Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Ki tud egy spéci fogyókúrát?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 06, 08:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na de ez a víz dolog olyan hideg ésd nedves jaaaj, inkább meleg és nedves lenne Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 05, 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok, a te kedvedért csak! Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 05, 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha komosom látni akkor se látok többet Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 30, 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dede kinéztem, csak nem láttam Wink
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 30, 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mint már korábban is írtam nekem a szénhidrát fehérje nem együtt evése jött be. Meg sok zöldség és gyümölcs, meg hát mértékkel. És mozogni, tornázni, és h 6 után nem eszik az ember az se rossz. Mondjuk én azt figyeltem meg magamon, h ha minnél többet eszek annál éhesebb vagyok, ergó keveset eszek és nem vagyok éhes. Very Happy
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 30, 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mátyás mese? te ilyen művelt vagy? le a kalappal, de abban kanalat nem kapott nem? Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 30, 07:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta: papírtányért mosogatni? minek Wink
joska61

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 29, 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy hallottam a legjobb fogyókúra a húsleves hús, zöldség és tészta nélkül villával naponta háromszor. Smile
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 29, 08:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most mi megyünk 7végén hozzájuk, de mi 4-en nem eszünk annyit mint Ők egyedül Very Happy
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 28, 08:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De azért evvel együtt is szeressük őket Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 25, 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm láttál te már sáskajárást mosollyal és puszilkodással a végén? Na olyanok Very Happy
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 25, 07:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejj, te há nem nálunk hanem otthon... De néha szoktak Ők is mosogatni itt, de pusztán szeretetből Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 24, 09:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezek csak akkor fogyóznak ha mosogatnak ... Very Happy
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 23, 08:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A rokonok mikor ettek egy ilyen adagot utána kérdezték, mi lesz a kaja még?
Én mondtam még ezt se tudom megenni mind Smile
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 22, 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Há leírtam, teee, kis leves és második, ezt hozza a pasi, mert mindenkire Ők főznek....
Üdv,Jóbarátod:
Édesség Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 22, 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
17 óra előtt pedig teletömöd a hasad? Laughing

Jaaajj, Signetta: Igen ha már így lebuktattál...
9h-kor fél szelet kenyér felvágottal, 14h-körül kis leves második, este gyümi.
Na, most te jössz, valljál te is Wink
totya69

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 22, 08:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A legjobbabb fogyókúra: egyirányú jegy etiópiába Very Happy
Nó jólvan ez morbid volt...
Én 17h után nem eszem már, igaz ez nagyon lassú így és nem bizta h túl hatásos
De nekem ezt tetszett a legjobban Smile
villkat

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 07, 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sok zöldség, zöldtea, mentes víz, 6 után lehetőleg semmi, vagy valami nagyon könnyű (joghurt, leves, saláta majonéz meg egyebek nélkül) és mozgás. még nyár van, ilyenkor lehet.
ha nem megy sehogy, el kell menni egy személyi edzőhöz, nincs ingyen, de ők olyan mozdulatsorokat ismernek, amik pont ott működnek, ahol szeretnéd.
Vissza az elejére
Eljokosan

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 09, 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én pont ezen az oldalon találtam egy új fogyókúrás módszert: Turbó-Diéta a neve: http://www.csaladinet.hu/hirek.....o_dietanak

Próbáltátok már? Mi a véleményetek róla? Mennyire hatásos?
Vissza az elejére
pfefej

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 05, 14:15    Hozzászólás témája: Gyógyító nevetés! Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

egy érdekes cikksorozat kerül fel blogoldalamra gyógyító nevetés címmel.
magam már több gyakorlatot is kipróbáltam, igazán vidám dolog és bejön!!! Smile
várom a hozzászólásokat!

Judit

http://anyukak-csapata.blogspot.com
Vissza az elejére
pfefej

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 05, 14:12    Hozzászólás témája: Programajánló gyermekes családoknak Velencei tó körül! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Blogomra rendszeresen aktuális és érdekes cikkekről írok- jelenleg a gyógyító nevetés a téma - , ezekhez természetesen hozzá is lehet szólni.

illetve ajánlom figyelmetekbe a Velencei tónál minden nyáron megrendezésre kerülő velencei tavi nyári játékokat!

Nagyon színvonalas és gazdag programválaszték!

http://anyukak-csapata.blogspot.com

folyamatosan töltöm az aktuális témákat!

üdv
Judit
Vissza az elejére
Eljokosan

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 02, 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kokuszpok2 írta:
Szuszo írta:
én nem próbáltam még ezt a szénhidrát diétát, de volt egy ismerősöm, aki többször végigcsinálta. mindig fogyott tőle sokat (20-30 kilókat), de ahogy abbahagyta vissza is ugrottak rá a kilók és természetesen nem csak az, amit leadott, hanem még pluszban is 10-20 kiló. én nem is tudnám megenni pl. a szalonnát paradicsommal, paprikával, mint ő is tette, nekem ilyenekhez kenyér kell.
kokuszpók2, te mióta csinálod ezt a fogyókúrát és mennyit adtál le? semmihez nem is eszel/ettél kenyeret? vannak olyan ételek, amit képtelenség pl. kenyér nélkül megenni számomra...

Húúúúú jó pár éve volt mikor kicsit megszaladtak a kilóim, de nem vészesen. Hogy mennyi idő alatt fogytam arra már nem emlékszek, de kb 5-6 kilót, igaz több nem is kellett. A vicc benne, h nem fogyókúrának fogtam fel, mert mindent ettem ugyan úgy csak nem szénhidrátot fehérjével. Igaz kenyeret nem ettem, csak rozs kiflit sok zöldséggel salátával, esetleg sajt vagy felvágottal. A tepertőt is simán megettem savanyú káposztával, paprikával paradicsommal. Laughing

Fura mód én ekkor szerettem meg a gyümölcsöket, zöldségeket minden mennyiségben. Az is igaz, h nem vacsiztam, de uzsonnára mindig ettem vm.-t.

Sokban számít szerintem, hogy az ember fejben h áll hozzá. Én inkább úgy fogtam fel a dolgot, h egészségesebben táplálkozok. Igaz a tésztáról nem bírtam lemondani, nem is akartam, csak éppen nem szedtem kétszer. Smile

Idővel azt vettem észre, hogy nem vagyok fáradt napközben, főleg kaja után. Az a bizonyos kajakóma... Laughing
Szép lassan fogytam, mondjuk nem is terveztem gyorsnak. Egy idő után pedig a nehéz ételeket egyszerűen nem kívántam. És kicsi torna sem ártott.

Én azt gondolom, h az ember egyen finomakat, max nem addig h lefejelje az asztallapját, és sok-sok zöldség és gyümölcs, rostos dolgok, így az anyagcsere is felgyorsul.

Ez nem semmi!
Mesélhetnél erről a módszerről bővebben...
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 02, 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szuszo írta:
én nem próbáltam még ezt a szénhidrát diétát, de volt egy ismerősöm, aki többször végigcsinálta. mindig fogyott tőle sokat (20-30 kilókat), de ahogy abbahagyta vissza is ugrottak rá a kilók és természetesen nem csak az, amit leadott, hanem még pluszban is 10-20 kiló. én nem is tudnám megenni pl. a szalonnát paradicsommal, paprikával, mint ő is tette, nekem ilyenekhez kenyér kell.
kokuszpók2, te mióta csinálod ezt a fogyókúrát és mennyit adtál le? semmihez nem is eszel/ettél kenyeret? vannak olyan ételek, amit képtelenség pl. kenyér nélkül megenni számomra...

Húúúúú jó pár éve volt mikor kicsit megszaladtak a kilóim, de nem vészesen. Hogy mennyi idő alatt fogytam arra már nem emlékszek, de kb 5-6 kilót, igaz több nem is kellett. A vicc benne, h nem fogyókúrának fogtam fel, mert mindent ettem ugyan úgy csak nem szénhidrátot fehérjével. Igaz kenyeret nem ettem, csak rozs kiflit sok zöldséggel salátával, esetleg sajt vagy felvágottal. A tepertőt is simán megettem savanyú káposztával, paprikával paradicsommal. Laughing

Fura mód én ekkor szerettem meg a gyümölcsöket, zöldségeket minden mennyiségben. Az is igaz, h nem vacsiztam, de uzsonnára mindig ettem vm.-t.

Sokban számít szerintem, hogy az ember fejben h áll hozzá. Én inkább úgy fogtam fel a dolgot, h egészségesebben táplálkozok. Igaz a tésztáról nem bírtam lemondani, nem is akartam, csak éppen nem szedtem kétszer. Smile

Idővel azt vettem észre, hogy nem vagyok fáradt napközben, főleg kaja után. Az a bizonyos kajakóma... Laughing
Szép lassan fogytam, mondjuk nem is terveztem gyorsnak. Egy idő után pedig a nehéz ételeket egyszerűen nem kívántam. És kicsi torna sem ártott.

Én azt gondolom, h az ember egyen finomakat, max nem addig h lefejelje az asztallapját, és sok-sok zöldség és gyümölcs, rostos dolgok, így az anyagcsere is felgyorsul.
Vissza az elejére
Szuszo

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 30, 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 29, 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló,

a mértékletesség is sokban számít és nem elhanyagolandó a mozgás sem!

Én nagyon sokáig nem ettem szénhidrátot fehérjével és nagyon bejött. Sokkal könnyebbnek éreztem a gyomrom, sosem volt telítettségérzetem. Mai napig eszek így bár nem olyan szigorúan mint régen. De már úgy is itt a gyümölcs zöldség szezon, hát sok mindenhez lehet enni ezeket, akár pörkölthöz is krumpli helyett. Wink
Vissza az elejére
Szuszo

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 28, 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
nem tudom, nekem a lúgosítás nem vált be, pedig hónapokot keresztül csináltam. semmi változást nem tapasztaltam. még csak a közérzetem se lett jobb.
kevés szénhidrát bevitel és mozgás. ja, meg persze ne 1 hónap alatt akarjon valaki megszabadulni 10 kilótól. ott követik el a legnagyobb hibát, mikor nem esznek napokig, lemegy 5 kiló, azt hiszik, hogy húrrá! fogytam és elkezdenek újból enni, mire visszamegy rájuk nem csak azaz 5 kiló, hanem még pluszt 10. én abban hiszek, hogy vagy egy orvossal, vagy dietetikussal érdemes beszélni mielőtt belevágnánk egy fogyókúrába. ők az alkathoz, súllyohoz, egészséghez... megfelelően fogják összeállítani egyénileg a fogyókúrát.
Vissza az elejére
tmartika

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 28, 09:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Szerintem a fogyókúra nem azzal kezdődik,hogy nekiállok diétázni.Azzal,hogy igazán akarom vagy nem. és mennyi ideig.Hosszú távon vagy csak ideig óráig.A szervezetet nem muszáj sanyargatni.Arra kell csupán figyelni,hogy olyan anyagokat vigyünk be ami lugosít.
Vissza az elejére
kokuszpok2

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 22, 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Próbálta már valaki, hogy nem evett fehérjét szénhidráttal? Ehet bármit az ember, csak a kettőt együtt nem.
Vissza az elejére
hjozsef1

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 24, 13:12    Hozzászólás témája: Fogyókúra Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon sokan mondtak már, nagyon sokmindent a fogyókúrával kapcsolatban. Nekem ugyan nincsenek ilyen problémáim, de a táplálkozásomat illetően bizony alaposan változtatnom kellett.

Amióta meghallgattam Tóth Gábor előadásait, nagyon sokat javult az egészségügyi állapotom. Másnak is szeretném ajánlani, mert fogyókúrásoknak, candidásoknak, cukorbetegeknek stb., nagyon sok hasznos és érdekes tanáccsal szolgálnak az előadásai.

Talán egyvalamit kellene nagyon kihangsúlyoznom, hogy egy nonprofit cég alkalmazottja, így nincsenek hatással befolyással őreá a multik, média, politika stb. Szerintem ez a lényeg, hogy valaki őszintén elmondja, mitől és hogyan lehetünk egészségesek, legalábbis a táplálkozásunkat illetően.

Az előadások linkje: http://www.vitaminbank.hu/index/toth_gabor.php
Vissza az elejére
guardian

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 05, 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Zuglóban van egy jó kis szalon ahol centiket vittek le a derekamból, csipőmből, combomból. Mindez mellé még kedvesek is voltak. Mindenkinek akinek cellulit és zsir problémái vannak csak ajánlani tudom őket. 6 kezelés után már nagyon jó eredményt értek el én még rávásároltam 5 alkalmat és még kaptam egy ingyenes kezelést Laughing
Sziasztok
Vissza az elejére
Viki77

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 18, 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A Sunrider termékcsoportnak vannak nagyo jó kis növényi étrendkiegészítői, amik segítenek a fogyásban, és még egészségesek is. Van nagyon jó méregtelenítő teája, ami szintén segít. Részleteket a www.sunrider.com-on olvshattok, vagy privát üzenetben tudok válszolni a kérdéseitekre.
Szisztok:
Viki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vali74

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 24, 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van itt egy csomó jó fogyókúra ötlet, és egy dietetikus is válaszol online a kérdéseidre, ha akrsz, meg a fórumban is jókat szólnak: http://www.macosz.hu/forum.html
Vissza az elejére
Tengeri

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 19, 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem az amerikai Weight Watchers szimpatikus, lassabb, de épp ezért tartós+bőrkímélő fogyás (egy ismerősöm már 35 kilót fogyott vele). Mondjuk nem tudom, elérhető-e itt. Az ételeknek pontszáma van mint Norbinál vagy Béres Alexandránál, de mégis más. Megkapsz egy napi pontszámot, amit összesen nem léphetsz túl, de azon belül te döntöd el, mit eszel (ellentétben az említett két módszerrel, ahol a diéta bizonyos szakaszaiban bizonyos ételeket nem ehetsz EGYÁLTALÁN). Ehetsz akár édességet is, de a pontszámok miatt csak nagyon módjával. viszont mégsincs az a depressziós érzés, hogy te most meg vagy fosztva minden élvezettől. Van viszont x pont, amit hetente kapsz a "bűnözésre", vagyis ha túl is léped a napi pontodat, de a túllépés nem éri el egy hét alatt a heti túllépési határt, jó vagy. Egyáltalán nem koplalós, mégis működik. Az ismerősömet láttam hamburgert enni, chipset enni (igaz, diétásat), sütit enni. Igaz, csak egy hamburgert evett, egy kis marék chipset, és egy kis szelet sütit, nem egy tepsivel... Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
5 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés