Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Mit egyek???
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 52, 53, 54  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szabolcs01 írta:
Most erről egy filmcím ugrott be: Tenacious D, avagy a kerek rockerek Smile

Nagyon égő, ha nem ismerem ezt a filmet? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 08:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Na, ma nálunk fincsa ebéd lesz. Smile Rántott pipimell, aminek a prézliében lesz reszelt sajt és szezámmag, petrezselymes krumplival és zöldsalátával. Smile Legyen már most ebéd! : ))

Tuti, h szakácsnőt tartasz. Very Happy
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 08:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
Nna ma 1/2 kakaós csigát rágicsáltam, (csak a háza volt má meg) és egy szelet kakaós kalácsot tejjel, ennyire futotta brühühüüü Wink

Senki nincs aki hozzon kakaós csigát, pedig szeressem nagyon, pláne mikor még meleg, de messzire kell menni érte... Crying or Very sad

Pont tegnap jutott eszembe egy jó kis túrósbukta, na meg ökörszem. - lehet még olyat kapni, ökörszemet?
Vissza az elejére
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 08:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most erről egy filmcím ugrott be: Tenacious D, avagy a kerek rockerek Smile
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
Őöö, izéé, leginkább kerek, olyan naggggyon kerekk Very Happy

Nem akarok kerek lenni, pláne nem olyan naaaaaaaagyon kerek! Laughing
Vissza az elejére
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 08:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaja, lehetett vele scrabble-t játszani Smile
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 06, 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nna ma 1/2 kakaós csigát rágicsáltam, (csak a háza volt má meg) és egy szelet kakaós kalácsot tejjel, ennyire futotta brühühüüü Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 06, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Őöö, izéé, leginkább kerek, olyan naggggyon kerekk Very Happy
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 06, 09:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
kokikám én becsülettel számolok be neked szinte naponta, de még nem is díjaztad:)
Pedig én hama-hama szalonnabogarat csinálnék belőled a jó kis kajáimmal Very Happy

Hát a tavaszi felvágott ötletedet díjazom, de csalódás volt mert nincs benne uborka meg répa és borsó. Sad

A hama-hama szalonnabogárral milyen külsőm lenne? Laughing

Az ebédem még rejtély...
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 06, 08:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kokikám én becsülettel számolok be neked szinte naponta, de még nem is díjaztad:)
Pedig én hama-hama szalonnabogarat csinálnék belőled a jó kis kajáimmal Very Happy
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 05, 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

reggel jó reggelt kekszet ettem meg joghúrtot. Holnap meg nem tudom... Emberek, mit szoktatok reggelizni???!!!!!!!! Meg a többi!
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 05, 08:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap napközis paradicsom leves volt, de nem betűtésztával, meg Bakonyi sertéstokány rizzsel.
Utááááána csokikockaaaaa Wink
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 04, 19:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szolgálati közlemény: a tavaszi felvágott már nem a régi:( nincs benne uborka meg répa Crying or Very sad
Vissza az elejére
Evicike

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 04, 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Telhetetlen társaság!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 04, 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én meg még nem is láttam kaját tegnap dél óta:(
Nna ez a nyamvadt gép, most megyek és keresek vmit a hűtőben Smile
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 02, 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
kokuszpok2 írta:
én úgy ennék vala krémet , na nem olyat amire épp gondoltok, nem kattantam meg, hanem mint a tojáskrém, Ettetek már olyat? Én nagyon szeretem, Tudtok még ilyen krémeket, pástétomot, akár bolti is lehet, h fini.

Még mindig joghurt, kefír, meg prob.ital. De holnap almáslepényt reggelizek úgy döntöttem. Very Happy

Hát… pástétomok közül én csak a jól bevált boltiakkat ismerem. Azok közül is a hamme (nem biztos, hogy így kell leírni a márkát) termékeket szoktuk venni. A kacsamájpástétom ízlett nekem eddig a legjobban. Smile

Ma én még csak a kávécskámon vagyok túl, de ebédre még mindig rántott sajt lesz. : )

Kokuszpok2, finom volt az almás lepény? : )

Nagyon fini volt, nem ám bolti, házi! Smile
Vissza az elejére
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 01, 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap vettem a hárombetűsben egy mirelit pizzát, vmi lengyel származék volt, és olyan is (bűn rossz). Asszem legközelebb inkább telefon rendelek, és akkor még cipelnem sem kell.
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 30, 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én úgy ennék vala krémet , na nem olyat amire épp gondoltok, nem kattantam meg, hanem mint a tojáskrém, Ettetek már olyat? Én nagyon szeretem, Tudtok még ilyen krémeket, pástétomot, akár bolti is lehet, h fini.

Még mindig joghurt, kefír, meg prob.ital. De holnap almáslepényt reggelizek úgy döntöttem. Very Happy
Vissza az elejére
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta: én viszek Neked lángost, csak súgd meg a címed Wink Sőt még teát is kapsz mellé. Milyen legyen? galatea? Laughing
Vissza az elejére
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én meg ettem jó kis csilis babot, jó sok kukoricával, meg jó sok hússal, szerencsére nem a vega változat volt Very Happy
Vissza az elejére
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
Apropó lángos, a hétvégén beleinvesztáltam komoly anyagiakat a zasszonykába vettem neki igazi, Ősi magyar kenyérlángost a Mezőgazdasági Múzeum előtt. 500 Huf vót, de megérte komolyan! Nem, nem lett rosszul tőle meg ilyenek! Very Happy
Finom volt télleg volt rajta szalonna, sajt paprika asszem meg tejföl opcionálisan kecsöp is. Ő pizzának nézte, de mondták ez echte ungarishe lángos punk-tum!

Ha már echte ungarische lángos, akkor ugye bicskával ette? Laughing
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az ebéd Rulez vót!
Tejfölös burgonyaleves(?)
Borjúpaprikás galuskával
Tojáslikőrkrémmel töltött csokitojás
Very Happy
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma marhapárizsi volt teával, sajttal meg pirosarannyal.
Igen meg a Totyamix is megvolt a gabonapelyheimmel Very Happy
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 08:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apropó lángos, a hétvégén beleinvesztáltam komoly anyagiakat a zasszonykába vettem neki igazi, Ősi magyar kenyérlángost a Mezőgazdasági Múzeum előtt. 500 Huf vót, de megérte komolyan! Nem, nem lett rosszul tőle meg ilyenek! Very Happy
Finom volt télleg volt rajta szalonna, sajt paprika asszem meg tejföl opcionálisan kecsöp is. Ő pizzának nézte, de mondták ez echte ungarishe lángos punk-tum!
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 08:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
Ma tavaszi sajtos felvágottat nyomtam a zarcomba 1 szelet kenyérrel, úúútánnnna úgy megkívántam 1 kistányér csokis gabonagolyót, mézes karikát és fahajas pelyhet tejjel, kezdek rákapni! Very Happy
Oszt azé utána küldtem 1 joghurtot is desszertnek Smile

Hát eddig a tavaszi felvágott a legjobb ötlet! Nagyon rég ettem olyat.
Hát, amit utána ettél leszámítva a joghurtot az... brrrrrrrrrrrr. Very Happy
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
kokuszpok2 írta:
Rájöttem mi az én bajom! Ha lenne valaki, aki korábban kelne mit én és mondjuk csinálna nekem pirítóst egy kis tojással, vagy nem is tudom mit...

Az az igazság h ötletem nincs, h mit egyek. Volt egyszer egy kakaós csiga korszakom kólával, azután jött a túró rudi kólával, meg volt a lángos és fánk korszakom, hmmm nem valami egészséges kaják ezek. Sad

Ide is kontárkodok egy kicsit. : )
Kókuszpók, kóstoltad már a bécsi virslit? Én imádom! : ) Igaz, ma kajamentes napot tartok (elvagyok ivósan Very Happy), de holnap azt fogok enni és már most alig várom. : )

Igen azt én is szeretem. Smile

Ma borzalmas májkrémet ettem. Confused
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 28, 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma tavaszi sajtos felvágottat nyomtam a zarcomba 1 szelet kenyérrel, úúútánnnna úgy megkívántam 1 kistányér csokis gabonagolyót, mézes karikát és fahajas pelyhet tejjel, kezdek rákapni! Very Happy
Oszt azé utána küldtem 1 joghurtot is desszertnek Smile
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 28, 08:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom, még életben vagy, szerethet a Zasszony! Very Happy[/quote]

Jah csak nehogy később hasson a méreeeeg :d
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 27, 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
Ma tejszines gomba lesz spagettivel, a zasszony csinálta....
Csak búcsúzom, nem félek azé annyira....
Lehet többet nem írok????????,
Very Happy

Nyami, az finom Very Happy
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 27, 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valaki nem ad tippet mit egyek éhen fogok halni!!! Már fogytam 1 kilót! Very Happy

Gondoljátok azt, hogy én vagyok a kis pók akit etetni kell, meg sétáltatni, meg szórakoztatni, különben a tamagocsi temetőben végzem! Crying or Very sad
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 27, 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma tejszines gomba lesz spagettivel, a zasszony csinálta....
Csak búcsúzom, nem félek azé annyira....
Lehet többet nem írok????????,
Very Happy
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 24, 08:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kokuszpok2: Hmm, nemtom én mindig kikeresem a legolcsóbb céget, itt a kaja 500-600 körül van (menü) 650-ért még süti is van vagy savanyú! Ez 3 fogásos már! a city Foodnál a halászlé 550Ft 1 adag, de 2-en esszük meg. Nekem ez megér egyenlőre annyit, hogy minden nap máááást eszem! Smile
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 23, 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rájöttem mi az én bajom! Ha lenne valaki, aki korábban kelne mit én és mondjuk csinálna nekem pirítóst egy kis tojással, vagy nem is tudom mit...

Az az igazság h ötletem nincs, h mit egyek. Volt egyszer egy kakaós csiga korszakom kólával, azután jött a túró rudi kólával, meg volt a lángos és fánk korszakom, hmmm nem valami egészséges kaják ezek. Sad
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 23, 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szabolcs01 írta:
Én "kajafutárból" egyet ismerek, hetente egyszer szokott jönni sárga zenélő teherótóval, és azt játssza, h:
"szólj-a-nyád-nak-hoz-zon-pénzt,
mert-ha-nem-hoz-nincs-jég-krém!"
Very Happy

Tényleg ezt zenéli? Laughing Nálunk rég nem járt, de állat lesz, h meghallom! Laughing
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 23, 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ikt írta:
Látjátok ezért jó, ha a közelben van egy pékség Smile

És akinek nincs a közelében pékség az mit csináljon? Smile

Ma félszelet szalamis kenyér volt a reggelim... de azután jött egy drága ember Wink és hozott nekem frissensült lángost Very Happy Jól megtejfölöztem nyami nyami. Smile
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 23, 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
Apropó, most jut eszembe, nálunk gond volt sokáig hogy az ebédelést ki hogy oldja meg.
A gyerekek az oviba, suliba ettek, én meg a nejem 3 napig amit főzött.
Ezért rákattantunk a kajahordós cégekre....
Kezdetben CityFood, aztán a Mesterszakács, jóebéd, Gastroyal trió. Ami később egy lett, de az volt a jó hogy egy regeléssel 3 helyről rendelhettünk! Aztán kitalálták a Teszkóval a gazdaságos menüket, olcsóbban ua. meg lehetett rendelni. De a Tecsó beszólt a Gastroyalnak és levették a honlapról, mostmár csak a hipermárketbe lehet étlapot szerezni ehhez vagy ott se, mert heti 1x töltik olyan 100-200 étlappal....
Viszont itt jött a képbe a Joker Food Ők is a Gastroyallal szállítatják a kaját viszont a menük olcsóbbak náluk.
Nektek van ilyesmivel tapasztalatok?

Nem túl drága ilyen helyről rendelni? Ízre amúgy jó?
Vissza az elejére
szabolcs01

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 23, 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én "kajafutárból" egyet ismerek, hetente egyszer szokott jönni sárga zenélő teherótóval, és azt játssza, h:
"szólj-a-nyád-nak-hoz-zon-pénzt,
mert-ha-nem-hoz-nincs-jég-krém!"
Very Happy
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 23, 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apropó, most jut eszembe, nálunk gond volt sokáig hogy az ebédelést ki hogy oldja meg.
A gyerekek az oviba, suliba ettek, én meg a nejem 3 napig amit főzött.
Ezért rákattantunk a kajahordós cégekre....
Kezdetben CityFood, aztán a Mesterszakács, jóebéd, Gastroyal trió. Ami később egy lett, de az volt a jó hogy egy regeléssel 3 helyről rendelhettünk! Aztán kitalálták a Teszkóval a gazdaságos menüket, olcsóbban ua. meg lehetett rendelni. De a Tecsó beszólt a Gastroyalnak és levették a honlapról, mostmár csak a hipermárketbe lehet étlapot szerezni ehhez vagy ott se, mert heti 1x töltik olyan 100-200 étlappal....
Viszont itt jött a képbe a Joker Food Ők is a Gastroyallal szállítatják a kaját viszont a menük olcsóbbak náluk.
Nektek van ilyesmivel tapasztalatok?
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 23, 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pékség? És ott lehet Boci napolinit kapni? Ezt nem értem Very Happy
Vissza az elejére
ikt

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 23, 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látjátok ezért jó, ha a közelben van egy pékség Smile
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 23, 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem holnap, most mit egyek?
Éhes vagyóóók, meg mé tünt el az avatarom?
Nickemhez tartozó kicsi kép olyan cuki vót Évaka rajta!
Sztem kenyér, tea felvágós felvágott lesz ashogy nézem megint, má Boci napolinim sincs, kénytelen leszek a kölkök Tibi nyulából egyet lenyakazni Very Happy
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 22, 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

totya69 írta:
Nna jah, meg amit a kölkök meghagynak, anyám nekem aszonta: kaját nem dobunk ki sose ám! Very Happy

Ma füstölt pulykapárizsis friss kenyér volt epres teával. Na meg 1 Boci napolini.
A kenyér akciósos TGT technológiával igen különös odafigyeléssel kelesztett friss guar gumival és egyéb adalékanyaggal pl lábliszt, felár ellenében egér fül Very Happy
(TGT technológia: teszkó gazdaságos technológia)
Very Happy

Bizony ételt nem dobunk ki!

Hát a gyümölcsös teát nem szeressem, de egy időben ittam fahéj teát, na az baromi jó!

Boci nápolyit szeressem. Smile

TGT technológia Laughing

Ma megint pro-biotikus italt reggeliztem. Sad
Előtte meg tepertőt Very Happy

Holnap mit egyek?
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 22, 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nna jah, meg amit a kölkök meghagynak, anyám nekem aszonta: kaját nem dobunk ki sose ám! Very Happy

Ma füstölt pulykapárizsis friss kenyér volt epres teával. Na meg 1 Boci napolini.
A kenyér akciósos TGT technológiával igen különös odafigyeléssel kelesztett friss guar gumival és egyéb adalékanyaggal pl lábliszt, felár ellenében egér fül Very Happy
(TGT technológia: teszkó gazdaságos technológia)
Very Happy
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 52, 53, 54  Következő
53 / 54 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés