Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
PCOS - a szakadár fórum
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 119, 120, 121  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Norka26

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki, én pont fordítva tudom, és így is logikus. Attól, ha még a cukor jó, az inzulin már nem biztos, hogy az. Hiszen ezért is mondják, hogy az inzulinrezisztencia a diabétesz előszobája! Poczoknak is úgy volt, hogy a cukor jó lett, de az inzulinja már nem, én Metformint kapott!

Jussy, sajnálom... de valahogy ismerős már ez nekünk, 1.inszem=teherbeesés az felér egy csodával. De beindultál, ez a lényeg, valószínűleg a tüszőid csodálkoztak a Menogon-özön láttán, aztán csak később kapcsoltak, mit is kéne csinálniuk. Ne légy szomorú, most menni fog a szekér, meglásd...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kuqc

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj! Az előbb írtam egy üzcsit és elveszett még mielőtt elküldtem volna! Crying or Very sad
Felhívtam a rendelőt, ahol leveszik a vért és közölte egy nő (kb. 40 emberrel beszéltem mire eljutottam hozzá), hogy hétfőn megcsinálnak egy vérvételt és csak kedden csinálják meg a terhelésest, mert "ugye nem képzeltem, hogy minden előzmény nélkül megterhelnek"?! De igen! Pont azt képzeltem! Laughing Wink Laughing Wink
Szóval nem hívom fel a körzetimet, hanem a hétfői után (ha már tudom, hogy valójában mi is az) elmegyek hozzá.
Vissza az elejére
Beba

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Teljesen más így az élet, már elszoktunk tőle, hogy spontán próbálkozzunk. Azon merengtünk a párommal tegnap, hogy milyen régen is volt, hogy kispárnát rakjak a fenekem alá Laughing Na de persze sokkal nyugisabb is így minden napom. Csak jó volna tudni, hogy mi történik odabent Confused

Mauka: Hát persze, hogy én vagyok Very Happy

Norka: Ki tudja, az is lehet, hogy tényleg pé-d volt! Ha pedig mégsem, legalább jól éreztétek magatokat Laughing

Kuqc: Várju hétfőn a fejleményeket, hogy hogyan döntöttetek a dokival.

Mniki: Én mindig a rendes vérzéstől számolom, mert nekem is ezt mondta a nődokim.

Jussy: Nagyon sajnálom Crying or Very sad De új hónap, új remény Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Sunny

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem Norcoluttól jött meg múltkor, de annyira minimális volt... csak barna, no piros, dehát a Mágus azt mondta, hogy kezdjem el a fogigátlót.
HÁt akkor szerintem ebben nincs benne az inzulin, úgy meg - állítólag - nem tuti az eredmény. A 4 pontos vércukor nekem is teljesen jó volt, de mivel állandóan szomjas vagyok, félek, hogy az inzulinommal nekem is gond van. De egyelőre nincs kedvem újból megcsináltatni a 4 pontost, elég lesz a kismamás terheléses vércukornál Very Happy A házidokid nem tudod megkérdezni telefonon?
Jussy, ahogy írtam is az sms-ben, sajnálom. Ari vagy, hogy írtál, persze jobban örültem volna az ellentétes hírnek. Azért már ez is haladás volt azok után, hogy nem tudtak eredményesen stimulálni. Nagyon remélem, hogy ezzel az első inszemmel túlvagy a nehezén és most már jobban beindulnak nálad a dolgok. Dokinő mit mondott, hogyan tovább? Gondolom, inszem jön akkor még és nem térsz át lombikra. Lett már vki babás Menogonnal egyébként? Confused Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kuqc

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sunny:
Csak annyi van a papíron, hogy 4 pontos terheléses vércukor 30,60,90,120 (gondolom ezek a percek)
Megkérdezem majd, de akkor meg már késő lesz, mert ha nincs benne ebben a 4 pontosban, akkor nem fogják megcsinálni.
Mi ez a hát ha csak a barnázás számít? Ezt most nem értem! Crying or Very sad
Jussy:
Nagyon sajnálom! Crying or Very sad Crying or Very sad Fel a fejjel, csak előre nézz!
(Egyébként ez a Menogon úgy tűnik nem jön be nekünk Crying or Very sad )
Vissza az elejére
Jussy

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Ősbarik és Újbarik! Szomorúan tudatom mindenkivel, hogy nem sikerült az első inszem Sad Sad Sad Sad Sad Ennyire szomorú vagyok.
Spontán pé-m volt, amit nagy mázli volt, hiszen előtte 16 Menogontól sem nőtt tüszőm, de sajnos nem sikerült. Megyünk tovább amíg még bírom lelkileg. A férjem olyan kis naiv volt, azt kérdezte jól csináltam-e meg a tesztet. Közöltem vele, hogy lehetetlen rosszul megcsinálni, hisz nőknek készült... ez meggyőzte Smile Pusza mindenkinek.
Vissza az elejére
Sunny

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ha csak a barnázás számít, akkor nekem a múltkor meg sem jött Sad Mégis elkezdtem a fogigátlót. Én a helyedben ha holnap erősödne a vérzés, várnék még egy napot, ha nem, akkor elkezdeném.
Zsu, szerintem kérdezd meg ott majd, hogy benne van-e az inzulin is, ahol leveszik a vért. Vagy a papírról nem derül ki?
Vissza az elejére
Norka26

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Énszerintem csak a rendes vérzéstől lehet számítani, a barnázás önmagában nem sokat jelent...
Vissza az elejére
kuqc

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mniki:
Nekem a sima nőgyógyászom azt mondta, hogy a barnázás is beleszámít, a dokinőm meg azt, hogy csak ha rendes vérzés van! Szal innentől kezdve nem tudom (én a dokinőre hallgattam)! Crying or Very sad
Többiek? Mi a véleményetek?
Vissza az elejére
kuqc

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sunny: Tegnap a körzeti orvosnál mondtam, hogy nézzenek inzulint is (persze nem magamtól voltam ilyen okos, hanem Norka figyelmeztetett Laughing ), de a doki azt mondta, hogy ebben a 4 pontosban az is benne van.
Mégsem? Írjatok, ha nem, mert akkor visszamegyek és egy másik dokitól kikönyörgöm!!
Sajna én sem tudom, hogy kell az előző hozzászólásra válaszolni Crying or Very sad
Otthon 20 fokra állítottam a fűtést, de valamit rosszul csinálhattam, mert reggel iszonyat hideg volt (tavasszal költöztünk és hát ezt is meg kell tanulni még).
Vissza az elejére
Sunny

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap már kipróbáltam a fűtést, de még nem ment Sad Biztos több lakónak kellene kérnie. Hát jó lenne, ha hétvégén már menne, dobok is egy telefont.

Most ezek után apa kijelentette, hogy ezután ő mindig be fog fűteni...[/quote]
Megértem Laughing Ezek a férfiak nagyon találékonyak, ha szexről van szó Wink
Vissza az elejére
Sunny

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsu, inzulint is néznek? Merthogy úgy az igazi, azt hallottam az okos bariktól.
Csajok, hogy kell úgy írni, hogy az előző hsz-ra válaszoljak? Nekem csak úgy sikerül, hogy bemásolja az egész hsz-t, amire válaszolok Sad Na, van még mit tanulni ezen a téren Rolling Eyes
Vissza az elejére
Norka26

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sunny, voltam már nálatok, nem létezik, hogy abban az új társasházban ne lehessen már fűteni...elvégre már nagykabát kell, 10 fokban! Még a macskám se megy ki!

Most ezek után apa kijelentette, hogy ezután ő mindig be fog fűteni...
kuqc

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi 2x ment el! Biztos azért, mert nekem is le van fagyva a kezem, olyan hideg van itt is!
Most ott tartok, hogy fogigátló és közben lapar! Ha hétfőn meglesz az eredményem, akkor utána visszamegyek a dokinőhöz, hogy mit szól ehhez a variációhoz? Laughing
Vissza az elejére
kuqc

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma kellett volna mennem a 4 pontosra, de be kellett jönnöm korán reggel a munkahelyemre, ezért nem tudtam menni. Crying or Very sad Hétfőre halasztottam, ha esik, ha fúj, megyek! Iszonyatosan kiváncsi vagyok az eredményre! Egyből elkészül, vagy eltart pár napig?
Jó volt a történet! Laughing Felröhögtem, most meg mindenki hülyének néz a szobában! Laughing
Vissza az elejére
kuqc

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma kellett volna mennem a 4 pontosra, de be kellett jönnöm korán reggel a munkahelyemre, ezért nem tudtam menni. Crying or Very sad Hétfőre halasztottam, ha esik, ha fúj, megyek! Iszonyatosan kiváncsi vagyok az eredményre! Egyből elkészül, vagy eltart pár napig?
Jó volt a történet! Laughing Felröhögtem, most meg mindenki hülyének néz a szobában! Laughing
Vissza az elejére
Sunny

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez nagyon tetszett, Norka Smile Ti már fűtötök? De jó nektek, én majd megfagyok otthon. Na meg a melóhelyen is.
Moffocska, sajna nekem sem jó a vasárnap, vendégek jönnek hozzánk, igaz csak estefelé, de készülnöm kell.
Mauka, velem is leveleztél már régebben.
Zsu, tisztább már a kép? Lapar vagy inszem fogigátló után?
Vissza az elejére
Norka26

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló, Barik! Szép péntek reggelt!

Kukucs, mikor mész a 4 pontos vizsgálatra? vagy már megvolt?

Annyira jó érzés, hogy előjöttek a régiek, annyira jó őket újra látni. Moff, Panagi, nem tudtok az itteni profilotokra digifotót felrakni a hasikátokról? olyan kíváncsi vagyok.... és ultrahangos képeket?

Sajnos én vasárnap éppen feljövőben leszek vidékről, így nem tudok találkozni veled, Moff. Azért nagyon-nagyon remélem, hamarosan sor kerül egy igazi PCOS-talira!

Képzeljétek, ma 36,8-at mértem, aztán reggel megkérdeztem apát (csak ő tartja számon), hogy mikor is voltunk együtt? Hétfőn, hangzott a válasz. Na, rohanás vissza az ágyba, lepedőakrobatika. Utána vettem észre, hogy csak a szoba volt befűtve, de eléggé.... Na, apának mindenesetre jól indult a napja...
kuqc

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!

Kivel mi van?
Te jó ég, csak nem azért nem írtok, mert dolgoztok? Laughing
Vissza az elejére
Sunny

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moffocska, átadom neked a nevemet, te (majdnem) mindig napsugaras vagy Very Happy Rám most úgysem illik, tiszta depissé tett ez az idő. Ja, meg inkább a tégla nevet kellett volna választanom Very Happy Húzok is haza, eszem valami nagyon édeset és egészségtelent.
Örülök, hogy előkerültek a régi barik. Szepm, legalább már csak ezért is megérte Wink Na jó, Moffal egyetértek, amit ezzel kapcsolatban írt.
Köszi Panagi. Örülök, hogy ti is jól vagytok! Jó volt hallani rólatok. Mikor ebédelünk együtt? Wink Megnézném, mennyit nőtt a pocid.
Norka, ne izélj már, tuti nincs bajod, az egészséges nőket sem figyelik állandóan uh-val, csak te már annyira hozzászoktál Very Happy Inkább hallgass Panagira, sose lehessen tudni, ugye...
Mniki, örülök a jó eredménynek. Inzulint nem néztek? Túlélted a mai napot? Smile
Vissza az elejére
Moffok

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szepm,de jó,hogy itt vagy!Már napok óta akarok írni neked.Abban igazad van,hogy bárki bejelentkezhet a fórumokra,nem is ezzel van a baj...csak hát csacsogós topicból van elég,a mienk valahogy más volt Wink De ezzel együtt szeretném,ha tudnád,hogy tisztellek érte,hogy ilyen toleráns vagy,és kitartottál az újak mellett is,egyébként is kell nekik egy "tyúkanyó",nem igaz?És persze egyetértek,hogy köztük is van,aki nem csak csevegni jár oda.De gyere a régiekhez is,szükségünk van rád,hogy teljes legyen a csapat!
Lenger!(nekem valahogy jobban "kézre áll" ez a név,nem baj?)Rég hallottam rólad,remélem,mesélsz.
Beba,ezek azért elég biztató méretek,megy a pozitív energia:+++++++++++++++++++++++++++++++Higgyél benne,hogy sikerülni fog!

Bár lehet,hogy ez furán hangzik,de amikor Ti éppen nem hisztek benne,hogy sikerülni fog,én akkor is bizakodom helyettetek is,jó?Szóval ha épp mélyponton vagytok,jusson eszetekbe,hogy valaki olyankor is drukkol nektek Very Happy És hogy pl.nekem is egy szinte teljesen reménytelennek látszó ciklusban fogant meg a Babám,kb.a 30.nap körül...
Tehát:mindig van remény!
Vissza az elejére
Beba

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fórum témában én is kétlaki lettem.
Szepm: Remélem a pen beválik nálad!
szepm

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !
'Én is itt vagyok , figyelem, figyelem...' pa dö dö után szabadon. Szóval nem igazán értem én ezt az egész szakadáros dolgot, mert van pár ellenvéleményem . Az elég furcsa indok hogy : jöttek az újak, azt sem tudom ki kicsoda és nem tudom már követni, ezért nem irok stb. Ez a fórumok velejárója, hogy bárki hozzászólhat. Itt is 2 nap alatt bejelentkezett jópár új ember, mégse nyitunk újat és újat. Vagy ha zárt körü akart lenni akkor elég lett volna a szakadárok cim is. Ha nem haragszotok akkor én ide is oda is benézek, mert igenis hogy ott is vannak kedves emberek. Ja és tök jó hogy újra felbukkant Lenger és Panagi is.
Ma kaptam én is Puregon pent, ma lesz a föpróba. Kicsit félek, bár tényleg olyan apró a tüje , a háj meg böven van a hasamon Wink hogy talán meg sem érzem majd.
Üdv szepm
Vissza az elejére
Beba

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Laughing
Én is jöttem! Csak kapkodom a fejem, hogy már mennyien vagytok, és alig tudtam követni, kivel, mi van. Wink
Írok én is egy kicsit magamról, hátha van, aki nem ismer. Norka ajánlására a Szabolcs úti meddőségibe járok. 3 stimun vagyok túl, és két inszemen. Az utolsó stimut a doki leállította, mert a Puregonra nem úgy reagáltam, mint kellett volna Crying or Very sad Most a csodára várok, azaz egy spontán pé-re, majd persze két csíkra Very Happy Ugyanis hétfőn voltam (16. napon) utoljára uh-n, akkor a bal oldalon volt egy 15 mm-es, a jobbon egy 13 mm-es tüsző. Már eléggé érzem mindkét petefészkemet, bát az Lh-teszt még halovány, azért mi a férjemmel mindent megteszünk, hogy bekövetkezzen a csoda. Ha pedig mégsem, a köv ciklusban closti, és visszatérünk a Gonal-F szurihoz, így remélem, hogy eljutunk a 3. inszemig.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Erka

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó!!!

Itt vagyok én is! (lenger Very Happy )

Örülök, hogy újra jó a hangulat és hogy a régiek is jelentkeztek!!!
Üdv Panagiéknak és Mofféknak!

Én jól vagyok, két hét és kezdődik az egyetemem.

Most visszaolvaslak Benneteket, mert hónapok óta csak hallomásból (Sunny) tudok rólatok!

Puszi
Vissza az elejére
Moffok

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ma másodszor is netközelbe jutottam,ez egy klassz nap Laughing Jó sokan lettünk kora délután óta,de nem baj.
Zsu,üdv.a fedélzeten.Hát tényleg nem könnyű a döntés,de szerintem végül csak magadra hallgass,a női megérzések azért tényleg sokszor bejönnek.Persze érdemes meghallgatni több véleményt,és átszűrni magadnak,de végül valahogy belső meggyőződésből kell döntened,én azt gondolom.Válassz egy utat magadnak,és azon menj végig,ahogy Norka is írta.Ha hiszel a választásodban,akkor sikerülni fog!
Niki,a régi topicról ismerős vagy,néhányszor váltottunk privit még anno.Jó,hogy megtaláltál minket.
Gittus,valóban tiszteletre méltó a kitartásod,gratulálok!
Panagi,de jó rólatok is hallani Laughing !

Norka,Sunny,megbeszéltük,hogy ha megyek Pestre,akkor találkozhatunk,ha össze tudjuk egyeztetni az időpontokat.Ma derült ki:vasárnap mennék,ill.megyek is Wink Persze valószínűleg későn szólok,meg a vasárnap a párotoké,de azért gondoltam,szólok.Természetesen a többiekkel is szívesen találkoznék,ha van valakinek kedve vasárnap délelőtt összefutni,megbeszélhetjük.Sunny tudja azt a tel.számot,amin el lehet érni,mivel én ritkábban vagyok netközelben.

Bocs,ha hosszabb lettem a kelleténél,de úgyis ritkán jövök...
Puszi:Moffok
Vissza az elejére
panagi

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok "régi-új" barik!
Megtaláltalak én is benneteket. Eddig is mindig olvastalak, de valahogy félúton elvesztettem a fonalat, és már nem igazán tudtam, hogy ki kicsoda. Amolyan háttérmegfigyelőként követtem az eseményeket. Az a vita meg el is szomorított egy kicsit. De most megint itt vagyunk és ez a lényeg.
Velünk minden rendben, Lilike szépen növekszik, na meg az én pocim is. Ma megyünk este doktorbácsihoz, remélem ő is mindent rendben talál.
Sunny! Nagyon örülök, hogy ilyen jó hangultban és reménykedve várod a lombikot. Nagyon szorítok, hogy egy pár hónap múlva Téged se hagyjon aludni a babód. Laughing
Mindenkinek megy a drukk, növeszgessétek a petikéket és ne hagyjátok aludni apát.
Pusszancs
Vissza az elejére
Norka26

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy magamról is írjak valamit: Sunny rákoppintott az orromra, a múlt ciklusban, amikor navalyogtam, hogy nincs pé-m, hogy ne keressem már annyira a tüneteket (cicifájás meg ilyenek). Aztán voltak.
De most elvileg még nem is kéne pé-znem (13.nap), viszont 2-3 napja mind a két petefészkem fájdogál, néha elég kellemetlenül. Sad Kissé meg vagyok ijedve. Ez arra emlékeztet, mikor szurival tömtek inszemkor. Egyéb tünet pedig nincs Question
Szóval nagyon remélem, hogy nem lesz semmi bajom, ez így uh nélkül kicsit olyan zsákbamacska tud lenni...
Vissza az elejére
Norka26

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt nagyon egyszerre írtuk Sunnyval! Surprised
Vissza az elejére
Norka26

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kukcska, végül is, hogy mást is hallj tőlem: nézz meg engem. Az ŐsBarik emlékeznek rá, hogy télen még olyan voltam, mint a szélvész. Azonnal lapar, utána egyből inszemek. Aztán eltelt háromnegyed év, és semmi. Én is lelassultam, kicsivel bölcsebb lettem Rolling Eyes Pedig mondhatom, hogy az esélyeink jók voltak és most sem rosszak. Szóval nekem már inkább az az érzésem, hogy az utat mindenkinek végig kell járni, akármit választ. Mert mi kiválasztottak vagyunk. hehe.... Laughing
Vissza az elejére
Sunny

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Norka, a fékezésben is tudsz segíteni Zsunak Very Happy Norka is egy szélvész volt a kezdeti időkben. De ma már kezesbari Razz
Október 1-jén kezdek, majd a hónap közepe felé megmondom, mikor lesz a punkció és az ET Very Happy Remélem, lesz. Merthogy kb. egy éve volt egy kísérlet lombikra, de nem regagáltam, leállították, úgyhogy most nem tervezek előre.
Mniki, Mágusunk hipp-hopp csinál neked babát! Legközelett szólj, mikor mész a Kaáliba, hátha összefutunk.
Vissza az elejére
kuqc

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sunny:Majd bíztatom a dokinőt, hogy tartson ki! Laughing
Szia Norka! Azt hiszem, hogy amilyen bizonytalan vagyok, hogy mi legyen, most mindenki befolyásol valamennyire. De hát ez a szép benne, hogy itt vagyunk egymásnak és így van segítség olyan esetekben, amikor magunktól nem tudnánk dönteni.
Lehet, hogy tényleg nem kéne 250km/h sebességgel rohannom a leállósávban? Laughing Megpróbálok lelassítani!
Vissza az elejére
Norka26

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sunny,

kb.melyik napon lehet majd a punkció és az ET, ha minden jól megy? Tudom már kérdeztem egy párszor... Rolling Eyes De úgy izgulok... Confused
Vissza az elejére
Sunny

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na végre már, hogy megjött a segítségem Laughing
Hát igen, én halkan megjegyzem, hogy mostanában nagyon kevés inszemes sikerről hallottam, viszont lombikosról annál többet. Szóval én szeretem a Forma1-et, a férjem is, csak ő az igazit Razz
Gittus, írhatnám, hogy irigylésre méltó vagy, dehát ez csak a történeted végére igaz. Viszont a kitartásod tényleg az. Gratulálok a 3 babóhoz!
Vissza az elejére
Sunny

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát... tényleg nem szép a dokinőtől, hogy ilyen hamar feladja. Kicsit bíztatnod kéne. Na jó, csak hülyülök Laughing A fogigátló után lehet, hogy jobban lehet majd stimulálni, ezért akarja ő, aztán utána ha sikerül az inszem, akkor majd alakul a menetrend máshogyan. És laparra utána is el lehet menned. Tudom, sietnél, de hidd el, türelmesnek kell lenned. Az elején én is azonnal akartam, de rá kellett jönnöm, hogy muszály türelmesnek lenni, mert máskülönben belehülyül az ember az egészbe. És az is lehet, hogy majd más szurival próbálkozik, a Gonal-F tényleg sok mindenkinél bejön.
Vissza az elejére
Norka26

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága Báránykáim Smile

Megjöttem, tanítottam egész nap. Ezek a 19-20 éves nagysihederek nem könnyű esetek azért. Kifacsaródtam. Embarassed

Kukucska, lehet, befolyásoltalak ezzel a laparral. Szóval ahogy tegnap is mondtam priviben, neked el kell dönteni, inkább lapar, és hátha bejön spontán, vagy hamarosan lombik. Abban nem vagyok biztos, hogy a fogigátló hatása olyan sokáig tart, Bebának is összvissz 2-3 hónapra futotta Crying or Very sad Ezért gondolom, hogy hamarosan sor kerülhet a lombikra, ha ezt az utat választod. No de, ha nagyon be vagy sózva, ez is egy út, mégha kissé Forma1- es is, én annak idején nyár elején azonnal lombikoltam volna, Sunny a tanúja... Very Happy

Ez az emotikálás nekem is nagyon bejön... Laughing
Vissza az elejére
kuqc

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sunny: Nem én adom fel az inszemet, hanem a dokinő! Én ültem csendben, ő meg azt javasolta, hogy 2 hónap szünet, aztán 1 db inszem, aztán lombik. Én pont, hogy inszemezni szeretnék!! Hát ezért nem értem én ezt az egészet! Crying or Very sad
Vissza az elejére
kuqc

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem ragaszkodom a laparhoz, meglennék én nélküle is. Laughing Őszintén szólva azt várom a lapartól, hogy jobban reagálok a stimura, meg azt is, hogy csökken az LH szintem.
Vissza az elejére
Sunny

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj, kapkodom a fejemet, de sokan lettünk Very Happy Mniki, a neved ismerős, de jó hogy írtál magadról. Akkor majd együtt sztároljuk Krizsa dokit Wink Inszemnél túlstimuláltak? Shocked Biztos pco-s vagy? Laughing Lassan írni sem fogok, csak emotikálni, annyira tetszik.
Zsu, átérzem a helyzeted, nagyon nehéz ilyenkor dönteni, melyik is lenne a jobb. Volt, hogy nekem is választanom kellett, de nem a lapart választottam (igaz, nekem százezerért akarták csinálni, ez is benne volt), de nem bántam meg, mert mindhárom inszemnél sikerült 2-2 tüszőt növesztenem, 3-10 db szurival. Azért abban tényleg lehet valami, hogy nem szabadna ilyen "hamar" feladnod az inszemet, példaként említhetek valakit, aki ugyanahhoz a dokinőhöz jár, mint te, kétszer nem sikerült stimulálni, majd spontán lett egy tüszőcskéje és megvolt az első inszeme. Szóval ilyen is van, össze-vissza működünk. Egy ideje megértem a férfiakat, hogy nem bírnak eligazodni rajtunk Razz Szóval ha engem kérdezel, én a helyedben kivárnám azt a két hónapot. Először én egy hónap parkolópályától is kibuktam, de később rájöttem, hogy nagyon jó volt pihenni és jót tett a lelkemnek is, feltölt energiával, hittel és optimizmussal.
Szia Jussy! Várjuk a híreket rólatok! Wink
Vissza az elejére
Ekka

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kuqc!
Nem értem, miért is ragaszkodsz ennyire a lapar-hoz?
Vissza az elejére
kuqc

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ekka: Az előbb lemaradt: Closty + Menogonnal próbálkozott, mással nem. Ideje sem volt rá, mivel ez volt az első stimus hónapom, és vmiért úgy döntött, hogy ez nem fog menni. Crying or Very sad
Vissza az elejére
kuqc

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gittus: Gratulálok és köszi a tanácsot, még nem tudom, hogyan döntünk majd.
Ekka: A lombikot nem én erőltetem, hanem a dokinő. Én inkább a lapar+ inszemet részesíteném előnyben, de gondolkozom azon is, hogy ha nem sikerül az első lombik, csak akkor megyek megcsináltatni a lapart. Hjaj de bonyi ez! Laughing
Vissza az elejére
Ekka

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, én csak magamban gondolom, hogy ilyen bajom lehet, elmondja valaki pontosan, hogy mi az a PCOS? Embarassed
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 119, 120, 121  Következő
120 / 121 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés