Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Otthon végezhető munka anyikáknak kismamáknak?? Segitsetek!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ilcsimano

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 05, 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia én is szeretnék érdeklődni a munka után, próbáltam írni az emailcímedre, de még nem jött rá válasz. Köszönöm előre is az információt! Szép napot kívánok mindenkinek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gitta75

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 04, 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Anyuka!
Nagyon szeretném, ha részemre is elküldenéd ezt a munkalehetőséget. Már rég óta keresek otthon végezhető munkát, de eddig én is csak pórul jártam. Elérhetőségem: sihab1975@gmail.com. Nagyon köszönöm!
Vissza az elejére
Marycsuy

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 21, 10:06    Hozzászólás témája: Pénkeresés a neten 1. Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves agicica és morebarby!
Nagyon érdekelne a munka!:)Tudnátok segíteni nekem:)Szükségem lenne munkára!Köszönöm előre is!
Vissza az elejére
Vyca07

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 09, 13:41    Hozzászólás témája: Re: Internetes munka Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia.Érdeklődnék a munka után!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
morebarby

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 06, 07:56    Hozzászólás témája: Internetes munka Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én egy kismama vagyok és rengeteg otthon végezhető munkát kipróbáltam már, de mind átverés volt. Most azonban találtam egy internetes munkát, ami valós fizetést ad. Nem kell befizetni semmit.

Ha valakit érdekel esetleg írjon nekem és én szívesen segítek a munka megszerzésében.

barbara0803@freemail.hu
Vissza az elejére
agicacica

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 02, 01:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem nagyon bejött a munka Smile nem hittem sosem az ilyesmikben,de ez bevált Smile egyik barátom ajánlotta Smile diák vagyok és sulit tudom fizetni belőle Smile próbáljátok ki! Megéri Smile

Szeretnél pénzt keresni, de nem szeretsz állásinterjúkra járni? Szeretnél szabad lenni, de szükséged van egy jó és stabil jövedelemre? Szeretnél otthon maradni úgy, hogy ez ne jelentsen jövedelem kiesést? Tanulsz, vagy kis mama vagy és jól jönne egy kis pénz? Akkor neked erre a munkára van szükséged. Nincs szükséged semmi kezdői tőkére. Napi 3-4 óra munkával hetente kereshetsz 75-1000$-t, ha több szabadidőd van, akár többet is. Mire van szükséged? Internet elérésre, számítógépre,minimális számítógépes ismeretre…, a többi már csak azon múlik, mennyire gondolod komolyan. Nem MLM! Bővebb információért küldj egy e-mailt a következő címre: netesmelohoz@gmail.com
Tárgy:Pénzkeresés a neten 1.
Vissza az elejére
bani86

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 11, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet Ön diák, nyugdíjas, kismama, esetleg helyhez kötött, nincs munkahelye, vagy egyszerűen sok szabadidővel rendelkezik, amit szeretne hasznosan eltölteni. Ezért célom az, hogy olyan munkaajánlatot nyújtsak, amely szakirányú végzettséget nem igényel, otthonában végezhető kereseti lehetőséget biztosít az Ön számára.
Elvárás: Internet hozzáférés
Részletekért írj email: bolla_zoltan@freemail.hu
Vissza az elejére
Marcell25

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 11, 09:14    Hozzászólás témája: Otthoni muna befektetés nélkül Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretnél pénzt keresni, de nem szeretsz állásinterjúkra járni? Szeretnél szabad lenni, de szükséged van egy jó és stabil jövedelemre? Szeretnél otthon maradni úgy, hogy ez ne jelentsen jövedelem kiesést? Tanulsz vagy kismama vagy és jól jönne egy kis pénz? Akkor neked erre a munkára van szükséged. Nincs szükséged semmi kezdeti tőkére. Napi 3-4 óra munkával hetente kereshetsz 75-1000$-t, ha több szabadidőd van, akár többet is. Mire van szükséged? Internet elérésre, számítógépre, minimális számítógépes ismeretre…, a többi már csak azon múlik, mennyire gondolod komolyan. Nem MLM! Bővebb információért küldj egy e-mailt a következő címre: marcell.kis25@gmail.com. Tárgy: Pénzkeresés a neten 1.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
kojszi

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 22, 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Családi napközi inditásához keresek partnert Szigetszentmiklós-Lakihegy területén.
Kis csendes utcában több mint 100nm terület és 500nm kert áll rendelkezésre.
Jelentkezni: 06-20-2062171 tel számon lehet.

Üdv Szilvi
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 16, 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valós távmunkát kínálok.
Igaz távmunka, de kérem olyan jelentkezzen elsősorban aki Budapesti vagy fel tud jönni Budapestre havonta kb egyszer.

Saját magam is voltam hasonló helyzetben. Nekem azóta már van egy vállalkozásom és úgy gondoltam miért ne lehetne ezt bővíteni úgy, hogy ezzel másoknak is segíthetek.

Elsősorban olyan embereket keresek, akik számlaképesek.

0 Ft anyagi befektetés kell hozzá.

Én külföldről érkező új ruházati termékek forgalmazásával foglalkozom és jutalékos rendszerben keresek munkatársakat.

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várom: patkosagi@gmail.com

Én úgy látom, aki akar tényleg dolgozni havi szinten kb 50 ezer Ft-t simán meg lehet keresni.

[^]  
Vissza az elejére
bodordorka3

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 07, 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretnék ajánlani egy olyan internetes munkát amivel naponta akár 5000 Ft-ot is kereshetsz. Ehhez csak annyi kell, hogy küldessz egy e-mail-t erre a címre: bodordorka3@freemail.hu

És utánna fogsz kapni egy tájékoztatót.
Vissza az elejére
Magdolna74

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 17, 13:56    Hozzászólás témája: Sziasztok :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha szeretnél hetente, Euroban, vállalkozói igazolvány nélkül, legálisan, európai színvonalú jövedelmet 25 %-os adózással, akkor jelentkezz.
rozsahegyi.magdi@gmail.com[/url]
Vissza az elejére
szaboveronika13

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 03, 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Otthonról végezhető, Internetes eszközökkel is bonyolítható munkakör. 3 hónap alatt 70-80 ezer Ft-os jövedelemszintre tehetsz szert, persze nem tagadom: komoly MUNKÁVAL. Viszont: amennyiben dolgozol, és elvégzed a 3 hónapos munkaterv feladatait, garantált a fent említett havi bevétel.

Amennyiben kíváncsi vagy a részletekre és hajlandó vagy megdolgozni a pénzedért, érdemes jelentkezned a szaboveronika13@gmail.com e-mail címen.
Vissza az elejére
eva56

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 08, 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anikó írta:
Szia!
Honnan tudod, hogy mennyi a fizetséged ha még címet sem kellet megadnod?

Ha megkérhetlek válaszolj erre az egy kérdésre!
Címem: koverzsoltne@gmail.com

Ment mél, bocsi többet küldtem. De mindenre választ kapsz.
Vissza az elejére
Anikó

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 08, 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Honnan tudod, hogy mennyi a fizetséged ha még címet sem kellet megadnod?

Ha megkérhetlek válaszolj erre az egy kérdésre!
Címem: koverzsoltne@gmail.com
Vissza az elejére
eva56

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 20, 08:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gazdira váró kutyusokat és cicák,
otthoni internetes munka .

Bővebb információ:

http://www.freeforum.hu/eva56/topik/16360

Olyan mint az IWIW vagy MYVIP csak Ők neked fizetnek ha tag vagy!!!

https://join.zenzuu.com/evajaraba
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 15, 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Pénzkereső Mamatársak!

Ezennel megírom, hogy az általam feltett hirdetés már nem aktuális, én már nem dolgozom az említett lehetőséggel. Beláttam, hogy ez a fajta pénzkeresés nem nekem való, így visszatértem a szakmámhoz, és kibővítettem azt. Elnézést kérek azoktól, akik szerettek volna velem dolgozni. (Természetesen ügyfelek még lehetünk a szakmám területén. Smile)

Akit nagyon tudok ajánlani, az Farkas Anikó (gyesmellekes) és a www.gyesrol-netre.com. Ő nagyon korrekt és nem csak az online pénzkeresésben jártas. Úgy értem, vele lehet találni is. Smile

Ez most egy ajánló marketingmegoldás volt. Smile

üdv, és sikeresebb évet kívánok mindenkinek,

Borka

Sziasztok!

Elkészültek a blogjaim a témában!

...

Sok szeretettel ajánlom mindenkinek, aki otthonról végezhető munkát keres, és nincs ideje kivárni, míg nyugdíjasan besöpri a nagy pénzeket. Smile

A hozzászólás legutóbb Borka által 2010, Jan. 14, 15:51-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
pfefej

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 06, 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szívesen bemutatok én is vmit, igen én is gyes mellett kerestem magamnak munkát és persze sokat válogattam, azóta is tisztában vagyok a lehetőségekkel. A választásom nem véletlen anyukaként konkrét 5 érvem is van a cégem mellett!
Eddigi munkatársaim, többen kismamák szintén ezen a véleménnyel vannak, tehát nem vagyok egyedül!!! Élvezzük a dolgot és még keresünk is vele!!!
EGy kis összefoglaló:

Üdvözlöm!
Célom nem volt más minthogy gyermekeim mellett kicsit legyek aktívabb és tegyek én is valamit azért hogy könnyebben élhessünk.

Persze hogy emiatt hiány szenvedjenek a gyerekek azt nem szerettem volna.

Nagyon jól jövedelmező otthoni munka, folymatosan bővül új szolgáltatásokkal. Fél év és megvan az angol nyelvű oldalunk, terjeszkedhetünk külföldre is...

Igazán gazdag kínálatokkal bővelkedik az internet, mégis EGY olyan hely van ahol biztosan ott a helye Önnek is! És ezt az idő múlásával egyre több bizonyságot nyer.

Hogy miért?

1. nem kockázatatom a családom jövedelmét.

2. Biztos jövő a gyermekeim számára is, nem csak anyagilag!

3. természetesn a pénzt ami kapok, és pont a 2. pontban elhangzottak miatt egyre több érdeklődő van és lesz a cég iránt!!!

4. Internet alapú 99%-ban, minden gépi és személyi tudást, segítséget megoldunk!

Én bátan ajánlom a csatlakozást! Többet nem tudok tenni, jöjjenek, kérdezzenek, keressenek! Megéri! /Két gyermekem van,gyesen vagyok- Megéri!!több szempontból is!!!/

www.internet-munkalehetoseg.blogspot.com
Vissza az elejére
gyesmellekes

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 06, 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Továbbra s ajánlom figyelmetekbe a
www.gyesrol-netre.com

oldalt ill ezt:

http://sites.google.com/site/sikeresmlmes/
pfefej

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 19, 14:24    Hozzászólás témája: Pénzkereset, nehézségek nélkül csak jókedvűen!!! :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Szívesen bemutatok én is vmit, igen én is gyes mellett kerestem magamnak munkát és persze sokat válogattam, azóta is tisztában vagyok a lehetőségekkel. A választásom nem véletlen anyukaként konkrét 5 érvem is van a cégem mellett!
Eddigi munkatársaim, többen kismamák szintén ezen a véleménnyel vannak, tehát nem vagyok egyedül!!! Élvezzük a dolgot és még keresünk is vele!!!
EGy kis összefoglaló:

Üdvözlöm!
Célom nem volt más minthogy gyermekeim mellett kicsit legyek aktívabb és tegyek én is valamit azért hogy könnyebben élhessünk.

Persze hogy emiatt hiány szenvedjenek a gyerekek azt nem szerettem volna.

Nagyon jól jövedelmező otthoni munka, folymatosan bővül új szolgáltatásokkal. Fél év és megvan az angol nyelvű oldalunk, terjeszkedhetünk külföldre is...

Igazán gazdag kínálatokkal bővelkedik az internet, mégis EGY olyan hely van ahol biztosan ott a helye Önnek is! És ezt az idő múlásával egyre több bizonyságot nyer.

Hogy miért?

1. nem kockázatatom a családom jövedelmét.

2. Biztos jövő a gyermekeim számára is, nem csak anyagilag!

3. természetesn a pénzt ami kapok, és pont a 2. pontban elhangzottak miatt egyre több érdeklődő van és lesz a cég iránt!!!

4. Internet alapú 99%-ban, minden gépi és személyi tudást, segítséget megoldunk!

Én bátan ajánlom a csatlakozást! Többet nem tudok tenni, jöjjenek, kérdezzenek, keressenek! Megéri! /Két gyermekem van,gyesen vagyok- Megéri!!több szempontból is!!!/
www.internet-munkalehetoseg.blogspot.com
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 15, 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Pénzkereső Mamatársak!

Ezennel megírom, hogy az általam feltett hirdetés már nem aktuális, én már nem dolgozom az említett lehetőséggel. Beláttam, hogy ez a fajta pénzkeresés nem nekem való, így visszatértem a szakmámhoz, és kibővítettem azt. Elnézést kérek azoktól, akik szerettek volna velem dolgozni. (Természetesen ügyfelek még lehetünk a szakmám területén. Smile)

üdv, és sikeresebb évet kívánok mindenkinek,

Borka

Kedves Anyuka, Apuka, Nagyszülő, Látogató!

...

Tisztelettel:

Szabó Borka
az Ön ajánlója

A hozzászólás legutóbb Borka által 2010, Jan. 14, 15:53-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
gyesmellekes

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 15, 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arra gondolok, vajon hány igazán elszánt és cselekedni is hajlandó embertársam van.

Életem egy nagyon tevékeny szakasza zárul le ezekben a napokban. Új szakma tanulásába fogtam 2007. aug-ban, a 25héttel. Csatlakoztam az Online Vállalkozás csapatához, majd a Milliomos Születik programhoz. Micsoda kalandok! Mennyi tanulás! Micsoda kapcsolatok!

Az élmény, hogy másokkal együtt, vállvetve haladunk, segítünk egymásnak és szeretnénk ezt a jövőben is folytatni.

Persze mindenhol vannak, akik valami miatt menet közben feladják. De legalább elkezdték, belekóstoltak, s ha kapnak valami nagy lökést, meglesz a megfelelő motíváció, újra nekiállhatnak.

Az jut eszembe erről, hogy ennek az oldalnak előzményeként több levlistán, fórumban, blogban olvasgattam, gyeden, gyesen lévő anyukák lehetőséget keresnek valami plusz jövedelemre szert tenni.

Ma átgondolva ezt a helyzetet, döbbenten ébredtem rá, sokan csak addig jutnak el, hogy ezt leírják. Aztán elkezdenek reklámokat futtatni az oldalukon, vagy pórul járnak egy-egy hirdetésben bízva, ami othoni munkát, mellékállást ígér.

Elzárkóznak a valódi termékek forgalmazásától, pedig a fogyasztási cikkekben a folyamatos kereslet miatt van pénz.

Talán taníthatnának, korrepetálhatnámak akár skypon, eladhatnák kézműves tremékeiket vagy tapasztalataikat.

Persze ahogy nem lesz mindenki rendőr, pék vagy fodrász, nem teremthet mindenki sikeres online életet magának.

Szükséges egy kis elszántság, taníthatóság, valamennyi netes jártasság, kitartás és céltudatosság.

Szerencsére a gyes alatt van idő fejleszteni a szükséges képességeket, sőt gyakorolhatjuk is.

Jól elgondolkodtam.

Kíváncsi vagyok, mások hogyan látják.
www.bestbusiness.hu

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 10, 22:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Új lehetőség! NIKE és FARMASI termékek katalógusos értékesítéséhez keresek partnereket az ország egész területéről!

A teljes NIKE és FARMASI termékek katalógusait le tudod tölteni honlapunkról:

www.bestbusiness.hu/farmasi

Díjtalan regisztráció az ország egész területéről:
www.bestbusiness.hu/farmasi/media/reg_lap.doc

[^]  

[^]  

Bővebb információ:
farmasi@bestbusiness.hu
06-20-204-1402

[^]  

Bővebb információ:
farmasi@bestbusiness.hu
06-20-204-1402

[^]  

Bővebb információ:
farmasi@bestbusiness.hu
06-20-204-1402

[^]  

Bővebb információ:
farmasi@bestbusiness.hu
06-20-204-1402

[^]  

Bővebb információ:
farmasi@bestbusiness.hu
06-20-204-1402

[^]  

Bővebb információ:
farmasi@bestbusiness.hu
06-20-204-1402

[^]  

Bővebb információ:
farmasi@bestbusiness.hu
06-20-204-1402

[^]  

Bővebb információ:
farmasi@bestbusiness.hu
06-20-204-1402

[^]  

Bővebb információ:
farmasi@bestbusiness.hu
06-20-204-1402
Vissza az elejére
Noémi06

HozzászólásElküldve: 2008, Szept. 24, 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Pár napja kaptam egy jó tippet,hogyan lehet egyszerűen pénzt keresni,igaz nem sokat de aki a kicsit nem becsüli.......
Szóval van egy oldal,ahová sikeres regisztrálás után tudsz pénzt gyűjteni,úgy hogy a surf ads-be rákattintgatsz a hirdetésekre és egyenként hagyod 30 mp-ig futni,míg ki nem írja hogy done(ezt a bal sarokban fogod látni)Ha kész vagy másnap mindezt megismételheted,sőt ha hozol még embereket az plusz pénz!
Akitől én ezt hallottam az már vett ki ebből pénzt!
Én még nem,de remélem nem rossz szájízzel jövök ki belőle!Elvileg már 25 $ összegyűjtöttem!
Ez csak egy tipp próbáljátok ki Ti is,itt legalább nem kell fizetni azért hogy pénzt gyűjthess!
JA ez nem magyar oldal de elég jól el lehet igazodni rajta!
Ezen a linken tudsz regisztrálni: Sziasztok!
Pár napja kaptam egy jó tippet,hogyan lehet egyszerűen pénzt keresni,igaz nem sokat de aki a kicsit nem becsüli.......
Szóval van egy oldal,ahová sikeres regisztrálás után tudsz pénzt gyűjteni,úgy hogy a surf ads-be rákattintgatsz a hirdetésekre és egyenként hagyod 30 mp-ig futni,míg ki nem írja hogy done(ezt a bal sarokban fogod látni)Ha kész vagy másnap mindezt megismételheted,sőt ha hozol még embereket az plusz pénz!
Akitől én ezt hallottam az már vett ki ebből pénzt!
Én még nem,de remélem nem rossz szájízzel jövök ki belőle!Elvileg már 25 $ összegyűjtöttem!
Ez csak egy tipp próbáljátok ki Ti is,itt legalább nem kell fizetni azért hogy pénzt gyűjthess!
JA ez nem magyar oldal de elég jól el lehet igazodni rajta!
Itt tudsz regisztrálni: http://bux.to/?r=givett
Sok sikert!
Remélem itt szerencsével járunk!
Vissza az elejére
gyesmellekes

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 30, 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is kerestem a lehetőségeket.
Nekem az mlm kevésbé ment, mert korlátaim vannak, voltak, amik megnehezítették a napi munkát, találkozókat.
Most gyesről netre tartok, egyre sikeresebben.

www.gyesrol-netre.com

Akkor is jó, ha mlm-es vagy, akkor is, ha nem.
hjozsef1

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 24, 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Keressen pénzt becsületesen, tisztességes munkával!

Tegye jobbá életét és még közben anyagilag is járjon jól. Tudom sok embernek nem egyszerű ebben az elanyagiasodott világban,
de gondolkodjon rajta, hogy Önnek mi a legfontosabb: pénz, egészség, szeretet, őszinteség? Mi lehetőséget adunk Önnek, hogy anyagi
befektetés nélkül jusson pénzhez. Nézze meg, milyen egyszerű, ráadásul nincs vesztenivalója. Gyorsan és korrekten
kifizetjük a munkáját, mert a becsületességet nagyra értékeljük. A további részletek itt:
http://www.vitaminbank.hu/weba.....aux_page=3
Vissza az elejére
frenki24

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 30, 15:22    Hozzászólás témája: Pénzkereseti Lehetőség Gyere!! Hozzászólás az előzmény idézésével

MIÉRT FIZETNÉL AZ INTERNETÉRT AMIKOR AZ INTERNET IS FIZETHETNEKED?? Akarsz egykis mellékjövedelmet szeretnél úgy "dolgozni,, hogy napi 2-3 óra munkával havi akár 10.000-200.000ft-ot keress hát nincsen más dolgod mint meglátogatni ezt a weblapot [url]http://penzneked.cwi.hu/ és eldönteni hogy szeretnél-e elkezdeni úgy dolozni hogy senki nem ugrálltat és amiért ezt érdemes csinállni mert:
-KÖTETLEN A MUNKAIDŐ!!
-NICSEN BELÉPÉSI DÍJ!!
-NEM KELL ÖSSZE VISSZA ROHANGÁLLNOD A POSTÁIG MEG VISSZA!! Smile
-EZ NEM BORÍTÉKOLÁS!!
-NINCSEN BEDOLGOZÁSI DÍJ!!

Gondolj csak bele ülve kereshetsz pénz úgy hogy 1 cm-tert sem kell megtenned! GYERE NÉZD MEG A WEBLAPOT OLVASD EL ÉS DÖNTS!
[/url]
Vissza az elejére
nedava

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 24, 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha Ön szeretné elérni hogy:
- vásárlásait olcsóbban bonyolítsa
- ne kelljen gondolkoznia, hogy meg vegyen-e
valamit, mert a teljes vételárat visszakaphatja
- mások vásárlásával is nőljön a jövedelme
- előzetes befektetés nélkül gazdagodjon;
ráadásul szeret internetezni és kommunikálni, egy lehetőséget kínálok Önnek. Érdeklődni: eva.berecznedani@freemail.hu
Vissza az elejére
gyesmellekes

HozzászólásElküldve: 2008, Máj. 27, 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én meg ez vagyok: www.honnanjonapenz.com

Meg ez is: www.gyesmellekes.com

Ez utóbbi miatt vagyok itt. Feltettünk egy kérdőívet. Ha valaki próbálkozott már távmunkával, kérjük, ossza meg velünk tapasztalatait. Köszönjük!
Vissza az elejére
Suki

HozzászólásElküldve: 2008, Máj. 03, 16:03    Hozzászólás témája: FABERLIC Kozmetikumok Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Szeretném felhivni figyelmeteket, hogy a forgalmazói jutalék a Fabericnél minden katalógustermékre vonatkozóan május 1-től 25%-ról 30%-ra emelkedett.

Szivesen várlak a csapatomba mint tanácsadónőt !
Kérj infót és küldöm a részletes tájékoztatómat !

[[^]  
Vissza az elejére
Suki

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 28, 00:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Én a Faberic kozmetikumokat forgalmazó csapatomba keresek munkatársakat az egész ország területéről. Kismamáknak, nagymamáknak kiváló keresetkiegészítés. A belépést követően azonnal 25% a forgalmazói jutalék, ezen kívül ajándékok, továbbá csapatépítést követően további 6-26% lehet a plusz haszon. Akit érdekel szívesen küldök részletes tájékoztatót.
Nézd meg honlapomat:www.chukifaberlic.gportal.hu
Szeretettel várlak a csapatomba ! Smile
Vissza az elejére
Viki77

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 20, 01:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Reniwen!

Elkezdtem feltölteni a honlapomra néhény információt ezzel kapcsolatban, mert többen érdeklődtek. A cím www.okobaba.mlap.hu. Látogass el oda, és a betegsé megelőzés menpontban olvashatsz róla részletesebben. Szia:
Viki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
reniwen

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 19, 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viki77 írta:
Szia!

Ha érdekel, én is hálózatban árult termékekkel foglalkozom, amit elsősorban ismerősöknek ajánlok. Ezek egészség megőrző, betegség megelőző termékek, és azért kezdtem el ezzel foglalkozni, mert nekünk nagyon beteges volt a pici. De mióta szedjük, hiába beteg a nagyi, a nagypapa, a baba-mama klubb fele, mi egészségesek vagyunk. Ráadásul pénzt is lehet vele keresni. Ha érdekel, szívesen írok róla részletesen, és szívesen megküldöm telefonszámom is. Írj bátran e-mailt: mszell@interware.hu

Szia Viki77!

Érdekelnének ezek a termékek amivel foglalkozol.Hogyan lehet ezt csinálni?
Valami infót tudnál nekem küldeni?
Előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Viki77

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 18, 00:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Amittak!

Ha gondolod, átküldök kicsit több infót a dologról.
És természetesen csatlakozhatsz, ez eny teljesen nyitott dolog!
Várom a címedet:
mszell@interware.hu
Szia:
Viki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
amittak

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 16, 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,
ilyen lehetőségek engem is érdekelnének.
Csatlakozhatok?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Viki77

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 16, 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Ha érdekel, én is hálózatban árult termékekkel foglalkozom, amit elsősorban ismerősöknek ajánlok. Ezek egészség megőrző, betegség megelőző termékek, és azért kezdtem el ezzel foglalkozni, mert nekünk nagyon beteges volt a pici. De mióta szedjük, hiába beteg a nagyi, a nagypapa, a baba-mama klubb fele, mi egészségesek vagyunk. Ráadásul pénzt is lehet vele keresni. Ha érdekel, szívesen írok róla részletesen, és szívesen megküldöm telefonszámom is. Írj bátran e-mailt: mszell@interware.hu
Vissza az elejére
bodli

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 07, 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia én is itthon vagyok gyesen és már azt sem kapom mert 3 évesek vagyunk de nem szobatiszták.én katalogus árusitással keresek legalább annyit hogy a piperecikkjeink ingyen vannak.az sem rossz. és nem nagyon kell befektetni.a faberlicbe be tudlak léptetni. más nem sporol az ember.oriflammel évek ota foglalkozom pedig nincs nagy köröm.játszóház ilyenek.az fm group parfüm az nagyon jó. jó a jutalék és én olcsobban tudom beszerezni a parfümmintákat ami a munkához kell. szia awwadbobe@vipmail.hu
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 07, 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hupsz....nem anyiáknak ha nem anyáknak..bocsika!!!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 07, 16:58    Hozzászólás témája: Otthon végezhető munka anyikáknak kismamáknak?? Segitsetek! Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretnék valmiféle itthon végezhető munkát csinálni de sajna elég sok helyen probálkoztam már de nagyon link dolgokkal találkoztam..nektek van valmi tapasztaltotok ez ügyben?? csinált már valki valmit?? és ha igen akkor mit?? NAgyon szertnék belekezdeni valmibe, teljesen anyagi szempontok miatt!!
ha bármi ötlet vélemény van kérlek oszd meg velem és a töbiekkel...előre is köszike!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés