Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Nem alszik az ebadta
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 23, 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Segítség! Egész nap nem alszik a gyerek! Mad Shocked Ilyenkorra azért már megvan a nappali alvással,így tudok pl. főzni. Embarassed
Eszméletlen,már hozzászokott a Fenistil csepphez,amit sztem már nem is adok neki ,és pörög ezerrel! Confused Jaj,de nehéz ma vele!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 22, 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Okr
Nálunk is gáz volt a tegnapi nap,alig aludt egész nap és nem is nagyon volt el egyedül. Crying or Very sad De ha a tegnapi és a mai időjárást összehasonlítom,hát...meg is értem őket Embarassed
Nálunk az este viszont nyugodtan telt,fürcsi után nyugodtan ült Apa ölében, és szépen el is aludt. Laughing Talán 2-szer ébredt,de vissza is aludt.reggel 4-ig csend volt.Szopi után fél 7-ig.Ez azért nem rossz.Már nálunk. Very Happy Very Happy Very Happy
remélem mindenki jól van Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 21, 23:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Két rossz hírem van,és egy jó!
1.Nem megy nekem az MSN. Sad holnap a férjemet ráuszítom,csináljon vele vmit!
2.A gyerek csuda nyűgi volt egész nap.

A jó hír:Végre elaludt! Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 21, 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Zsuzsmó
Már unom ezeket az idétlen frontokat,engem is megvisel,hátmég szegény kölköt. Confused Képzeld, másfél órát aludt Very Happy most játszik aztán lassan fürcsi.Remélem utána nem műsorozik sokáig.Olyan fáradtnak érzem magam,elálmosodtam a relax-fürcsi alatt.Jól esett,nem tagadom Laughing Jövö héten megyek a kozmetikába,és masszíroztatni is.Frissen és üdén fogom várni a tavaszt Exclamation
Egyszer csak eljön Cool Cool Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 21, 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyugi Felhőcske!

Mi is du. 4-kor aludtunk el és mindjárt költenem kell, hogy este tudjunk aludni. Front van! Jön a hó! Légyszi' küldjél egy vödör relax vizet, én is szeretnék fürödni!
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 21, 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
A mai napunk katasztrófálisra sikerült. Embarassed D.e egy óra alvás,d.u fél óra.Közben állandó pesztra. nem tudom mi lelte,bár éjjel meg 2 napja jobban alszik Exclamation Ki érti ezt Question Most ismét durmol,gondolom vagy fél órát Evil or Very Mad De mostmár itthon van Apa,én meg elhúzok egy relax fürdőre-napok óta készülök rá. Laughing Remélem ti jobban alszatok! Wink
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 21, 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja,akkor nemsoká jó lesz hidd el.Hihetetlen hogy miket tudnak már ebben a korban Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 21, 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valami még mindig nem stimmel. Sad Mondjuk a gyerek ezerrel veri a billentyűzetet közben,úgyhogy lehet ez is közrejátszik benne. Wink

[^]  
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 21, 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Okr
Várjuk hogy bejelentkezz
Vissza az elejére
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 20, 23:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok
Nem tudom,mi a gond!Láttam a mailt,de nekem sem ír ki semmi bíztatót.Próbálok vmit tenni az ügy érdekében!
Pusz:Kriszti

[^]  
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 20, 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzsmó
pedit@message.hu az emil címem,de én már felvettelek. Laughing
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 20, 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okr!

Oh, oh! Én se tudtalak felvenni, nekem is vmi Microsoft bigyót írki.
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 20, 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felhőcske!

neked mi az e-mail-od, amit ebbe az msn-be kell beírnom. (mondom, béna vagyok ne kövezzetek meg).
De a többiek már ott vannak!! HI-HI...
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 20, 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Itt vagyok! Az e-mail cím kell az msn-hez? Mert akkor az enyém maruzsi@hdsnet.hu.
Olyan béna vagyok az ilyenekhez!
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 20, 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

East
Felvettelek Msn-re Exclamation
Okr
Téged is akartalak,de valami Microsoft Passport-od vagy mi a franc nincs Shocked Nem tom mi az,kérdezz meg valakit.
Képzeljétek,éjjel 1-kor volt némi teázás aztán fél 5-ig szunya.Szopi és 1/4 8-ig alvás Exclamation Asszem valami készül Rolling Eyes
Zsuzsmó,Korina
Hol vagytok?Mi újság? Question
Vissza az elejére
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 19, 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A címem: okr28@citromail.hu

Mi elsején készülünk vacsizni!Aztán,3-án lenne még nőnapi munkabuli,de sztem az kimarad.A gyerkőc nélkülem nem hajlandó uis este elaludni! Embarassed

[^]  
Vissza az elejére
EastWitch

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 19, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bejött az MSN-projekt? Smile Jobb ott dumcsizni? Mennék én is csak nem tudom az MSN címetek.

Az enyém magicmoon@citromail.hu
Vissza az elejére
EastWitch

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 19, 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szijja Felhőcske!

Igyekszünk majd soxor hallgatni a CD-d. Anyumnak is majd átveszem kazettára, hogy ha nála van a gyerek, akkor is tudja hallgatni. Jó lenne ha beválna Smile
Hát a 7végéről... szuper volt, mert a gyerek magát meghazudtolóan egy angyalként viselkedett a nagyanyjánál!! Laughing Laughing Laughing Mondtam is neki, hogy otthagyom Very Happy Szépen aludta nála, nem volt hisztizés... pedig bevallotta, hogy azért kicsit tartott ettől az első "anyátlan-apátlan ottalvástól". Azért nagyon örülök, hogy pozitívra sikerült, mert innentől majd bármikor tervezhetünk akkor programot, nyugodt leszek, hogy a gyerek megvan a nagyinál.

A pihenésünk nem sikerült olyan nagyon jól sajnos... kifogtunk egy bálozós csoportot és hajnal 4-ig nem aludtunk... hulla vagyok. Azért az egri borok még mindig nagyon finomak Laughing Laughing
Voltunk Aggteleken is, megnéztük a cseppkőbarlangot, az is csudaszép volt. Csak a pihenés maradt el úgy istenigazából... de sebaj, jó volt azért kicsit kiruccani.

Nálatok mi volta 7végén?
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 19, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a jókívánságokat!
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 19, 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor ok,nálunk ugyan ez a helyzet Laughing Azt gondoltam korai,de nem tudok ellene tenni.Igen,mi is azt esszük amit ő is ehet. Razz Reformkonyha Wink
Vissza az elejére
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 19, 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát,nem régóta eszi a mi kajánkat!Pár hónapja . Smile
Addig mindig külön főztem neki.
Aztán elkezte érdekelni ami a mi tányérunkon van,és nem is volt hajlandó mást megenni.Így kénytelenek vagyunk mi olyanokat enni,ami neki sem árt.Pl. Bablevest már jó ideje nem csináltam. Wink

[^]  
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 19, 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okr
Én is azt adok neki-kénytelen vagyok-de imád mindent.állandóan utánoz bennünket.Oly édes Laughing
A babot mi sem próbáltuk még,elég a karfiol,brokkoli,zeller egyenlőre.Ada mióta eszi amit Ti?
Vissza az elejére
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 19, 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzsmó
Boldog névnapot kívánok!

Felhőcske
A halas kaja nálunk sem jön be! Sad Pedig én imádnám a halat,de sem a gyerkőc,sem az apja nem szereti! Crying or Very sad
Mi már felnőtt kaját eszünk,de pl. babfélét nem kapott.
Most pedig,hogy ilyen torokfájós,nem is eszi meg csak a folyékony bébiételt! Wink Na meg a tápszert Smile

[^]  
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 19, 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg,milyen figyelmetlen vagyok.
Zsuzsmó
Névnapod alkalmából minden jót kívánunk Very Happy
Szia Korina
Mizu veletek?
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 19, 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ZSuzsmó!!
Boldog névnapot!!

[^]  
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 19, 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Zsuzsmó
Erre a felajánlásra én sem tudnék nemet mondani Laughing
Egész jó éjszakánk volt,egyszeri ébredéssel,hajnal 5 órai szopival 7-ig nyugi volt. Very Happy Bár napközben is nyugodtabb,most az a menő,hogy ahol csak lehet,feláll Laughing Annyira ügyes. Razz Én meg azt lesem,mikor és hova üti be valamilyét.Örökös aggódás a gyereknevelés. Crying or Very sad
A halas kaja Máténak nem jön be,egyszer az üveges bébiételtől rókázott szegény Embarassed Azóta nem is kínáltam neki
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 18, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felhőcske!
Képzeld, hajnali fél hatkor azt mondta a fiam, hogy nem menjek vissza apához, hanem aludjak nyugodtan az ő ágyában, elférünk. Azt hittem, hogy megzabálom.
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 18, 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Tegnap egész jó éjszakánk volt,bár attól függ,honnan nézzük Very Happy lassan kezdek beletörődni,hogy rosszul alszunk,csak ne lennék ilyen fáradt Embarassed
Amúgy minden ok,semmi extra nem történt.Ma itt volt a párom egész családja-halálra fárasztottak. Crying or Very sad Délután sétáltunk egy nagyot,annyira gyönyörű idő volt Laughing Érzem,hogy jön a tavasz Wink
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 18, 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Fel teszem a gyűjtögetős játékokra/babcuccokra beválthatós játékok címeit, akit érdekel.

Pampers Fisher-Price Program:

Dono Kft.
1463 Bp., Pf: 909.
Tel: (06-1) 424-6624

LIBERO:

Libero
1660 Bp., Pf: 307.
www.libero.kirowski.com
Tel: (06-40) 200-049

Milupa, Mildi, Milumil:

Milupa Club
1555 Bp., Pf: 70.
www.milupa.hu
Tel: (06-80) 33-12-33

Nestlé

Nestlé Pontgyűjtő Játék
Nestlé Pont, pont … és ajándék!
1390 Bp., Pf: 163.
www.nestle.hu
Tel: (06-40) 214-200

Mi világunk magazin (ebben nem csak babás dolgokat kell gyűjteni)

1538 Bp., Pf: 495.
www.mivilagunk.hu
Tel: (06-40) 200-557
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még eszembe jutott egy halas babapapi is. A RioMare konzervet (olivaolajosat) vettem, mert abban nincs szálka és főztem hozzá krumplit vagy párolt zöldséget. Nagyon finom!
Na jó! Már megyek fürödni!
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felhőcske!
Ne aggódj! Nem fog odaszokni, főleg ha nem rendszeresen csak két-három éjszaka alszik ott. Különben mi sem tudtunk akkor aludni, ha ott volt a kis imposztor. Ráadásul a fiatalúr úgy alszik mint a nagyalföld - szétterül. Októberben le is cseréltük a kiságyát (nem fért el benne és mindig föl kelt éjszaka) egy ülős gyerekágyra, ami 90x190 -re nyitható le. Azon mindenki elfér és mikor elalszik, akkor kilógunk apával.

Ha belegondolsz, régen nem volt bébikaja és mégis felnőttünk.
Én a főzelékeket az elején úgy csináltam, hogy habarás és rántás helyett krumplit raktam bele. Így sűrűbb lett és ízletesebb. Vagy egy kis Trapi. sajt, túró, joghurt -ahogy te is írod- (az erjesztett tejeket lehet adni, olyan nyolc hó körül-de én adtam hamarabb is-)
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzsmó
Ok,akkor nem aggódok,ha néha Anyukám megeteti némi
felnőtt kajával.Persze ahogy mondod,csak óvatosan.Ma zöldséglevest kapott és finom főzeléket(natúr Danone joghurttal behabarva)
Remélem ő is csak ideiglenesen szokik közénk,én nem tudok aludni ha ott van,mindig elalszom valamelyik testrészem.Lehet hogy amiatt van hogy igényli az odabújást,mert valami nem okés nála,csak nem tudom mi Confused
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okr!
Jó neked, hogy aludtatok. A drága férjem este szalonnát sütött hagymával, a fiam meg mellé társult az evésben úgy hogy én nem láttam), belakott a drága és egész este 4 üveg teát ivott meg és állandóan nekem szirénázott. Mondtam a férjemnek, hogy ne merjen hazajönni mert ... a szallonnát meg eldugtam. Rendes az ilyen ember?!
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mátém kezdettől fogva külön alszik, DE ...voltak időszakok (6 hónapos korától - egy évesig), amikor áthotam közénk-visszavittem, nálunk aludt el - átvittem, mikor egy éjszaka háromszor eljátszottuk az oda-vissza játékot, akkor hagytam ott aludni. Most már 10 órakor önként megy a szobájába (igaz nem aludni, mert csak 11 körül alszik el). Napközben pedig mindig az ágyában alszik.
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felhőcske!

Védőnők és gyerekorvosok ne olvassák el! Én, olyan hét hónapos korától adok a miénkből enni neki (persze csak tej nélkül, és nem csilis-babot). A zöldséges leveske, gulyás leves (nem fűszeres), rakottkrupli (tojást nem kapott), padlizsám krém, sütőben sült csirke + petrezselymes/köményes krumpli. Aztán egy éves kora körül szinte mindent, de kifejezetten tejet inni csak 14-15 hónaptól (kakaó, Maci kávé, karamellástej) CSAK forralva kapja ma is. A mi ételünkből mindig csak keveset! Utánna én mindig adtam neki Danonino-t (az rendbe rakja a pocit). Mondom csak óvatosan. (Ez heti egyszer a többi anyafőzte bébipapi, majd heti kettő ....)
Vagy imádta a brokkolit reszeltsajttal ( a Trapista sajt feltétnek már adható).
A másik kedvenc: Hámozott almát vízben megpároltam, és mikor lipityára főtt egy kis grízt öntöttem hozzá és lehet enni. (imádta)
Két hetesen megnyalta a tejszínhabot (ízlett neki).
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felhőcske
Ada születése óta köztünk alszik!Egy-egy éjszaka volt csak,hogy egyáltalán az ágyában is szundizott egy rövid ideig! Sad

[^]  
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okr
megszokásból szoktam én is felébredni,bár a légzésfigyelő jelezne ha gond lenne.Az éjjel Máté köztünk aludt,remélem nem akar odaszokni.olyan rossz passzban van és nem értem miért Embarassed
Vissza az elejére
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Képzeljétek el, úgy aludt a gyermek,mint a bunda! Very Happy Sajnos többször ébren voltam,így,mint mikor rossz éjszakánk van! Shocked Tudtam,hogy a fenistil cseppek miatt van,de azért mégis azt nézegettem,lélegzik-e még?! Wink

[^]  
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Részemről ok
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A FREEMILOS A JÓÓ!!!! FELVETELK!!
fELHŐCSKE TE IS JÖSSZ MSN-RE???
EAST???
AZ ÉN MSN-CIMEM: KORINA0001@HOTMAIL.COM

JERTEK!!
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

EastWitch
hát sajna hogy nem jött be a Cd,de nálunk sem elsőre ment.Sokszor hallgatta már,és mostmár ismer és szereti is.Hallgassátok többször aztán hátha megszereti Very Happy jó hétvégét nekte,pihizzetek,a baba jól ellesz biztosan.Majd írj hogy hogy sikerült a hétvége Wink
Vissza az elejére
EastWitch

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Végre ide jutottam Smile A tegnapi nap valahogy nagyon gáz volt. Az a pocsék idő... CSAJOK!! Én már úgy várom a tavaszt. Utálom ezt a sötét, borongós és hideg időd. Fiamat is megviseli már... főleg ez a hülye időjárás-változás... ilyenkor nem alszik éjjel, sokat fenn van. Nyűgös, persze vele mi is... Ráadásul jönnek ki a felső fogai, soxor felsír emiatt éjjel Crying or Very sad
Tegnap és tegnap előtt éjjel is alig aludtunk a hülye hóesés miatt. Jöhetne már a jóidő.

Felhőcske, képzeld sikerült megvennem a Babazene 3. CD-t Smile Tegnap este beraktam, hátha elalszik rá a fiam... hát a fenét Laughing Eddig még csak mamázott, de most már rákezdett a papázásra is Laughing
Olyan édesen állt az ágy szélén és ismételgette mamamaaaa, papappaaaa.... azt hittem megzabálom.... De azátn győzőtt a fáradtság úgy 10 körül és elaludt.
Most délelőtt is hallgattuk, de nem igazán buzdította alvásra a lelkem, úgyhogy ki kellett kapcsoljam és maradt a "jól bevállt" simogatás.

Képzeljétek... most először hagyom a gyereket anyunál a 7végére, kicsit megyünk a párommal pihenni. Leruccanunk Egerbe, kicsit lazítani. Kiváncsi leszek hogy viseli majd a gyerek és a nagyanyja Smile Előre látom már, hogy kölcsönösen ki fogják egymást fárasztani Laughing Laughing Laughing

Úgy hogy jó 7végét kívánok nektek!
monee

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jajjjjj neeeem!!! MSN-címem:monika6@hotmail.hu bocsi az előbbi nem jó
Vissza az elejére
monee

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina! Vannak képeim csak most nincs időm felrakni,mert gyors főzésbe vok. Confused Itt alszik nagylányom barátnője, és ma korán jönnek a suliból, közben a manóm se hagy élni...... De még ma + próbálok egy pár képet feltenni. ok? Razz Ha van kedvetek MSN-eni a címem:monika6@freemail.hu
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina
Tökéletes Laughing Nagyon köszi Very Happy
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Monee! sziaa!
NEm a szöszi kiscsaj a párom keresztlánya a nővérének a kislánya!
Larárol van képed?? szivesen megnézném!! Smile
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sárgarépás rizs csirkehússal (8. hónaptól)
Hozzávalók 1 adaghoz: 150 g sárgarépa, 40 g kicsontozott csirkemell, 2 teáskanál vaj, 30 g rizs, 2 evokanál narancslé
Energiatartalom: kb. 1700 kJ (400 kcal)
14 g fehérje, 17 g zsír, 49 g szénhidrát
Elõkészítési idõ: kb. 10 perc
Fõzési idõ: kb. 25 perc

Elkészítése: A sárgarépa végeit levágjuk, megmossuk és vékonyan meghámozzuk, durva reszelon lereszeljük. A csirkehúst kockára vágjuk, és egy teáskanál vajon megpároljuk, a sárgarépát és a rizst hozzáadjuk, 1 l vízzel felöntjük, forrástól számítva kb. 25 percig pároljuk lassú tuzön. A sárgarépás rizst hotartó tányérra rakjuk, a maradék vajat és a narancslevet hozzákeverjük.
Ha a gyermek már nagyobb, nem kell feltétlenül minden étkezéskor külön neki fozni. A felnottek számára fozött pörköltbol némi változtatással salátafozelék készítheto a gyereknek tésztával és hússzeletekékkel.

Édes, tejes ételek
…a baba kedvelt vacsorái, különösen, ha már unja a tejes kását. A szilárdabb ételek tartalmasabbak, több rágást igényelnek. Kivételesen ebédre is adhatók, de akkor a gyereknek vacsorára húst és fozeléket kell kapnia.

Hozzávalók 1 adaghoz: 200 ml tej, 25 g rizs, 1 kisebb banán (kb. 100 g), 2 evokanál céklaléEnergiatartalom: kb. 1300 kJ (310 kcal), 9 g fehérje, 7 g zsír, 52 g szénhidrát

Elkészítési idõ:kb. 15 perc Áztatási idõ:kb. 3 óra

Elkészítése: A tej felét kis lábasban felforraljuk, a rizst beleszórjuk, és lassú tuzön kb. 5 percig fozzük. A banánt meghámozzuk, péppé törjük, összekeverjük a céklalével. A banánpépet a forró rizsbe keverjük. Szép alakú pudingformát (kb. 1 litereset) hideg vízzel kiöblítünk. A banános rizst beleöntjük, és szobahomérsékleten dagadni hagyjuk. Kb. 3 óra múlva megszilárdul, kiboríthatjuk. A maradék tejet italként mellé adjuk.

Felhőcske! Ez jóó lesz?????
monee

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Korina! Jók a képeid a csajszid is nagyon ari.A hosszú hajú szőkeség is a tiéd? pfff már mennem is kell Larám hív. Addig is szia
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
korina
anya tervez,gyerek végez Laughing Laughing Laughing Szerintem azért nézett furcsán rád,mert nem tudta hogy hová lett a hajad Very Happy na addig örülj,míg alszik-lehet front vagy bármi,de ezt sosem fojuk megtudni Rolling Eyes az enyém most alszik,de rettegve várom a percet,amikor a bébiőr felzúg Laughing Nálunk most nem esik,de nem hiszem a 10-11 fokot amit ígérgetnek napok óta.megint mellényúltak. Shocked Na riadó van.Erről beszéltem. Confused Lelépek
Puszkó Smile
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk körfolyosó van... de hullik a vakolat a falról szóval nem merem kitolni! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Igy marad a konyhába babkocsi és rányitom az ajtót!! Embarassed
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
2 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés