Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Régóta várom...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 54, 55, 56  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Megara

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Naaa
bocsi de még ismerkedek Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Megara

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maradhatunk egy topikban a felkeszülősök és a régóta várósok?vagy menjünk külön ahogy régen? Rolling Eyes

Ja asszem tudok szinesen irni... Cool
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

üdv itt, Megara:!: Very Happy

tobzódok az emotikonokban Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Megara

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igenigenigen!!!itt vagyok
nem volt egyszerű.... Very Happy
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hú, dejó, köszi, Anna! ezt el is mentem a gépemre!Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
anna0614

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cicó!

Na mégegyszer, mert nem sikerült, most szóközzel csinálom, amiket neked ki kell hagynod.
Very Happy ": D"
Smile ": )"
Sad ": ("
Surprised ": o"
Shocked ": shock:"
Confused ": ?"
Cool "8 )"
Laughing ": lol:"
Mad ": x"
Razz ": P"
Embarassed ": oops:"
Crying or Very sad ": cry:"
Evil or Very Mad ": evil:"
Twisted Evil ": twisted:"
Rolling Eyes ": roll:"
Wink ": wink:"
Exclamation ": !:"
Question ": ?:"
Idea ": idea:"
Arrow ": arrow:"
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

anine írta:
szerintem mukáról dumáljunk emilben vagy icq-n
77228390 a számom

Persze, én is úgy gondoltam, hogy ne itt dumáljuk ki az egészet, de nekem nincs ICQ-m. Majd írok privát üzenetet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

topiktali 2004. március 26-án, 16:30-tól a Teapalota a Potalához nevű teaházban. előtte találkozunk a Nyugatinál az óránál.

anine
Hella
kistigriss
Sparkie
cicó

aki jönne, írja magát a listához! Hellát, kistigrisst azért mertem felírni, mert ők már mondták a felkészben, hogy jönnek:)
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

na, sikerül vajon?
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laura, köszönjük a kedves fogadtatást!Smile

dejó, Sparkie, te is jössz!Smile))
Vissza az elejére
anna0614

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Macskacicó!

Ha ez most igy sikerül akkor leírom neked az összes emotikum jelét.

ezeket szóköz nélkül írd le és akkor neked is megjelenik az emotikum
Very Happy : D
Smile : )
Vissza az elejére
anine

Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem mukáról dumáljunk emilben vagy icq-n
77228390 a számom
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oh zsizzsik bocsi, nehezen kapcsoltam:) Budapesten bármilyen irodai munka! Sok mindenhez értek!
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyébként én is munkát keresek, eddig elkeserítőek a tapasztalataim !
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedes Anine !

Azt hittem, hogy a bénázásból rájössz, hogy az én ámátőr próbálkozásaim voltak a kérdések. Szóval, hol keresel ?
Vissza az elejére
anine

Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ok, de a következőn ott a helyed pocakosan:)
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hányadik találkozó lesz ez a mostani ?
Nekem az a bajom, hogy mi folyamatosan ingázunk Ausztria és Mo között, péntekenként kimegyünk, hétfőnként vissza. Ezért nekem már nem jó az az időpont. Talán majd legközelebb. De addigra már remélem nagyhasú törökbasákként Smile
Vissza az elejére
anine

Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves "Vendég"
bármilyen irodai munkát szeretnék! Gyere el a talinkra te is, nagyon jó a csapat:)
Vissza az elejére
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsizzsik írta:
Asszem feladtam, gondolom rájöttetek, hogy az előzőt is zsizzsik néven akartam volna írni. Sad

Zsizzsik,
amikor felül bejelentkezel, jelöld be, hogy megjegyezze a jelszót!

Anine,
igen, én mennék talira!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, Laura Smile
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

topiktali 2004. március 26-án, 16:30-tól a Teapalota a Potalához nevű teaházban. előtte találkozunk a Nyugatinál az óránál.

anine
cicó

mást már nem is merek felírni, aki jönne, írja magát a listához (hú, ez a lista elég nagyképűen hangzott)Smile
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hol keresel munkát Anine ?
Mivel én nem olyan rég csatlakoztam csak a topichoz, ezért még nem tudok a találkáról. Az Index felkészülős topicját meg nem szoktam olvasgatni.
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Új Fórumozóink!

Nagy örömmel köszöntelek itt Titeket!
Laura vagyok, a portál "gazdasszonya", amiben tudok, igyekszem a segítségetekre lenni.

Mindemellett szakmai kérdésekben (ha valami nem működik) ezermesterünket, Sasfiókot keressétek (sasfiok@mailbox.hu), Ő már egész mélyen beleásta Magát a fórum programrendszerének rejtelmeibe.

Új portál vagyunk (alig egy hónapjra tettük fel tesztelésre a site-ot a webre), tele szabad kapacitásokkal, úgyhogy BÁTRAN hívhatjátok ide a többi fórumozót is, itt nem kell tartani a túlzott leterheltségtől még néhány évig Smile

Érezzétek jól Magatokat nálunk! Smile

Szeretettel:

Laura
Vissza az elejére
anine

Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sparkie,

igen nagyon embertelen volt csak tudod jól beletudnak taposni az emberbe.
Ti jöttök a talira ugye?
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Asszem feladtam, gondolom rájöttetek, hogy az előzőt is zsizzsik néven akartam volna írni. Sad
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem egyébként a Nők Lapja Café fórumai jöttek be a leginkább. Nem túl bonyolult a kezelése, elég gyors és átlátható.
Vissza az elejére
anine

Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,

megpróbálom az indexen hirdetni ezt a fórumot!
bármilyen irodai munka érdekelne!
Vissza az elejére
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anine,
de talán jobb is, nem? Hiszen annyira embertelen volt az a mh.
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez egyszerúen nem igaz, minden hsz előtt be kell jelentkezni ?? Ezt még szokni kell. Az előző vendég is én voltam.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyors egymásutánban mégegyszer, hadd élvezkedjek Smile
Egyébként új ez a portál ?
Anine, milyen munkát keresel, hátha hallottam valami használható ötletet ?
Vissza az elejére
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért nem volt tökéletes Smile
de mostmár jó lesz.
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most a létező összes helyen bejelentkeztem, regisztráltam magam, megadtam a jelszót, a felhasználói nevemet, ha most sem sikerül, akkor hűű de mérges leszek !
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sparkie írta:
Sziasztok!
Remélem, sikerüla próba Smile
Sparkie

íme egy profi!Smile
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsizzsik, amikor akár a topikot olvasod, akár hsz-t írsz a képernyő felső részén az utolsó ikon: belépés vagy kilépés (zárójelben a nicked). ha a belépést látod, be kell lépned, és utána küldeni a hsz-t. mondjuk ez úgy igazán jó, ha mindig online lehetsz.

jaaaaaaaa, hát azért nem tudok emotikont beszúrni, mert ahhoz javascript kell! így csak a prózai Smile és Sad maradnak nekem. ehhh...
Vissza az elejére
Sparkie

Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Remélem, sikerüla próba Smile
Sparkie
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

helló anine!Smile)
nem tudom, hányan jönnének. az indexen az egyik hsz-emben összeírtam pár nevet... talán újra meg kellene hirdetni. de hol? megőrülök, hogy szét kell szóródnunk indexre, babaindexre, családinetre. nem tudom, hogy sikerül együtt tartani a csapatot... babaindex nekem kilőve, mert nincs javascriptem, és az kell hozzá.

bakker, anine, mert te tényleg nem vagy elég kedves!!!Smile)))))))) ez persze vicc, de az nem, hogy ennyire nehéz munkát találnod. ötletem sincs, hogy mit csinálj, hova menj...Sad(
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem egy kicsit nehezen megy ennek a fórumnak a kezelése. Hiába lépek be, vendégként titulál a szerver, ha meg beírom a hsz-hoz a nevemet, akkor meg azt írja ki elküldésnél, hogy a felhasználói név már foglalt. Ki érti ezt ?
Zsizzsik voltam.
Vissza az elejére
beth74

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kétszer kell regisztrálni egyszer a főoldalon, aztán a topicoknál is!
Először furcsa megszokni, de belejöttök.
Ha kéred, a főoldalon, hogy jegyezze meg a felhasználóneved és a jelszód utána már nem kéri még egyszer a regisztrációt.
Ha az új hozzászólásnál kér nevet is akkor valami nem stimmel nem jól regisztráltál.
Emotikonra csak rá kell kattintani és beírja! A szerkeszttel módosíthatod a saját hsz-t.
Arra figyeljetek, hogy a profilban a HTML, BBcode, emotikon be legyen kapcsolva!
anine

Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

hányan megyünk a talira???????????? Lefoglalnám a különszobát!
Képzeljétek kirúgtak tegnap (nem voltam elég kedves ez volt az indok). Aki ismer letudja vonni a következtetést!

Anna annyira sajnálom!

Ezt az indexre akartam írni, de képtelenségSad
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

anna0614 írta:
Mi lehet az én üzenetemnél a szerkeszt fekirat.
Ja már tudom mi az amotikon.
Én csak leírtam Smile ezt és ő átrajzolta.
Na most probálok beszúrni, hátha skerül. Twisted Evil Embarassed

Anna, hogyan szúrtad be??
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macskacico írta:
zsizzsik írta:
Na mégegyszer...

most azt gyakorlom, hogyan kell válaszolni hsz-re:-)

ebből meg miért nem lett emotikon?

na lássuk, beszúrok ide valamit:p
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsizzsik írta:
Na mégegyszer...

most azt gyakorlom, hogyan kell válaszolni hsz-re:-)
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anonymous írta:
Mármint zsizzsik voltam, de nem tudom, hogy a saját nevem alatt hogy tudok írni, pedig már regisztráltam.

zsizzsik, megint be kell lépned, nem elég az oldal elején.

Honnan jött az ötlet, hogy itt legyen az új topic ? A Babanetet sem nagyon kedvelem, mert ott meg olyan körülményes visszaolvasni.

a babanetet én sem csíptem, de ez szvsz használhatóbb. mindenesetre az indexnél megbízhatóbb.

csak tudnám a quote-kat miért írja ide, vagy azt nekem kell kitörölnöm??
Vissza az elejére
zsizzsik

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na mégegyszer...
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="anna0614"]Mi lehet az én üzenetemnél a szerkeszt fekirat.

azt jelenlti, hogy utólag is szerkesztheted, javíthatod a saját hozzászólásodat.
ja, én nem csináltam a szmájlinak orrot:)) akkor most orral: Smile
hogyan szúrtad be?

és te ki vagy, kedves Vendég?Smile
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mármint zsizzsik voltam, de nem tudom, hogy a saját nevem alatt hogy tudok írni, pedig már regisztráltam. Honnan jött az ötlet, hogy itt legyen az új topic ? A Babanetet sem nagyon kedvelem, mert ott meg olyan körülményes visszaolvasni.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Idetaláltam én is, nagyon elegem van az indexből. Szerintem a többi topicot is át kellene hozni !Smile
Vissza az elejére
anna0614

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi lehet az én üzenetemnél a szerkeszt fekirat.
Ja már tudom mi az amotikon.
Én csak leírtam Smile ezt és ő átrajzolta.
Na most probálok beszúrni, hátha skerül. Twisted Evil Embarassed
Vissza az elejére
anna0614

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macskacico írta:
3. próbálkozásom topiknyitásra...
Cicó!
Én is remélem át fognak jönni a többiek, mert az indexen elmegy a kede az embernek az írástól.
Azt nem tudom, hogy tudok mondjuk a te üzenetedre válaszolni. Mi az az emotikon?
Smile))
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez a vendég én voltam... úgy látszik, még tanulnom kell a családinetezést:)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 54, 55, 56  Következő
55 / 56 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés