Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Inszemináció -s babavárók
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 11, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pipe,
miért hittem azt, hogy nálatok van vérvétel? Rolling Eyes
Nem adom fel, csak eléggé véges az idő ami a rendelkezésemre áll Sad Pedig nagyon szeretnék még egy gyereket. De amilyen jó fej a kormány, ha most nem esek teherbe elég esélytelen lesz a dolog....

Pikerics,
én eurovites kismamavitamint szedek, megy ugyanebből a folsavat is. (már amikor nem felejtem el Embarassed )
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pipe

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 11, 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok lanyok,

Tanczy, annnyira nehez turelmesnek lenni... ooo tudom. Azt erzem te ugy sem adod fel! Smile Nemistom, talan azert jo valahol kiadni a stresszt (megha a parunk is az aki megszivja... Sad ) en inkabb magamba zarom (sajnos a paromnak nem nagyon tudom elmondani mert sztem o meg jobban ki lenne mint en... jo kis csapat..)Asszem veled egy napon fogok tesztelni, csak kihuzom vhogy addig.
Metfint szedek (eredmeny nelkul) kecskerutat meg nem, de ittam cickafarkot, szedtem baratcserjet... most semmi ilyesmit.

Pikerics, nekem a mostani dokim elutasitja a gynevac otletet es a regi Kaalis dokim is nagyon ellene volt. Ismerek olyant aki a szurik utan babasodott de olyanokat is akik nem babasodtak azota sem. Sztem nem csodaszer, az is fura hogy csak ugy szurit lehet venni a gyogyszertarban es beadogatni... Rolling Eyes
Sogornomek esete nagyon hasonlo a tietekhez (koran felado kiskatonak) de februar ota ket kislany anyukaja Smile Smile

Ercsi, 10 napja volt az inszemem. Ez volt a 3ik inszemem a kisfiam szuletese ota. Elotte ha jol emlekszem 5 volt. Igen en magamnak adom be a szurit. Ti meddig probalkoztatok spontan?

es koszi a drukkokat!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 11, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!
pikerics:
Én valamikor szedtem a gynexet ha ezt kérded de nem tudok róla mit irni.a cickafarok teát és a palástfü teát iszom.Mi meg vagyunk elégedve a BMCvel!!Az sima MACA és meg tudod rendelni a vitamindiszkont .énis holnap rendelem meg!Milyen meg akadás történt ha publikus??Mi az a lenkei alap?Nem jött még meg de fáj már a hasam.Mienst elkezdjük a szurit megyek tápénzre nem lehet játszanom mert a párom azt mondta ha nem megyek és nem vigyázok magamra nem jön többet velem orvoshoz baba ügyben!!!
Pipe:
megy a drukk ezzerel!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 11, 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok lányok:) volt már dolgotok a gynevac-al? érdemes kipróbálni?

[^]  
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 11, 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok lányok Smile))
Tanczy! necsi! teljesen osztom a párod véleményét Smile nem feladni! lesz testvére a gyönyörű kisfiadnak Smile))
te melyik kismama vitamint szeded?
én évekig szedtem az elevitet most lenkei alapot szedek pár hónapja...folsavat külön is kéne...lehet vény nélkül is?
Kecskeruta tea? már a neve is jóSmile

Pipe, hajrá-hajrá Smile))

Ercsi, teljesen meg tudlak érteni Smile) én sem tudnék aludni a te helyedben:))) na megjött a Piroska?
van a macának egy olcsóbb változata is? hogy hívják?
szóval te is a budaiba jársz Smile)) én is szeretem, de most megakadtunk egy cseppet...
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 10, 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ercsi,
ha fizikai munka, akkor viszont tényleg javasolt a táppénz.
Csak az a lényeg, hogy ne feküdjél otthon, hanem sétálgass, meg foglald le magad, mert iszonyúan lassan mennek a napok! Wink

Folsavat, kismamavitamint ezer éve szedek Wink
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 10, 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tanczy!
Nálam az a helyzet hogy hidegbe dolgozom és fizikai munkát végzek meg sajna a korom véget is tápénzre kell menem.A mult hónapba azért nem birtam menni mert kissé felfáztam ami nem neheéz 5,6 foknál.A Tegyétek is fel valamennyiért ugyis el kell.Én is teszek fel majd cucokat amit kihiztam csak én a teszveszre.De mondjuk jó lesz az aruha a leendö picurkának.Bizzál benne sikerülni fog!!!Mikor tudod meg az eredményt?Nem semmi amin keresztül mentél már!!!!
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 10, 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ercsi,
nekem ez már az 5. inszemem. De ha úgy vesszük, most csak a 2.
A kisfiam a 3. inszem eredménye, vele vagyok itthon, szóval mondhatjuk, hogy dolgozom Wink
Szerintem pihenni csak másnap érdemes, mert ha nem 100 kilós cuccokat emelgetsz, akkor nyugodtan lehet dolgozni.
Most vannak "tüneteim" de szerintem ez már csak pszichés dolog, mert az előző 4 terhességnél (mert már volt ennyi, sajnos csak 1 baba van belőle) semmit nem éreztem.

Pipe,
akkor az én kezem is csuriban értetek! Smile
Ezek szerint az IR-ed még mindig nincs rendben, ha csak 1 tüsződ lett. Nem iszol kecskeruta teát?
Én most is iszom, az őszi stimunál ittam, hogy azért lett 14 tüszőm, vagy más miatt, nem tudom.

Azt mondta a laboros srác, hogy ez a 10es teszt amit ők használnak már jelez a 10. napon. De azt is hallottam, hogy ha a teszt negatív, de az UH alapján lehet terhesség, kérnek vérvételt is.
Ha kell ilyen teszt, 280 ftért vettem a tapolcai gyógyitárban Wink Bár a mostani inszem végeredményéhez már nem ér oda, és úgyis sikerül... Wink

De már teljesen kivagyok, ma is mondtam a páromnak, hogy Zalán összes cuccát tegye fel a vaterára, felesleges tartogatni Embarassed Lehülyézett rendesen...
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 10, 05:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tanczy!
Te érzel e valamit az inszem után?Dolgozol vele,vagy tápénzen vagy?Nagyon drukolok neked hogy sikerüljön!!Az elsö volt neked?Bocsi már a sok kérdésért.Már nagyon várom a mikit,ma vagy holnap kell neki meg jönni.És énis mehetek az elsöre! Te szedel valamit folsav,vagy valami mást?Szia!
Pipe!
Neked mikor volt az inszemed?És hol?Én Csongr.Megyei vagyok de mink Budára járunk.Neked is az elsö volt?Nem nagyon erdemes hamar meg nézni mert végül is én nem tudom te mit szedel utána az van olyan gyogyszer ami az mutatja hogy igen.Biztosat csak az uh.tud mutatni!
Tik oltotátok saját magatokat??? Question
pikrencs!
A naturvitamin diszkont .hu nézel szét ott is meg tudod rendelni a Macát! majd énis meg rendelem!Sziasztok:Sajna nem birok aludni!!
Vissza az elejére
pipe

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 10, 00:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

Tanczy,
olvastam odat a 'tunetekrol' Smile ujjaim tovabbra is +ben Smile
velunk az 'ujsag': volt egy inszem mult szombaton. Nem igazan erzek tuneteket... pont forditva volt mint nalatok: egy rakas hormonnal novesztettem egy tuszot, apa pedig nagyon ugyes volt.
A tizedik napon vizeletbol mar tudnak nezni vmit? Ha igen, hat en jo levagyok maradva...
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 09, 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ercsi,
mi Tapolcára járunk.
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 08, 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!
pikerics!
Valamikor mi is szedtük a Macat én meg rendeltem lehet hogy most is rendelek a jövöhéten!A mca vibének van egy olcsobb változata is és ugyan olyan a ható anyaga!Tik is a BMCbe jártok??Köszi a drukkot:Remélem már hétfön kezdjük!!
Tanczy!
Mi pestre járunk!és nagyon meg vagyok velük elégedve!Te hova jársz??
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 08, 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a vitaminokat nyomom bele ezrrel, Maca...? ó tényleg pár éve szedtük egy darabig...aztán elfelejtődött, de lehet hogy beszerzek egy újabb adagot hátha most segít ez is:D

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 08, 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikerics,
addig is Maca Vibe, E vitamin meg C vitamin a párodnak, amíg nem találtok dokit Wink
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 08, 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Tanczy Very Happy

mindenféleképpen! mondjuk a budaiban is azt mondták, hogy keressünk egy andrológust...sajnos ott épp nincs a tietek mondjuk nagyon jó lehet, de Tapolca sajnos nagyon messze van....nem hallottál valami jó megbízható dokiról, itt Pesten?

Gratula Zalánhoz! nagyon helyes kislegény! remélem nekem is lesz egy ilyen kedves kiskoma hamarosan Very Happy
nagyon drukkolok 15-én a kistesóért:D

kedves VIP Very Happy

én is a budaiba járok és az én dokim is lelécelt Írországba Wink lehet, találkoztunk is a nagy sorbanállásban Laughing
ti most hol tartotok?
mondott valamit az endokrinológus?
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 08, 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Pikerics,
mindenképpen nézessétek meg máshol is apa katonáit!

Ercsi,
ti hova jártok?
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 08, 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Ercsi Very Happy
mi a budaiba járunk, már több mint egy éve, nálunk is volt minden franckarika vizsgálat, elvileg minden rendben van, csak nálam a prolaktin szint volt egy kicsivel magasabb de nem vészesen... engem most inkább apa eredményei aggasztanak, miért is dobta fel a bakancsát szinte az összes ebihal....és miért csak a célegyenesben jöttek erre rá? most keresünk egy jó andrológust, (a budaiban épp nincs) nem tudsz egyet?
na és az az egészségpénztáras is jó lehet ha visszatéríti a gyógyszer árát!!!! mert hát nem mindegy...
szóval te akkor lassan elkezded a dolgot...nagyon drukkolok Very Happy
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia pikerics!
Nekünk meg volt minden vizsgálat.Rengeteg vérvétel hsg,apa vizsgálata.cukor vizsgálat.Ha kiváncsi vagy valamira kérdezél.ha tudok segitek!Van e egészség pénztárad?Mert én most kötötem és vissza kapom a gyogyszer árát!Meg kérdezhetem hova jársz?Ha nem publikus irjál privit!Szia
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Ercsi71, de egyszerre jöttünk:)
nekem sajnos nem voltak "előtanulmányaim" a témában, de most kerestem egy helyet, hasonló cipőben járókkal, és jó lenne valami biztatás... Sad
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
én is egy új reménykedő vagyok
még nem volt egy inszemem sem, ill egy hónappal ezelőtt majdnem, adtam maganak az inciket rendesen, volt 8 tüszőm abból megérett 4 egy hét stimuláció alatt de a döntő pillanatban apa eredményei katasztrófálisra sikeredtek... ettől a táptalajtól vagy mifenétől amivel megborítják az ebihal sereget, mind elpusztult, pedig voltak szép számmal...erre a doki is csak vonogatta vállát, meg antioxidáns kúrára fogta az embert...most kell visszamennünk kontrollra...de nagyon aggaszt hogy nem tudtak semmi okot, hogy miért is történt... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!!
Bocsi hogy be irok nektek de most találtam rátok!Olvasgatalak beneteket és ugy gondoltam irok!Én is készülök az 1inszemre.Várom hogy meg jöjön és menni kell uh.és ki irják a gyogyszert.A Clostyl nekem isjó volt de még se sikerült spontán!Bocsi hogy zavartalak beneteket!!Sziasztok
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 06, 09:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pipe,

múlt hónapban 8 tüszőm volt, most 9. (igaz múltkor már nem látszottak az UH-n, most látszott, hogy 1 még nem repedt meg, kettő meg már elmosódott volt).
Viszont most csak 1 millió kiskatonát kaptam.
A mnyh 9,8 mm.

És csak vizeletteszt lesz Confused

Veletek mi újság?
pipe

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 05, 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy, mennek a drukkok!
Azert a szep petesejt szam megnoveli am az eselyeket! Smile
10 nap mulva teszt? verbol nezik?
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 05, 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VIP!

Köszi!

15én megyek tesztre.
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 04, 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy:
Mega-giga drukk keddre Smile !!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 30, 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedden lesz a következő inszemem.
8 (vagy 9) tüszőt látott a doki az UH-n.
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy!

Sajnálom!

Igen clostit szedek.
Monek a fórumon a nevem.Ritkán írok,de kb. 2 naponta benézek.
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 28, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vip,
Zalán nekem Menopurral lett. Aztán ősszel kaptam merionalt, és a 10 szuritól lett 14 tüszőm, így lombik lett az inszemből.
Sajnos a babánk a 18. héten meggondolta magát Sad

Ilyen előzményekkel nekem már nem mernek szurit írni. A múlt ciklusban 8 tüszőm lett a clostitól.

Az jó, ha alapos a dokid. Az IR-t érdemes lenne megnézetned, ha PCOS gyanú van.
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 28, 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szasztok!

Gabek:
Csütörtökön megyek mammog-ra, remélem nem nyúzgálják agyon a cickóimat! Akkor most ketten várjuk piroskát Smile

Tanczy:
Neked Closty elég? Nekem szurkálni kellett a Merionalt. Nálunk semmi baj a Zurammal, nekem kis peteérési gond - lehet h. pcos-em is van... Most lett új dokim, Ő meg mindenféle vizsgálatokra küldöz (ami nem baj, legalább alapos).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 28, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabek,
igen ezzel a névvel. Wink És Te?

Mit kapsz az inszemhez, clostit?
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 28, 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tanczy!

Gratulálok Zalánhoz!
Kívánom,hogy a második is mielőbb sikerüljön.
Most hol tartatok?Olyan ismerős a neved.
A PRI-s fórumon is ezen a néven vagy regisztrálva?

Én most már a 4.-dik inszemre megyek,csak várom piroskát.Az első inszemem sikerült,de elvetéltem.Bíztam benne,hogy hamarosan összejön a következő,de sajnos nem.
Vissza az elejére
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 28, 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia VIP!

Köszi a ragacsokat, de sajnos nem sikerült.
Ez már a harmadik volt.Még visszavan 3 inszem.Kérdeztem a dokit a lombikról, de azt mondta,hogy mivel minden eredményünk jó,és az első inszem sikerült,meg kell csinálni a 6 inszemet.
Piroska megjött már?Én is arra várok.
Mi volt a mammográfián?
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 28, 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VIP,
Zalán a 3. inszem eredménye Smile
Nálam peteérési gondok voltak, és a páromnak meg túl kevés volt a katonája.
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 27, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szió Tanczy!

Jó neked, drukk a következőhöz ezerrel!
Ez a gyönyörűség hányadik inszemre sikeredett nálatok Smile ?
Nektek mi volt a bibi, vagy szimplán az "ismeretlen eredetű" skatulyába tettek?
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 25, 09:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem már van egy inszemes babám (PRI-s),
most a kistesóra hajtunk újra inszemmel.
Szóval nem feladni! Smile
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 24, 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja! Egyébként várom a piroskámat, addig türelmesnek kell lennem. Jövő héten megyek mammográfiára, mert a dokim beutalt oda is, nagyon alapos.
Vissza az elejére
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 24, 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk most a lombikosoknak sikerül nagyobb arányban, de pont volt egy inszemesünk akinek az ELSŐ sikerült! Olyan klassz Smile Picit irigykedem, de csak a pozitív értlemben Smile
Vissza az elejére
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 24, 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szasztok!

Jitter:
Sajna fogalmam sincs... Rolling Eyes

Gabek:
Biztos jó hely lehet, mikor mész vissza? Tesztelsz otthon előtte? Olyan izgi, küldöm a babaragacsokat ezerrel+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Very Happy
Vissza az elejére
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 21, 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VIP!

Nem tudom milyen arányban sikerülnek itt nálunk a babák.A PRI-ben a fal tele van tablókkal,babák fotóival.Beszéltem ott már olyan csajokkal akik máshonnan jöttek ebbe a meddőségibe.Állítólag nagyon jó híre van.Nem tudom.Én csak dícsérni tudom,hiszen nekem is sikerült az első inszemem.De nincs viszonyítási alapom a többihez képest.
Te most hol tartasz?
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 21, 07:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
nekem is lenne egy gyors kérdésem... Én most készülök visszamenni picit dolgozni, mert muszáj. A kérdésem: HA és AMENNYIBEN sikerülne másodszor is terhesnek lennem (PkÁgi, te tudod, miért mondom ezt...), akkor a TGYÁS-t mi alapján számítják? A GYED-et gondolom ugyanúgy, mint korábban, de a GYÁS szabályai is maradtak még a régiek????? KSZ!!!!!
Vissza az elejére
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 20, 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabek, akkor hajrá! Smile Sok sikert! Örülök, hogy már elkezdhetted. Csak nem tudtam minek a rövidítése a PRI és nem volt ismerős. Így, hogy "Pannon" egyből vettem, hogy nem bp-i. Kíváncsi lennék ott milyen százalékkal sikerülnek az inszemek, ill. a babásodás...
Vissza az elejére
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 16, 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VIP!
Kedden volt a 3.-dik inszemem.Jók voltak az eredményeink.
Én a PRI-be járok.Pannon Reprodukciós Intézet rövidítése.Miért kérdezed?Helyileg Tapolcán van.
Vissza az elejére
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 29, 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabek:
tudom, nem az első volt neked, de kitartás!
Mikor kezdheted a következőt? Az is inszem lesz még, vagy már lombik?
Vissza az elejére
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 29, 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Gabek!

Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült Sad
Fel a fejjel, csak előre nézz! Neked ez hányadik inszem volt?

Sajnos azóta csak rosszabbodott az állapotom, kinyafogtam az utolsó ip-ot a nődokimtól, ami jövő hét csütörtök. Ha nem múlik el, mehetek kapirgálásra. Na ezt nagyon nem akarom! Meg kell gyógyulnom addig! Minek a rövidítése a PRI? Helyileg hol van?

Közben bejelentkeztem egy endokrinológushoz, aki felvette az adataimat csupán 10ezerért; mondta, hogy az első látogatás ennyibe kerül, de azt hittem csinálni is fog érte valamit. Szerintem genyaság így lehúzni az embert. Sajnos (vagy nem) azt mondják, hogy jó szakember, már két ismerősömnek is segített rendbetenni a hormonjait és 3 bébi született összesen így. Kénytelen vagyok bízni benne. Amíg nem lesz normális ciklusom, azonban nem tudják a véremet venni, ami kellene a diagnózishoz. A kikérdezésem utám rögtön mondta, hogy szerinte pcos, vagy IR-es vagyok - ezért nem jön össze a bébi.
Vissza az elejére
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 29, 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello VIP!

Mi van Veled?
Én pénteken voltam eredményért,de sajnos a tesztem negatív lett!
Remélem Neked jobb híreid vannak.
Üdv.:Gabek
Vissza az elejére
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 14, 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabek!

Ez egy nagyon erős vérzéscsillapító, a dokim szerint ne terheljük a májam egyből az utro-val. Már egy picit javultam, de még nem akarom elkiabálni.
Jó neked, már csak 2-t kell aludni Smile
Vissza az elejére
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 13, 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello VIP!

Exacyl?Ne haragudj,de fogalmam sincs róla ,mi ez?
Vissza az elejére
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 13, 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Háát Gabek!

Vézek, min állat. Ma voltam a nődokimnál: Exacyl, ha nem csökken akkor még Urogestan. Király! Lemondta a tornát, nem merek ilyen állapotban elmenni.
Hajrá Neked hétfőn! Smile
Vissza az elejére
gabek

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 11, 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VIP!

Nem írtad mi van Veled!
Az AVIVA tornára a 7végén mész,ugye?Majd írsz hogy milyen volt?
Vissza az elejére
VIP

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 11, 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabek!
Csak szépeket kívánok Smile A 4 tüsző csudajó!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés