Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Min nevettél utóljára? Mond el mi is had nevessünk!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 28, 29, 30

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 31, 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kórházban:

Nővér: - Mama, mossunk fogat! Adja a fogát! Laughing
Mama, kitátja a száját...
Nővér: Én aztán nem veszem ki, vegye ki maga!!!

Laughing Laughing Laughing
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 27, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt a hétvégén olvastam:

- Kell kabát?
- Mennyiért?
- Kell kintre kabát, hülye gyerek?!!!

Visítottam a röhögéstől! Laughing Laughing Laughing
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 15, 14:01    Hozzászólás témája: Re: Min nevettél utóljára? Mond el mi is had nevessünk! Hozzászólás az előzmény idézésével

Eljokosan írta:
kokuszpok2 írta:
Vicces sztorikat írjatok lécci, hogy jókat derüljünk mind!

Kezdetnek álljon itt az én kedvenc sztorim, megtörtént eset.

Egy ismerősöm busszal utazott haza. Az első ülésen ült az ajtónál. Megállóban megállt a busz ajtó kinyílik és egy hosszú hajú csapzott rokker száll fel. A buszsofőr vicces kedvében volt és a srác külsejére utalva megkérdezte:
- Mi újság az őserdőben?
A srác a buszsöfőrnek:
- Anyád nem üzent semmit...

Az ismerősöm alig tudta visszatartani a röhögést és a sofőr egész úton csendben volt.Very Happy

Én azóta is röhögök a sztorin pláne, h nagyon vizuális vagyok!Smile

Buszos sztori ez is. Ez is megtörtént eset.

Fiatal, csinos lány nyáron felszállt a buszra olyan miniszoknyában, ami szinte már nem is volt az, miután megvette a jegyét, még el sem rakta a pénztárcáját, a sofőr olyan lendülettel hagyta el a megállót, hogy a fiatal nő elejtette a tárcáját, amiből persze szétgurult az összes apró, amit guggolva nagy nehezen összeszedett, de a hajlongások közepette elhagyta egy hangos légáramlat a teste alsó részét, szegény semlesütve állt fel, abban reménykedve, hogy az utasok figyelmét elkerülte a jelent. Ekkor egy bácsi hangosan odaszólt neki:
- Hé te fingos, itt van még 1 Forint!
Szegénynek egyből céklavörös lett az egész arca...

Húúúúú de kínos! Laughing
Eljokosan

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 14, 17:19    Hozzászólás témája: Re: Min nevettél utóljára? Mond el mi is had nevessünk! Hozzászólás az előzmény idézésével

kokuszpok2 írta:

Egy ismerősöm busszal utazott haza. Az első ülésen ült az ajtónál. Megállóban megállt a busz ajtó kinyílik és egy hosszú hajú csapzott rokker száll fel. A buszsofőr vicces kedvében volt és a srác külsejére utalva megkérdezte:
- Mi újság az őserdőben?
A srác a buszsöfőrnek:

Az ismerősöm alig tudta visszatartani a röhögést és a sofőr egész úton csendben volt.Very Happy

Buszos sztori ez is. Ez is megtörtént eset.

Fiatal, csinos lány nyáron felszállt a buszra olyan miniszoknyában, ami szinte már nem is volt az, miután megvette a jegyét, még el sem rakta a pénztárcáját, a sofőr olyan lendülettel hagyta el a megállót, hogy a fiatal nő elejtette a tárcáját, amiből persze szétgurult az összes apró, amit guggolva nagy nehezen összeszedett, de a hajlongások közepette elhagyta egy hangos légáramlat a teste alsó részét, szegény semlesütve állt fel, abban reménykedve, hogy az utasok figyelmét elkerülte a jelent. Ekkor egy bácsi hangosan odaszólt neki:
- Hé te fingos, itt van még 1 Forint!
Szegénynek egyből céklavörös lett az egész arca...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 14, 09:23    Hozzászólás témája: Min nevettél utóljára? Mond el mi is had nevessünk! Hozzászólás az előzmény idézésével

- Mi újság az őserdőben?
A srác a buszsöfőrnek:

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
30 / 30 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés