Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Mi mindentől lehet félteni egy gyereket?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 31, 18:04    Hozzászólás témája: Mi mindentől lehet félteni egy gyereket? Hozzászólás az előzmény idézésével

kedves kis- és nagycsaládos szülők, magam egy roppant túlaggódó, ráadásul irodalmi fantáziával megvert anyuka vagyok. így tulajdonképpen bármilyen ártatlan helyzetben el tudom képzelni, hogy valamelyik gyerekem vérébe fagyva fetreng az árok szélén, magányosan haldokolva... pedig csak elmélázott a a nap járásán hazatértében. vagy bármikor plasztikusan látom, amint legkisebb gyermekem egy klassz százas szöggel belekotor a konnektorba, kisvártatva szénné égve, de még élve üvölt a fájdalomtól és én nem tudok segíteni neki.
gondolom, nem csak én nem vagyok normális ebben az országban. volna kedvetek megosztani a félelmeiteket? mi mindentől lehet félteni egy gyereket?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés