Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Lux Ökolux 8000 Gőztisztító
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
inadsz

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 25, 15:03    Hozzászólás témája: Lux vizestisztító Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! Én írtam a topicba is, a Lux termékkel kapcsolatban.
E-mail címet én nem látok ott, ezért írok itt.
Ha adnál egy telefonszámot akkor beszélhetnénk ott.
A termék hol található

Előre is köszi

UI: Pü-ben küld
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gabber

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 24, 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

--

A hozzászólás legutóbb gabber által 2011, Márc. 12, 17:12-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
inadsz

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 22, 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gabber írta:
Néhány alkalommal használt, tökéletes műszaki és esztétikai állapotban lévő Lux Ökolux 8000 gőztisztító gép, a legújabb tipus. Vadonat új vasaló és Kit visage inhaláló kiegészítő is van hozzá. Egy ilyen teljes felszerelés ára kb 400000 Ft. Én 185000ért adom. Email címet kérek megadni, arra válaszolok.

Az ÖkoLux segítségével mindenki számára elérhetővé válik a vegyszermentes, tiszta otthon.

[^]  
[^]  
Szia! engem érdekelne a termék. Kérlek mihamarabb válaszolj
Vissza az elejére
gabber

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 11, 20:41    Hozzászólás témája: Lux Ökolux 8000 Gőztisztító Hozzászólás az előzmény idézésével

--

A hozzászólás legutóbb gabber által 2011, Márc. 12, 17:13-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés