Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Diafilmezés

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 15, 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pesten, a Mesebarlangokban (József krt. Rákóczi út) egész olcsón, 650 forintért lehet filmeket kapni, bár a készletük elég gyatra, de kérésre beszerzik a hőn áhított tekercset.
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 22, 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen-igen, a szag itt az orromban, és benne vagyok az össznépi vásárlásban is, nálunk is virágkorát éli a dia. Laughing
Viszont egyet értek Rodekrivel, sikerült nekem is olyanokba belenyúlni, hogy alig bírtam tekerni a gépet, hogy ne lássanak túl sok letépett kart és egyebeket. Twisted Evil
Van állítólag diafilm bizó is valahol Pesten, csak ott át kell nézni a szalagot, de egész olcsón be lehet szerezni. Ez fontos, én ugyanis elkövettem azt a hibát, hogy a készlet nagyját kölcsönadtam.... Confused
rodekri

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 18, 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát tudjátok, a diafilm... Nos az olyan gyerekkor-szagú (érdekes, hogy nekem is a szag jut eszembe! Smile ), csodás dolog. Először nekem mesélt főleg apukám, aztán én a tíz évvel fiatalabb húgomnak, mostanában pedig mi ketten a férjemmel (bevallom, ő többet Embarassed ), mert a csemeték imádják. Ilyenkor tavasszal egy kicsit mindig sajnáljuk, hogy nem sötétek az esték. Viszont az a meglátásom, hogy sok régi diafilm sokkal élvezhetőbb volt, rajzok és szöveg szempontjából is. Kaptak a gyerekeim olyan filmet, amit a rajzai miatt soha többet nem néztünk meg, olyan absztrakt vagy félelmetes, vagy együtt a kettő, és van egynéhány olyan is az új eresztésből, hogy olvashatatlanul aprók a betűi, még szemüveggel is csak bogarászom a falat. Kár, mert ezzel elveszik kicsit a kedvünket, hiszen az enyémek már egymásnak is szeretik olvasni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 18, 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha nagyobbak lesznek, eszükbe se jut megkérdezni téged, megtehetik-e. egyébként meg nem mindegy...?! mármint, hogy MOST lesz ott egy halom morzsa, vagy csak fél órával később.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 18, 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jé, ilyen is van: http://dia.lap.hu/

Móni, az illat nekem is nagyon társul az élményhez. Meg gyerekként emlékszem, vittünk valami finom kaját is a szobába diázáshoz. Hm, ha jobban belegondolok, én ezt nem engedem meg a sajátjaimnak... Na, majd ha nagyobbak lesznek, ígérem!Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 18, 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juuuuuuj, diafilm.... én a vetítő szagát szerettem a legjobban. a kölykök viszont gyűlölik... ha nem mondom meg, hogy nekem lesz, azért kapok kölcsön én is?
Vissza az elejére
ipomea

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 18, 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a rendelésben tán már nem lennék, mer hát mi már nagyok vagyunk, de tudok kölcsönözni tök klassz filmeket, komoly gyűjteményünk van! Viszont kizárólag viszontlátásra alapon! lesznek nekem még unokáim is:-)
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 18, 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! Nekem tetszik az ötlet! Közös rendelésben is bennevagyok, mi imádunk diázni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szciklon

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 18, 10:11    Hozzászólás témája: Diafilmezés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, arra gondoltam, hogy ha szerettek Ti is diavetíteni a gyerekeknek, akkor egyfelől összeállhatnánk többen, és rendelhetnénk filmeket együtt, mert a minimális rendelési mennyiség húsz film, és így olcsóbb, mintha a partnereknél vásároljuk meg, másrészt itt lehetne lehetőség egy kis csere-berére is akár... Mit szóltok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés