Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Kreatív sarok
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
petra777

HozzászólásElküldve: 2014, Márc. 22, 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

szeretném a segítségeteket kérni. Piackutatást végzek 3-7 éves gyerekek szüleinek körében a matrica/foglalkoztató füzetek használatával kapcsolatban. Egy barátnömmel szeretnénk egy válalkozást indítani. Ez mindössze pár percet venne igénybe.

https://www.surveymonkey.com/s/9H33WH2

Nagyon hálás vagyok és elöre is köszönöm!

Petra
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
harmat

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 31, 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretném megmutatni nektek a legújabb alkotásom, mi a véleményetek?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=633961966665375&set=a.384144511647123.84550.371559969572244&type=1&theater
Vissza az elejére
marymirella

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 20, 23:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Új, egyedi, szobacipőket/kocsicipőket, sapkákat, fejpántokat készítek kézzel. Cipőket 15-27es méretben, sapkákat 36-54es méretben.
Vissza az elejére
kriszt35

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 03, 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Folyamatban van családi honlapunk (www.gportal.hu/roboka) készítése. Ismerősök kérésére szeretnék benne egy kreatív-oldalt nyitni. (Már gyűlnek az anyagok.)Olyan ötleteket (tevékenységeket, alkotásokat, munkamenetet) szeretnék kérni tőletek, amelyeknek a kivitelezése nem túl bonyolult és nem igényel túl sok, különleges alapanyagot! Látom, sok gyönyörűség van honlapjaitokon is. Ha valaki nem bánná, onnan is merítenék ötleteket (természetesen forrás-megjelöléssel); persze, csak ha hozzájárultok akkor. Várom leveleiteket a következő címre: kriszt35@freemail.hu
Köszönöm!
Vissza az elejére
Geri

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én még n agyon új vagyok. ma találtam ide!
Ha lesz időm, akkor visszaolvasok jobban! Amiket eddig láttam...nagyon szépeket alkottok! Én is rabja vagyok a decoupage technikának.
Oldalam: www.gportal.hu/anyko

Mindig van valami pályázat is! Most a rózsák világában fog kezdődni! Smile

Üdv.: Ani
Vissza az elejére
Bazsarózsa

HozzászólásElküldve: 2004, Dec. 21, 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap egy okos tojás a parlamentben azt modta, hogy az embereket nem érdekli a gázáremelés, csak a karácsony Confused

Igen, de miből vásárolok karácsonykor, ha a számla elviszi a dugi pénzemet Shocked

Marad a kreatívkodás Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Dec. 21, 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos, itt tartunk... Én is gondolkodtam, hogy jelentkezem a Multimilliomosba, biztosan ámulna Jakupcsek, amikor rákérdezne, hogy mire kell a pénz, és én megmondanám. De persze nem teszem, ott még nem tartunk, hogy a nyilvánosság elé vigyük a problémánkat és az intimszféránkat.

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bazsarózsa

HozzászólásElküldve: 2004, Dec. 20, 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen.
Ebben a nehéz gazdasági ......tudod Confused Ezt kapja a család, ismerősök . Megmondtuk,hogy gyógyszerre kell a pénz Crying or Very sad
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Dec. 20, 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ajándéknak lesz? Én most csak az órát készítettem ajándékba a sógornőmnek, a többi önző módon az enyém marad.

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bazsarózsa

HozzászólásElküldve: 2004, Dec. 20, 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te is Laughing

Már be is csomiztam őket Smile
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Dec. 20, 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bazsrózsa!

Nagyon szépeket alkottál!!

[^]  
Vissza az elejére
Bazsarózsa

HozzászólásElküldve: 2004, Dec. 20, 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Dec. 20, 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában ezeket dekupáltam:
http://gportal.hu/portal/kispe.....000978.JPG
http://gportal.hu/portal/kispe.....000979.JPG

[^]  
Vissza az elejére
szofi

HozzászólásElküldve: 2004, Dec. 06, 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kitaláltam, hogy gyertyára fogok rajzolni vmilyen mintát, matrica kontúrral (arannyal vagy ezüsttel). Szerintetek ez milyen ötlet? Rolling Eyes
kicsinyes

HozzászólásElküldve: 2004, Dec. 03, 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elnézést a késői reakcióért, most értem csak ide vissza. Mindenkinek köszönöm a tippeket Smile. A matricaképeim úgy látszik, állásukban megértek, ugyanis mielőtt betettem volna a hűtőbe őket, még tettem egy próbát, ami nagy meglepetésemre sikerült Very Happy. De azért jó tudni mindent, amit leírtatok, köszönöm.
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 29, 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyan nekem is volt, hogy a az üvegmatrica-készlethez kapott fólia annyira kemény volt, hogy nem tudtam leszedni a mintát. Nekem a genoterm (műanyag irattartó) jött be, az annyira hajlik, hogy simán le lehet szedni a képet. Az is fonots, hogy várj egy napot a felfestés után, mert addigra tökéletesen megszárad az üvegmatrica, és könnyen lejön róla.

[^]  
Vissza az elejére
Amberra

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 28, 23:35    Hozzászólás témája: üvegmatrica Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Kicsinyes!

Ez nekem is többször problémát okozott. Az ok, nem mindegy, hogy milyen fóliát használsz. De az igazi probléma az, ha minden csodaszép és feltetted az ablakra, akkor 2-3 hónap múlva az lesz a gond, hogy onnan hogyan vakarod le. Én ezt úgy oldottam meg, hogy teljesen sima, vékony fóliát vásároltam (akár méterre is kapható). A matricát pedig nem szedtem le, hanem szépen körbevágtam és úgy ragasztottam fel az ablakra. További előnye, hogy a karácsonyi matricákat nem kell februárban a kukába dobni, hanem elteheted jövőre.

Sok sikert!
Amberra
Vissza az elejére
kicsinyes

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 28, 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hátha lakik ebben a topikban hozzáértő.
Hétfőn nagy buzgalommal csináltam életemben először a gyerekeknek üvegmatrica-képeket. Gyönyörűek lettek, szépek a színek, csak... szóval nem sikerül anélkül lehúznom őket a fóliáról, hogy ne szakadnának. Pl van egy fenyőfa, a tetején csillaggal, a csillagnál fogva kezdtem lehúzni, és a csillag egyik csúcsa már rögtön szakadt...
Vajon mit csinálok rosszul? A kész képeken tudok-e javítani? Én tanácstalan vagyok, a gyerekek meg szomorúak...

Előre is köszi mindenkinek a tanácsokat.

Kicsinyes
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 27, 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nehogy meghaljon ez a topik!! Inkább teszek fel képeket:http://gportal.hu/gindex.php?p.....3cbddb7e4a

[^]  
Vissza az elejére
Bazsarózsa

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 19, 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi lányok Smile

Lebuktattam magam, oda az inkognítóm Smile
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 18, 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bazsarózsa, de szépek vagytok!! A csokor gyönyörű!!

[^]  
Vissza az elejére
Bazsarózsa

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 18, 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itten van a csokor : http://babanet.hu/album/main.php?album=3680
Bazsarózsa

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 13, 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a gratulációt Smile
Bazsarózsa

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 13, 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia kispepe.

Persze Smile Már ki is néztem egy nagyon modern csokrot,remélem kapok hozzá mindent .
Minden évben van legalább egy esküvő,ahol én kötöm a csokrot és az autódíszt is én csinálom. Legalább nem jövök ki a gyakorlatból Smile
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 12, 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bazsarózsa!

Gratulálok anyukádnak! Lefényképeznéd a csokrot?

[^]  
Vissza az elejére
Bazsarózsa

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 12, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok .

De jó itt is találkozni velezek.
Én is szoktam alkotni Smile Főleg szalvéta technikával, de néha varrok is . És virágot is kötök. Képzeljétek el édesanyámnak most lesz szombaton az esküvője Smile és én csinálom a csokrot . Jó mi Smile

Bazsarózsa
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 10, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, Csajócák! Smile

Kispepe!
Azért a festékesvödörért teljesen odavagyok! Gyönyörű!!! Smile
(Tudod, enyiméje festők mennyit dobtak ki tavaly ilyenkor?!)
Ménem voltam résen?! Crying or Very sad

Orsi!
Na, a varrományaidról meg csak annyit, hogy esz a sárga irigység!
Mert amíg Kispepe dekupácsait legalább relatíve hozzáértő szemmel tudtam meggyönyörködni, addig a varrományaidat csak csodálni tudom. Sajnos én nem vagyok ilyen ügyes. Pedig elhatároztam, hogy a gyes alatt megtanulom a patchwork-öt, de az első fanyar-kanyar után feladtam. Hol veszel Te ennyi helyes babás anyagot? (pl. macis-kutyás thermo, meg elefánis cuccok?)
Sajna mostanában nagyon nincs időm, és az egyre több időt igénylő Danitól meg nem is vennék el egyetlen percet sem. De apának már mondtam, hogy október végén vagy november elején az egyik hétvégén "kivennék két nap szabadságot" (mééé, gyed alatt nem jár? Wink ), amikor halálba dekupácsolnám magam, mondjuk napi 10 órában. Majd előtte pénteken megfőzök, apa meg elengedett kézzel (könnyített verzióban: főzés, takarítás és egyéb házimunka nélkül) kipróbálhatja, hogy milyen egész nap a gyerekkel "egyedül" lenni. Smile

Nagyon ügyesek vagytok, Lányok! Én meg csak irigykedek! Rolling Eyes
De ha lesz ilyen szabadnapom (amiről álmodok), akkor az eredményeket majd én is megmutatom. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 03, 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

írtam a pocakosok közé Smile
Köszi:)
Vissza az elejére
regina

HozzászólásElküldve: 2004, Okt. 01, 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VKOrsi: hát Te nagyon ügyes vagy! Azt szeretném kérdezni, hogy a játszóplédet milyen anyagokból varrtad? És hogyan? Úgyértem vmi huzat, amibe majd beletöltesz vmit?
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Embarassed Köszi Embarassed
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 24, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi!

Gyönyörűek!! Nagyon tetszik a kiságyba való világos meg sötétkék fekvőalkalmatosság, és klasszak a himzett állatok is. Nagyon ügyes vagy; hú, de csinálnék én is ilyeneket!

[^]  
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez a mai nap műve:
[^]  

lesz hozzá még naci is... sötétkék
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 22, 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló lányok!
Elkészültek az újdonságok - játszószőnyeg, fejvédő, takaró... van zsebes tartó a kiságyra is, de arról még kép nincs:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3182
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 08, 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bee. Orsi!

Köszi a bókot, bezsebeltem:))
Bee!
A kőhatású úgy működik, hogy veszel ilyen festéket (az enyém szürke paszta, benne gránitörlemény), kiveszel valamennyit, elkevered a festékkel, pici vízzel, nem túl hígra, de nem is sűrűre, majd ecset segítségével felviszed. Kézzel is be lehet segíteni, de akkor fülig maszatos leszel:))). Utána a szokásos szalvéta. Ez én cserepemen is van szalvéta, de alig látszik, hogy ragasztva van, mert a kőhatású felülete elég durva, így belesimul a szalvi. Én nem lakkoztam a végén, gondolom, egy igazi virágcserepet illene (ez egyébként egy pici cserép, tolltartónak használom). Nem egy nagy kunszt, könnyű vele dolgozni.

[^]  
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 08, 08:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kispepe Smile
Gyönyörűek!
Vissza az elejére
Bee

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 08, 06:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kispepe, a kőhatást a szalvéta után vagy előtte érted el? Egyáltalán használtál szalvétát Confused ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bee

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 07, 02:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kispepe, nagyon szupi cserepeket készítettél! És az a bádogdoboz is klassz! Én megszívtam a normál fényképezőgéppel, mert tök homályosak lettek a képek, és így nincs nagyon értelme felrakni, de talán megemberelem magam Smile Persze előbb be kell szkennelni őket Smile
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 03, 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ugye nem hal ki ez a topik???? Megpróbálom feléleszteni az utolsó néhány alkotásommal:
http://kep.tar.hu/kispepe01/images/pic6000402.jpg
http://kep.tar.hu/kispepe01/images/pic6000399.jpg
http://kep.tar.hu/kispepe01/images/pic6000400.jpg
http://kep.tar.hu/kispepe01/images/pic6008476.jpg

[^]  
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 21, 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kispepe Smile
Nagyon-nagyon szép takarót csináltál Very Happy Nagyon köszönöm a képet Very Happy A flenel tényleg nem a leszerencsésebb anyag, de én is abból csináltam a fiúk takaróit, mert olyan jó kis puha tapintása van... igaz nyúlik minden irányba Smile
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 21, 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi!
Sikerült a bátyámnak képet készítenie a játszótakaróról. Van szegélye is, csak az nem látszik. Egyébként kb. 7 éve varrtam, amikor az unokaöcsém egyéves lehetett. Eléggé megszenvedtem az elefánttal, mert flanelből van, és nyúlt a varrás során. Egy régebbi Burdából vettem a mintát.
http://kep.tar.hu/kispepe01/images/pic5878537.jpg

[^]  
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 20, 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bee Smile
A varrást mindeki így kezdi, és utána is bőven lesz még elrontott darab, meg olyanok is, amik valahogy mégsem úgy állnak rajtad, mint ahogy elképzelted. Ezért az elején olcsóbb anyagokból kell varni, hogy legalább ideges ne legyen az ember a kidobott drága anyag miatt Smile Smile

Az anyagot egy kilós boltban találtam Smile Smile Smile Flanel. kb. 5m-es darab volt 2600 Ft Smile Azt hiszem jó vásár volt Smile Smile
Máshol én is elég csicsásakat láttam, de most egy sima boltban találtam egy baris vásznat, és az is nagyon kellemes. Abból majd ágynemű lesz a fiúknak, már a nagyobb korukra és baris párna.
Ha ez elkészül, akkor dobom a linket a képekkel.

De most a játszószőnyegnek esek neki... szép menet lesz. Kb. 1*2m-es lesz és 25*35 cm-es kockákból fog állni.... de a többit nem árulom el Very Happy Vasárnapra talán elkészül már valami belőle, ami publikusan is mutogatható Very Happy

Kellemes pihenést mindenkinek!!!

puszi Nektek.
Vissza az elejére
Bee

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 20, 05:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kispepe, nagyon szépek lettek! Én is átfestettem egy bádogdobozt, de elég katasztrófális lett Smile Még gyakorolni kell. De már érnek a képek a cserepekről, meg készítettem egy tolltartót is, ami nem rossz Smile Majd ősszel beszkenneljük Smile

Orsi, nagyon szupi a takaró! Először azon gondolkodtam, hol vettél Mackós mintát, aztán rájöttem, hogy te csináltad, nagyon ügyi vagy! De hol lehet ilyen egyszerű mintás anyagot kapni? Én csupa agyondíszítettet és sötétkéket láttam Sad

Én csak bénázom a varrással: a blúzomat kicsit elszúrtam, a naci hátul az első alkalommal kirepedt, de még küszködöm Smile Valamin meg kell tanulni, nem?

Csinnka, öröm látni téged! Várjuk már nagyon azt a könyvet!
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 15, 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kispepe Smile
Köszi Very Happy Mivel semmi dolgom itthon, így jól elvagyok a varrogatással. Amint elkészült a többi, azokat is megmutatom.
A képre kíváncsi vagyok, ha nem okoz gondot Very Happy
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 15, 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs, most látom, ez is takaró Embarassed

[^]  
Vissza az elejére
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 15, 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi!

De jól látszenek a babák, nagyon formásak!
Gyönyörű a kispárna; anno én is varrtam egy takarót az unokaöcsémnek (aki azóta már 8 éves), a Burdából vettem a mintát; nagy elefánis. Lehet, hogy most nem lenne türelmem megvarrni. Most hogy így eszembe jutott, lehet, hogy megkérem a bátyámat, hogy fényképezze le nekem, aztán felrakom.

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés