micsoda jó kis topicot csináltál itt! Smile
Ditti!
Én pl. sk. kiöntésű gipszképbe vastagabb spárgát szoktam beletenni. (kicsit macerás, hogy eligazgatva tartani kell vagy 4-5 percig, amíg megköt a gipsz, de ha elég hosszan belelóg (2 cm), és a spárga rostjaiba "belekapaszkodik" a gipsz, akkor soha nem fog neked leesni a falról és széttörni... mint nekem a készen vett, akasztós gipszképem) Crying or Very sad
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 14, 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiskosarak, amilyeneket húsvétra is lehet csinálni:
[^]  
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 14, 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megpróbálok egy képet beszúrni:
[^]  

Ez tetőcserépre készült, üdvözlő felirattal a bejárati ajtó mellé.
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bea,
csak nagyon óvatosan szabad az ilyen cuccokat mosni, kifordítva, kézzel, alacsony hőn.
Szerintem minden nap használatos holmikat emiatt nem is érdemes így díszíteni Sad
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 11, 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

én karácsonyra kaptam egy egész kis készletet dekupázs-textilekből, konyharuha, terítő, kenyereszsák...., de kimostam, most van egy készletem, egy színű textilből, a szalvétának búcsút mondhattam. A dekupázsragasztó vagy lakk biztos fixálja? Lehet, hogy nem volt rajta semmi?
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 06, 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Ditti!
Köszönöm, igyekszem sok jó ötletet összeszedni és megosztani Veletek Laughing

Jó munkát!
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 06, 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Erzsi!
Én magam még nem szalvétáztam textilre, de sikerült utánanéznem: azzal fixálod, hogy ragasztás után a visszájáról meg kell vasalni. Viszont ezután is vigyázva kell vele bánni, csak alacsony hőfokon és kézzel szabad mosni.
Szerintem érdemes kipróbálni Smile

Húsvét előtt majd teszek fel egy bővebb ötletgyűjteményt, néhány képpel együtt, keressétek a Mindenkinek rovatban Idea

Jó munkát!
Ditti

Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 06, 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pamacs! Neked is köszönöm Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
5 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés