Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Virágoskert
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 05, 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kert nálunk majd csak pár év múlva lesz, és most az erkélyem is kevésbé zöld, mint szokott (suli, meg tavaly ősszel kihalt pár növényem Sad ), így majd később jövök teljes jogú tagként csak, de akkor aztán csak győzzétek a kérdéseim megválaszolni:).

Szóval amiért megszólaltam, az csak annyi, hogy Gittus, drága, ne haragudj, de ki kellett vennem a gyönyörű agujádat a fórumlapról, mert - ami sose szokott megtörténni - most nálam is szétesett tőle az oldal (túl nagy a fórumnak a kép). Elnézést, mikor kitöröltem (szokás szerint kapkodok, 2 nap múlva vizsga), akkor jöttem rá, hogy linkként bent hagyhattam volna, ezért most e nyilvános bocsánatkérés... Kérlek, ismételd meg, vagy kisebb képként, vagy linkként. És még egyszer bocs Embarassed .
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 04, 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gittus!

Gyönyörű kerted van, azok a fák valami csodák!! Nem unatkozol, az biztos!
Itt van a képeim elérhetősége:

http://kep.tar.hu/kispepe01/in.....d=27640367

Szofi!

Sajnos, nekünk is gyakran kell permetezni, mert eléggé tetvesek a fák. Sajnos, a vegyszert nem ússzuk meg Sad

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szofi

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 04, 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!
Gittus! Megnéztem a képeket Laughing ! Kispepének is vannak képei fennt, a "parkolóban" megtalálod a hivatkozást!
Nekünk hatalmas kertünk van. (közel egy hektár Evil or Very Mad ) Főleg anyagi megfontolásból itt (külterületen) építkeztünk. A 3/4 része gyep, azt a párom kistrakival (mert hogy azunk is van) nyírja. Ősszel ültettünk egy-két gyümölcsfát. A ház körül van a hagyomásnyos kert, díszfákkal, virágoskerttel, örökzöldekkel. Ha rájövök hogy kell, rakok fel képeket én is.
Kérdés: ősszel ültettünk egy nyírfát, ami állítólag az egyik legstrapabíróbb fa. Tavasszal a cserebogarak kb. három hétig rágták, de még ezt is túlélte. Kb. egy hónapja elkezdett száradni a levele.... Crying or Very sad Elég ramatyul néz ki. Nem tudtok segíteni mi lehet a baja? (A párom bepermetezte, de csak annyit értünk el, hogy nem romlott az állapota.)
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 04, 09:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó, Gittus, itt vagyok Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés