Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Inszemináció -s babavárók
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
babaravarva

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 04, 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Gyermekre Vágyó Párok!

A Károli Gáspár Református Egyetem végzős pszichológia szakos hallgatói vagyunk és szakdolgozatunkat a meddőség témakörében írjuk.
Úgy gondoljuk, hogy a meddőséggel kapcsolatban a pszichológiai tényezőket méltánytalanul elhanyagolják a gyógyítás során. Manapság e probléma széles rétegeket érint és számos szakmai tapasztalat bizonyítja, hogy a háttérben gyakran olyan okok állnak, melyekre pszichológiai módszerek megoldást jelenthetnek.
Kutatásunk során különböző szempontok figyelembevételével szeretnénk megismerni, hogy az egyes párok esetében mik lehetnek a meddőség okai.
Munkánk során egyik fő célunk az, hogy az eredmények ismeretében segítséget nyújtsunk a kutatásban részt vevőknek, és mindazoknak, akiket érint ez a probléma.
Azon pároknak, akik részvételükkel segítik munkánkat, részletes visszajelzést és konzultációs lehetőséget nyújtunk. Hiszünk abban, hogy ezáltal segíthetünk közelebb kerülni a megoldáshoz.

Amennyiben Ön és párja már több, mint egy éve küzdenek a meddőséggel és nyitottak ara, hogy részt vegyenek kutatásunkban a babaravarva@yahoo.com e-mail címen jelentkezhetnek és tehetik fel kérdéseiket.

Ha környezetében tud olyan párról, akik a témában érintettek lehetnek, és érdeklődhetnek a részletek iránt, kérjük juttassa el hozzájuk levelünket.

Üdvözlettel:

Csúcs Zita és Horváth Flóra
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 27, 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Ercsi Smile
sajnálom az anyósodat, még inkább a férjedet...
mi is kihagytunk egy hónapot, mert a második inszem sem jött össze és teljesen megmakkant a testem, akkor is vérzem amikor nem kéne...most lassan helyre rázódik remélem.
te figyu, miket is szedsz? ezeket nem ismerem. én csak a kismama vitaminokat nyomom...de érdekelne más is
többiek? mi van veletek?

[^]  
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 23, 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Sajnos nem sikerült a 3.inszem sem.Meg történt hogy elvesztetük Anyosomat meg a tsh nagyon magas.És ugy döntöttünk hogy pihenünk és szedem a gynexet meg akupunkturára járok meg most ajánlottak egy készitményt meg probálom.Meg hátha összejön otthon!
Pikerics,Tanczy és a többiek veletek mizus?
Elata

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 08, 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Női egészségügyi kiadványt szerkesztek, konkrétan az inszeminációról szól a cikk, és szeretnék név nélkül két-három rövid esetleírást megjelentetni.
Van kedve valakinek pár mondatban leírni az inszemes tapasztalatait (hány volt, hányadik sikerült, hogyan élte meg)? Sokat segítenétek.
Mi is érintettek vagyunk, nekem 3 inszem volt, és három lombik, 2 baba született összesen, de nem a saját esetünket szeretném leírni.
Privátban küldjétek legyetek szívesek, csak a kor megjelölésével.

Köszönöm.
Bea
hamona

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 27, 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!
Nyaralás, majd rengeteg meló után újra itt...
2 inszemináció után hajlunk a lombikra, holnap lesz konzultáció ezügyben, majd jelentkezem.
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 27, 09:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok Lányok Very Happy

szia Pipe, újra itt Smile

te most hol tartasz?

Tanczy, örülök a munkádnak Smile)) és tessék gyűrögetni azokat a lepedőket! Wink
most mi is házi barkácsolunk Smile, bár le voltunk tiltva róla, mondván nehogy hetes ikrek legyenek....dehogy szedtem be a fogamzásgátlót! olyan nagy ívben hajítottam el a receptet, ahogy csak bírtam.
már voltam egyszer stimulálva Pipe, ugyanígy egy ampulla merionallal egy hétig, akkor négy lett, de legalább nem repedtek meg- bár akkor meg apa katonái nem voltak épp toppon és azért nem lett semmi az inszemből (azért házi barkácsoltunk, érdekesmód a dokim nem tiltott le róla (persze apa katonái akkor nem jelentettek potenciális veszélyt)...csak most ez a helyettesítő fiatal ki dokinő...)
Szóval úgy gondoltam, hogy tudják mit csinálnak. De sajnos a dokim már a stimulálás kezdetén is szabin volt, nem ő írta fel újra a merionalt... dehát ott volt a kartonom a nőci előtt!!! a dokim a múltkori négyre is azt mondta hogy hűha, hűha túl gyorsan és erősen reagálok...
sajnos itt most tényleg futószalag van...(én meg nem akadékoskodtam...kellett volna) de vannak nők akiket naponta visszahívnak kontrollra, ha ilyen problémájuk van itt is a BMC-ben ...hát én is inkább naponta visszajárok csak ne lőjenek túl a célon, meg persze fél ampulla is elég lesz már (ha lehet ilyet), vagy bármi szoftosabb megoldás. szerintem ha most a dokim lett volna itt rendesen akkor ő már nem engedte volna a merionalt...nade mindegy, ha tudtam volna hogy szabin lesz akkor lehet hogy ezt a hónapot kihagyom

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 26, 21:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pipe,
most már csak a házi barkácsolás maradt baba ügyben.
(de most még ahhoz sem sok kedvem van, annyira megviseltek az elmúlt hónapok Embarassed )
Inkább próbálok a munkára koncentrálni.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pipe

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 26, 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én sem szedném be...

Tanczy, nem veszek at semmifele helyet, maradsz te szépen ahol vagy Wink Smile gondolom/remélem a probalkozast egy pill. sem hagyod abba
Annak orulok hogy a munka osszejon! Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 26, 08:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics,
hát ez durva! Evil or Very Mad

Én nem szedném be a fogigátlót Rolling Eyes
Nekem volt 9 tüszőm is, és inszemmel egyből sem lett gyerek. Főleg, ha már megrepedtek a tüszőid...

Pipe,
szia! Én éppen parkolópályára álltam, majd átveszed a helyem Wink
pipe

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 26, 00:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics, hat ez tenyleg durva.. ez volt az elso stimus ciklusod? Miota vagy a dokidnal? Nekem a stimus ciklusaim nagyon ovatosan kezelték - az elso parat a legkevesebb mennyisegu hormonnal es mar az 5ik napon neztek hogyan reagalok... utana is csak lassan fokozotason emelték (testreszabottan) amig elertem azt a mennyiseget ami 1-2 tuszo megeresehez - es az inszemhez kellett. Elotte, sajnos en is voltam, ugymond futoszalagon.. Az valoban nemjo ha a testet igy osszevissza 'rangatjak' ahogy te is irod, mar keves hormon is bekavarhat ha nem vagy hozzaszokva. Jaja, ellenoriztesd a dokiddal a pontos tervet. Szoritok a kovetkezo honapra!

Bocs a 'regieknek' hogy eltuntem, Hello az 'ujaknak'! Ritkan tudok benezni
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 25, 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy Very Happy Very Happy elhiszem, hogy hiányzik! nagyon édes lehet a kis csibész Very Happy Very Happy Very Happy

na képzeld mi meg hogy jártunk múlt szerdán a kontrollon: már akkor egy hete böködtem magam merionallal és addigra 7 tüszőm megérett. Ettől behidalt a (helyettesítő)doki, azt mondta, akkor ez inkább legyen lombik, ha nem repedtek meg már a tüszők spontán...és hát sajnos igen, elkéstek! aszongya akkor itt már nincs mit tenni, tessék hazamenni és majd a jövő hónapban újra kezdjük, és felírt fogamzásgátlót is, hogy nehogy spontán összejöjjön, mert akkor hetesikrek lennének.... Szerinted maguknál vannak ezek a dokik? stimulál egy irányban, aztán, hogy túllött a célon akkor vissza a másik irányba egy kicsit....rángatják a testem ide-oda...
Remélem, a jövő hónapban már a saját dokim lesz ott...és egy kicsit körültekintőbb lesz...

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 18, 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zalán anyósoméknál nyaral Smile
Mit ne mondjak, hiányzik a kis csibész...
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 18, 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy: Very Happy

kicsi fiad hogy van?

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 17, 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics,
szerdán majd benézek mit mondtak neked az uh-n Wink
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 17, 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy, nagyon sajnálom Sad pláne azt hogy most egy kicsit pihenőpályára teszed az egész tesó ügyet... (de lehet hogy most pont ez kell és majd spontán...Smile )
de ugye azért itt maradsz velünk? Smile

Ercsi, téged is sajnállak...nem értem én ez az egészet....mi mindent megteszünk, a dokik is mindent megtesznek....de ha az a baba nem akar még jönni akkor nem is fog...

én most szerdán megyek kontrollra, hogy megnézzék mennyi tüszőm érett meg (lassan egy hete böködöm magamat) aztán valamikor pénteken vagy hétfőn lesz a 2. inszem, ha minden jól megy...aztán jön a türelemjáték...

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 15, 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ercsi,
hát lehet, hogy kicsit több szuri lesz, nem tudom most mennyit kaptál, viszont több lesz a támogatás a szurira, ha jól emlékszem, lombiknál nincs 600 ft 1 ampulla ***.

Nekem megint nem sikerült, de a doki sem érti, hogy miért nem. Az eredményeim tökéletesnek mondhatóak csak valamiért mégsem lettem terhes.
Sajnos most bizonytalan időre el kellett köszönnöm Tapolcától, mert munkát kell találnom, és a próbaidő alatt nem nagyon mehetnék lombikozni Sad
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 15, 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Hú de levagyok maradva!
Hát Drágáim nem sikerült a 2.sem most elkezdtük a 3.és majd meg látjuk .Hétfön megyek uh.Meg látjuk mennyit nötek a tüszöim.Igen csak egy idösek vagyunk aki a 35évet betöltöte annak 3inszem a kötelezö aztán választhatja a lombikot.Mi beszéltünk a Drnövel valszeg ha a 3.inszem nem sikerülne de nagyon bizzok benne hogy pozi lesz a teszt akkor lombik lesz.Mi is gondolkodtunk azon hogy el jövünk közelebb de ez mind idö lenne és uj vizsgálatok én meg már nem akkarok uj vizsgálatokat.
Tanczy!
Ez azt jelenti nem annyi lesz a merionalt mint az inszemnél?Veled mizus????
pikerics!
Te most hol tartasz??
Szia Hamona!
Mi is a BMCbe járunk én is ugyan azt tudom leirni amit Pikerics.Meg vagyok velük elégedve.Még misem adtunk hálla pénzt majd akkor veszünk nekikk valamit mikor sikeres volt a beavatkozás.De szerintem elég sokan igy vannak vele!!
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 11, 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy, köszi az infót, - elég jól reagáltam rá a múltkor, egy ampullát kaptam egy hétig és 4 petesejtem megérett,- de nem is az anyagiak miatt vacilálunk elsősorban...ha ki tudunk találni a dokival valami (nekünk is jó ) megoldást, akkor persze nekiugrunk inkább annak, mert világos hogy sokkal biztosabb a lombik, a dokik is ezért nyomják...

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 11, 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics,
nem belepofázás akar lenni, de ha lombikra írják a merionalt, akkor már 70%os támogatás van rá. Meglátod, hogy most mennyibe fog kerülni a stimulációd, hány szurit kapsz, hogyan reagálsz. De ha esetleg nem sikerülne, érdemes a lombikon elgondolkodni, mert azért az inszemnél sokkal biztosabb, és ha sok hormon kell, így is úgy is sok pénz.
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 11, 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ercsi, veled mi van? bonthatjuk a pezsgőt? Wink

[^]  
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 11, 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy Smile hajrá hajráSmile nagyon drukkolok Very Happy Very Happy Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 11, 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hamona!
én úgy tudom, hogy a lombik előtt 6 inszemet lehet próbálni, de nem kell mind a hatot ha az életkorod indokolja - mi már nem vagyunk mai csirkék Wink már mi is mehetünk lombikra (engem is nyomogatnak abba az irányba, pont a korom miatt, (meg ember serege sem olyan hű de hatalmas) ha a dokin múlna már most a lombikra készülnénk...)
én nem jártam még más meddőségibe de én meg vagyok velük elégedve Smile nagyon lestrapáltak a dokik, már mosolyogni sincs erejük, de profin csinálják amit csinálnak, rajtuk szerintem nem múlik Smile
mindenki egy adott dokinál van, az csinál mindent (kivéve, ha helyettesítés van, de csak kontrollnál szerintem, ilyen nálam csak egyszer volt)
itt az oep támogat mindent, csak a hormonokat kell megvenni
én még spec nem adtam hálapénzt - nem várják el - nem hiszem hogy attól ennél körültekintőbben csinálnák a dolguk...
az viszont gáz, hogy RENGETEGEN vannak (már a reménykedő kismamajelöltek) az egy komplett délelőtti program, ha vizsgálatra, vagy akár csak konzultációra kell menned...
én úgy érzem itt is inkább a lombikot preferálják a dokik (nagyobb szeletet tudnak kontroll alatt tartani...ők diktálják az ütemet a testednek)
szóval már nálad is meg tudnák indokolni (az oep felé) hogy miért is folytatnák lombikkal...
minket csak egy dolog tart vissza a lombiktól egyelőre, hogy kivesznek belőled egy csomó petesejtet, összehozzák a sereggel, aztán az elindult kicsi életkékből csak kettőt, max hármat tesznek vissza beléd - persze le lehet fagyasztani a többit, ha esetleg nem kapaszkodna beléd az a kettő három, de ha mégis? akkor mi lesz a többivel? persze fel lehet ajánlani meddő házaspároknak...de nekem van pl egy olyan betegségem, ami - ha nem is betegíti meg a kicsit - de benne lesz a génsorán...namost nem az én kis babakezdeményem lenne az első, amit választanának ugye...
nagyon törjük a fejünket mi is a lombikon de sajnálnánk a kicsi életkéket, a sejtjeinket ha csak úgy lehúznák a klotyón....
szóval nálunk ez a dilema tárgya, meghát anyagilag se mindegy, még így is hogy csak a hormonokat kell megvenni.

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 11, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics,
hát pénteken kiderül, lesz-e tesó.
Ha nem, akkor egy darabig felfüggesztve a tesó projekt. (legalábbis a Tapolcára mászkálós része) Confused
hamona

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 11, 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Pikerics!
Ahogy említettem, ez volt a 2. inszemünk, a Róbert Károly klinikára járunk, a doki inszemináció helyett a lombikot preferálná az életkorom miatt (38 év), és most, a 2. után gondolkodóba estem, hogy hogyan tovább, húzzam-e az időt inszemmel, vagy menjünk a hatékonyabb megoldás felé.
Olvasom, hogy ti a BMC-be jártok, fontolgatjuk mi is a váltás lehetőségét, mert itt mindenért fizetni kell, nem OEP támogatott a meddőségi kezelés a klinikán. Mondjuk az jó, hogy tudod, mennyit fizetsz, nincs hálapénz és nagyjából tudod, mire számíthatsz az ellátás minősége tekintetében.
Hogy van ez nálatok? Mindig ugyanahoz a dokihoz kerülsz (a vizsgálatokon és a beavatkozáson egyaránt)? Minden alkalommal pénzt kell adni boritékban (elvárják), vagy csak konkrétan a beavatkozáskor? Neked -látom egykorúak vagyunk- hány inszemet csinálnak/csinálnának lombik előtt, mi az előírás?
Elmesélnéd, hogy ott hogy megy az egész? Köszi.
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 11, 08:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tanczy Smile
naná hogy belefogunk a másodikba (amíg még lendületben vagyunk) az előző egy spontán ciklusból volt, így akkor semmi gyógyszert nem kaptam, csak utrogestant a randi után. most szerdán megyek vissza, a harmadik napon és ha minden rendben van akkor egy rövid protokolt kezdek, merionallal a tűszőrepesztő incit most nem tudom...

nagyon drukkolok neked:) te már túl vagy egypár körön, mostmár igazán hozhatná a gólya Zalán tesóját Very Happy Very Happy Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 10, 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics,
bele is fogtok a következőbe? Milyen gyógyszereket kapsz?
Nekem pénteken kell tesztre mennem.
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 10, 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szervusz kedves Hamona Smile

én még csak az elsőn vagyok túl...és SAJNOS nem sikerült...még elkerül a gólya, de remélem a többieknek már összejön Very Happy
én még folytatom az inszemeket (remélem, nem kell sokat) egy kicsit ódzkodok a lombiktól...(de persze ha nincs más...)
a dokid mit mond?
hova jársz?
én a budaiba

[^]  
Vissza az elejére
hamona

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 10, 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A 2. inszeminációnk sem sikerült, most lett meg az eredmény. Gondolkodunk, hogy hogyan tovább...
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 03, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Ercsi! hajráhajrá, még egy hét és kiderül Smile))) nekem szombaton volt este olyan nyilalgatás a pocim alján, meg egész nap olyan jaj-meg-fog-jönni-nem-akarom érzés, aztán volt este és másnap vasárnap egy csepp narancssárga maszat a fehérneműn... (ez még csak a ciklus 22-23 napja volt) de ma már semmi és már nem is fáj úgy és ott mintha meg akarna jönni. Smile remélem csak a beágyazódás volt Smile))

Tanczy! ma megvolt a randi?

[^]  
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 31, 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics!
Sajna én nem emlékszem hogy láttam volna zöld ruhás hölgyet.Hogy vagy?Én sem birok nagyon sokat űlni mert feszűl a poci.Ma meg volt egy pár perces görcsölésem középen lent.Drukolok neked!!
Tanczy:
Drukolok neked is és gyere inszem után!!!Nekem 10m.a m.nyh.
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 30, 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja, Ercsi! nem tudom engem láttál-e de zöld ruhában voltam, egy bottal járok, és úgy egy óra fele rohangáltam ott, mint pók a falon, hogy előkerítsem az embert. de épp jókor érkezett Very Happy Very Happy Very Happy

én sem bírom ezt a nagy meleget...Sad

[^]  
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 30, 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy! na ugye hogy ugye Very Happy Very Happy Very Happy
nagyon örülök!!!!!

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 30, 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ercsi, Pikerics
drukkolok nektek!

Képzeljétek, van egy 16mm-s tüszőm, 7mm a mny.
Szombaton repesztő szuri, hétfőn inszem.
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 30, 09:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pikerics írta:

Tanczy de jó hallani felőled Very Happy beleolvastam egy lombikos fórumba és ott is "találkoztunk" :DDD

na megjött a mensi manó? nagyon drukkolok
Very Happy

apa tegnap volt andrólógusnál (szegényke), elvileg minden rendben van, szép nagy hadserege van de pár osztag egy kicsit lomhább, de nem nagyon, de azért felírt egy "gyorsítót" amit 3 hónapig kell szednie, és ha addig nem jön össze a csemete, akkor visszamenni... apa itthon akar gyakorlatozni, én meg olyan türelmetlen vagyok hogy visszamennék inszemre rögvest, hogy biztosabb legyen...

Ercsi, felhívom a budait, megkérdem ezt a cukros dolgot...
csak bököd magad szépen Smile)) hajrá hajráSmile
szép az esküvői csokrod Smile))
Pikerics!
Volt egy csaj akinek sietni kellet még a kartont is oda adták neki a repcin!Te voltál az??Én nem keresem a tüneteket de hasigat bal oldalt a hasam meg egyszerüen nem birom a meleget szabályosan rosszul vagyok töle!Drukolok neked én is!!!
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 30, 08:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok lányok Very Happy

Tanczy, ne add fel! a fene se tudja min múlik ez az egész, de ne add fel! Remélem, most spontánnal menni fog! nagyon drukkolok!

Ercsi! hát most már tuti hogy találkoztunk! a múlt kedden voltam ott kontrolon, eredetileg én is péntekre voltam kiírva inszemre, de mivel nagyon sietős volt a petémnek, már kedden megrepedt és akkor ott egy órakor újra rendbetették a műtőt (mert már lefutott az aznapi adag műtétes) és ott a kis kötényruhámban esett meg a dolog...
igen nyomogatom magamba szorgalmasan az utrogestant, már tiszta koki vagyok tőle, fájnak a csontjaim is, olyan mintha lázas lennék, a hasam...na az meg olyan mint egy léggömb, feszül és néha szurkál...ill nagyon kényelmetlen, ha előre hajolok...
hetedikén kell visszamennem, azaz jövő pénteken
nagyon szúrkolok neked is Very HappyVery HappyVery Happy

[^]  
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 28, 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics!
Melyik nap volt az inszemed?Nem semmi ez a gyorsaság! Nekem pénteken volt az inszemem.2tüszöm volt kedden voltak 1-17m,1-19m.ezzek meg még nöttek péntekig.Nekem most nagyon fájt a hasam a tüszörepitöl.De most nem igazán érzek semmit.Augusztus 10én kell vissza menni.szép kis szülinapi ajándék lenne a pozi teszt.De egyébként ennek most egész máskép indultam neki.Közben voltunk a Balcsin peströl egyböl oda mentünk és vasárnap jöttünk haza.Nagyon jó volt.Majd jövöhonapba is megyünk de akkor ugy hogy Szombathelyre is Badacsonyba meg B.lellére.Megy a druk neked is nagyon!Mikor kell vissza menned?Te kaptál e ultrót?
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 28, 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tanczy!
Nagyon sajnálom a dolgot!De ne hogy fel ad ám!!!!Ugye mész tovább!!!Voltatok már valamerre nyaralni?
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 28, 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Pikerics,
sajna nem sikerült a lombik Sad
Ha lesz spontán peteérésem, akkor lesz inszem.
Neked nagyon drukkolok!
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 28, 09:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok csajok! Smile

szia Bejaa Smile

szabin voltam a múlt héten, azért tűntem el. és képzeljétek megvolt az első inszemem!!! (teljesen váratlanul) tudjátok, múltkor már majdnem volt egy, végigcsináltam a szúrkálós mókát, de a célegyenesben apa katonái megadták magukat így elmaradt a randi. elküldték andrológushoz (semmit sem talált), meg 2 hónap vitaminkúrára. apa kontrolleredményei tökéletesek lettek, két héttel ezelőtt a konzultáción, azt mondta a doki ne gatyázzunk, fussunk neki gyorsan már az inszemnek, de mivel már túl voltam a harmadik napon, azt mondta nézzük meg van-e spontán peteérés, ha van akkor beadom a tüszőrepesztőt, és meglesz az első inszem. na visszarandelt a 12. napon, hogy megnézze mi a helyzet, hát aszondja éppen most ovulálok, hol a férje? most lesz az randi...még jó hogy értem jött, és éppen akkor ért oda Smile)) szegényt gyorsan elkapták Smile))
hát mit ne mondjak, sokkal romantikusabb az emberrel... Wink

Tanczy nagyon drukkolok!!!! Very Happy három kiskoma a pocakban Very Happy

Ercsi neked is Very Happy ne hajtsd magad túl Smile jó hogy most táppénzen vagy Very Happy

Bejaa, látod spontán nekem is a tizenkettedik napon repedt meg a tüszőm...és éppen jó helyen voltam.

[^]  
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 16, 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tudom el voltam veszve de visza mentem dolgozni és 10órákat dolgoztam beleértve a hétvégét is.Mi van veletek?Megint itthon vagyok tápénzen elindult a 2inszemem.
Tanczy!
Gondolok rád!Majd jösz mi a helyzett!!
Azért olvasgatalak benetekett.
Pikerics!
Veled mizus?
bejaa

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 07, 21:59    Hozzászólás témája: a kezdők.. Hozzászólás az előzmény idézésével

á, ne lovagoljunk neveken:) arra már rájöttem, hogy ez is külön "szakma" sajna, szóval ki tudja, mit értettem félre, vagy nem jegyeztem meg? a tapasztalat, hogy rögtön fel kell irni, vagy ott helyben megkérdezni....Smile
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 07, 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bejaa,
az könnyen lehet, hogy a 12. napon volt a tüszőrepedés, ilyenkor a 14. napon már egyáltalán nem látszik a tüsző.
Azt viszont nagyon nem értem, hogy ha a második doki nem látott tüszőt, miből gondolta, hogy a 16. napon lesz tüszőrepedés??? Shocked
Melyik intézetbe jársz?

Pikerics,
a 8 petesejtből 5 termékenyült meg, remélem szépen osztódnak és csütörtökön 3at visszakapok Smile
bejaa

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 06, 21:45    Hozzászólás témája: Kipukkadt? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Csajok!
Még nagyon új vagyok a témában, ráadásul új dokihoz kerültem:( És most kissé összezavarodtam, de kicsit megilletődtem mikor nála voltam és nem mertem rákérdezni- tudom ostobaság....szóval a következő a helyzet, magyarázzátok megnekem, ha valakine van ötlete...
Tehát: rövid a ciklusom, 24 nap, a 10.en voltam UH-n, akkor láttak egy 17 mm domináns tüszőt. Közben mértem reggel hőt. Hát még nem profin...de azért jól látszik a görbe: a 12.napon ugrott meg a hőmérsékletem. előtte csináltam bolti tesztet is, az ugyanazt mutatta, hogy akkor volt tüszőérés. Viszont a 14.napon néztek megint UH-t, és akkor a doki ( másik doki volt!! nem aki először) szerint nem látott érett tüszőt. Arra saccolt, hogy a 16.napkörülre várható tüszőérés, meg is nézte, újabb UH, de sehol semmi. Hőmérséklet továbbra is magas, a doki szerint a korábban látott nagy tüsző "kipukkadt".
Namost - ez mit jelent? A hőmérséklet és a bolti teszt ellenére a tüsző, amit láttak, mégsem érett és repedt meg?
köszönöm!!!
B.
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 06, 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Tanczy!

na bakker akkor futok mégegy kört de mostmár egy szakorvosnál.... én is ilyesmit olvastam....

hű nagy drukk a leszívásos akcióhoz!
és nagyon jó randit nekik Very Happy Very Happy Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 05, 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics,
az inzulin szintedet nem nézték? Mert a teherbeesést főleg az befolyásolja, és gyanús, hogy terhelés után ennyire leesett a vércukrod.

Holnap lesz a petesejt leszívásom Smile
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 03, 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na már ilyen vonalzóm is van Smile

[^]  
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 03, 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok Smile
közben elmentem vércukorterheléses vizsgálatra, biztos ami biztos (két ll.kat cukros is van a családban, a húgom pedig két szumóharcost hozott a világra) szóval az esély megvolt rá...nade nekem meg inkább túl kevés volt (3,8 az éhhomi, és 2,8(!) a terheléses) a körzeti erre csak azt mondta "hű de izmosan működik a hasnyálmirigye!" szerinte az alacsony nem probléma... viszont én olvastam valahol hogy ez sem olyan hű de jó...már babás szempontból... szerintetek?

[^]  

A hozzászólás legutóbb pikerics által 2009, Júl. 03, 11:04-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 03, 08:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Tanczy Smile

nagyon örülök, hogy haladnak a dolgok nálatok Very Happy Mennyi tüsződ érlelődik? nagyon drukkolok Smile
remélem mi is eljutunk hamarosan idáig Smile
az ember kontroll leleteire várunk, annyi vitamint kapott az elmúlt három hónapban hogy remélem kellően megizmosdott a hadserege Very Happy jövő héten derül ki, és ha oké, akkor újra nekifuthatunk végre mi is...

és a kislegényke hogy van? Very Happy

hát nekem sajnos még csak ilyen vonalzóm van...egyelőre Wink

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 29, 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics,
ti hogyan álltok most?

Én holnap megyek kontrollra, ma van az 5. tüszőnövelő szuris napom, a petefészkeim már most feszülnek, szóval nagyon kíváncsi vagyok Smile
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 29, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok lányok:)

nagyon sajnálom lamoni:) szerintem nincs akadálya a lombiknak, ha nagyon akarjátok...mi még azért így próbálkozunk...hihetetlen milyen türelemjáték ez az egész herce-hurca, de persze tökre megéri, ha baba lesz a végén belőle...csak tartanánk már ott!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés