Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Kuckókonzultáció
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Oti

HozzászólásElküldve: 2012, Okt. 05, 08:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Rég jártunk erre. Sad
Mostanában nagyon kreatívkodunk a lányommal. Illetve Ő kreatívkodik egyenlőre, én csak tervezgetem a dolgot.
Ő papírral, ill. kartonnal dolgozik.
Én meg falra szeretnék festeni, ehhez kerestem az ötleteket.
Meg kicsit begyagyultam a képeknek. Van, meg vettem pár képkeretet. Abba tervezem a képeket, és hogy hova is rakjam, meg milyen kép legyen.
Találtam a neten rengeteg ötletet.
Ha kész lesz, felrakom, hogy láthassátok ti is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Okt. 01, 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiskakadu írta:
Sziasztok!
Nálunk a kicsi últ hétfőn megbotlott a szobában.. és a dohányzóasztalba esett bele, olyan szerencsétlenül, hogy a szemöldöke közepén 4 cm szélesen koponyáig nyílt fel a feje... Sad ! 3 öltést kapott, szerintem csak azért annyit, hogy szebben forrjon össze. Már kétszer voltunk kötözésen de csak hétfőn szedik ki a varratokat. Azóta mindig azon gondolkodom, hogy vajon nem azért történt-e mert indig mindenki azzal volt elfoglalva, hogy milyen szép gyerek.... Sad ááááááá nem tölt el boldogsággal ez az egész de ez van. Amúgy más nem nagyon van. Velünk minden rendben van. Nagylány teniszezget, tanulgat, hála istennek mindjárt vége az évnek. Drukkolok az érettségizőknek, mindnyájatoknak millió tsóóóók!

Na jó hamar válaszolok ugye? Talán sikerül visszatérni ha már van gép újra.
Szerintem alig fog látszani vagyis már alig látszik!

Azt hittem ide oldalakat írtál ...úgy is jöttem hogy na majd válaszolhatok 3 napig! Smile
Vissza az elejére
Oti

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 20, 08:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy viselitek ezt a meleget???
A hét második felére lehűlést ígértek.
Kb. 3-4 fokkal is "hidegebb" lesz! Rolling Eyes
Vissza az elejére
Oti

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 13, 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiskakadu írta:
Sziasztok!
Nálunk a kicsi últ hétfőn megbotlott a szobában.. és a dohányzóasztalba esett bele, olyan szerencsétlenül, hogy a szemöldöke közepén 4 cm szélesen koponyáig nyílt fel a feje... Sad

Szia!
Ne aggódj! Ha most szép, nagynak is szép lesz!!!!! Razz
Az én lányomnak is felhasadt a szemöldöke. Ráadásul van többmilliméter heg is a helyén. Evil or Very Mad
De nekem a legszebb!! Smile
Neked is ő lesz a legszebb !!
Ha szépen varrták össze, nem lesz látványos szerintem. Very Happy
Pussz nektek!
Vissza az elejére
kiskakadu

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 13, 09:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nálunk a kicsi últ hétfőn megbotlott a szobában.. és a dohányzóasztalba esett bele, olyan szerencsétlenül, hogy a szemöldöke közepén 4 cm szélesen koponyáig nyílt fel a feje... Sad ! 3 öltést kapott, szerintem csak azért annyit, hogy szebben forrjon össze. Már kétszer voltunk kötözésen de csak hétfőn szedik ki a varratokat. Azóta mindig azon gondolkodom, hogy vajon nem azért történt-e mert indig mindenki azzal volt elfoglalva, hogy milyen szép gyerek.... Sad ááááááá nem tölt el boldogsággal ez az egész de ez van. Amúgy más nem nagyon van. Velünk minden rendben van. Nagylány teniszezget, tanulgat, hála istennek mindjárt vége az évnek. Drukkolok az érettségizőknek, mindnyájatoknak millió tsóóóók!
Vissza az elejére
Oti

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 13, 07:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

falani írta:
jippijó!

unokahugi házasságának annyi ,eddig bírta...válnak.

Igaz, nem nekem írtad, csak belekotyogok. Embarassed

Sajnálom!
Ő akinek kicsikéje van?
Ha igen, akkor mégjobban.

Sajnos töredéke tolerancia nincs bennünk, mint régen.
Tudom, emberfüggő is a dolog!
Meg ez a mostani állapot sem kedvez az összetart(oz)áshoz.
Persze benne van, hogy ki mit hozott otthonról. Embarassed Rolling Eyes Crying or Very sad
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 12, 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jippijó!

unokahugi házasságának annyi ,eddig bírta...válnak.
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 12, 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiskakadu írta:
Vagyok! Olvasok! Majd írok is Smile))))
Tsók mindenkinek Smile

Szevasz kedves....akkor szavadon foglak és írj! Smile
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 12, 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A gép ügy folyamatban.Már kinéztük ,most az van hogy a zsét szedjük rá össze meg egyeztetek a tesómmal mikor is tudjuk otthon beüzemelni.Szerintem olyan 15 nap még.
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 12, 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oti írta:
falani írta:

Én szépen lassan komótosan fogyogálok,mondjuk teszek is érte.
Eddig sikerült 18 kg-t leadnom! Very Happy

Csodálom a kitartásod!!!!
Nagyon ügyes vagy! Very Happy

A lány még 21-től 26-ig szóbelizik. Ha jól emlékszem a dátumra.
Kitarttásom van csak éppen nem olyan ütemben fogyok ahogy én szeretném.Teszek érte pedig rendesen.
Megjártam a belgyógyászt...jajjj...aki kisütötte hogy azért vagyok vérszegény mert sok vért vesztek havonta és kell egy egészségügyi küret.Átküldött a nőgyógyihoz aki megvizsgált és azt mondta hogy semmi szükség rá,mert nőgyógyászatilag nem indokolt.Húúú ezt megúsztam.De írtak fel vasat amitől a változatosság kedvéért most wc-re rohangásztam.1 hétig voltam képes szedni,miután azt hittem bélcsavarodást kapok tőle leálltam vele.

A
Vissza az elejére
kiskakadu

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 11, 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vagyok! Olvasok! Majd írok is Smile))))
Tsók mindenkinek Smile
Vissza az elejére
Oti

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 10, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

falani írta:

Csodálom a kitartásod!!!!
Nagyon ügyes vagy! Very Happy
Vissza az elejére
Oti

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 10, 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

falani írta:

Mert sugározni fogok a radiojód kapszula bevétele után,és ő mivel még növésben lévő gyerek,árthat neki.

A gyeremekfi bizonyítványa ritka vacak...

OK! Smile- értem már.
Első olvasatban nem láttam az összefüggést. Embarassed

A lánykának vége a vizsgáinak??
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 09, 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oti írta:
falani írta:
.A fiúkát el kell zavarni itthonról...

Többiek?

Miért???

Mert sugározni fogok a radiojód kapszula bevétele után,és ő mivel még növésben lévő gyerek,árthat neki.1 hétig meg a rokonokhoz.
A párom fogyókúrája annyit tesz hogy hízott 30 dekát.Naja,nem kéne sörikézni.
A gyeremekfi bizonyítványa ritka vacak...
Vissza az elejére
Oti

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 08, 08:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mára melegebbet ígértek mint tegnap volt.
Eddig nem jött be. Smile
Remélem később sem.
Jó az idő. Süt a nap, fujdogál a szél, így kellemesre sikeredett. Smile)
Vissza az elejére
Oti

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 08, 08:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

falani írta:
.A fiúkát el kell zavarni itthonról...

Többiek?

Miért???
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 06, 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na egy gyors tájékoztató:

A pm-re kapni fogok jódterápiát így sugározni fogok mint a csernobil.A fiúkát el kell zavarni itthonról...A vérszegénységem függőbe téve ,már összevissza vizsgálnak nem találnak semmit miért.
Gép a holdba...

Egy ismerős nem ért ide?

Többiek?
Vissza az elejére
Oti

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 05, 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

falani írta:

Rohanok!

Pá.

Ne rohanj!!! Csak lassan, megfontoltan!Smile

Ma ment vissza a lányka a koleszba. Vizsgahegyek egymáson.
Ha sikerül a heti 2 vizsga, lehet szombaton megint jön.

Holnap megyek koponya ct-re.
Majd jól megállapítják, hogy nincs abban semmi!! Razz Embarassed
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 04, 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oti írta:
Annuska!!!

Érik a cseresznye!!! Smile))

Hjajjj....most nem járunk arra ...Sad

Sajnos aki jött volna gépszerelni eltűnt.Berágok veszek készen egyettt....mondom én ha lenne rá zsé.

Rohanok!

Pá.
Vissza az elejére
Oti

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 02, 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Annuska!!!

Érik a cseresznye!!! Smile))
Vissza az elejére
Oti

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 02, 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látszik árvaleány lettem. Sad

Itt van a fiam barátnője. Holnap megünnepeljük a szülinapját.
10-én lesz, de akkor nem jön.
A napján majd a fiú elmegy meglepetésképp, és akkor kap ajándékot is.
Most csak torta, és szolid felköszöntés...
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 01, 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oti írta:
falani írta:
Hali!

Bedöglött a gépem... Sad Majd jövök!

Az nem jó. Sad(
Az enyém is most vacakol. De remélem, csak a szolgáltató részéről van a probléma.

Kész a kertészkedés. Mármit a rendbetétel.
Nagyon tettszik. Laughing

Talán talán a jövőhéten lesz gép,de nem biztos....én minden esetre próbálkozom.... Sad
Otikám akkor rád bízom e helyt....majdcsak jönnek a többiek is.... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Oti

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 31, 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

falani írta:
Hali!

Az nem jó. Sad(
Az enyém is most vacakol. De remélem, csak a szolgáltató részéről van a probléma.

Kész a kertészkedés. Mármit a rendbetétel.
Nagyon tettszik. Laughing
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 31, 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Vissza az elejére
Oti

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 26, 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

falani írta:

Mit csináltok a 3 napban? Mentek valahová?

Oti te má megjöttél?

Többiek?

Megjöttem. Smile
Elegem volt már a kórházasdiból! Crying or Very sad
Tudom, mindenkinek a saját baja a legnagyobb, de elképesztő dolgokat lehet hallani-látni ilyenkor.

Nincs semmi terv az ünnepre.
Igazából nincs is kedvem menni sehova.
Kell pár nap pihenő, utána neki kell ugranom a kertnek, mert nagyon gazosodik.
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 25, 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hasbaszurkás kezelés,a véreredményei viszonylag jók.Illetve a trombózishoz képest jók.A kocsi szerelőnél,így ma megsétáltattam az ifjúságot,mikoris bementünk látogatni...gyalog.A fiú nyávogott hogy menjünk busszal.Aztán mégiscsak képes volt sétálni.

Ti nem unjátok ezt a nyomorék időt?Annyira elegem van belőle:Délelőtt dög meleg ,délután baromi nagy viharok.

Mit csináltok a 3 napban? Mentek valahová?

Oti te má megjöttél?

Többiek?
Vissza az elejére
jippijo

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 25, 00:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

falani írta:
A sógornőmnek trombózisa van ,mélyvénás...dolog van ezer ,majd jövök....addig írjatok ti.

Ajjjajj !
Jobbulást neki ..., gondolni fogok rátok ... Dolog az itt is ezrivel van , ma jött a biztosítós , mivel beáztunk megint odafönnről ..., aztán jöttek a lányomék , vigyáztam pár órácskát az unokámra ... , aztán este már a szokásos , de ma valahogyan olyan vagyok mint az őszi légy , nem szeretem ezt a nagyon változékony időt ... reggel 10-kor már 25 volt nálunk a fok árnyékban , és ez a fülledtség !!! Hát majd csak lesz egyenletesebb is remélem ...
Holnap viszonylag nyugi ( remélem ) , aztán szombaton meg vagyunk hívva a fiamékhoz ebédre Smile , szóval írjatok ti , mer énsenemtudom hogy mikor jövök megint .... Smile))
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 24, 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A sógornőmnek trombózisa van ,mélyvénás...dolog van ezer ,majd jövök....addig írjatok ti.
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 23, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na tegnap volt eső bőven....elkapott rendesen hazafelé jövet,de volt nálam ernyő és meleg volt a hő meg a víz is...hát kiázott a lábam mire hazaértem. Laughing Éjjel a blökike majd be tojt a félelemtől.Egy nagyobb dörgés-sorozatra én is felébredtem.Most süt a nap de ez csalóka mert odébb van valami sötét felhő....
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 22, 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
falani írta:
A ma délelőtt nem volt egy nagy durranás....szerintem többet vártunk.

Holnap sajnálatomra nem tudok elmenni a családdal horgászni... Sad

Viszont hétfőn képzeljétek jön az Egely György előadni a városunkba....na azt a progit nem hagyom ki.

Voltál az előadáson?

Persze,a 123-as hsz-ban taglalom.... Wink
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 22, 07:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én már az 1. könyvét is megvettem annó,akkor még barna haja volt az írónak.20-25 éve nem jut előbbre mert gáncsolják.Én megkérdeztem, hogy oké itthon egyik politikai rendszer se támogatta őt...és külföldön?Azt mondta hogy volt érdeklődő és ha lesz aki komolyan is gondolja ,tuti hogy eladja ...teljesen bele van fáradva szegény ebbe az örökös harcba.
Vissza az elejére
jippijo

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 22, 00:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

falani írta:
Na szóval ,megvolt az előadás....fizikusunk előadta amit akart,érdekes volt... Maga az előadás érdekes és kissé borúlátó volt...ne legyen igaza.

Hát Ő alapból borulátó , de miben volt most borulátó a világ sorában , vagy a hazai lehetőségekben ? Merthogy ezer éve vannak olyan energiatermelő ketyerók hazai feltalálóktól amiket csak nyomnak nyomnak lefele .., remélem ha itt belefárad a szélmalomharcba azért keresztülviszi valahol .., már az emberiség ( meg természetesen a maga ) érdekében is !!
Még mindig jobb mintha semmi sem lesz belőle.
Ááá , hát sok kincset hagytak itt már elsüllyedni pl .a Naksol-t ami köztudomásulag baromi jó sebgyógyító égésre , de egyéb sebekre is ...,stb...
Azért örülök h elmentél , és láttad élőben is ! Smile .., őt is !
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 21, 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na szóval ,megvolt az előadás....fizikusunk előadta amit akart,érdekes volt...nekem kifejezetten tetszett a Györgyusz csípőnadrágja amit egy hózentrógi tartott a helyén mert ha nem tán leesett volna....de ezzel együtt is jól nézett ki...olyan egyedi volt a cucca de nem slampos. Very HappyVery HappyVery Happy Az inge hosszú volt és betűrve a nadrágba tehát a kezén meg a fején kívül semmilye nem látszott ki. Smile Maga az előadás érdekes és kissé borúlátó volt...ne legyen igaza.
Volt egy bácsika vagy 70 fölött,amikor kérdezni lehetett,kérdés helyett elkezdett előadni...én már azon a ponton voltam hogy rászólok ,hogy igen és a kérdést mikor tetszik feltenni? De egy srác megelőzött,és olyan férfimódra rászólt a kisöregre:
-Mi nem a maga előadását akarjuk hallgatni,hanem az Egely úrét,jó lesz ha befejezi....az öreg valamit akart még válaszolni,de a srác rászólt:
Tudja mit üljön le! Üljön le nem hallja? Erre az öreg leült és páran megtapsolták a produkciót.Hát tényleg a kisöreg fárasztó volt...
Én a magam részéről azt gondolom hogy ez a hülye ország megint el fog veszíteni egy koponyát...ott a Rubik aki itthon semmire nem ment a kockájával....most milliomos másutt,mi meg baromira büszkék vagyunk rá,hogy magyar.Csak éppen mikor a dologból lehetett volna magyar találmányt csinálni boldog boldogtalan keresztbetett neki....most ugyanezt megcsinálják a Györgyusszal is...
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 21, 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jippijo írta:
falani írta:
Sehol senki?

De itt vagyok ..., csak nem akkor , amikor te Smile...Szombaton családi banzáj vót , tennap kézimunkás punnyadás feltett lábakkal a fotelban . Ma carakszik a modem... , a régit kellett visszatenni , mert az újjal gondok voltak , de ez meg nem bírja a nagy meleget , ilyenkor kiakad . Ma csak 3X élesztettem újjá .., pfff....A fiacskám remélhetőleg garanciálisan hamarost kicserélteti az újat , remélem akkor már gondtalanul netezhetek újfent ... Smile

Ez a buggyant idő nem csak az embereket hanem a gépeket is kiakasztja ugylátszik. Sad Na majd mindjárt mesélek....
Vissza az elejére
jippijo

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 21, 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

falani írta:
Sehol senki?

De itt vagyok ..., csak nem akkor , amikor te Smile...Szombaton családi banzáj vót , tennap kézimunkás punnyadás feltett lábakkal a fotelban . Ma carakszik a modem... , a régit kellett visszatenni , mert az újjal gondok voltak , de ez meg nem bírja a nagy meleget , ilyenkor kiakad . Ma csak 3X élesztettem újjá .., pfff....A fiacskám remélhetőleg garanciálisan hamarost kicserélteti az újat , remélem akkor már gondtalanul netezhetek újfent ... Smile
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 21, 07:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sehol senki?
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 19, 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oti,nem sikerült hazajönnöd?
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 19, 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A ma délelőtt nem volt egy nagy durranás....szerintem többet vártunk.

Holnap sajnálatomra nem tudok elmenni a családdal horgászni... Sad

Viszont hétfőn képzeljétek jön az Egely György előadni a városunkba....na azt a progit nem hagyom ki.
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 19, 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="jippijo"]
falani írta:
Ééés igeeen !!!! Smile...

Ugyanúgy mint másutt... Smile
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 19, 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jippijo írta:
falani írta:
Képzeljétek láttam itt a porcelánosnál Mucha-s teáskészletet.A csajok vannak a poháron....tök jó!

Tényleg jól néz ki ez a bögre , pedig én nem vagyok nagy Mucha rajongó !!! Smile..

Nálunk is családi banzáj lesz holnap a férjem tesóival és családjaikkal , vagy 25 ember... , és mi pedig most csak ketten megyünk, mi lenne ha mindahányan mennénk ... így adódott ..., és ebédre is hivatalosak vagyunk.

Akkor neked is van progi....én nagyon szeretem a nagycsaládi összeröffenéseket. Smile
Vissza az elejére
jippijo

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 18, 23:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="falani"]Ééés igeeen !!!! Smile...
Vissza az elejére
jippijo

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 18, 23:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

falani írta:

Ez az indiai lány nagyon szééép ..., énnnekem még nem megy a képfeltevés , de majd gyakorlom ! Smile.. talán most sikerül :

[^]  
Vissza az elejére
jippijo

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 18, 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

falani írta:
Képzeljétek láttam itt a porcelánosnál Mucha-s teáskészletet.A csajok vannak a poháron....tök jó!

Tényleg jól néz ki ez a bögre , pedig én nem vagyok nagy Mucha rajongó !!! Smile..

Nálunk is családi banzáj lesz holnap a férjem tesóival és családjaikkal , vagy 25 ember... , és mi pedig most csak ketten megyünk, mi lenne ha mindahányan mennénk ... így adódott ..., és ebédre is hivatalosak vagyunk.
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 18, 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem pont ilyen de ha sikerül berakom:

[^]  

[^]  

[/img]
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 18, 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lánykáim ha erre sodorna a net szele....holnap megyünk rendezvényre ,nem tudom meddig tart,vagy mikor jövök vagy ilyenek.Vasárnap pecázni megyünk családilag.
Vissza az elejére
falani

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 18, 07:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés