Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Inszemináció -s babavárók
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lamoni

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 26, 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok.
Sajnos nem sikerült a 2-ik inszem se.
Mi úgy döntöttünk, hogy egy 2-3 hónapos szünet után belevágunk a lombikba. Mondjuk a dokival még nem beszéltünk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 17, 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ercsi neked is hajráSmile lehet találkozunk Smile

[^]  
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 17, 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok lányok Smile
Tanczy, bakker pont nem láttam a te bejegyzésedet, egyszerre írhattunk...Smile nagyon sajnálom, nem ezt a hírt vártam... de rá se ránts (haha Sad ) a lombikkal nagyobbak az esélyeid! csakhát drágább is, meg nagyobb macera lehet, meg jobban igénybe veszi a szervezetedet, szegénykém..nade ebből már baba lesz Smile de ugye azért írsz még ide is, mer nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre és nagyonnagyon drukkolok, innen a startvonalat alig elhagyva...
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 16, 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tanczy:
Drukolok neked hogy sikerüljön én is nagyon sajnálom hogy neked sem sikerült!
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 16, 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics!
Nekem is most van meg csak azért nem folytethetjuk most mert Apának lekell adni a kiskatonákat mert elmult 3hónap és ha minden rendbe lesz akkor igen csak egyszere kezdjük el.Igazad van de nem soká eljön a mi idönk is!
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 16, 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok lányok!
Ercsi, nagyon sajnálom hogy nem jött össze, milyen jó lenne ha nem kéne ilyen sok kört futni a babához...nade fel a fejjel, hajráhajrá Smile
hát nekem épp most van meg...szóval a jövő hónapban ha minden jól megy és a kontroll és tenyésztés is rendben lesz, akkor elkezdhetjük.
na látom belemelegettél a vonalzózásba Very Happy szépeket választasz Smile
én most voltam harmincnyolc Smile) csak már anyukák lennénk... Smile

Tanczy? többiek? mi a helyzet?
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 16, 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ercsi,
sajnálom Sad

nekünk sem sikerült, kezdjük a lombikot, ma már adom a szurit.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 16, 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy és a többiek veletek mi a helyzett?
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 16, 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!
pikerics:
Én sajna nem tudok jó hirt irni nekem nem sikerült az elsö.Most kedden megyünk Apának le kell adni a kiskatonákat tenyésztésre mert ljárt a 3hónap.És ha minden rendben lesz jövöhónapba folytatjuk tovább!Örülök neki hogy ti is neki vághatok a dolgoknak.Neked mikor jön meg a miki?
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 16, 09:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok lányok Smile
nálunk egyelőre állnak a dolgok...de most már felpörgetem, nekünk mostanában kell visszamenni kontrollra (apa katonáinál létszám, meg fürgeség ellenőrzés lesz) és akkor nekivághatunk újra a dolognak...

és veletek mi van? csak jó híreket szeretnék hallani Smile
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 09, 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy!
Akkor ezekszerint mindenütt másképpen van naluk a lombikosok mennek ilyen idöpontokba tesztelni.Nekem ugy fáj a hasam mint amikor meg akar jönni.Én nem tudom de nekem szinte végig fájdogál a hasam.Ha véletlen nem sikerül megyünk tovább /bár még Apa nem tudja/de vissza megyek dolgozni.Majd felöltözök meg beviszem a hösugárzomat,meg szolok a csopv.hogy mi a helyzet.
pikerics,lamoni,kiseszti:Veletek mizus?
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 08, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tapolcán mindig a 10-12. nap között hívnak vissza tesztre. Van egy UH is, és ha a teszt negatív, de a doki lát esélyt a babára, akkor vesznek vért is.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 08, 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy!
Nálad nem rövid az idö teszthez?Nálunk 14,15napra van álltalába bár nekem annál is több.Ma veszünk tesztet és reggel meg nézem.
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 08, 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ercsi,
nekem 4-én volt az inszem.
Azért van fent a szerkesztés, mert a saját hozzászólásodat tudod később is módosítani Wink
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 08, 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy!
Nekem május 28án.Ma veszek tesztet és holnap reggel meg nézem.Holnap leszek 12napos.És neked mikor volt az inszemed?Nekem miért van mindig fent a szerkesztés szó?
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 08, 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ercsi,
mikor volt az inszemed?
A cicifeszülés lehet a progeszterontól amit kapsz, de persze attól is, hogy van a pocidban valaki Wink
Én megrögzött tesztelő vagyok, annak ellenére, hogy tudom, mennyire felesleges Wink
Szóval biztosan fogok előbb tesztelni, van 10es tesztem, mással nem lenne értelme.
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 08, 07:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szisztok!
Lamoni!
Megy a drukk neked is!!
pikerics:
Mikor kezditek?
Tanczy:
Akkor egy nap van közötünk!Te érzel e valamit.Én nem tudom de 2cicitart nem birok használni kicsik most bizom benne hogy a pici ott van és azért de lehet hogy az inekciotol!Nem tudom.Te tesztelsz hamarább?
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 05, 09:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok lányok Smile))

szia Lamoni Smile)) üdv neked is:)))

Tanczy, Ercsi, mennek a drukkok!!!! meg neked is Lamoni Smile Kiseszti, veled mi van?

mi is lassan nekivágunk a következő próbálkozásnak:)))
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 04, 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ercsi,
nekem 16-án lesz a tesztem Smile
lamoni

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 04, 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ercsi. A Róbert Károlyba járok. Máj. 13-án volt az első inszemem a 11-ik napon, és 27-én voltunk vérvételen (külön nem teszteltem), de sajnos alacsony volt a hcg, és még aznap meg is jött. Most lesz majd a második inszem, holnap megyek a 9. napos UH-ra és jövőhéten lesz valamikor.
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 04, 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tanczy:
Nagyon drukolok neked!Ahoz elég 1tüszö is hogy sikerüljön 3 nagyobb esély van!!!
Lamoni!
Mikor kell minni tesztre?Hova jársz?
Nekem 15én teszt.
lamoni

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 03, 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
Csatlakoznék hozzátok. Nekünk máj. 13-án volt az első inszem, ami nem sikerült. A 14-ik napon kellett menni vérvételre, és már akkorra kezdett megjönni, úgyhogy bele is vágtunk a másodikba.
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 02, 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZiasztok!

Pikerics,
csütörtökön megyek inszemre. Most "csak" 3 tüszőm van, meglátjuk mi sül ki belőle.

Többiek, ki mikor megy tesztre?
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 02, 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok Smile))
szia Kiseszti Smile)) üdv a csapatban Very Happy

na milyen volt az inszem? meséljetek!!! (közben nagyon drukkolok)

Tanczy, mi volt a kontrollon? Minden rendben?
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 02, 07:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!
Mi a helyzet veletek?
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 29, 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ercsi, Eszti
drukkolok!
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 29, 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gabek írta:
Tanczy!

Sajnálom!

Igen clostit szedek.
Monek a fórumon a nevem.Ritkán írok,de kb. 2 naponta benézek.
Sziasztok Lányok!
Mi zus veletek?
Kiseszti üdv itt köztünk!Hogy érzed magad?Nagyon drukolok neked!Nekem meg 28án volt az elsö inszemem!Pár nap van köztünk.
Tanzcy,Pikerics:Veletek mizus??
kiseszti

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 28, 08:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy írta:
Vip,
Zalán nekem Menopurral lett. Aztán ősszel kaptam merionalt, és a 10 szuritól lett 14 tüszőm, így lombik lett az inszemből.
Sajnos a babánk a 18. héten meggondolta magát Sad

Ilyen előzményekkel nekem már nem mernek szurit írni. A múlt ciklusban 8 tüszőm lett a clostitól.

Az jó, ha alapos a dokid. Az IR-t érdemes lenne megnézetned, ha PCOS gyanú van.
Sziasztok! Új volnékSmile remélem befogadtok:) Jelenleg első inszemináción vagyok túl,elég friss,május 25-én volt. több mint egy éve próbálkozunk,nálam enyhe peteérési zavar (Clostival rendezték)férjnél enyhe csökkent spermiumszám,de jól mozgókSmile Most várom,hogy vánszorogjon az időSmile ami persze lassan megy,sok hasznos infót olvastam,és lelkileg sok erőt merítettem már az inszemes fórumból. Mindenkinek hatalmas drukk,üdv. Eszti
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 27, 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ercsi,
akkor sok sikert holnapra! Smile

Pikerics,
ma van a 3. clostis napon, pénteken veszem be az uccsót, és kedden kontroll UH.
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 27, 08:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok Lányok Smile

Ercsi, ügyi vagy, nagyon drukkolok !!!!!!! majd mesélj milyen volt Smile)) én még nem telóztam...

Tanczy, te hol tartasz?

[^]  
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 27, 06:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
pikerics!
Teloztál a Budaiba?És mit mondtak?
Tanczy!
Veled mi zus?Voltál Tapolcán?
Lányok nekem holnap inszem!Meg lettem dicsérve hogy milyen ügyes vagyok meg sem látszanak a szurik helyei amit be adtam.Hétfön volt 1-17m,2-13m,1-9millisjobb oldalt bal oldalt 1-13millis tüszöm.Kicsit izgulok!

A hozzászólás legutóbb Ercsi71 által 2009, Máj. 27, 09:15-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 25, 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen Tanczy, igen Smile))
remélem, most összejön és nem kell majd lombikra menned... Smile)))

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 22, 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics,
az itteni lombikos topik? Smile

Hétfőn megyek Tapolcára, és kiderül, hogy kapok-e clostit.
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 22, 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok Lányok Very Happy

Tanczy de jó hallani felőled Very Happy beleolvastam egy lombikos fórumba és ott is "találkoztunk" :DDD

na megjött a mensi manó? nagyon drukkolok
Very Happy

apa tegnap volt andrólógusnál (szegényke), elvileg minden rendben van, szép nagy hadserege van de pár osztag egy kicsit lomhább, de nem nagyon, de azért felírt egy "gyorsítót" amit 3 hónapig kell szednie, és ha addig nem jön össze a csemete, akkor visszamenni... apa itthon akar gyakorlatozni, én meg olyan türelmetlen vagyok hogy visszamennék inszemre rögvest, hogy biztosabb legyen...

Ercsi, felhívom a budait, megkérdem ezt a cukros dolgot...
csak bököd magad szépen Smile)) hajrá hajráSmile
szép az esküvői csokrod Smile))

[^]  
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 21, 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

]Sziasztok!
Tanczy!
Muszáj bele jönni de ma reggel elég furi volt az egész.enyén az meg látszik.
Hátha megjön még ma és kezdheted teis!!Majd irsz mi a helyzet?
pikerics!
Nekem elsö nap mondták a cukros dolgot.Kérdezzél ra.De ha kapol hamarább nem kell fel oldani majd a laborosok meg csináljál neked mert meg köt de vigyél citromot.ugy ihatobb.Majd jelzel mit montak?A vonalzomba benne van az esküvöi csokrom is.

A hozzászólás legutóbb Ercsi71 által 2009, Máj. 22, 15:55-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 21, 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ercsi,
ügyes vagy, meglátod simán belejössz a szuriadásba!

Pikerics,
én a mensit várom... Jó lenne ha ma megjönne, mert akkor holnap mehetnék Tapolcára.
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 21, 08:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok lányok Very Happy

Ercsi nem mondod...van a BMC ben cukorterheléses vizsgálat? Engem eddig nem zargattak ilyennel, valszeg nem látták indokoltnak...na, de engem érdekelne... megkérdem a dokimat...
Ugye hogy nem olyan vészes a böködés? hajrá hajrá Smile szép a vonalzód Smile

a zember ma megy andrológushoz...nagyon sajnálom szegénykét Sad de remélem kiderül valami biztató

Pipe, Tanzcy hogy vagytok?

[^]  
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 20, 05:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

]Sziasztok Lányok!
pikrerics:
Tegnap kaptam az elsöt ma már magamnak adtam be és sikerült igaz egy picit meg szurtam az ujjam de nem vészes!
pipe:Veled helyzet? Nekünk már a BMCbe meg nézik a cukor terhelést is egyébként tök jó hogy ilyen allapos kivizsgálás van!
Tancy:Ugye folyt.köv.ne ad fel!!
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 19, 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok Lányok Smile

na mi a pálya?

Ercsi, böködöd már magadat?
Pipe, te hol tartasz?
Tanczy, szeretgesd azt a gyönyörű kisfiadat, lesz testvérkéje hamarosan Smile)))
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 18, 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok Lányok Smile

Tanczy, NAGYON SAJNÁLOM Sad((( de fel a fejjel!!! azok a meg nem repedt tüszők is eltűnnek és a köv. hónapban már nem kell csalódnod, kitartás Smile))
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 16, 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!
pipe!
Köszi az infot a vonalzó megvan csak nem tudtam be ileszteni.még nem vagyok kis mama de magyon azon vagyunk.Drukolok neked a jó eredményhez!!Majd jövök még!
pipe

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 23:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ercsi
http://vonalzo.***.hu/
http://www.babafalva.hu/portal.....me=tickers
itt van pl ket oldal ahol vonalzokat lehet krealni, el is magyarazzak reszletesen a menetet. Miutan elkeszitetted, egy kodot kapsz amit a profilodba kell bemasolni (angol v nemet nyelven meg tobbfele oldal letezik). Bemasolod, elmented, megnezed, kesz Smile remelem sikerulni fog.
pipe

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy, sajnalom hogy MOST nem jott ossze. Ez tuti egyaltalan? Nem is ertem h miert tesztelnek/uh-nak a 10ik napon, a tulstimu miatt? Abbol a szempontbol jo h legalabb azt tudod h szabad e kezelni v nem a kovetkezo ciklusban. Sztem az en dokimnak eszebe sem jutna h a 10ik napon megnezzen vmit...

En kozben rajottem h holnap kell tesztelnem. Kicsit elszamoltam.
Ercsi, nem ereztem eddig igazan semmi kulonoset. A korabbi esetekben is ez annyira valtozo volt (h van-e jel vagy nincs, es az minek a jele.. Wink )

Pikerics, igen, sogornom ikrei a masodik lombikjukbol lettek. (Sajnos neki endometriozusa is volt.)
Sztem jo otlet az IR megnezese, de legalabb is ezt az okot ki lehet zarni ha nincs. Nekem is van IR-em es nem is kicsi, gyogyszert szedek ra.

Lehet h a kov napokban ritkabban leszek mert elutazunk 1 hetre, de azert probalok benezni ha lesz ra alkalmam.
Mindenkinek szep hetveget, jo pihenest!
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics,
nekem sajnos nem sikerült, ráadásul 2 tüszőm nem repedt meg. Ha nem tűnnek el a menstruációkor, akkor a következő hónapban nem lesz stimu.

Ha el tudsz menni fizetős laborba, ott a legegyszerűbb inzulint nézetni.
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 15, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok Lányok Smile))

Tanczy, Pipe ugye jó híreitek vannak Smile))

hallottam egy új terhesvitaminról: Femibion ebben könnyebben felszívódó, természetes formájú folsav van! valami újfajta cucc Smile))

Hát Ercsi, sajnos a vonalzós témában nem tudok segíteni, itt sajnos nincs vonalzó...máshonnan lehetne esetleg hozni...de még nem vettem a fáradságot hogy utánanézzek hogyan is kell, de remélem nekem is lassan aktuális lesz Smile
én pesti vagyok Smile nálunk még csak annyi történt hogy ajánlottak nekünk egy (remélhetőleg) jó andromókust, és már van egy csütörtöki időpontunk...
a szuritól tényleg ne félj Smile

Tanczy! inzulinrezisztenciád hogy derült ki? küldött a dokid vagy önszántadból mentél terheléses vizsgálatra? illetve hogy lehet és kitől beutalót szerezni, ha a dokimnak nem jutott eszébe...vagy fizetős laborba nem kell beutaló, de akkor meg ki értékeli ki....... mert lehet nekem se ártana megnézetnem...anyukámnak, nagymamámnak magas a cukra, a húgom meg elefántbébiket szült Smile de neki is és nekem is teljesen normális az éhomi cukrunk
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 14, 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!
Ezzen a forumon csak 3an vagyunk?Kébzeljétek még mindig nincs semmi ugyhogy a héten nem megyünk Pestre!Már néztem tesztet is de negativ!Lehet ha oda kerül a sor magamnak be adom a szurikat!Itt nálunk esik az esö,nem tudok oda kint csinálni semmit!
Tanczy Exclamation
Majd csak meg lesz a vizsgálat és mehetek ti is tovább Exclamation Nekünk is a leg végsö megoldás a lombik,bár azzal nagyobb az esély mint az inszemmel!Szerintem!
Pipe:Hogy érzed magadat??Van e valami furi érzésed?Nagyon drukolok!!
Pikerics!
Veled Mi zus?
Hogy állitjátok be itt a vonalzot?Hova kell a linket bemásolni!!Legyen szép napotok!Egyébként ki hová valosi?
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 13, 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics,
a kecskerutát azért iszom, mert még Zalán előtt enyhe inzulinrezisztenciát igazoltak nálam.
A folsav meg nem árt Wink
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 13, 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok lányok Smile

kitartás már csak két nap Smile nagyon drukkolok nektek Smile nem lesz semmi baj Very Happy csak egy újabb csemete Very Happy Very Happy
Tanczy megpróbálom azt a kismamavitamint is, és a folsavat is mindenképp, meg azt a kecskerutát, ha neked ennyire bejött Smile
Pipe, köszi hogy szólsz, akkor nem kísérletezem a gynevaccal...nekem is egy utána babásodós anyuka ajánlotta, de nem ragaszkodom a plusz szurikhoz, pláne ha a dokik se szeretik...azt írod a sógornődnek hasonló problémák után két kislánya van Smile gratula neki Smile lombikosok voltak? remélem van más megoldás is, mert lombikozni több okból sem szeretnénk, csak végszükségben... (nagyon sajnálnám a hűtőben maradó fagyi gyerekeinket...főleg)
Ercsi csak annyi a fennakadás, hogy andrológushoz küldtek minket, és budaiban most sajna nincs.
te figyi, ne aggódj a szuri miatt Smile én már túl estem egy sorozaton, (itt a lányok, már többön is) és ha ügyesen adod be akkor a szúnyog nagyobbat harap Smile
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 12, 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Pipe! Very Happy
Mi kb 5,6 éve!Közben elvesztetem az elsö férjemet!
Komolyan akárhol olvasok mindenki magának adja be a szurit!És érzel e valamit??Én nem tudom de nekem nem sikerül a vonalzó készitése!Segitetek benne?Valamedig eljutok és ki irja ez a lap elévült!
Drukolok mindkettötöknek!Szia Exclamation
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 12, 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

!
Sziaztok!
Tanczy!
Hogy ércsem hogy elégé véges az idöd???Ha ugy veszük nekem is!Tudom mert énis fel mérgeltem magam ezen a kormányon de azthiszem 1év mulva választás és én abba reménykedek hogy kicsit jobb lesz.De baba meg kell nekünk még nincsen!Szia
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
2 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés