Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Nem alszik az ebadta
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
monee

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Felhőcske! Aludt egy órát a szentem picit nyugisabb. Te is meg nyugtattál,hogy lehet a foga miatt ilyen. Nállatok nem esik?Kertes házba laktok,hogy ki tudod rakni a levegőre? Mi sajna panelba így ma nem hiszem ,hogy kimegyünk sétálni. Most néztem Máté képeit:nagyon nagyon cuki gratula hozzá!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!
Behalok ettöl az időtöl!!
Akartam menni csavizni a kis prostimmal erre tessék.. szakad a tetves esső!!
Én már nem birom idegileg!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Éjszaka alcsizott a szentem bár 3szor kelt fel de csak mig szintig töltöttem! Aztán tenti... majd 7kor visitás a kajáért, utána alcsi 3 felvonásban! A uccsó felvonásnál annyira édesen aludt hogy ugy döntöttem befestem a hajam mi bajom lehet! fél órát rajta hagyom oszt jóó van!

Nesze megvárta mig felkenem a festéket és tüntetőlegesen visitott mint egy kismalac!!
ANYA NE FESS HAJAT UGY SEM LESZEL SZEBB!
Ezt olvsatam ki a szemeiböl mikor kérdőn rámnézett hogy valy mjért nem adok neki cicit mikor ő már teljesen átnyálazta a pólomat, és tudja hogy ott kaja van...
Gyors tápkészités, büfi, és tenti vissza!!
Elrohantam hajat mosni nehogy ujra meglapjen! Ez volt 15perce!
NANÁÁ HOGY BÉKÉSEN SZUNYÓKáL!!! Imádom igazi kis sátánka!!!

Tegnap nagypn sokadt aludt napközben, fél5ig csak enni kelt fel joformán! és este 10kor már aludt!! Mi van a gyerekemmell????
Na lesz ez mé igy sem!!!

Puszika
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Monee
Attól hogy nem látszik jöhet a foga,lehet hogy beindult neki,de hetekbe is telhet mire látszik.Nálunk is nyűg van,nem szopizik már annyit,nem eszi a kajákat amit csinálok neki,nem alszik rendesen-napközben sem,pedig azzal nem volt gond.valószínűleg átállás van,változás következik,csak még nem tudom hogy mi Question Most éppen alszik a levegőn,de már nemsokáig szerintem. Crying or Very sad Legyetek jók Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
monee

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia felhőcske! nNe is kérdezd ,tegnap óta csak sír és sír éjszaka is brutál volt.Nem tom minek tudható be talán a fogának vagy az időjárásnak.... Crying or Very sad .Azt tudom hogy mindketten kivagyunk már.Akkor van csend ,ha a kezembe van és akkor se mindíg,nehéz + nyugtatni.Betegnek biztos nem beteg és szépen eszik is.Legalább a fogacskája hegyét látnám, de még az sem.Hát ez van.És veletek mizu?Na bucsúzom,mert már hangos a ház Laurától. Laughing szia móni Laughing
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 17, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Zsuzsmó
És meddig tartott az ilyen időszak?
Okr
Most így hogy kérdezed,tényleg Idea Először is ami a legszomorúbb nekem nem akar szopizni Embarassed Az első hajnali ébredésnél cicizik aztán egész nap semmi,még este elalvás előtt sem.Aztán meg itt van az evés.Napok óta nem hajlandó megenni amit készítek neki,azt akarja enni amit mi.Hiába együtt ebéd,saját tányér..stb.Ma reggel például elkunyerálta az én Danone joghurtomat Confused Imádja a kenyér végét rágni,az én bögrémből az én teámat inni,az én-illetve a mi- ágyamban aludni.Tegnap fél 10-kor letettem az ágyába,és egy óra múlva ELŐSZÖR EGYEDÜL felállt a kiságyában és karattyolt.Minden hiába,köztünk kötött ki Embarassed nem akarom oda szokatni,de már sokszor dög fáradt vagyok ahhoz,hogy küzdjek vele.Tudom,erőt kell vennem magamon,mert aztán nem bírok vele Confused Ráadásul már csak járkálni hajlandó a lakásban-úgyértem kísérteti magát,mert egyedül nem megy még-de nagyon akar Laughing Anyukám szerint hamarosan járni fog Exclamation Szóval ezek a tünetek.Mi a véleményetek?
Amúgy ti milyen idős korában adtátok neki azt enni amit ti is etettek Question
Bocsi,hosszú lettem picit,de tanácstalan vagyok
Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felhőcske írta:
Megőrülök.Elmúlt 9 és az Apja hasán fekve röhög Laughing Laughing Laughing
Baromi jó a kedve,produkálja magát.Asszem most megint átálláson van,a kaja és alvási szokásai felborultak.
Zsuzsmó,Okr
Nálatok is volt ilyen?azért titeket kérdezlek mert a ti lurkóitok már nagyobbacskák Wink

Volt bizony!Nem vetted észre,hogy változik vmiben egy ilyen felborult napirendet követően? Idea
Ada ilyenek után,vagy nagyott nőtt,vagy fogzott,vagy a fejlődésében ugrott egyett.(pl beszéd,játék) Surprised
De lehet a Hold állása is befolyással rá!Nem tudom,épp az aktuális helyzetét,de ránk a Telehold hat így(többek között)
Nálunk most úgy látom hatott a Fenistil csepp,és elszundizott.Nem tudom mikor ébred majd a köhögésére. Wink

Remélem holnap már jobban leszünk,mert kéne UH-ra mennem.Már a szerdait így is elsinkófáltam! Embarassed

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk is volt ez az anyával-apával alszom, majd anya visszavisz a helyemre, majd megint nyafi ... megint anyáék, vissza. Most ott tartok, hogy az esti tejcsi a mi ágyunkba, 10-kor átvonulunk az ő ágyába(lenyithatós gyerekágya van, mindenki elfér vhogy) és várjuk, hogy elaludjon. Ének, mesem meg ami eszembe jut.
Bizony volt!!!!!! Mikor már a tejcsi sem altatja el... totál kipihent és izgága. Nem tudsz mit csinálni.
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megőrülök.Elmúlt 9 és az Apja hasán fekve röhög Laughing Laughing Laughing
Baromi jó a kedve,produkálja magát.Asszem most megint átálláson van,a kaja és alvási szokásai felborultak.
Zsuzsmó,Okr
Nálatok is volt ilyen?azért titeket kérdezlek mert a ti lurkóitok már nagyobbacskák Wink
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Na végre ide jutottam egy kicsit ConfusedD.e nem volt net,plusz a manó cseszett aludni.D.u kicsit csavarogtunk,asszem másodjára a 10 hónap alatt a bébi nélkül Smile Olyan nehezen indultam el,nem is tudtam kikapcsolni teljesen.
Volt megint egy gázos éjszakánk,mellettünk kötött ki hajnal 2-kor.Addig 4-szer ébredt fel.
Az autós utazást Máté míg kisebb volt jól viselte,most hiszti,nyűglődés Embarassed
Ráadásul elég sokat kellett utaznunk a kontroll vizsgálatok miatt,Szolnok kb egy óra.Na hát ez egyre hosszabbnak tűnik Shocked Januárban amikor a hegyekbe mentünk,már 3 órás ut után örület volt.Ja,én is ki szoktam venni Rolling Eyes Én sem szeretem,de amikor nincs mit tenni Crying or Very sad
Zsuzsmó
A hányós story nagyon tetszett Laughing Laughing Laughing
Babakocsi
Nálunk hál istennek menő,sokat sétálunk,napközben abban alszik a levegőn.Persze amikor előkerül az overál,sál,sapka..........na akkor elszabadul a pokol Twisted Evil remélem ha jön a tavasz,fogjuk még sportkocsiként használni,bár én alig várom hogy bicajra üljünk Very Happy
Okr
Remélem jobban vagytok,gyógyulást Nektek
EastWitch
Gratula a nagy alváshoz Very Happy
monee
Hogyan telt az éjszaka Question
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A babakocsiba tolom haza a cuccost, mert azt már végképp nem vállalom, hogy szatyrok+16kg-os gyermekem, ha elfárad. De gyakorolunk.
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én beleteszem a bevásárlókocsiba ,úgy válogatunk.Persze,ha csak "szabadon "van simán lelép,míg fizetek! Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vásárolni csak azért viszem babakocsiba, mert ha sorba kell állnom, akkor lazán elszalad és mindig a pénztárosok kapták el, hogy ki ne menjen. Ráadásul most már olyan gyorsan fut, hogy utól sem érem. A boltból hazafelé viszont sétál (vagy fut).
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzsmó
Nincs jogsim!Ez is fájó pont a férjem szemében.De én nem akarom,mert értelme nincs.1 autónk van,azzal jár dolgozni,tehát nincs itthon egész nap.
Ráadásul egy kis p..cs városban lakunk,ahol egyszerűbb tömegközlekedni,vagy gyalogolni,mint leparkolni vhol.
Ez az egy hátránya van,hogy nem tudom a gyerek mellé ültetni,mikor üvölt az ülésben! Wink Twisted Evil

A babakocsit érdekes módon szereti,de csak amíg mozog alatta. Shocked Ja,és az esernyőre csukósat nem csípi,csak a nagy terepjárót!(persze azt nem tudom feltenni a buszra,sem a csomagtartóban nem fér Sad )
Vásárolni most már gyalog járunk,de legalább 1 óra,amíg ide a sarokra lemegyünk,meg vissza! Wink

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okr!

Nem tudom, hogy van-e jogsid? Az én férjem is ilyen volt, amíg egyszer hátra nem ültettem a gyerek mellé. Negyedóráig bírta és kivette a gyereket, azóta nem papol semmi ilyesmit.
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina001!

A mamiékhoz egy szerpentinen is át kell menni, és pár hónapja hányingere van a gyereknek. Én kivettem az ülésből, így nem mindig hány. Megállított a tejfölös szájú rendőr és megakart büntetni, én magyaráztam, hogy mindjárt hányni fog, de hajthatatlan volt. Én kiszálltam a gyerekkel, mert egyre fehérebb lett, mire szó szerint sugárba lehányta a rendőrt, aki azonnal elzavart minket.

A hiper-szuper babakocsink meg ott áll a sarokban, mert a drága fiatalúr, négy hónapos korától nem óhajt még a közelébe menni sem. Vettünk egy 4.000,- Ft-os esernyőre csukhatót, no az jobban bevállt (és még alig tudott ülni-öt hónapos volt). (Talán abba jobban szétlátott és mai napig azzal megyünk bevásárolni). A hipi-szupit hiába szedtem szét sport kocsinak, akkor sem kellett - ez a béna meg jó.
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MÁR A PANKA SEM SZERET AZ ÜLÉSBEN ÜLNI!! UNJA A BANÁNT! APA IS MÉRGES HA KIVESZEM DE NEKEM NE SIRJON IKÁBB PÁR PERCIK FOGOM ŐT!
A RENDŐR IS BEKAPHATJA MERT HA FULDOKLIK A GYEREKEM AZ ÜLÉSBEN MERT A SIRÁSTÓL FÉLRENYEL AKKOR VÁRJAM MEG MIG EGY 4 SÁVOS ORSZÁGÚTON FÉLRE TUDUNK ÁLNI?????

A BABAKOCSIT SE CSIPI!!
5 PERC ÉS ESZEVESZETT ÜVÖLTÉS!!
REMÉLEM HA JÖBB IDŐ LESZ AKKOR MÁR SZERETNI FOGJA HA NEM KELL ANNYIRA BEBUGYOLÁLNI ÉS TUDJA ENNI A KEZECSKÉJÉT!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzsmó
Lehet! Le is töltök egy vírusirtót estére a netről! Very Happy Laughing

Én nem szoktam kivenni az ülésből,mert akkor méginkább veszekszünk.A férjem nagyon vaskalapos ebben a dologban! Sad

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csajok! Nem lehet, hogy ez a vírus gépen át terjed, mert mi most megyünk ki belőle, de ahogy olvasom szinte mindenki elkapta már.
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okr!

Mi is -ha ébren vagyunk -nyavajgunk a kocsiba, de szerintem nem az utazás, hanem inkább az, hogy bele van rakva egy kagylóba és nem tud úgy mozogni ahogy szeretné. Rendőrök nem olvassák el!, de én néha útközben is kiszoktam venni az ülésből és nagyon jól elszórakozik, nézelődik semmi baja. Tudom sokan azt mondják, hogy felelőtlen anyuka, de próbáljon csak utazni vki egy üvöltő babával és egy egyre idegesebb sofőr apukával. Nem tudom, hogy melyik a balesetveszélyesebb, ha meg mindig megállunk, akkor meg az életben nem érünk oda.
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 16, 00:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Összeszedtünk vmi hülye vírust,úgyhogy gyerek napközben sem aludt,és most is itt nyűglődik az ölemben. Crying or Very sad Apa persze már szundizik Twisted Evil Csak azt nem tudom,miért mindig egyszerre pukkanunk le ?!Nem tudom kinek folyik jobban az orra,a gyerkőcnek,vagy nekem. Sad
Holnap viszem dokihoz,mert úgy hallom kezdünk krupposoni .Eddig pedig még nem volt,de hát ez is eljő egyszer! Sad Shocked

Azt hiszem,mi kifogtuk az egyetlen gyereket,aki utálja az utazást! Shocked Sajnos a nagyszülők 300 km-re laknak,ami nekünk 5-6 órás út,jó esetben.Adával óránként meg kell állni sétálni,és még így is jó adag üvöltés van,kb. 1 órányi alvás közbeiktatásával. Embarassed Mire megérkezünk válás hangulat van. Shocked
Kisebb korában egész úton énekelni kellett neki.a mozgalmi dalokat szerette leginkább! Wink Na,azért a favorit sokáig a hupikék törpikék volt! Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hómancs!

Nekünk a nagyiék 180 km-re laknak, így mi mindig alvásidőben utazunk/utaztunk. Nyáron este megfürdettem, pizsama pléd, be a babaülésbe, onnét meg csak áttettük az ágyikóba, és aludt tovább.
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

EastWitch!

Jó nagy a babid!
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hómancs!
A népdal még hagyján, de vigyázz be ne "vörösödjön" a gyerek.
Igyekszem begépelni még egy pár dalt, ha szeretnétek és nem vagyok vele tolakodó.
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eastwitch!

A fiam napi programja nyolc hónapos korától a következő (már jártunk nyolc hónaposan): reggel tejcsizés, játék a szobában (anya főz, mos, takarít babival) 10 körül bevásárlás, hazafelé gyalog jött a baba. Délre hazaértünk, ebéd, alvás két óra, majd uzsi, újra le a játszótérre este nyolcig, vacsora, fürdés, tejcsi, szopi, 10-kor alvás.
Majd a du.-i sétát, játszóteret átváltotta a motorozás (anyának sprint futás)-havi 5kg minusz. Ha vmi kimaradt, akkor vmi "sport" -ot ki kellett találni, mert akkor nem aludt el.

Készüljetek nyugodtan a nyárra!
EastWitch

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek!

Ma forgalmas napunk volt! Smile És mit adott isten, magától elaludt délután a gyerekem és közel másfél órán át!!!! Na ehhez szóljatok hozzá Laughing
Bár igaz, ami igaz... elég sokat mászkáltunk. Délelőtt doktornéninél, méricskélés... 71 cm és 8430 gramm 8 hónaposan Smile

Délután anyukámnál voltunk, meg vásárolni. Lehet ez a pörgés kell a lurkónak egész nap... na ezt ki bírja ki minden egyes áldott nap??? Ráadásul apa sem maradhat mindig itthon, hogy furikázzon minket...

Mesélvel már én is próbálkoztam... nekem a kedvencem az Öreg néne őzikéje... Még nem figyel rá, egyáltalán nem köti le, csak a lapokat gyűrögetné... abban már profi Laughing

Hómancs... ha a Babazene oldaláról rendeled meg a Cd-t bizony elég borsos postaköltséget kell fizetni. Ma voltam Auchanban... 2800 forint a CD... eddig Tescoban volt a legolcsóbb... 2300ért.

Mennem kell, mert eljött a fürdés ideje... alig állok a lábamon, remélem a lurkó elalszik hamar...

Szép napot nektek!
Vissza az elejére
Hómancs

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, a babazene.hu honlap nekem nem működik, de majd boltokban megnézem.

Én "csak" félórás műsort tudok, de este általában 3-4 népdal is elég. Akkor van gond ha az autózást unja, akkor bizony előjön az összes úttörő dal és az Internacionálé is. Érdekes lesz, ha majd lehúzott ablakkal közlekedünk. Bár a dokim mesélte, náluk is igy megy, nem is olyan különleges.
Vissza az elejére
monee

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello Zsuzsmo!

Bocsika, de mindenkinek csak most volt időm válaszolni:( Hát igen neked már könnyebb h ennyi idős a kisfiad... Nekünk is eljön egyszer ez az idő!
Mindent bele a babaprojektbe.

Szia!

Most ébredt fel... Betartotta a kötelező 20 percet Wink
Vissza az elejére
monee

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szija Felhőcske!

Kösz h reagáltál a levelemre, ma is túlvagyunk egy nehéz napon, ma is kétszer 20 percet aludt Crying or Very sad
hát még nem jön a foga Confused úgyhogy gondolom alapból rossz alvó. A nagytesó??? Hát jó h van bár abban a korban van h ő is egész nap menne a barátaival v a gép előtt csücsül, tehát a segítség nem nagy. Most aludt el fél7kor mikor még át se lett öltöztetve Wink Kíváncsi vagyok meddig alszik... Rolling Eyes Még fürdés se volt Confused Röviden ennyi lassan vissza kell adnom a gépet lánykámnak.
Jó éjszakát!!!
szijasztok
Vissza az elejére
monee

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szija Korina!

Köszi h válaszoltál. A nagylányom nem hallja ha éjszaka sírás van, hálistennek' ő jó alvóSmile
Napközben nem igazán van itthon, de ha nagyonelfáradok besegítVery Happy

u.i.: Felvehetlek msnre?

Köszi, Szia
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én egy hétig lappal a kezemben szoptattam, altattam. Most már gyorstanuló akrobata vagyok babadalok terén.
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzsmó
köszi a szöveget,már csak meg kell tanulnom. Very Happy
gondolok Thymire,szorítok neki Exclamation
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha lesz időm még gépelek be egy párat. Bocsi már megint jelenésem van.
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koncz Zsuzsa : Micimackó

Egy napon, mikor Micimackónak
Semmi dolga nem akadt,
Eszébe jutott, hogy tenni kéne
Valami nagyon fontosat.
Elment tehát Malackához,
Hogy meglesse, mit csinál.
De Malackánál éppen akkor
Senkit nem talált.

Így hát elindult hazafelé,
Miközben sűrűn hullt a fehér hó.
Arra gondolt, otthon talán
Akad egy kis ennivaló.
Hogy kimelegedjék ugrándozott
S jó nagyokat lépett
S a hidegre való tekintettel
Énekelni kezdett.

Minél inkább havazik,
Annál inkább hull a hó.

Minél inkább hull a hó,
Annál inkább havazik.
Hull a hó és hózik-zik-zik,
Micimackó fázik-zik-zik,
Hull a hó és hózik-zik-zik,
Micimackó fázik.

Ismert erdei körökben
Az az általános nézet,
Hogy Micimackó,
mint minden medve,
Szereti a mézet.
És ez nem csak afféle
Szerény vélemény,
Határozottan állítom, hogy
Tény, tény, tény.

Ezért, mikor hideg van
És sűrűn hull a fehér hó,
Kell, hogy legyen az almáriumban

Eltéve ennivaló.
Így aztán, ha délidőben
Micimackó megéhezik,
Megkóstol egy csupor mézet
Alaposan, fenékig.

Minél inkább havazik...

Micimackó a barátom,
És gyakran elbeszélgetünk
Azokról a dolgokról,
Mit mind a ketten ismerünk.
És tanultunk egy verset is,
És most már kívülről tudom.
Ha hideg van és hull a hó,
Én mindig ezt dúdolgatom:

Minél inkább havazik...
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felhőcske!

Igen, és mindig szerettünk volna másikat!

A Mici Mackó szövegét át tudom e-mail-ba küldeni, mert az be van gépelve. De megpróbálom ide feltenni. Lehet, hogy nem sikerül.

Az előbb olvastam a tavaszi babáknál, hogy a Thymi-nek 6percesei vannak, most megy a kórházba. Szorítsunk neki!
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy fest,még nem okés a fórum működése Crying or Very sad
Zsuzsmó
Hozzánk is jöhetnél néha énekelni én még nem vagyok profi Confused
EastWitch
Nálunk az este meglepően nyugodtan indult,8 után alvás de aztán....4-5 ébredés is volt.Reggel fél 9-től meg mostanig aludt. Shocked Mennem kell,hív a kisfőnök Laughing
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Zsuzsmó,Okr
Mindíg is szerettetek volna még egy babát vagy egyszer csak jön az érzés?
Lehet nálam is eljön egyszer Question Nemtom.Perpill ez az egy is bőven elég Razz
Azt megértem,hogy most amíg benne van az ember jobb,mint évek múlva.
Nekem van egy nővérem,4.5 év van közöttünk-ez tuti rossz korkölünbség Crying or Very sad Legalább is nálunk nemjött be. Embarassed
Hómancs
Én a neten rendeltem meg a Cd-,így egyszerű,de tuti volt jó kis postaköltség.
ha tudod,üzletben vedd meg,nekem sajna még Békéscsaba is kb fél óra autóút,ja és még akkor a macera mire elindulok a manóval Confused
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Zsuzsmó,Okr
Mindíg is szerettetek volna még egy babát vagy egyszer csak jön az érzés?
Lehet nálam is eljön egyszer Question Nemtom.Perpill ez az egy is bőven elég Razz
Azt megértem,hogy most amíg benne van az ember jobb,mint évek múlva.
Nekem van egy nővérem,4.5 év van közöttünk-ez tuti rossz korkölünbség Crying or Very sad Legalább is nálunk nemjött be. Embarassed
Hómancs
Én a neten rendeltem meg a Cd-,így egyszerű,de tuti volt jó kis postaköltség.
ha tudod,üzletben vedd meg,nekem sajna még Békéscsaba is kb fél óra autóút,ja és még akkor a macera mire elindulok a manóval Confused
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 14, 23:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csajok!
A www.babazene.hu-n is meg lehet rendelni a CD-ket, vagy megérdeklődni, hogy hol lehet kapni.

Lehet, hogy már elkéstem ezzel az infóval. Bocsi.
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 14, 23:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

EastWitch!

Bizony különleges, főleg most, hogy a kis tudata is kezd még jobban nyílni és alakul a véleménye is.

Képzeljétek, kezdtem örülni, mert kilenckor a fiam bevonult a szobájába aludni. Hát hiába. Negyed tizenegykor még mindig a Lencsi Lánykát énekeltem és tágra nyílt szemekkel figyelt. Amúgy már alakul a repertoárom, szinte másfél óráig tudok altató műsort adni ismétlés nélkül. A boci-bocitól Brahms Ringatójáig minden van. Kedvenc a Mici Mackó és a Lencsi Lány. Ha így folytatom, én lehetek az új Halász Judit.
EastWitch

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 14, 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szijja Zsuzsmó!

Boldog szülinapot a pici fiadnak Smile)
Már alig várom, hogy az enyémis egy éves legyen... első torta, meg ilyesmi... Smile Bár tudom, hogy aztán gyorsan elillan az idő és már a fejemre is nő, de valahogy ez olyan különleges lehet, szerintem Smile
Vissza az elejére
EastWitch

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 14, 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szijja Hómancs!

Igen, ez a CD címe, hogy Babazene. Megjelent már belőle három is. Két és fél ezer forint körül van. Média Markt, Auchan, Cora, Tesco... körbenézek én is és ott veszem meg, ahol olcsóbb.
Vissza az elejére
EastWitch

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 14, 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szijja Felhőcske!

Hát nálunk sem volt piskóta a tegnap este... Confused Szerintem az időváltozás miatt...
Ráadásul még enni sem akart, úgyhogy fél cumisüveg megmaradt a vacsiból. Az éjszaka szerencsére nyugis volt, csak a szokásos 4 órai cumi-keresés volt napirenden.

Holnap lesz időm, apa is itthon van, megyünk csavarogni és megnézem a CD-t. Azt hiszem csak a harmadikat veszem meg, hisz az is majd két és félezer forint... Sad De minden Benjiért Smile

Ma is nehéz volt az elalvást... 8 óra óta most aludt el... fél tíz van. Bízom a CD-ben, akár ebben, akár másikban. Talán egyszer tényleg kinövi majd Smile

Szép napot nektek holnapra!
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 14, 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bizony, hogy babát akarunk. Már egy évvel ezelőtt is azt akartunk, és akkor még rosszabb volt a helyzet. Majd rá jössz.
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 14, 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felhőcske
Sztem jobb ezt a dolgot egyszerre "letudni".Minél jobban benne vagy a virrasztásba,pelenkázásba,annál könnyebb egy kicsivel(legalábbis én így gondolom)Miután önnálósodik a gyermek,sokkal nehezebb visszazökkeni. Wink Én már kezdem lassan úgy érezni,nehéz lenne újra babázni.Mikor Ada fél éves volt,akkor meg kettőt is elfogadtam volna.Na,de ez egyénenként változó!

Zsuzsmó
Mini adagot kaptam 5 napig szedtem felet.Egyenlőre 6-7 10 mm-es tüszőm volt ,mindkét ováriumban.Ez nem jó,egy vagy két nagyobbnak kellene lennie.
A PCO úgy derült ki,hogy egyre hosszabbak lettek a ciklusaim(volt 50 napos is)csináltunk hormonlabort + UH.Nem volt p.é.-m sem.
A dokim szerint a PCO-m másodlagos.A magas prolaktin okozata.

[^]  
Vissza az elejére
Hómancs

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 14, 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ilyen Babazene CD-t lányok hol lehet szerezni ? Ez a cime ? És mi az, hogy drága ?
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 14, 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És van aki ennek ellenére újra pici babát akar? Smile
Húúúúúú,ez nálunk soká jön el,ha eljön Embarassed
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 14, 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felhőcske!

Csak annyi az előny másfél év után, hogy tud járni és nem kell egésznap ölbe cipelni.
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 14, 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzsmó
Jó a manó ízlése Very Happy
Okr
Másfél évesen ugyan ez a szitu?Most megkönnyebbültem Confused Confused Confused
Korina
Hogy vagytok?
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 14, 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okr!

Kérdezhetek akkor tőled?
Te mennyi ideig és milyen dózisban szedted a clostit?
Mi pontosan az a PCO és hogyan lehet felismerni és mit lehet ellen tenni?

Bocsi, hogy ennyit a nyakadba zúdítottam, de más ha valakinek az első terhessége lenne és más az ha már van egy bébije (úgy vettem észre).
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 14, 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzsmó
Mi is kis korkülönbséget akartunk,ezért kezdtünk el próbálkozni időben.Úgy gondoltam fél év alatt sikerül,de nem! Rolling Eyes
Én már beszedtem az első adag clostyt,de nem sok eredménye van.Járok UH-ra, nézelődünk,de a PCO-m erősebb nálam egyenlőre. Sad

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
3 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés