Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Inszemináció -s babavárók
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 10, 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kisborso írta:
Sziasztok !

Inszeminációkkal kapcsolatban várok üziket. Borsó

Szia VIP!
Várom a híreidet!
Ma voltam UH-on,4 tüszőm van,szombaton beadom a szurit,hétfőn megyek inszemre!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 04, 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor ott van az IR szó, gondolom ez cukor-terheléses vizsgálatra utal, de nem tudom, milyen módon befolyásolja a teherbeesést.
Elvileg van beutalóm egy endokrinológushoz, remélem hamar tud fogadni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 04, 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyat is olvastam, hogy az anya szervezete termelhet v.milyen ellenanyagot és ezért nem jön létre a terhesség. A Forgách-ba rákérdeztem erre, de azzal nyugtattak, ha van ilyenem az inszemináció során ez nem érdekes.
Egyre jobban úgy érzem, nagyon tudatlan vagyok ezekben a témákban. Az immunológiai kivizsgálást sem tudom, hogy mit takar és miért is lényeges, csak gondolom...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 04, 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szaiasztok!
A meddőségin a dokim lécet vett Írországba, ezért másikhoz kerültem, ő kérte újból a hormonszint vizsgálatot és a mammogr. szűrést. Remélem elég alaposak, eddig nem panaszkodtam, a Jánosba járok, mindenki nagyon rendes (csak mindíg sokat kell várakozni - sokan vagyunk). Első insz. a Forgách Intézetben volt, más összehasonlítási alapom nincs. Amikor átkerültem a Jánosba, rájöttem, hogy itt jóval alaposabbak. Bár amiket írtok, már kezdek kételkedni...
Vissza az elejére
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 03, 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Goofyka!

Nem szólsz bele,minden vélemény érdekel.
Én a PRI-be járok.Úgy tudom a Kaáli-hoz tartozik.De nem vagyok biztos benne.
Egy kicsi problémám van,alacsony a progi szintem.De nem vészes.Ezen simán lehet segíteni.Ezért kapjuk inszem napjától az utrogestant.Most is szedtem,sőt dupla adagot,de val.színű nem ez volt a baj.Volt hormonvizsgálatom,egy ciklusban kétszer.
Folytathatom az inszemet már ebben a hónapban.
Sok sikert Neked!
Vissza az elejére
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 03, 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VIP!

Köszönöm!Veled mi újság?
Vissza az elejére
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 03, 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ani!
Mi van veled?Mostanában nem írtál?Jól vagytok?Minden rendben?
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 02, 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabek: bocsánat hogy beleszólok, de nekem sem sikerültek az inszemek, vagy nem maradt meg, kiderült, hogy nem voltam teljesen kivizsgálva hormonilag, nem tudom hova jársz, de én miután rájöttem nem vagyok rendesen kivizsgálva, elmentem a Kaáliba, ott kiderült egy hormonom rossz amit a másik helyen meg sem néztek, na hát ez volt az oka mindennek.
Ajánlom, hogy vizsgáltasd ki magad mégegyszer, vagy menj el a Kaáliba, ott rendesen megvizsgálnak.

Én most kezdem a köv gyerek progetet és ismét Kaáliba kötöttem ki sajnos, mert megint nem jött össze.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 27, 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabek, nagyon együttérzek... Egy barátnőm azt mondta, hogy nem lesz olyan szerencsém, hogy "megússzam" a gyereknevelést - neked is ezt kívánom!
Nem szabad feladni, egyszer úgyis sikerül!
Vissza az elejére
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 26, 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk sincs semmi probléma,de már két éve nem jött össze a babó.Ja,és a páromnak van két gyereke,én meg az első inszemnél terhes maradtam,az sem akart velem maradni.Nagyon szerettem már most is!
Vissza az elejére
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 26, 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VIP!

Sajnos tuti,mert ma elvetéltem!
Vissza az elejére
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 26, 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Gabek! Mindig pozítívan álltam az inszemikhez, ha nem sikerült, majd legközelebb összejön (folyton ezt modogattam magamban, máshogy nem lehet). Tuti már, hogy nem sikerült?
Az jutott eszembe, hogy mit meg nem teszünk egy jó kis rosszullét, hányinger érdekében? Smile Csak már jöjjön!
Vissza az elejére
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 26, 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Köszi az infót Gabek, valahogy nem jött meg a kedvem ehhez a csepphez...
Most jelentkeztem be egy 4 órás AVIVA torna tanfolyamra (utána magától végezheti az ember a gyakorlatokat), állítólag rendbeteszi a hormonháztartást és ezáltal segít. Márc. 14-én megyek.
Jártam fonálbeültetésre is, a 3. alkalom után feladtam, nekem nagyon fájt és hiába kértem, a doktornő nem akart a szúrás előtt érzésteleníteni. Bár lehet, hogy nincs is rá megfelelő szer, szúrás előtt injekciózni meg butaság lenne.
Ja! 36 éves vagyok és a meddőségin elküldtek mammográfiára is - tekintettel a koromra (köszi doki Smile
Volt már 2 x HSG, laparoszkópiás vizsgálat, a férjem oké, elvileg nekem sincs igazi problémám - mégsem jön össze 5 éve a lurkó. Már búzafűlét reggelizem, csírákat eszem (a lúgosítás miatt); ezer éve nem voltam fogorvosnál, mert nagyon féltem a beavatkozásoktól, most ott is rendberaktak, várom a CSODÁT! Hahó, itt vagyok, gyere!
Vissza az elejére
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 25, 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ani01!Nagy gratula neked!Sajnos nem akar velem maradni a babóm.

VIP!
Én használtam.A Mastodynon a prolaktin szintet csökkentve fejti ki hatását.A prolaktin-redukció megszünteti a gonadotropin-szekréció zavarát,így normalizálja a menstruációs működést és fiziológiás oestrogen/progesteron arányt eredményez.Alkalmazását legalább 3 hónapon át kell folytatni.Javulás általában 6 hetes kezelés után tapasztalható.
Nekem nem vált be.Hónapokig használtam.
Vissza az elejére
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 21, 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Még új vagyok itt... Amúgy már volt 4 inszemem. Hallottatok valamit a Mastodynon cseppről, mire jó? Az ember lyánya mindennel próbálkozik - az urán kívül Smile
Mindenikek hajrá, sok erőt kívánok!
Vissza az elejére
Ani01

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 21, 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Gabek!
Nekem pedig január 22.-én volt az első inszemem. Nekem is pozitív, terhes vagyok, már voltam ultrahangon is, minden ok. Csak bíztatni tudok mindenkit!
Vissza az elejére
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 07, 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Vius!
Nekem jan.20-án volt az első inszeminációm.Febr.3.-án pozitív lett a tesztem.Sok sikert!Írd meg az eredmébyt!
Vissza az elejére
Vius

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 07, 17:14    Hozzászólás témája: nincs Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a választ!!!!!!!sokat segítettél.
Vius
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 06, 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Vius..két hét mulva tesztelj..vagyis jövöhéten szerdán...sok sikert...nekem másodikra sikerült a kislányom...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Vius

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 06, 21:27    Hozzászólás témája: inszem Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!
Én az első inszem után vagyok ami 2009 01 27-28.-án volt most egyenlőre várakozó állásponton vagyok remélem sikerült.
mit tudtok mondani mikor lehet tesztelni?
köszi Vius
Vissza az elejére
kisborso

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 31, 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
Nekem már nincs több inszemináció. 6 volt sikertelenül. A lombikos fórumba irok ezentúl. Mindenkinek sok sikert. Üdv.
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 25, 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szomorú vagyok,hogy senkit nem érdekel ez a téma!
Vissza az elejére
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 22, 01:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Rengetegen írtak,én most tévedtem erre az oldalra.
A héten volt az első inszeminációm.És te hogy állsz?
Várom válaszod:gabek.
Vissza az elejére
kisborso

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 05, 19:12    Hozzászólás témája: Inszemináció -s babavárók Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Inszeminációkkal kapcsolatban várok üziket. Borsó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés