Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Martonvásári kismamák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Siwi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 16, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én ezen a címen néztem utána a ringató foglalkozásnak. Nekem nagyon tetszene, csak azt nem tudom, hogy ki tartja és hogy mikor itt Martonban...

http://www.ringato.hu/main.php?foglalkozasrol
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
imazan

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 15, 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én se tudom, mi az a ringató... Sad Beavatnátok?
Hisztik: Ádi is eléggé akaratos, mondjuk, mi már előrébb járunk, a hisztiket nem nagyon reagálom le. Mindig elmondom neki, hogy ne sírjon, ezt vagy azt azért vagy ezért nem szabad... és hogy ne sírjon, hanem mondja meg, hogy mit szeretne. Mert az a "halálom", mikor kigondol valamit, és odaáll elém, és minden szó nélkül elkezd sírni.
Szerintem csak próbálkoznak egyelőre, hogy sírással mit tudnak elérni, és mit nem. Persze ez elég kemény és nehéz időszak...

Réka!
Mivel a Réka nincsen, mindenki automatikusan a Dolinka Évához kerül (tudtommal). Mi már voltunk szerdán, és nem dobott ki minket Very Happy.

Kerkyra!
Zétény ma nagyon édes volt a parkban!Very Happy
Jó nagyot nőtt, mióta ultoljára láttam. Embarassed

Sziasztk!

Ildi
réka78

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 15, 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ha másért nem, azért jó ez a fórum, mert tudomást szerezhettünk a Ringatóról. Várom én is a konkrétumokat.
Nem is tudom, ki az új védőnőnk.

A héten mennénk a klubba. Lehet, hogy nem 3-kor, hanem később, Sári is rendszeresen 4-kor ébred délután (és úgy tudom, Kamillának is ez a szokása).

Hisztiről bármit szívesen olvasok.
Szilvi16

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 15, 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Múlt csütörtökön mi elmentünk a klubba, de nem volt ott rajtunk kívül senki, így eljöttünk. Nagyon jól megy ez a klub!

Azt hiszem lemaradtam valamiről. Mi az a 'Ringató'?

Hiszti témában nem nagyon tudok hozzászólni, még mi is újak vagyunk.
Vissza az elejére
Siwi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 14, 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tud valaki erről a Ringató foglalkozásról valamit bővebben? Mikortól indul, hol kell rá jelentkezni, stb...? Én csak a védőnőnktől hallottam róla, hogy lesz.

Sajnos nem tudom, hogy csütörtökön fogunk tudni-e menni, mert bár Ferike már meggyógyúlt, de ált. 15.00 után kezdi meg a délutáni alvást.... pedig nagyon szívesen mennék már...

Pár napja eléggé felborult a rendszerünk, mert Ferike mostanában hajnalban is enne, ennél fogva reggel egy kicsit tovább alszik... így borul a jól megszokott napirendünk. Persze napközben ő is meg van zavarodva és elég sokat nyafizik. Szombaton betöltötte a 8. hónapját és mintha lenne neki is naptárja elkezdett minket tesztelni. Hát eléggé próbára tesz minket. Van valakinek valami jó ötlete, hogyan lehet megfékezni ezt az akaratosságot? Most még elég szeliden adja elő, de apjával arra jutottunk, hogy most kellene még elejét venni a nagyobb hisztiknek...
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 13, 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Réka!
Mi nem voltunk, vendégeink voltak.

Viszont a "Ringató" foglalkozás kezdeményezésének nagyon örülök!!! Very Happy
Vissza az elejére
réka78

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 11, 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Volt valaki ma a klubban?
(van fűtés - azt már tudom.)
imazan

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 08, 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Így utólag Boldog Új ÉVet kívánok mindenkinek!
Egyelőre úgy néz ki, hogy gyógyultak vagyunk, eddig a számítógép volt beteg, újra kellett telepíteni az egészet, ezért nem nagyon voltam gép mellett... Bocsánat.
Nekem a játszótér egyébként egyre inkább úgy tűnik, hogy csak "kampány"dolog volt, túl nagy lett a csend körülötte... ne legyen igazam. Én egy bölcsi dolgot is eléggé szívesen vennék...

Gyerekülés: bár már nem annyira lehet aktuális, nekünk Concord Trimax van, ami egészen végig jó lesz mostmár, a végén csak magasítóként is lehet használni. El lehet egy kicsit dönteni, ha a baba aludni szeretne, de ha már elaludt, nem érdemes piszkálni, nem elég hirtelen csúszik, és tutira felébredne rá...

Mi most nagyon nyügisek vagyunk, ezerrel jönnek a rágófogaink, remélem, a dolog ennek tudható be, bár az ünnepek alatt ugye több szem-, kéz- és lábpár jutott a nagyfiúra, és vissza kell zökkennünk a régi kerékvágásba. Nappal alig alszunk, egy órácskákat... éjjel is gyakran felsír a kismanó, de azért nem kell menni hozzá, csak megtöri a csendet...
Hát elég kemény időszak. Ha semmi nem jön közbe, és lesz, mi mennénk a baba-mama klubba, de akkor most mikor is van pontosan?????

Üdv

Ildi
Petra27

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 08, 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!!
Réka egyből kiszúrtalak!Smile most találtam ide!!! jaj remélem él a fórum:))
puszi
Petra
Vissza az elejére
réka78

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 04, 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Boldog új évet!

Babaklub: Ma én is próbáltam hívni őket, hiába. Azóta megtudtam, hogy még mindig rossz a fűtés (lassan 1 hónapja).

Szerintem a holnapon nem frissítik a klubház programjait, mert már néztem 1-2 hónapja is, akkor is így volt.

Jövő héten újra adjunk neki esélyt!

Réka
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 04, 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A számuk, ha valakinek nincs meg esetleg, ne keresse:
06/22 460-286
Vissza az elejére
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 04, 18:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A város honlapján a klubház programjában négytől szerepel a baba-mama klub. Akkor most hogy is van ez? Question
Vissza az elejére
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 04, 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Háát, ma elmentünk a klubházba. Fél 4 körül értünk oda, de még csak az ajtót sem nyitotta ki senki a csengetésre. Sad Se kiírás, se semmi.
Kezdem bánni, hogy megkértem a páromat, vigye be a doktornőhöz a klub népszerűsítésére hivatott pár soros tájékoztatót, azzal a kéréssel, legyen szíves kitenni a faliújságra. Nem szeretnék senkiből bolondot csinálni... Az iwiw üzenőfalán sem, még ha nem is sokan olvassák.
Van valakinek ötlete a megoldásra? Minden alkalommal telefonáljunk oda, lesz-e, v. nem? Igaz, én csak egy csütörtökön hívtam, de akkor például nem vette fel senki. Létezik, hogy nincs igénye rá a közösségnek? Nem ismerem az itteni viszonyokat, de ez meglep(ne)...
Vissza az elejére
Szilvi16

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 03, 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kerkyra!

Szerintem az iwiwen nem sokan olvassák az üzenőfalat! Legalábbis én nem nagyon szoktam.
Vissza az elejére
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 02, 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Boldog Új Évet mindenkinek!

Szilvi! Smile
Felhívom majd, megkérdezem, remélem, most sikerül beszélnem valakivel.
Igaz, Zétény náthás, de remélhetőleg kifele lábalunk...
Jó ötlet, meg is kérdezem a doktornőt, aztán gyártok valami kiírást.
Az iwiwen minden héten kiírtam az üzenőfalra a klub helyét, idejét, de a jelek szerint nem volt nagy foganatja. Sad
Pedig lassan össze kéne hozni a játszótér ügyében is a lakossági fórumot... Azt hittem, a klubban "tömegesen" lesznek érintettek, nem lesz nehéz híveket toborozni, de lehet, hogy nem így lesz... Rolling Eyes Sad
Vissza az elejére
Szilvi16

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 02, 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Boldog Új Évet minden babának és mamának!

Remélem idén már tényleg többet tudunk találkozni a klubban. Ezen a héten már lesz szerintetek? Eljön valaki?
Talán ki kéne raknunk a gyerekorvosi rendelőben és akkor többen tudnának róla.
Vissza az elejére
Anett_Panna

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 31, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyereknevetésben gazdag, betegségben szegény új évet kívánok nektek!
Anett
Vissza az elejére
Kocsnernóra

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 23, 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánunk minden babának és mamának! Na meg sok-sok ajándékot a Jézuskától!
Zsófi és Nóri
Vissza az elejére
Siwi

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 23, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Sajnos ezidáig mi sem tudtunk még ott lenni egy baba-mama klubon sem, de reméljük jövőre összejön. Smile
Ezúton kívánok én is minden martoni kismamámank és családjának nagyon boldog karácsonyi ünnepeket!

Puszi: Brigi
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 22, 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én próbáltam hívni csütörtökön a klubházat, lesz-e klub v. nem, de nem vették fel, így nem indultunk el. Talán jobb is, mert estére kiderült, Zéténynek kezdődő torokgyulladása van. Szerencsére eddig nem lázasodott be, gyorsan lekopogom...
A betegeskedőknek jobbulást kívánok!
BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK! Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Anett_Panna

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 21, 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Panna beteg volt a múlt héten és még most is taknyos kicsit, úgyhogy mi sem megyünk klubba.
Nem tudom, hogy a Ribomunyltól-e, de most sokkal enyhébb lefolyású volt a nátha.
Nemsokára hazautazunk a nagyszülőkhöz, úgyhogy most kívánok mindenkinek Boldog Karácsonyt!

Anett
Vissza az elejére
réka78

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 21, 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudunk ma menni a babaklubba - Sári nem fertőz elvileg, de nem vinném közösségbe, én meg (úgy néz ki) influenzás lettem.
Majd írjátok meg milyen volt!
réka78

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 20, 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A falu honlapján megvan a klubház telefonszáma.

Szilvi, nagyon ügyes Beni, vicces lehet a totyogása. Megörökítettétek?
Sári belejött a mászásba, nagy munkát okoz ezzel az anyjának (takarításban).
Most valami nincs rendben vele, tépelődöm menjünk-e orvoshoz. Taknyos, de nincs láza, tud aludni tőle, jó a közérzete, viszont nagyon tud sírni. Valamije fáj. Gondolom, nő a foga, de mi van, ha más baja is van. (A váladék sárga - az meg nem jelent jót.)
Ha beteg, nem megyünk holnap.

Többiek: autósülés tapasztalatok?
(Mi eddig csak a 9-18 kg-osakat néztük, a favorit Römer KIng TS Plus, de nem tudom.) Sári kb. 9,5 kg, 72 cm.
Szilvi16

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 20, 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Réka!

Már megvettük a gyerekülést. 9-36kg-s /Kiddy Life Plus/. Az a baj vele, hogy a Beni még elég kicsi bele. De a 9-18 kg-ba belepróbáltuk és azokba max 10 cm-t nőhetett volna. De lehet, hogy a Sárinak mégicsak az lenne a jobb, mert ő még kisebb. Hány cm most?
Viszont nagyon élvezi, hogy most már előre nézhet.

Tegnap Beni elindult. Rájött, hogyan kell egyedül lépegetni és végkimerülésig gyakorolta. Sőt arra is rájött, hogyan kell felállni kapaszkodás nélkül.
Vissza az elejére
réka78

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 20, 00:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyerekülést (9kg-) milyet használtok?
(Szilvi, ti már beszereztétek?)
réka78

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 20, 00:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi is voltunk múlt héten (Kamilláékkal), hiába. Csengettünk, de nem volt válasz. Aztán egy plakát nyomán elmentünk a karácsonyi vásárba (polgármesteri hivatalban - érdemes benézni, szép kézműves dolgok vannak), és ott találkoztunk a klubházvezetővel. Mondta, hogy rossz a fűtés.

Röviden így alakult a múlt heti babaklub.

A héten újra mennénk, de előtte telefonálok, érdemes-e. (Még nem tudom a tel.számot.) Ha megtudok vmit, írok.
Jó lenne, ha működne...

Kerkyra, akkor hát üdvözlünk Martonvásáron!
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 19, 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi!
Csütörtökön még benézek, és írok, megyünk-e vagy sem. Egyedül nekem sem lenne kedvem ott ücsörögni...
Vissza az elejére
Szilvi16

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 19, 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én a múlt héten elmentem, de nem volt ott senki.
Ha lesz ott más is én szívesen elmegyek.
Vissza az elejére
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 18, 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Smile
Végre beköltöztünk, pakolunk, takarítunk, nem látjuk a végét...
Tud valaki valamit a csütörtökről, lesz klub? Mi most már a közelben vagyunk, el tudunk menni!
Kellemes és idegeskedéstől mentes készülődést kívánok Nektek! Wink

[^]  
Vissza az elejére
Szilvi16

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 08, 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A múlt heti csapat volt, csak nélkületek/ Sári, Kamilla, Benedek/. Egyetlen új baba sem érkezett.
Vissza az elejére
Kocsnernóra

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 08, 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Milyen volt tegnap a klub? Kik voltak ott?
Vissza az elejére
Anett_Panna

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 06, 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most jöttem rá, hogy holnap nagybevásárlást és karácsonyi elővásárlást kell csinálnunk, úgyhogy mégsem megyünk.
Sad
Vissza az elejére
Anett_Panna

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 06, 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Lesz holnap a klubban 1,5 év körüli gyerkőc? Hogy legyen a Pannának játszótársa?
Játékok nincsenek a klubteremben, ugye? Azt vinni kell.
Bár sztem a Panna leginkább csak mászkálni és rombolni fog Smile)
Megpróbálok ott lenni.
Hány órakor mentek?
Vissza az elejére
Kocsnernóra

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 06, 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok!
Holnap nem tudunk menni a klubba mert ma kap Zsófi szurit. Majd jövő héten talizunk, remélem minél többen....
Vissza az elejére
Siwi

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 04, 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Köszi Réka a jó kívánságokat Smile !
Ha minden igaz (egy kicsit félve mondom, mert már egy hete készen kéne lennie) ma már befejezik a tetőnket Laughing Most már a cserepeket vágják, tetőtéri ablakokat már visszatették... szóval részünkről holnaptól jöhet az eső Smile Ha sikerül az autónkat levizsgáztatni csütörtökig, akkor mi is ott leszünk a heti baba-mama klubban! Már nagyon várom Smile
Addig is a betegek kúrálják ki gyorsan magukat, hogy minél többen legyünk!

Üdv: Brigi
réka78

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 03, 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Siwi,
boldog névnapot Ferikének!
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 01, 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Réka!
Köszi az infót, örülök! Very Happy
Úgy néz ki (gyorsan lekopogom Wink), hogy jövő hét végétől költözünk, aztán mi is ott leszünk!
Vissza az elejére
réka78

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 30, 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Megduplázódott a babaklub látogatóinak száma, remélem, ez így is marad hétről hétre.Smile

Jelen voltak:
Nóra és Zsófi (3,5 hónapos)
Szilvi és Benedek (9 hónapos)
Veronika és Kamilla (9 hónapos)
Réka és Sári (8 hónapos)

Beszélgettünk, néztük a gyerekeket, akik játszottak egymás játékaival a maguk módján. Aztán amikor megelégelték, elindultunk haza.
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 30, 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Sajnos, nekünk sem jött össze a mai klub. Sad Sad
De nagyon várom a beszámolókat arról, hogy sikerült!

Ildi!
Jobbulást!

Nóra!
Örülök, hogy simán megy a szopi! Very Happy
Harapás ügyben nem tudok segíteni, Zétény első foga 1 éves korában bújt elő, akkor már nem szopizott.
De biztosan lesz, akinek ismerős a probléma. Wink
Vissza az elejére
Kocsnernóra

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 30, 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Megoldódott a járókaügy, farácsost vettünk, állítható magassággal, görgös és meg vagyok vele elégedve! Köszi mindenkinek!
Képzeljétek, Zsófinak kijött 2 pici foga alul! Még csak 3 és fél hónapos! Már 2x megharapott szopizás közben... Hogy lehet leszoktatni a gyerkőcöt a harapásról?
A szoptatással kapcsolatos aggályaim szertefoszlottak, mert még mindig csak egy ciciből szopik, vagyis elég neki az egyik mellem, ugyhogy tuti lesz még egy darabig megfelelő mennyiségű tejecske.
Én is megyek a klubba, remélem leszünk egypáran...
Vissza az elejére
réka78

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 29, 23:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi,
jobbulást.
Aztán majd gyertek!
(És szólj mindenkinek!)Smile
imazan

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 29, 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy mi most tutira kihagyjuk a klubot, mert én beteg vagyok, ami önmagában nem vészes, csak nem szeretném, ha bárki is elkapná...
Úgyhogy, sajnálom, de nem leszünk ott...

Az időjárás: hát, tény, hogy jó időnk van, de félek, visszanyal még ez a fagyi...
Nekünk szerencsére a költözés helyben lesz, tehát csak összenyitjuk majd a lakást, és kész is leszünk a költözéssel... de hogy mikor???? A párom mindenképpen ragaszkodik a karácsonyhoz, de én azt se bánnám, ha csak tavasszal bővülnénk... majd meglátjuk, melyikünk verziója lesz a befutó...
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 29, 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi!
Réka válaszolt, 138-as hsz. Smile
Igen, Tűzoltószertár. Smile
Vissza az elejére
Szilvi16

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 29, 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Réka!

Én mindenképpen elmegyek. De még mindig nem válaszolt senki arra, hogy ez hol van. A Tűzoltószertárnál?

Siwi!
Ha mégis eljössz, hívj fel. Mehetnénk együtt.
Vissza az elejére
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 28, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Réka!
Ha lesz autónk, megyünk!
Mi a Karácsonyt már az új házban szeretnénk tölteni...
Megírtam. Smile
Vissza az elejére
réka78

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 28, 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Jöttök csütörtökön babaklubba?Smile (Úgy félek, hogy megint csak ketten megyünk...)

Építkezők:
azért nagy szerencse, hogy ilyen idő van nov. végén. Mikor lesz a költözés?

A jó idő a sétához is kedvező.

Mariann, megírnád a wiwes kismamáknak is a babaklubot?
imazan

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Itt vagyok. Bocsánat, nagyon eltűntem, de elég sok rossz dolgon mentünk keresztül... Embarassed ezek "csak" ilyen építkezés-eredetűek, szóval Ádival kapcsolatban semmi negatív...

Visszatérve: a játszótérrel kapcsolatban nem jutottam még előrébb, épp a fentiekből kifolyólag, egy összejövetelt mindenképpen támogatok, és bármi áron igyekszem majd elmenni...

A baba-mama klubot nem én kezdeményeztem, bár volt már róla szó korábban, nem ugrottam még a témára, a Nagy Ági magától előzött be... Csak azt nem értem, hogy miért ennyi egy ilyen klub meghirdetése. Írok róla egy mondatot a FM-ba, és kész, vagy ugranak rá, vagy nem... Na, mindegy. Persze, kritizálni könnyű.

Üdv minden új fórumozónak!

Mostmár rendszeresen igyekszem visszatérni, és sajnálom, hogy eltűntem!

Puszi
Ildi
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Réka!
Szuper, hogy sikerült fellebbenteni a titokzatos klubról a fátylat! Very Happy
Amint beköltözünk, mi is megyünk, amikor csak lehet. Sajna addig nem tudunk, mert a rossz idő miatt a párom már nem motorral jár, és így nincs autónk. Sad
Mi lenne, ha felvetnétek a szervezőnek, hogy mondjuk néhány egyszerű plakátot, felhívást kitegyen valahova a klubról, ahol többen is láthatják? Mondjuk postán, rendelőben, hirtelen nem jut több az eszembe. Vagy megjelenhetne a Fórum Martini lapjain, mint közérdekű közlemény. Question
Fura, hogy tényleg nem tud(ott) róla senki! Rolling Eyes

Siwi!
Nálunk most épp cserepet cserélnek. Smile
Vissza az elejére
Siwi

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Engem is érdekel ez a klub téma, de ha minden igaz csak 2 hét múlva tudunk menni, mert nálunk most éppen tetőszigetelés folyik. Szerintem csütörtökön még biztos itt lesznek a munkások...
üdv: Brigi
réka78

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Klubház - tűzoltószertár
A kereszteződésből Székesfehérvár felé van bal oldalon a patak partján a hídon túl.
(Lámpától kb. 100 m-re, bár nem vagyok jó saccolásban.)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
2 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés