Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Hasfájás kisbabánál

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2017, Nov. 30, 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

editi írta:
Kedves Anyukák! A kisbabám elkapott egy csúnya vírust, szegénynek nagyon megy a hasa, és nagyon kicsípte a fenekét. Mit tanácsoltok, milyen krémet használjak? Sok helyen láttam már a Sudocremet. Tényleg olyan jó mint amilyennek mondják?

Szia! Igen jó rá a sudokrém is én gyógyszertárban szoktam kikevertetni e-vitaminos krémet az is szuper rá. Viszont a popsitörlők igen csípték neki, ilyenkor inkább meleg vizes baba textil pelussal törölgettem a popsiját. Sok vizet kellett itatni vele és anyatejbe kevert restore-t ajánlott az orvos azt én kiskanállal adtam mert féltem ha nagyon rákap a cumira akkor nem fog utána cicizni. Jobbulás!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
editi

HozzászólásElküldve: 2017, Nov. 24, 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Anyukák! A kisbabám elkapott egy csúnya vírust, szegénynek nagyon megy a hasa, és nagyon kicsípte a fenekét. Mit tanácsoltok, milyen krémet használjak? Sok helyen láttam már a Sudocremet. Tényleg olyan jó mint amilyennek mondják?
Vissza az elejére
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2017, Szept. 06, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy jó-e vagy hogy hogy használ azt itt elolvashatjátok:
Persze a tapasztalat a legfontosabb Smile
Vissza az elejére
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2016, Jan. 01, 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogyan is segít a probiotikum a kólikás hasfájában? Sírás, hasfájás. Kólika vagy valami más? c cikkben el tudjátok olvasni.
Vissza az elejére
nonci.34

HozzászólásElküldve: 2015, Okt. 09, 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi sokadikra próbáltuk ki a gripe water babyt, ez bevált.
Vissza az elejére
androidu

HozzászólásElküldve: 2015, Szept. 27, 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Átérzem mindenkinek a helyzetét, akinek a gyerekét hasfájás gyötörte, főleg, ha az első gyermeknél jelentkeztek a tünetek. Mi a feleségemmel teljesen kétségeb voltunk esve, aztán a rossmannba kaptuk a colief cseppet és gripe water babyt. Ez együttesen segített.
Vissza az elejére
magillaus

HozzászólásElküldve: 2015, Szept. 02, 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisfiamnál a gripe water baby vált be, emellett a szélcövet hasznátuk még.
Vissza az elejére
pim.ne

HozzászólásElküldve: 2015, Aug. 25, 08:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hasfájós babámnak én gripe water babyt adtam, ez segített. Próbáltam előtte minden félét: pre és probiotikumot,infacolt, espumisant de nem használtak.
Vissza az elejére
Krisztii

HozzászólásElküldve: 2015, Máj. 13, 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem vitatkozni szeretnék de szerintem a probiotikum kólikás hasfájásra nem segít, lehet egy két órán át megszünteti a hasfájást, de hosszú távon én nem ezt használnám.
Vissza az elejére
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2015, Máj. 11, 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Remélem ez segít: Gyerekkori kólikás fájdalom csökkentése probiotikummal c olvastam egy cikket
Vissza az elejére
KarinaHegedus

HozzászólásElküldve: 2015, Ápr. 24, 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az én picikémnek is sokat fájt a hasa mostanában. olvasgattam sok fórumot ezzel kapcsolatban, és végül a szélcső - Gripe Water Baby kombó mellett döntöttünk. jól bevált a kettő, most már nem kemény a pocija, és sokkal de sokkal kevesebbet sír. iszonyatos volt nézni hogy mennyit kínlódik egy kakilás alkalmával, meg hogy mennyit sírt... ezek már elmúltak Smile. nagyon örülök hogy rátaláltam erre a két csodaszerre, ezért megosztom veletek is a pozitív tapasztalatot, hogy nektek már ne kelljen átélni a sok szenvedést Smile
Vissza az elejére
Krisztii

HozzászólásElküldve: 2015, Ápr. 20, 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi is használtuk ezt a szélcsövet, egyáltalán nem veszélyes és segít a babának megkönnyebbülni.
Vissza az elejére
Boroka15

HozzászólásElküldve: 2015, Ápr. 20, 07:38    Hozzászólás témája: Re: Hasfájás kisbabánál Hozzászólás az előzmény idézésével

A szélcsövet tudom ajánlani, egy nagyon egyszerű-de profi kis cső, az amit D. HEni is írt ez a baby wind cső. Nagyon egyszerűen lehet hazsnálni, a lázmérővel sincs gond, de ez higénikusabb és jobban tudod fertőtleníteni.

kiscsillag375 írta:
Sziasztok! 4 hetes kisbabámnál azt vettem észre, hogy gyakran kemény a pocakja, és rettenetesen sír, mintha fájna neki. Nehezebben kakil, van hogy napokig nincs is széklete. Az orvos azt mondta krémezzek be egy lázmérőt és azzal próbáljam kakilásra bírni, de hát én nem szeretnék egy hőmérőt dugdosni a popójába, abszulút nem tartom sem higiénikusnak, sem biztonságosnak. Csináltam neki édeskömény teát, de az sem segített semmin. A cukros vizet az orvos nem ajánlotta, mert az meg csak meghajtja, a következő alkalommal ugyanúgy nem tud kakilni... Tudtok esetleg valami bevált dolgot erre az állapotra?
Vissza az elejére
D.Heni

HozzászólásElküldve: 2015, Ápr. 04, 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért szerintem a lázmérő elég veszélyes... Van erre egy speckó szélcső, a gyógyszertárban lehet venni, Baby Wind a neve. Keress rá neten. Nálunk ez volt az egyetlen, ami azonnal használt. kiscsillag375, szerezz be egy szélcsövet, biztos használni fog nektek is Smile
Vissza az elejére
Tami86

HozzászólásElküldve: 2015, Márc. 09, 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia...Az en babam is nagyon hasfajos volt, de en lazmeroztem es nem lett semmi baja, csak kakilt es megkonyebult Smile ... Nyugodtan lazmerozd meg...
Vissza az elejére
kiscsillag375

HozzászólásElküldve: 2015, Márc. 06, 09:10    Hozzászólás témája: Hasfájás kisbabánál Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! 4 hetes kisbabámnál azt vettem észre, hogy gyakran kemény a pocakja, és rettenetesen sír, mintha fájna neki. Nehezebben kakil, van hogy napokig nincs is széklete. Az orvos azt mondta krémezzek be egy lázmérőt és azzal próbáljam kakilásra bírni, de hát én nem szeretnék egy hőmérőt dugdosni a popójába, abszulút nem tartom sem higiénikusnak, sem biztonságosnak. Csináltam neki édeskömény teát, de az sem segített semmin. A cukros vizet az orvos nem ajánlotta, mert az meg csak meghajtja, a következő alkalommal ugyanúgy nem tud kakilni... Tudtok esetleg valami bevált dolgot erre az állapotra?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés