Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Donor
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
legyenbaba

HozzászólásElküldve: 2016, Szept. 26, 23:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Mi is petesejt-donort szeretnénk találni.

Egészséges, 35 vagy még inkább 30 év alatti, már gyermekes, de donációs programban még részt NEM vett, értelmes (!), elhatározott és tájékozott hölgy jelentkezését várjuk.
Ha szőkés, kék szemű és nem túl magas vagy, annak külön örülünk Smile
Budapesti kivizsgálás és ügyintézés.

Kérjük, az alábbi e-mail címre írj, hogy a további részleteket és a honorálással kapcsolatos igényeket illetve lehetőségeket meg tudjuk beszélni.
legyenbaba@citromail.hu

Köszönjük.

-- (Komolyan gondoljuk, átverésre játszó akárkik kíméljenek, mi nem az ő esetük vagyunk!) --
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
SomK

HozzászólásElküldve: 2016, Szept. 17, 09:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Petesejt donort keresünk, a kezelés budapesti klinikán történne.
A részletekért keress a nexbox.home@gmail.com email címen.
Vissza az elejére
Amschel69

HozzászólásElküldve: 2016, Szept. 14, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Smile

Szeretnék én is donortként részt venni s bàrmilyen vizsgàlatnak alàvetni magam ! 26 vagyok s akivel komolyan lehet beszélni a dologról vagy kivàncsi egyéb genetikai jellenzőkre az a amschellsaffer@gmail.com on tudja legegyszerübben felvenni velelem a kapcsolatot.[/code]
Vissza az elejére
SasAttila

HozzászólásElküldve: 2016, Júl. 22, 01:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Spermadonorságot vállnék. Két egészséges fiam van. 6 éve vagyok boldog házasságban a feleségemmel. Részleteket diszkréten, privátban intézem.
Vissza az elejére
julesxvii

HozzászólásElküldve: 2016, Máj. 08, 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

petesejt donort keresünk, budapesti programhoz.
max. 32 éves hölgy jelentkezését várjuk.
julesxvii@freemail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Krisztike21

HozzászólásElküldve: 2015, Feb. 17, 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Anyukák!

Petesejt donort keresek maximum 30 éves korig, legalább 170 cm magas, barna, vagy szőke hajú, vékony/normál testalkatú, intelligens hölgy személyében. A kezelés Budapesten lenne. Amennyiben még aktuális számodra az adományozás, várom leveledet. A megadott paraméterek nincsenek kőbe vésve, a szimpátia és a korrektség a legfontosabb.

Üdvözlettel: Krisztina
Vissza az elejére
vekony

HozzászólásElküldve: 2015, Jan. 21, 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Anyukák!

Keresek február vége márciusi programhoz petesejt donort 170cm magas barna hajú barna szemű vagyok.Kölcsönös megállapodás alapján Budapestre lehetőleg 30 év alatti legalább egy gyermekes anyuka jelentkezését várjuk. egyetlen esélyünk utolsó ez a lehetőség kérlek segítsen aki teheti...:)minden megoldás érdekel...Várom privátban telefonszámot is cserélhetünk már...
Vissza az elejére
futurebaby

HozzászólásElküldve: 2014, Okt. 27, 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Anyukák! Fővárosban élő, negyvenes pár utolsó lehetőségként megpróbálná a gyermekvállalás ezen útját (donor program). Amennyiben segítenél, kérlek írj Nekünk!
Vissza az elejére
marikapdonor

HozzászólásElküldve: 2014, Aug. 04, 07:50    Hozzászólás témája: petesejt donor lennék Hozzászólás az előzmény idézésével

szőke hajú kék szemű fital anyuka donor programot vállalna érdeklődni marikapdonor@citromail.hu címen lehet
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Krisztatevel

HozzászólásElküldve: 2014, Júl. 17, 12:11    Hozzászólás témája: donorprogram Hozzászólás az előzmény idézésével

petesejt donorprogramot vállalnék lovelyface@freemail.hu
Vissza az elejére
takijoci

HozzászólásElküldve: 2014, Júl. 06, 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Pestmegyei párnak szivesen segitenék baba vállalásban.Egészséges 35éves ápolt mérnök vagyok.
3szép gyermekem van,segiteni szeretnék pároknak.jocimende@citromail.hu
Vissza az elejére
lilipicur

HozzászólásElküldve: 2014, Ápr. 10, 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Segítő szándékú anyuka!
Amennyiben úgy érzed hogy megvan benned az segítő szándék és kellő elhatározás, hogy segítségeddel szülővé válhassunk mi is kérlek keress meg minket a következő címen:

lilipicur@gmail.com

Budapestiek vagyunk a kezelés is itt lenne. Biztos anyagi háttérrel rendelkezünk. A legjobb lenne, ha fizikálisan hasonló adottságokkal rendelkeznél (de ez nem feltétel): világos bőr barna haj, kék szem, alacsony vékony testalkat.
Vissza az elejére
Anitintin

HozzászólásElküldve: 2014, Márc. 29, 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem aktuális!

A hozzászólás legutóbb Anitintin által 2014, Ápr. 17, 07:26-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
suzanne18

HozzászólásElküldve: 2014, Feb. 15, 01:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok anyukák!
Sajnos nekem is csatlakozni kell,mi is keresük azt a kedves anyukát aki segitene nekünk lehetőség szerint barna szemű,barnás hajú anyuka legyen nem dohányzó,Bp. és környékéről ,sürgős lenne már 45 éves vagyok sajnos eddig csak negativ élmenyeink voltak .kérlek irjál suzanne68@vipmail.hu
Vissza az elejére
SegitoSdonor

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 04, 01:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Szeretnék segíteni. Facebookon itt tudtok elérni:
https://www.facebook.com/?sk=welcome#!/segito.sdonor?fref=ts
Vissza az elejére
adada

HozzászólásElküldve: 2013, Júl. 18, 22:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

30 éves egészséges, diplomás nőként donorprogramot vállalok. Sikeres adományozáson vagyok túl, az eredményeim jók.

Egy kislányom született 10 éves, egészséges, jó tanuló. Rólam: szemem kék, hajam barna, 172/65

Olyan párokon segítenék, akik már kialakították a saját biztos egzisztenciájukat, még nincs saját gyermekük, kapcsolatuk stabil.

Ahol kapcsolatba léphetsz velem: gyermektelen@citromail.hu
Vissza az elejére
Erzsike20

HozzászólásElküldve: 2012, Okt. 04, 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves fórumozó!
Először remélem nem baj hogy tegezlek.1992-04-13.-án születtem Budapesten.Kb 165 cm barna hajú és barna szemű vagyok.0 rh pozitiv vércsoportu.2010-ben végeztem Cukrász szakon a Gundel Károly Szak-és Szakközép iskolában.Jelenleg is donáció alatt állok egy nagyon kedves párnak.Aminek kb. noveber közepe fele lesz vége.Őszinte leszek van egy 17 honapos kislányom akinek én is szeretnék mindent megadni és mivel a párom keresete elég kevés a mai árak mellet, én így próbálokozom. Gondolom ez nem a legszimpatikusabb dolog ,de én úgy gondolom ez kölcsönös segítség egymásnak.Van még egy ajánlatom ha gondolod én ugy is ajánlok fel petesejtett hogy nem csak egyszeri beültetésere hanem többet ami elegendö jó pár probálkozásra ha esetleg nem sikerülne elsö probálkozásra vagy esetleg több babát is szeretnétek a késsöbekben.De ezt egy jovval nagyobb segítsért tudom ajánlani vagy esetleg Budapesti lakást keresek. Tudom hogy ez sok nak hangzik de ha átt gondol hogy ha eseteleg nem sikerülne hisz a forumozok közt van olyan akki már 8 accora probálkozik akkor joval kevesseb mint a rengeteg gyógyszer ,kezelés + donor keresés. Remélem szimpatukusnak találsz.Várom miellöbi válaszod a j.jazmin21@citromail.hu-ra.Üdv.:Jázmin
Vissza az elejére
csibe34

HozzászólásElküldve: 2012, Szept. 23, 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tudnék olyan párokkal beszélni ahol a férfi a meddő és sperma donor segítségével lett babájuk?Én ma regisztráltam mert el vagyok keseredve az én páromnál is gond van és nem tudom mit csináljak,örülnék ha valaki el mondaná véleményét!Köszi
Vissza az elejére
segitek

HozzászólásElküldve: 2012, Jan. 09, 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petesejtdonor lennék tisztességes magyar vagy külföldi párnál.
32.éves 3gyermekes magyar budapesi anyuka vagyok.
Email: segitek.ha.engeded@citromail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
kooa

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 08, 10:37    Hozzászólás témája: Donor! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Látom már nagyon régi ez a fórum de azért írok hátha ide téved valaki akin segíthetek és cserébe ő is segít.Petesejt donor lenék.Ha segíthetek írj:kooa@freemail.hu e-milre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
HVera

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 16, 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Fórumozók!

Ingyenes csoportot indítok Január 9. kezdettel fogamzási problémákkal induló nők számára. Még két hely szabad.

Részletek: http://fokuszolas.hu/2009/10/0.....k-szamara/
Vissza az elejére
bizalommal

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 16, 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Rég jártam itt de látom továbbra is sok a nehéz helyzetű pár-donor...Sajnos:(
Megkeresett egy újságíró ezügyben segítenék-e mert cikkezne a témában.. Én ugyan ezt nem mertem vállalni de...Talán előbb utóbb kicsit megkönnyítik a meddő párok életét..Remélhetőleg!!!!

Másfelől még áll az ajánlatom vagy ha úgy vesszük a segítség kérésem. . ki honnan nézi. . Smile
Nevezzük kölcsönös segítségnek:)
Petesejt adományozást vállalok!Vállalnék komoly szándékú és akaratú szimpatikus korrekt párnak meglévő vizsgálatokkal és sikeres tapasztalattal!!!!
Ha komoly az elhatározás kérlek ne ide írj mert nem igen van időm a fórumokat böngészni a kicsik mellett hanem az e-mail címemre.
Azt azért sűrűn megnézem:)

Mindenkinek nagyon meghitt szeretetteljes karácsonyt és kicsit könnyebb új esztendőt kívánok!!!!!

lollari13@citromail.hu
Vissza az elejére
gruebedli

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 23, 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

31 éves egygyermekes anyuka vagyok, szívesen elvállalok még egy utolsó petesejtadományozást.
Sikersen adományoztam tavaly Forgách Intézetben.
Csak anonim programot szeretnék vállalni, intézetfüggetlenül.
Minden leletem friss, júniusiak.

Szeretettel,
Gruebedli

gruebedli@gmail.com
Vissza az elejére
donor77

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 20, 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Donor voltam már egy alkalommal.

Szeretnék még egy családon segíteni akik az én családom problémáját enyhíthetnék cserébe...

donor77@citromail.hu
Vissza az elejére
bizalommal

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 07, 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kölcsönös segítségnyújtást szeretnék olyan párral kötni,akiknek nincs más lehetőségük mint az idegen petesejt donációs megoldás,ahhoz,hogy végre megtapasztalhassák egy gyermekáldás boldogságát.

Én tudom milyen,hisz 3 gyönyörű gyermekkel áldott meg az égSmile

32 éves vagyok káros szenvedélyektől mentes és igen komolyan gondolom és már eldöntöttem!!!

Segíteni akarok:)

Ha felvennéd velem a kapcsolatot írj bizalommal:
gyermeket@citromail.hu
Vissza az elejére
agcsado

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 06, 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

30 éves vagyok. Van egy gyermekem. Már voltam donor, de szívesen elvállalnék még egy programot.
Szeretném ha ez a program szeptemberben lenne, mert akkor már teljesen szabaddá tudom tenni magam bármikor.

Az agcsado@gmail.com e-mail címen vagyok elérhető.
Vissza az elejére
Adridonor

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 30, 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
31 éves vagyok egészséges szőke kék szemű három gyermekes anyuka:)
Mindhárom gyermekemet spontán szültem ezen felül korházban nem voltam:)
Szivesen segítek ha tudok!
A donorsághoz szükséges vizsgálataim megvannak.
Keress bizalommal:
pollka@citromail.hu címen
Vissza az elejére
kikelet

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 12, 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

30 éves vagyok. Lennék petesejtdonor.
petesejtdonor@freemail.hu
Vissza az elejére
donor7374

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 04, 23:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szisztok! Petesejt donor lennék. Júliusban töltöm a 35-öt.
Vissza az elejére
V.Vicky

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 19, 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A problémám megoldódott! Very Happy
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 19, 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Parisz!

Bocsi, hogy csak most írok, de én is eléggé elfoglalt vagyok.A lányok 1 hónapja szinte folyamatosan betegek.(köhögés, nátha, láz).Remélem az ünnepekre rendbe jönnek!
Hogy vagytok? Gondolom ti is készültök az ünnepekre.A kislányodnak már volt első szülinapja? Remélem ő is leszedi a díszeket a fáról! Laughing
Öf-sal kapcsolatban van valami újság?

Nagyon boldog karácsonyt kívánok nektek, ha addíg már nem írnék,és még boldogabb Újévet!!! Smile Smile Smile

Szia
Vissza az elejére
V.Vicky

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 11, 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,én új vagyok itt.Másfél hónapja derült ki,hogy nem lehet több gyermekem,(van már egy 11 éves fiam)csak petesejt-donor segítségével.Korai klimaxom van.(Ezt 1 hónap alatt 3 orvos erősítette meg:-( )33éves leszek jövő héten,két éve van ez az állapotom.
A donor dologról csak annyit tudok,amennyit elolvasgattam a neten.Ebben a fórumban is nézelődtem,de elég "régiek" a h.sz.-ek.
Érdeklődnék, hogy van valaki akinek ez a donor dolog most is aktuális?(Persze jövőre,mert már eléggé év vége van)Én pécsi vagyok és vagy ide Pécsre,vagy Tapolcára mehetnék a meddőségi központba.

Előre is köszönöm,ha válaszoltok!
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 17, 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Bocsi, hogy mostanában nem írtam.Meg kb egy hete egyáltalán nem engedett be a csal.net:(((((
Nem történik velünk semmi különös, néhány napig gondban voltam az etetéssel, a lányunk nem akart semmit, a tápszeren kívül, most mintha rendeződtek volna a dolgok...(lekopogom)
Nappal alig alszik, így időm is alig van, hiszen mindig a nyomában kell lenni, mindent kihúz, kipakol, megkóstol, mindenhová bebújik....Smile
Olvastam a pü-t,lehet külföldről öf-ni, de mindig az adott ország szabályai szerint, utána pedig a magyar szabályok értelmében,így sokkal nehezebb,szerintem pénzbe is kerül..Sad
Jó lenne valahogy kapcsolatokat találni kórházakkal, védőnökkel, orvosokkal..., tudod, hogy esetleg értesítenének..., de abszolút nincs ismerősöm,pedig el kell indulni lassan...
Tudod! Ha bármit tudsz, hallassz, szólj légysziiiiiii:)))

Szia
Ui:remélem veletek minden rendben!!!!Smile
Vissza az elejére
padogami

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 13, 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. 30 éves vagyok. Én már voltam egyszer donor a Kaáliban (Budapestiben). Vállalnék még egyszer donorságot, de nem a Kaáliban. Nem azért mert nem voltam megelégedve velük, hanem mert furi lenne visszamenni. Persze vidéki Kaáli szóba jöhet.
Ezen az e-mail címen lehet keresni engem: padogami@gmail.com
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 07, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Paris!

Írtam neked priviben.
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 06, 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Nem, szerencsére senki nem beteg, inkább az van, hogy egy percem sincs...
A lányunk ugyanis pontosan olyanokat csinál, mint a tieid Laughing
Egy percre meg nem áll, mindig csak sétál,fut, rohan, megy, ha már hullafáradt is, immár egyedül,mindenre fel akar mászni, pakol...
Az öf-sal kapcsolatban is van új hírem, azt privibe írom meg neked.
úgyhogy most inkább ott folytatom

szia
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 06, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia paris!

Mi újság? Remélem nem beteg a leányzó?
Hogy vagy?

Nálunk minden ok.A lányok nagyon elevenek!Mndent szétpakolnak, mindenre felmásznak,az asztalra is, ilyenkor nagyokat nevetnek én meg szívbajt kapok.Szóval nem unatkozom egy percig sem! Smile

szia
Vissza az elejére
orsi0509

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 03, 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Most találtam ide ebbe a topicba. Beleolvasgattam írásaitokba és szeretném én is felajánlani a segítségem.
Nem tudom, mi van ma a nőkkel, a barátnőim javénak nehezen vagy egyáltaln nem lehet gyermeke. Mivel ők még 30 alatt vannak, próbálkoznak. De valóban van, aki már tudja biztosan, nincs másút, vagy ninc stöbb ideje.
Magamról röviden:
27 éves vagyok, sosem szedtem fogamzásgátlót. 5 éve szoktam le a cigiről (más káros szenvedélyem sohase volt), első gyerekünk előtt, aki első próbálkozásra összejött, problémamentes terhességet követően, 40. hétre, 10/10- es Apgarral, 3100 g- mal, 53 cm- rel született, és azót szép nagyfiú lett belőle. A kistesóval vagyok most a 21. hétben várandós, ő is első próbálkozásra öszejött és eddig minden rendben a terhességgel. Immár 11 éve vagyok együtt a párommal, 5 éve vagyunk házasok.
Természetesen jelen állapotomban nem tudom vállalni az adományt, de amint szülés után engedélyezik az orvosok, szívesen adnám rászoruló pároknak.
További kérdéssel keressetek priviben.
Sok egészséges babát mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 03, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Paris!

Azért a 1,5-2 év nem olyan sok, bár ilyenkor még egy hét is örökkévalóságnak tűnik.
Annyival most "könnyebb"lesz, hogy már ott van neked a kislányod! Smile
Azért eléggé fárasztó, hogy mindíg várni kell.Évek teltek nekem is azzal, hogy folyton csak vártam és számolgattam, hogy mit mikor hogyan, és persze legyünk türelmesek! Confused Gondolom ezzel te is így voltál.
Remélem azért ez az 1-2 év gyorsan elrepül neked!
Most mikor ránézek a lányokra, legszivesebben megállítanám az időt!

Mennem kell egyikük felébredt!

szia
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 03, 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Kistesóra kb 2-3 évet kell várnunk Confused De ha odafönt úgy akarják, lehet picivel kevesebb, mint 2 év! Smile
A lányunkra a határozat megszületésétől számítva(mert mire elkészült fél év eltelt), 13 hónapot vártunk. Smile
Fagyikák : volt 2 hatsejtes és 2 kétsejtes(ők ketten csak a 3. napra termékenyültek meg)
Szerintem mind a 4-t kiolvasztják majd és jó esetben lesz belőlük 2-3.
A múltkori fagyiknál is volt olyan, hogy az első kettőt kiolvasztották, a 7-ből, semmi, madj 3-t, na ők mind szépen felébredtek, tehát 5-ből lett 3.
A maradék kettőből meg 1 ébredt fel.
felébredt a leányzó, mennem kell Laughing
Szia
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 02, 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Paris!

Én is remélem, hogy továbbra is írunk egymásnak!
Kb mennyi időt kell várnotok a kistesóra?
A kislányodra mennyit kellett várni?
A fagyibabákat együtt fogják visszaültetni? Jó lenne 2 alkalommal így dupla az esély is.(ha mind a négyen szépen "visszajönnek")
Ők Hány sejtesek voltak?

Nem tudom milyen érzés mikor vkinek gond nélkül lehet babája.Biztos, hogy csodálatos, én mégis úgy érzem, hogy kaptunk vmi pluszt azzal, hogy megküzdöttünk értük.Minden nap újra átélem azt az örömöt, hogy milyen jó, hogy vannak nekünk!! Smile Pedig olyan természetes, hogy itt vannak és mégis olyan hihetetlen!

Szia
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 31, 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza! Laughing

Bevallom én is megkönnyeztem,amit te írtál, hogy "folytak a könnyeid a soraimon" íll. az egész hozzászólásod olyan megható vt, jól esett:oops:
Mert éreztem, hogy tudod, hogy mit akartam mondani azokkal a sorokkal!!!
Bizony nagyon jó érzés, ha az embert van, ki anyának szólítsa!!!
Az én picikém még nem tudja kimondani, de van egy jellegzetes "hang",amiről tudom, hogy én vagyok az, engem szólít! Laughing

Köszi, hogy szorítasz tesóügyben!!! Laughing (Sajnos nem lesz rövid a várakozási idő és második gyermekre ugyanolyan nehéz várni, mint elsőre, hisz bár már van egy tündérkénk, érezzük még nem teljes a családunk, még hiányzik 1-2 szépség- nyílván ezért is próbálkoztunk még a lombikkal-)

A fagyibabák most még pihiznek, úgy érzem legalább 1 évig, de aztán ki tudja, egy-egy kudarc után mégiscsak erőt gyűjtöttem és mentünk tovább....

Azt is remélem, hogy annak ellenére, hogy az én "kezelésem története" véget ért, nem szakad meg közöttünk a kapcsolat és még továbbra is írunk! Smile Jó lenne!!!! Laughing

Szia
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 31, 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Paris!

Őszintén bevallom folytak a könnyeim mikor olvastam a soraidat.
Biztos vagyok benne, hogy a te hozzáállásoddal,szereteteddel a lehető legkisebb lesz a fájdalom a kislányod számára, mikor megérti az öf-t.
Abban is biztos vagyok, hogy büszke lesz rád!(rátok).
Lehet, hogy közhelynek tűnik, de nagyon igaz, hogy a szeretet mindent legyőz.Ez a legfontosabb dolog az életben.

Hihetetlen, hogy ezek a pici gyerekek mire képesek. Megérzik, megértik minden rezdülésünket.
A lányok is annyira édesek! Ölelgetnek hízelegnek puszilgatnak, és persze féltékenyek egymásra, és apára is.
Már kitudják mondani, hogy anya!Ettől aztán elolvadok! Smile Smile

Mostantól azért szorítok, hogy a picilánynak minél előbb kistesója legyen!! Laughing Laughing Laughing

Szia
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 31, 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Manoo, Szia Hosza!

Hát,sajnos ez van. Confused
Köszönöm, hogy szorítottatok nekem és hogy gondoltatok rám, sokat jelentett!
Mindketten pontosan tudjátok, hogy mit érezhetek most! Confused

Annyi vígaszom azért van, hogy egy gyönyörűséges szépkislány anyukája vagyok, ha ő nem lenne, azt hiszem most belehaltam volna a fájdalomba, de miatta igyekeznem kell.
Olyan tündér volt tegnap, ültünk a férjemmel szótlanul a szőnyegen, egymás kezét fogva, én pityeregtem is, a kislányunk odajött és mindkettőnk szabad kezét megfogta, magához húzta és úgy nézett rám, hogy tudtam, hogy azt gondolja, anyuci ne sírj, ne szomorkodj.
Megkérdeztem tőle, hogy ugye ne szomorkodjak, mire ő nemet integetett a fejével és puszit küldött. Laughing
Abban a pillanatban ismét éreztem, hogy nagyon boldog vagyok, hogy ő van nekünk!
Van egy jó hírem is, ismét van egy határozatunk az öf-ra alkalmasságunkról,így 2-3 év múlva ismét átélhetem azt a csodát, hogy egy kistündér anyukájává válhatok!

Hosza!
A doki semmit nem tudott mondani.
Szép vastag mnyh, jó progiszint, nincs sárgatest elégtelenség, szép embrikék,a méhem a hsg. szerint tökéletes...
Talán odafönt nagyobb feladatot szántak nekem, mint életet adni! Életet felnevelni és a kicsikéim születéssel szerzett (anyai)vesztesége miatti elmondahatatlan fájdalom okozta sbeket gyógyítani a szeretetemmel! Laughing

Ugyanis szerintem az a tény, hogy vki öf-ott, sokkal nagyobb veszteség és fájdalom, mint amit mi a sikertelen lombikok során átélünk,így ilyenkor arra szoktam gondolni, hogy nekem sokkal könnyebb, mint amit majd a lányom fog érezni,amikor megérti az öf-t. Confused
De azért mi vagyunk a szülei, mert épp a mi szeretetünkre van szüksége.

Olyan cuki már, puszilgat, bújik, ölel,ettől szebb érzés nincs is!!! Laughing
Ébred...mennem kell
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 30, 23:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Paris!

Nagyon sajnálom!
Szomorú vagyok, és dühös. Sad Bárcsak tudnék neked segíteni!
Gondolom nem tudják az okát.Mondott vmit a doki? Mi az ő véleménye?

Sajnos nem tudlak semmivel vígasztalni, ilyenkor az úgyis hasztalan.
Azért küldök neked egy kis vidámságot!

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Szia
Vissza az elejére
Manóó

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 30, 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paris, nagyon nagyon sajnálom.(
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 30, 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Ma vtam vv-n, gondoltam meglepem magam és a nekünk szurkolókat!
Hcg:negatív Crying or Very sad
A progiszint jó, tehát nem sárgatestelégtelenség.
Ez van. Confused Confused Confused
Szia
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 29, 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Paris!

Nem úgy értettem, hogy feladós tipus vagy, csak az a bosszantó, hogy nincs konkrét ok arra, hogy miért nem sikerül.
Én is gondoltam rá, hogy józan ésszel gondolkodva abba kellene hagyni, de szerencsére nem tettem. Smile Smile Persze tiszteletben tartom a döntéseteket, csak annyira szeretném ha nektek is sikerülne!!!

Nekem is volt 3 stimu. Szerintem is az a legszörnyűbb mikor telefonálsz és azt mondják, hogy nem termékenyült meg vagy nem osztódik. Crying or Very sad
Mindíg remegő kézzel telefonáltam.
Nekem Győrben volt 3 inszemi, 3 stimu.Pesten 4 inszemi 5 lombik, ezután Győrben még a 2 fagyi beülti.(Vas megyében lakunk,Győr 100km, Pest 220)
Szóval az utazás nekünk is plusz nehézség volt.
Neked volt inszemi?
Reggel csináltad a tesztet? (azért még egy kicsit korai)

Szia
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 29, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia hosza!

Tegnap szinte egész nap nem fájt a hasam.ma reggel is vt. egy kis hányinger, de csak épphogy.
A mensim még nem késik, mert nekem 31-32 naposak a ciklusaim(tehát okt31-nov1-2), ennyi progitól meg még biztos több lesz. Pl. az egyik beültinél csak azután jött meg, hogy a progit teljesen abbahagytam és rá 5 napra.
Tegnap csináltam egy tesztet, negatív. Persze tudom, hogy ez még nem feltétlenül jelent semmit.
A belefáradás annyit jelent, hogy tul.képpen ez vt.a 8. lombik, igaz itt nem engem stimuztak, de nekem is állandóan utazni kellett uh-ra pestre(baz megyéből), annyi hormont szedtem, mint egy ló.
tehát a donoros előtt azért nekem volt 4 stimum és mindig mikor másnap telizni kellett, hogy hány termékenyült meg, mindig mondták semennyi, hívjuk őket másnap, majd harmadnap és még akkor is semmi...
Padlóra vágott, főleg az első! Crying or Very sad
Mindig új módszerek, mindig új remények és mindig SEMMI.

Nagyon bizakodtam a donorosban(persze az is egy nagy "harc"volt. donort találni,kb1 év-be telt,de megtaláltam a világ legaranyosabb, legsegítőkészebb, legönzetlenebb donorát), abból is már a 4. beülti és.....
Ez egy olyan szélmalomharcnak tűnik, én nem vagyok feladós típus, sőt, nagyon is küzdős vagyok, mindig elértem, amiért nagyon megharcoltam , de azért van egy idő, amikor tudni kell, hogy itt a vége.Nem mehet rá az ember egészsége, élete, reménye. Nem beszélve arról, hogy nagyon sok pénz ment el, eleddig a semmire. Ezt akár a már velünk élő gyermekünkre is költhettük volna. Confused

Szóval a rengeteg utazás, hormon,pénz, keresés, próbálkozás és mindig a sikertelenség Rolling Eyes
Annyira tartom magam "okosnak"(rossz szó, bocsi), hogy tudjam azt mondani valamikor :vége
Mert mi van, ha még és újra és megint és megint megpróbáljuk, mikor és ki garantálja a sikert. Itt volt 8 alkalom.....
Érted?
Ez egy körforgás és tudni kell kiszállni belőle. Mi pl. elég korán döntöttünk az öf. mellett!! Milyen jól tettük!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz
Sok olyan öf-t ismerek,akik40 éves korukig, vagy még tovább a lombikkal próbálkoztak,aztán mire észbekaptak, kicsúsztak abból, hogy csecsemőt fogadhassanak örökbe Confused Plusz, nem éppen a legfiatalabb szülők.

Na, még annyi mindent tudnék írni, de egyelőre befejezem, így is túl hosszú lettem! Embarassed
Köszi, hogy gondolsz rám, jól esik.
Még bizakodom! Laughing Aztán meglátjuk mi lesz!

Szia
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés