Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
HASTÁNC
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 240, 241, 242, 243  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jasmin

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 02, 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Betti,
a képen te vagy?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Betti

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 02, 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dilara írta:
Hogy tudok kicsi képet csinálni avatarnak? Nincs fotoshopom, csak egy sima Windowsom (Microsoft Photo Editor)

Szia, ha gondolod elküldheted nekem mailben (betti@sch.bme.hu), átalakítom Neked szívesen és küldök néhány verziót.
Betti
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hamra

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 02, 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szciklon írta:
Vasarnap jovok, es 15-en nincs apellata, forumtali van es kesz! A hetvegere pedig mindenkinek jo szorakozast!

Orsikám, hiányzol nekem is (majd dumálunk, ha megjössz)! Crying or Very sad

De azért ezt a beszédet szeretem! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Hamra

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 02, 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Katahastanc írta:
Hamra, nem megyünk hastáncpartyra mégse... Crying or Very sad
Azért írjátok meg milyen volt!

Katám, végül én se mentem, mert hulla voltam. De két hét múlva már nincs kifogás, értve vagyok? Bár ha lapjával állnak az emberek, nem tudom...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Dilara

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 02, 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy tudok kicsi képet csinálni avatarnak? Nincs fotoshopom, csak egy sima Windowsom (Microsoft Photo Editor)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dilara

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 02, 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már gyógyulgatok, úgyhogy várom a két hét múlva pénteket, és megyek! Igaz, kicsit rosszul hangzik ez a tömegnyomor dolog...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
jasmin

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 02, 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tegnap sajnos nem bírtuk ki a tömeget a Buli barlangban, így jó fél óra után eljöttünk Crying or Very sad !
Amíg ott voltunk szerencsére, azért láttunk egy pár jó előadást is Smile
Az volt a rossz, hogy nagyon vártam már és beharangoztam a többieknek is, hogy milyen nagyon jó lesz Wink, erre mikor megérkeztünk lapjával álltak már az emberek Shocked ! A hangulattal nem volt baj most sem Very Happy !

Azért örülnék ha, valaki elmesélné milyen volt a későbbiekben, biztos megint jó csak mi, akkor éppen nem erre voltunk felkészülve Wink !

Azt, hozzá kell tennem, hogy a hölgyek akik a belépést kezelték, abszulút megértették a próblémát és mondták, hogy gondolkodnak már egy nagyobb helyiségen!
Tehát, nincs veszve semmi, sőt jó hogy ilyen sok embernek van erre igénye Smile !

Orsinak köszönhetően van képen ismét Laughing ! Saját képet szeretnék, mert az sokkal személyesebb, de hát szerinte nem lehet meglenni addíg sem avatar nélkül Very Happy -amíg, a ruhámat meg nem varrom...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Betti

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 02, 00:36    Hozzászólás témája: szép kosztümök thanks to Mariann:) Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Betti

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 02, 00:28    Hozzászólás témája: felsőkészítés thanks to Mariann:) Hozzászólás az előzmény idézésével

"Akkor leírom a melltartó készítését,de előre is bocsi ha nem tudom jól a magyar megfeleőjét egy néhány kelléknek.(ez jó hosszú lesz)
Veszel egy pántnélküli melltartót,bármilyen színűt,egy mérettel nagyobbat mint amilyet hordasz.A pántnélküliség nagyon fontos.A legjobb módszer így leírva nagyon bonyolult lenne így inkább a könnyebbik változatot írom.A melltartót legjobb nyakba kötős stílussal csinálni,sokkal jobban néz ki,és nem fog lecsúszni a válladról,a nagyon fontos dolog hogy a pántok ne legyenek gumisak!!!Ezért szalagot kell venni,nem tudom otthon hogy hívják,a lényeg az hogy a legerősebb szalagot vedd meg az anyagboltban,Ezt rávarrod az oldalpántokra,jó erősen,magára a kosárra varrd rá,nehogy szétjöjjön.Ettől persze az egész rövidebb lesz,de az nem is baj.A kapcsokat való részt vágd le és told meg a szalaggal.Erre majd később olyan kapcsokat fogsz varrni amit általában a férfinadrágnál használnak,azok nagyon erősek.De az majd később jön.Elöl a két kosarat szét kell vágni,mert egy kicsit össze kell dönteni őket.Tehát ne egyenesen álljanak egymás mellett,hanem mind a kettő kicsit középre forduljon.Ezt utána középen egy rövid szalaggal összevarrod.Ezt sok próbálgatás után fogod eltalálni.Utána pántokat azzal az anyaggal amit erre kiválasztottál,a két kosarat kézzel varrva bevonod vele.(a középen való szalagot előtte vondd be,úgy könnyebb).A felül lévő pántok ugyanabból a szalagból készülnek,mivel a két kosár középre "néz" nagyon egyszerűen miután bevontad őket anyaggal varrd rá a két külső csücskére a kosárnak,úgy hogy természetes módon a nyakad körül találkozzanak.Hangsúlyozom ez a szalag nem csak akármilyen szalag,ez nagyon nagyon erős,soha nem szakad el,angolul grosgrain ribbon-nak hívják.Ezzel a nagyrésze meg van.Próbáld magadra és jelöld meg hogy nagyjából hogy lesznek a kapcsok.Utána rávarrhatod a sok kis bigyókat.A felfűzött gyönggyel kezd,de KÉRLEK ne az alsó részére,hogy ráfeküdjön a hasadra,mert ahelyett hogy eltakarná a hasad iszonyatosan kövérít.Felül a kosarak majdnem tetejére,ezt már tudom hogy láttad.Ezzel kezd,jó erősen vardd rá,utána jöhetnek rá a többi dolgok.Bármit is varrsz rá nagyon fontos ugyanúgy kidísziteni az összes pántos,főleg hátul,ugyanúgy csünghetnek ról a göyngyök,ne egy folyamatos vonalban mert az nem néz ki jól,hanem lehet darabonként,itt ott.MIután mindez megvan akkor vegyél egy anyagot,amit nem tudom otthon hogy hívnak,nagyon kemény,merev anyag,át lehet rajta varrni.(angolul buckram)Ezt általában nehéz függönyökhöz használják merevítőnek.Ezt kivágod és belülről "kitapétázod vele a két kosarat.Fontos hogy úgy csinál hogy a kosár eredeti alakja megmaradjon,külön darab léegyen a felső része és az alsó,nagyjából ott választódjon el ahov a gyöngyöket varrtad.Varrni is lehet de legjobb forró ragasztóval,ragasztópisztollyal.Ettől nagyon kemény lesz az egész,ezt egy napig hagyd állni,utána merevedik meg.
Igaz elég kényelmetlen lesz de próbáld fel,lesz benne egy kis hely mivel egy számmal nagyobbat vettél.MOst nézd meg postosan hová kell varrni a kapcsokat,kettőt hátulra és kettőt a nyakba,kb.10 centivel köztük.Úgy csináld hogy nagyon szoros legyen,ez egy kicsit kitágul majd később,de a szorosság akkor is fontos.UTána belülről filccel bevonod,hacsak nem c és d kosaras melltartót hordasz akkor nyugodtan kitömheted.Ez sem tudom hogy hívják,általában játékokat tömnek ki vele,vattacukor állagú anyag.Én kb.B kosarat hordok,nincsenek nagy melleim,mégis a képeimen sokkal nagyobbnak látszanak.A tömést a filc alá tedd és úgy varrd rá,így nem fog kiesni.Nagy öltésekkel csináld,nem kell túl sok munkát beleölni de azért ne jöjjön le.Ez azért kell,hogy ha beleizzadsz nem lesz kooszos a melltartó,hanem csak a filc idővel.Egy jó 6-10 hónap múlva,vagyis hát tőled függ ki tudod cserélni.
Nagyon fontos hogy szoros legyen,nem fog felcsúszni a hátadon,és mivel kemény a kosár,nem a te melledtől függ hogy néz ki,hanem szépre megvan formálva,ha csinálsz egy váll shimmy-t nem fognak a melleid rázódni,hanem csak a sok gyöngy fog repülni,ahogy kellene.Nekem az arany ami a képeken van,márciusban készült,nagyon sokat léptem fel vele,és soha nem jött szét,mindig "jól szolgált".
Mennyivel jobban néz ki egy ilyen mint az amikor valaki a boltban vett melltartójára rávarr egy pár dolgot,és hátulról nézve olyan mintha csak melltartóban lenne?
A bonyolultabb megoldás ahogy én csináltam az enyémet nagyon nehéz lenne leírni,azt inkább mutatni kellene,de ez is jó.
Mariann"
Vissza az elejére
Betti

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 02, 00:22    Hozzászólás témája: szoknyakészítés thanks to Mariann:) Hozzászólás az előzmény idézésével

"a szoknyákat úgy csinálom,hogy nem hasítékokat teszek beléjük hanem a két félkör (a te esetedben a kör szoknyához) vagy az első félkör és a hátsó kör (a 1,5 körös szoknyánál) külön van felfűzve a gumira.Tehát egyáltalán nem kell őket összevarrni felül.Láttam olyan szoknyát ami felül összevan varrva az nagyon állástalan.Ha esetleg legfelül van egy kicsit összevarrva akkor lehet hogy ok,de jobb nem lesz annál ha külön vannak.
Amúgy ha ennyire tetszenek neked a szatén szoknyák,erről hallottál már?: Nem egy kör szoknya hanem egy négyzet az egész,és a közepébe kört vágsz a csípődnek,arra fűzöd a gumit.Ebbe nem csinálhatsz hasítékot,de nagyon szépen repülhet.A legjobb selyemből(nem muszály igazi tiszta selyemből),vagy akármilyen könnyű anyagból,de kell alá egy másik szoknya.Ez lehet chiffon körszoknya, esetleg csinálhatsz 2 nagy négyzet szoknyát és a sarkuk különböző irányba nézzen.Ezt lehet két hasonló színnel,vagy ellenkező,a legszebb lehet ha keleti vagy indiai anyagból csinálod.)pl. a felső mintás és az alsó az egyik alapszín a mintában)Otthon biztos nincs ilyen senkinek.Itt se nagyon itt mindenki inkább a chiffon szoknyákat vagy mermaideket tartja előnyben (mint én is)
A körszoknyának a csípőrészét így számold ki: a csípő méretedhez adjál egy bő 10 cmt,utána azt oszd el 3,14-el,és amit kapsz az lesz a kör átmérője.Ha 1 teljes kört csinálsz akkor 2 félkörből lesz kész,de ha 3 félkörből,akkor a csípőméretedhez ugyanúgy hozzáadsz 10 cm-t,azt utána elosztod 3,14-el és utána annak veszed a 66%-át.Tehát itt kb.2/3-a lesz az átmérő.
Kör alakot nehéz beszegni,mert ráncoldóni fog.Ráadásul ha nehezebb anyagból csinálod akkor a csípődön nagyon sok anyag lesz ami kövérít. Egy egszerű csel:csipke (függöny) anyagból vágjál ki téglalapot,ne szál mentén, hanem azzal keresztbe vágd ki.A téglalap nem kell hogy nagyon széles legyen,csak aránylag vékony gumit kell majd belehúzni.Utána azt rávarrod a belső kör széleire,hozzátudod majd igazítani az egyenes anyagot a kör alakhoz.
Nagyon nagyon fontos:bármilyen anyagból is vágtad ki a szoknyát miután kivágtad,tedd fel egy vállfára csipesszel derékrésznél és hagyd nyúlni legalább 2 hétig.Ez nagyon fontos,mivel ez a szoknya szállal keresztbe van vágva,hagyni kell hogy nyúljon.Ha nem hagyod akkor is fog nyúlni később amikor már beszegted.Két hét múlva tedd csak bele a csípőrészt és a gumit,próbáld fel,állj egy kisszékre és valaki segítsen neked körül levágni.Muszály hogy felpróbálva vágják le mert mivel nők vagyunk és nem deszkából ezért a fenekeden másképp fog állni mint elöl.Kb.a bokádig érjen,annál ne legyen rövidebb,ez elég hosszú is lesz,mert amikor táncolsz akkor úgyis kicsit be lesz hajlítva a térded.
Egy3 félkörből álló szoknyához 6,15 méter anyag kell. Ez akkor ha kb.
160-170 cm magas vgy,ha annál alacsonyabb akkor egy kicsit le kell belőle még vágni.
Ennyi kell ha nem spórolsz az anyaggal.Ha spórolni próbálsz,ahogy én mindig szoktam,akkor elég kb.5 méter is. Ezt úgy kell csinálni hogy a félköröket ne egymás mellé rakd henm kicsit szorítsd őket összébb,az anyag általában szélesebb és így elférnek.
Mariann"

A hozzászólás legutóbb Betti által 2005, Ápr. 02, 00:32-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Betti

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 01, 23:22    Hozzászólás témája: övkészítés thanks to Mariann:) Hozzászólás az előzmény idézésével

Rakissa írta:

Nyugodtan tegyetek fel minden elmentett hozzászólást, meg vagyok tisztelve hogy egyáltalán elmentettétek. Embarassed

Akkor kezdem az övkészítés leírásával, amit már nagyon rég írt le nekünk Mariann:)

"Igen filccel kezdem,a végén is azzal vonom be de előtte bevonom egy keményebb anyaggal amit rávasalok,hogy ne jöjjön szét,és ne nyúljon.Ez elméletileg 1 réteg farmer is lehet,de ne több.Az övnek elég vékonynak kell lennie hogy rád tudjon simulni.A lényeg az hogy amikor még csak a filcet kivágtad,és magadra próbálod,(ez két külön darab) és oldalt összetűzöd,ne egyenesen csináld hanem kicsit ferdén.Ez azért kell hogy ne álljon majd el és ne úgy nézz ki mint akinek egy konzervdoboz van a csípőjén.A csípőd és derekad között nagy különbség van és a csípődtől felfelé egyre keskenyedik.Nem tudom ez így értelmes-e.Miután a két filcet összevarrtad akkor vondd be a keményebb anyaggal utána pedig azzal amit kívűlre szántál,amivel a melltartót is bevonod.És utána jöhetnek a díszítések.Minél több gyöngyöt és flittert varrsz rá annál jobb,az aljára mindenképpen kell fűzött gyöngy.Az övnek az a lényege hogy kihagsúlyozza a csípőmozgásodat,és a sok szálló bigyókkal ezt mégjobban szebbé tegye.
Az övet sokkal könnyebb megcsinálni mint a melltartót,viszont időigényesebb díszíteni mert sok részt kell befedni.
Mariann"

A hozzászólás legutóbb Betti által 2005, Ápr. 02, 00:29-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Katahastanc

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 01, 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsikám, hiányoltalak msnről...Smile Érezd jól magad Párizsban!

Hamra, nem megyünk hastáncpartyra mégse... Crying or Very sad
Azért írjátok meg milyen volt!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 01, 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lanyok,
udv mindenkinek Parizsbol, sajna nincs magyar ekezet...
Vasarnap jovok, es 15-en nincs apellata, forumtali van es kesz! A hetvegere pedig mindenkinek jo szorakozast!

"Az, aki ismeri a tánc erejét, tudja, milyen az a szeretet, amely öl." (Dzsalal al-din Rúmi) ---

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
Rakissa

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 01, 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adry, én a Cairo Carnivale-on nem szoktam táncolni se más ilyen hastáncos fesztiválokon. A tanárom ki lenne. mi csak vásárolni megyünk.
Amikor a tanárom mondta régen hogy mi nincs semmi pláne abban hogy valaki odaáll egy színpadon,ingyen, egy rakás hastáncosnak táncolni, ott bárkinek tapsolnak majd,valahogy nem az igazi. Én gondoltam közben hogy hát azért mégiscsak színpadon táncol, azt is meg kell szokni meg hogy ennyi ember elött fellépjen.
Aztán rájöttem amikor a san diegoi fesztivál (Sameda Faire) elötti este voltunk egy arab esküvön 4-500 arabnak táncoltunk,élö zenére, és persze nem ingyen hanem 100 dollár + kb.ugyanannyi jatt. Akkor megértettem hogy mennyire más az energiája az egésznek.

Magyarországon viszont nincs olyan nagyon sok fellépési alkalom (buliban,stb) azért van a sok verseny. Ezt már itt kitárgyaltuk hónapokig,hogy versenyeknek nincs értelmük viszont fesztiváloknak ilyen szempontból igen.

مع اسلامة

Orsi mondd meg a fórumos weblapos barátnédnak hogy tök jó itt, lehet nemzetközileg is írni Smile)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger
Rakissa

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 01, 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Saját képet is fel tudtok tenni a computerröl. Ha 80 pixelesre próbálod kicsinyíteni a képet és még mindig nem 6 kbt, akkor az lehet azért mert a dimenziója nem lehet több 80x80 pixelnél. Pl. az én képem hosszú téglalap alakú, a hosszabbik oldal lett 80 pixel, a rövidebbik 20-30 pixel volt de így felfért. Nem tudom ez így értelmes.e.

Nyugodtan tegyetek fel minden elmentett hozzászólást, meg vagyok tisztelve hogy egyáltalán elmentettétek. Embarassed

الراقصة ماريانة
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger
primadonna

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 01, 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, az idézetet láttam, ahogy az elöbb idéztem, a képet is kitaláltam, de a kóddal és a listákkal nem tudok mit kezdeni. Miféle kódról és miféle listákról van szó? Bevallom öszintén, azt sem tudom, mik azok a tag-ek. Ezek a formázás kódolt parancsai? És csak interneten lévö képet tudok feltenni vagy a saját gépemröl is?
Vissza az elejére
primadonna

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 01, 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hamra írta:
Na lányok, akkor aki bújt, aki nem, meghirdetem a fórumtalit 2 hét múlva pénteken (ápr. 15.) a Noorah buliján. Kata, Orsika, mindenki, kifogás nincsen, szépen összejövünk, bemutatkozik mindenki aki még nem ismeri a másikat, stb.
És ezúttal én is tutira ott leszek.

Sajnos, ez részemröl nem fog menni a távolság miatt. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ma este is irígykedve gondolok majd azokra, akik a Buli Barlangban ütik agyon az idöt.

Betti, király vagy! Very Happy Én azt mondom, mindent tegyél fel, amid csak van!
Én éppen hogy elkezdtem mentegetni, amikor egyszer csak "eltünt" minden... Evil or Very Mad

Tényleg, valaki megmondhatná, mire való az a hozzászólás írásakor megjelenö pár feliratos téglalap az üzenet sorban. (A betüformázásokat ismerem.)
Vissza az elejére
Tahmina

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 01, 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most gyorsan bejött az oldal de reggel nagyon lassú volt, sőt, nem találtam a fórum alatt a hastánc cimkétSmile

mondjuk hozzáteszem én a mobilomon keresztül netezek(nem wap) ez lasabb is. Eddig a többi fórumnál nem volt problémámSad remélem ez megoldódott most.....

reggel eltüntél az msn-ről szciklon:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Betti

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 01, 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Végül én is idetaláltam a hastanc.lap.hu-ról Very Happy
Jó végre hastánc témájú hozzászólásokat olvasgatni... Persze az én hozzászólásaimat is kimoderálták...
Régen elmentettem Mariann tanácsait ruhakészítésről (öv-szoknya-felső), ha szeretnétek, és Mariann is jóváhagyja:) bemásolom ide szívesen.
Meg néhány boltcímet, netcímet is elmentettem, feltegyem őket?

Majd én is teszek fel képet, de tényleg nem olyan egyszerű ilyen kicsire átalakítani...
Szép hétvégét mindenkinek!
Betti
Vissza az elejére
Hamra

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 01, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na lányok, akkor aki bújt, aki nem, meghirdetem a fórumtalit 2 hét múlva pénteken (ápr. 15.) a Noorah buliján. Kata, Orsika, mindenki, kifogás nincsen, szépen összejövünk, bemutatkozik mindenki aki még nem ismeri a másikat, stb.
És ezúttal én is tutira ott leszek.
Vissza az elejére
primadonna

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 01, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyerekek, még fent van a hozzászólásom a divaton!! Shocked Csak az utolsó bekezdést nem találom, de most újra feltettem. Mindegy, részemröl lezárom az ügyet, remélem, elfelejthetjük végre azt a bunkót és tökre örülök, hogy átjöttünk ide. (Csak kíváncsi voltam, a gyerek mennyire bírja a kritikámat.)

Mariann, szerintem jó a képed és nincs nagy hasad.
Én meg mostanában híztam, sajnos. És minden a hasamra meg a combomra megy, az alig észrevehetö mellemre véletlenül se. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Cameron

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 01, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a Buli Barlang dolog tök jó lehet, egyszer elmennék én is szívesen, de mostanság nem nagyon érek rá.

Egyébként már befizettük a nevezési díjat a 16-i versenyre, tehát biztosan megyünk. Remélem találkozok valakivel a fórumról.

Abban nem tud valaki segíteni, hogy a képet amit fel akarok magamról hiába butítom le 80 pixelesre egyszerűen nem tudom azt elérni, hogy csak 6 kb. legyen, pedig már egy csomó képpel próbálkoztam. Mit lehet ilyenkor tenni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Ápr. 01, 00:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, ajánlom figyelmetekbe az alábbi programot!

BULI BARLANG
2005. április 1. (21.00-01:00)
az arab és a görög zene szerelmeseinek, ahol a hastáncosok
testközelben mutathatják meg tudásukat és mediterrán
hangulatban, kiváló görög ételek és italok mellett
barátaikkal élő zenére bulizhatnak!
Helyszín: Pireus Taverna, Fővám tér 2-3.
(Szabadság híd pesti hídfő)

Az est sztárvendége:NIETO MERCEDES

Az élő zenét a Khalifah együttes szolgáltatja.
Az est meghívott vendégei arabok, törökök, görögök,
a keleti táncok avatott ismerői.
Bolondok-napi program:
Sörhastánc verseny férfiaknak! Közönségdíj!

Belépő: 1.000 Ft
A BULI vendégei a fogyasztásból 10% kedvezményt kapnak!
ASZTALFOGLALÁS A BULIZÓK KÉNYELME ÉRDEKÉBEN SZÜKSÉGES!

Információ / szervezés: Noorah
(noorah@freemail.hu, tel. 06-70-243.8767)
Ez az a hely, ahol bulihangulatban kipróbálhatod magad!
Szeretettel várjuk a fellépni és bulizni vágyók jelentkezését!
Üdvözlettel: a szervező (Noorah)
Vissza az elejére
jasmin

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adry! HAZA szoktál jönni néha?
Említetted Rachel Brice-ot, nekem nagyon tetszik!! Klippeket láttam tőle! (Bár, azért a Khafifos, Nara az igazi számomra) Élőben milyen,láttad esetleg?
Én is a törzsi stílust szeretem, nagyon! Sokat nyom a latba szerintem a tanár, hogy mennyire jön át neked az, amit ő képvisel! Mindegy, hogy show, vagy törzsi amit tanít. A mi tanárunk ilyen, ám!! Very Happy
No, meg a csoport!Holnapra, azt hiszem izomlázam lesz a sok röhögéstől, pedig már igazán hozzá szokhattam volna... :l Laughing
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 22:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok látta ma (csütörtökön) valaki a Balázs showt?

"Az, aki ismeri a tánc erejét, tudja, milyen az a szeretet, amely öl." (Dzsalal al-din Rúmi) ---

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
Rakissa

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nahát hogy ezen az avatar-képen milyen nagy hasam van !! )az eredeti képen nem így nézek ki ) pedig már egészen lesoványodtam !! persze csak amennyire tölem telik.

Orsi, nem tudom tetszik-e nekem ez az új fórum,engem kövérít ! Rolling Eyes
Vissza az elejére
Rakissa

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
A Mariann név már foglalt !! Borzasztó !!

A régi azaz új fórumon az történt hogy sokunknak nem tetszett az új formátum - én is hangot adtam örömömnek, azaz mondtam hogy nekem nem tetszik,mert nehéz áttekinteni,stb. Erre a reactor gyerek meg egy csaj,valami Sensimilla nekem esett hogy milyen hülye lehetek, mit égetem magam, miért nem tanulom meg azt amit nem tudok - most szabadon idéztem.
erre mondtam hogy ide minek jöjjek ha ilyen hülyék egyesek...
mindenki persze kiakadt hogy milyen hülye a reactor,. mert felkapja a vizet azon hogy sokaknak nem tetszett az új fórum...
oh well...
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moderálásról mi a vélemény???

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Lányok, az új fórum felkerült a hastánc lapra, hurrá-hurrá, mindenkinek - hastánc szöveggel...

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
primadonna

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi, szerintem tök jó a képed!
Vissza az elejére
primadonna

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most tettem fel az említett hozzászólásomat a divatra. Vajon meddig lesz fent?

"Őszintén szólva én azért nem töröm magam, mert az ötezer hozzászólás már amúgy is elveszett, itt szerintem jó lesz nekünk, ott az új felület szar és kezelhetetlen lett, és még sorolhatnám... "

Ezzel teljes mértékben egyetértek, gondolkodtam is rajta, hogy egyáltalán strapáljam-e magam.

A 2. Jillina-videó nagyon bejön! Én nem tudok ilyeneket müvelni a hasammal, bármennyire is szeretnék. Vagy csak kitartás kérdése?
Vissza az elejére
Cameron

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Végre én is itt vagyok Very Happy
Szciklon közi az üzidet.
Mindenesetre most még utoljára megírtam a véleményem a Pixreactornak. De most már nem foglalkozom ezzel többet.
Mi úgy néz ki, hogy megyünk a 16-i versenyre.
Vissza az elejére
Tahmina

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hahó.......Smile))))))))) nem látom amit írtam. segítség, elvesztem a neten:))))))))))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tahmina írta:
Írtam a primlistámra is:) most már még többen tudják, hogy itt vagyunk. De! nekem nagyon nehezen jön be az oldal:(

Másnak is van ilyen panasza? Nekem szélessávom van, így nem probléma, ha igen, akkor továbbítom az illetékesek felé...
A kezdőlap jön be lassan vagy a fórum?

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
Hamra

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Katahastanc írta:

Hamra: Lehet,h mi lenézünk a pénteki partyra, bár attól függ mennyire leszek kifáradva a sok densztől

Katám, jókor szólsz, miután már lemondtam a buliról, és a jasmine-nak is megírtam ezt. Most akkor mégse mész Esztergomba? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Tahmina

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Írtam a primlistámra is:) most már még többen tudják, hogy itt vagyunk. De! nekem nagyon nehezen jön be az oldal:(
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Őszintén szólva én azért nem töröm magam, mert az ötezer hozzászólás már amúgy is elveszett, itt szerintem jó lesz nekünk, ott az új felület szar és kezelhetetlen lett, és még sorolhatnám...
Kérdezték, hogy akarok-e lenni moderátor, de azt válaszoltam, hogy eddig is megvoltunk nélküle, ezután is megleszünk... vélemény???

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
Katahastanc

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok,
arra gondoltam, kéne írni egy mélt a divat.hu főszerkesztőjének és felvázolni neki a szitut a pixcsávóval kapcsban. Egyébként láttátok a képét (asszem elérhetőség menüpont alatt van)? Na, pont errről a fajtáról tudom elképzelni, hogy kislányokat erőszakol, meg kutyákat kínoz... Twisted Evil vagy rosszmájú vagyok??? Twisted Evil
Szóval ha vkinek van kedve, meg epésenelmésen fogalmaz, írhatna mélt a főszerkesztő csajnak...(én béna vagyok az ilyen odamondósdihoz)

hol van Mariann és Iza? Írt nekik vki?

Hamra: Lehet,h mi lenézünk a pénteki partyra, bár attól függ mennyire leszek kifáradva a sok densztől
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Alimah

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jasmin írta:
Alimah!
Ahogy, egy épelméjű képet tudok csinálni azonnal jelentkezem!
Nem sürgős a dolog remélem?

Nem sürgős. Smile Addig a tanítványom ruha nélkül táncol. Lehet hogy nagyobb sikere lesz! Smile viccelek, tényleg nem sürgős. Smile
Vissza az elejére
jasmin

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alimah!
Ahogy, egy épelméjű képet tudok csinálni azonnal jelentkezem!
Nem sürgős a dolog remélem?
Vissza az elejére
szciklon

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 31, 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem BÍÍÍÍÍÍÍRTAM a májammal a divatos fórumon Very Happy

www.viragjudit.hu
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 240, 241, 242, 243  Következő
241 / 243 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés