Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Donor
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 28, 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Paris!

Nekem sem sima görcseim voltak, és nem folyamatosan. Néha olyan fájdalmasak, hogy meg sem moccantam míg el nem múlt.
A teszt előtti este is csak feküdtem a kanapén és időnként erős görcsös nyilalás szerű fájdalom ami pár másodpercig tartott.Biztos voltam benne, hogy menzi lesz!

Tudom, hogy vkinek soha nem sikerül, de sokan vannak(én is ismerek ilyen házaspárt) akik nem vállalják, hogy donor segítségével legyen babájuk, vagy pl: súlyos szervi elváltozás az oka, vagy nincs méhe v ilyesmi.
Nálad viszont adottak a feltételek, tehát minden esélyed megvan a sikerre!
Ezért is gondolom, hogy sikerülnie kell, és van értelme próbálkozni!
Félve kezdtem olvasni az üzidet, és nagyon örükök, hogy minden ok. Smile
A mensi már késik?

Szia
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 27, 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Hát van olyan, hogy valakinek nem sikerül,soha. Rengeteg öribabás családot ismerek!Akik csak az öf-sal tudtak családdá válni.Lehet, hogy mi is ilyenek vagyunk! Smile
Mondjuk ma már jobban vagyok, reggel volt egy kis émelygésem. Smile
Majd meglátjuk! Mindenesetre anyukámat kifaggattam, hogy derült ki, hogy engem vár.Hát képzeld úgy, hogy egy éjjel kb. fél óráig annyira görcsölt, éles késszúrásszerű fájdalmat érezett a méhében, hogy azt hitte nagyon-nagy baj van, ezért másnap reggel doki és lám-lám,itt vagyok!!! Laughing
szóval akár még ez is lehet....
Mindenesetre ma megint bizakodom, tegnap is jó napom volt du.
ma már dolgozott a férjem, kicsit elfáradtam mire hazaért, mert azért csak kellett emelgetni a leányzót, jönni-menni vele, úgy dél körül már a hasam is érezte, picit megfájdult, de elenyésző.
Bizakodom, mert mensinek nincs fizikai jele, én előtte jó pár napig barnázni szoktam, ez volt a korábbi beültiknél is, úgyhogy minden pidiléskor élesen figyelek,de semmi Laughing Laughing Hál'Istennek!
de majd kiderül, most már nincs sok hátra a tesztig!
Szia
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 27, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Paris!

Nem értem, ha nálad minden ok, akkor miért nem sikerül?! Confused
Az orvos tud vmit mondani? Elmondod majd neki, a beülti után történteket? Hátha következtetni tud vmire.
Remélem javasolni fog egy histero-t!!
A fagyibaba is sikerülhet, ha nálad minden rendben van! (nekünk is sikerült)
Tudom, hogy ez a ti döntésetek, de annyi mindenen túlvagytok már, lehet, hogy csak egy icipici hiányzik a sikerhez! Ne add fel!!
Sikerülnie kell!!

Szia
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 26, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia hosza!

4. beülti vt(ill.tul képpen 5., hisz egyszer vt. egy 3sejtes saját petesejtes, de a doki már a beültinél sem bízott benne, de meg kellett próbálni), Ah-s babák!
ha el is indult vmi, az a friss embrióknál vt a múltkor is és most is.Fagyik?Vannak, de ha a friss sem sikerül.....
Ma de. is vt egy a tegnap éjjelihez hasonló, csak rövidebb vt,azóta azonban már rendesen fáj a hasam, úgy, mint mensi előtt szokott! Confused
Ez van: Viszont az már biztos, hogy utolsó próbálkozásaink egyike volt(még a fagyikat persze megpróbáljuk majd később), lelkileg elfáradtam a rengeteg sikertelenségbe
ma már azt mondtam a férjemnek, hogy akár 50 embrikét is beültethetének, nekem akkor sem sikerülne Confused
Persze a tesztet megcsinálom, hacsak addig nem jön meg.

Szia
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 26, 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Paris!

Annyira szeretném ha sikerülne nektek!! Smile
Azért én még bízom benne, és még vannak fagyibabák! Szerintem végezhetnének nálad egy histero vizsgálatot. ( méhtükrözés)
Hányadik beülti volt? AH-s babákat ültettek be?
Most hogy érzed magad???

Szia
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 26, 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia hosza!

Jó dolgokról nem tudok beszámolni! Crying or Very sad
tegnap éjjel arra ébredtem, hogy a méhembe, mintha egy borzasztó éles kést belevágtak volna, mozdulni sem bírtam,olyan összehúzódásszerű volt,aztán elöntötte az egész alsó részemet a forróság és fájdalom, majd hányinger söpört rajtam végig, de néhány perc múlva minden elmúlt.
reggelre azonban már nem olyan rers a mellem mint vt, megszűnt a mellfeszülés, hánjyinger ugyan még van(a hcg lassan ürül) Crying or Very sad
Szóval tuti, hogy vt. itt valaki, de hogy ott van-e még,azt csak a Jóisten tudja!
Mondjuk nem kizárt, de a jelek..... Sad Sad
Persze a tesztig még megy a progi,aztán pedig várjuk az újabb jogerős öf-ra alkalmasságunkról szóló határozatot!
Szia
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 24, 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Paris!

Nem tudom, hogy a szervezetnek lehet-e ilyen reakciója, nekem soha nem volt hányingerem azelőtt. Utrot szoktam kapni és choragont.
Örükök, hogy jobban érzed magad! Smile A kislányod meggyógyult?
Nekem is lázas az egyik picikém, 3-4 napja. Crying or Very sad ma már jobban van, remélem holnapra teljesen rendbejön! Smile
Olyan gyógyszert kaptál ami hcg-t tartalmaz? Szerintem a progitól nem lehet hányingered.Nekem a choragontól sem volt pedig az hcg-t tartalmaz!
Vagyis remélem csak attól lehet! Laughing Laughing Laughing
Nagyon várom az eredményt! Smile Már csak 1 hét a tesztig! Kitartás!! Wink

Szia
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 24, 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Nem vesztem el, gond sincs!
Most már jobban vagyok lelkileg, főleg, hogy tegnap is és ma is hányingerem volt, van.Az előbb már azt hittem rohanhatok a wc-re,aztán mégsem Wink
Borzasztóan lassan telnek a napok és én annyira szeretném, hogy sikerüljön!!!!
A hasfájás is elmúlt, ill. ha van , kicsi és rövid idő múlva elmúlik, főleg, ha lepihenek.
Egyéb tünet nincs,a mellem eresebb volt az elmúlt napokban, de mára már nem annyira Shocked . (mondjuk ez aggaszt egy kicsit)
Ugye mástól nem lehet hányingerem, mint a....???????
Úgy értem amiatt ugye nem lehet, hogy meg akarna jönni, de a sok progi még nem engedi és a szervezet szinte "megerőszakoltnak" érzi magátm és így reagál?
Jó hülyeség,amit gondolok, mi? Sajnos inkább a pesszimista táborhoz tartoztam világ életemben, hisz egy optimista erre csak azt gondolhatja, hogy azért van hányingere, mert ott a baba! Wink
Na, de egy a lényeg, két napja pozitívabb vagyok!Így mindenesetre könnyebb!
Köszi az aggódást, rámgondolást!
Nagyon elkel a drukk!!!Szükségünk van rá mind a kettőnknek, hármunknak, négyünknek, ötünknek Laughing Laughing Laughing

Szia
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 23, 22:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Paris!

Kicsit aggódom, hogy nem írtál vissza. Rolling Eyes Remélem minden rendben van!
Hogy érzed magad?

Szia
Írj!
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 22, 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Parisz!

Ne aggódj!! Még nincs veszve semmi!
Mikor kell jönni a menzinek? Rolling Eyes
Én ugyanúgy éreztem magam mint a sikertelen beültik után!
Nagyon görcsöltem a teszt előtti napon is!
Nem adhatod fel már az elején!!!! Evil or Very Mad
Bármit is gondolsz, ha ők ott akarnak maradni akkor ott is maradnak!! Smile
Azért lehetnél kicsit pozitívabb!
A hasfájás pedig még nem bizonyít semmit! Sőt!
Szóval nézz rá a kislányodra, majd ő erőt ad neked, és máris mindent másképp fogsz látni!
Egyébként ismerem ezt az érzést.Le kell győzni Wink
Szia
Írj!
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 22, 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Most nem vagyok jól,fáj a hasam, a tegnapi és tegnapelőtti hányingernek, émelygésnek semmi nyoma.Csak a hasfájás, mensisen Crying or Very sad
Lehet, hogy én soha nem fogok szülni?
Most nagyon úgy érzem, negatív vagyok!És ez a napok múlásával sokkal rosszabb lesz, ismerem magam. Rolling Eyes
Ahelyett, hogy legalább a tesztig azt hinném, hogy..........
szia
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 22, 08:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Bizony nekem is megvan a Várva várt babák c. könyv! Laughing És a filmet is láttam! Laughing
Hogy mikor történhet a beágyazódás??? Fogalmam sincs!
Confused Mondjuk én mostanára tippelek, ma-holnap Laughing
A hányingerrel az van, hogy nagyon ritkán előfordult már mensi előtt is Confused
Egyébként nem jellemző, hogy hányingeres típus lennék Wink
Szóval nem tudom.....
De majd úgyis kiderül! Tegnap du. fejben nem voltam olyan jól, nagyon izgultam,folyton arra gondoltam mi lesz ha nem...... Crying or Very sad

Végülis már volt egy pozitív tesztem, a hcg is szép volt, aztán rá 1 hétre már mensi.Ettől a néhány héttől( az uh-ig) félek igazán, nem is a teszttől! Confused Aztán meg majd a többi időtől Twisted Evil
Pedig tudom, hogy amit gondolok,ahogyan gondolkodom igenis nagy hatással van a bentlakóra/lakókra!!!
Na most megyek, inkább tv-zek, hogy ne is gondolkodjak!

Szia
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 21, 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Parisz!

Örülök, hogy jobban van a picike! Smile Nekünk is volt ilyen vírus. Evil or Very Mad
És annak is örülök, hogy jól érzed magad! A jövő hét is gyorsan el fog menni! A kislányod majd lefoglal. Foglalkozz vele minél többet, sétáljatok stb..
Szerinted már megtörtént a beágyazódás? Úgy tudom 3-4 nap.
Akkor már vakószínüleg igen. Smile
Máskor is volt hányingered?
Megvan neked a Várva Várt Babák című könyv? Én salátára olvastam!
Láttad a sejtjeink c. filmet?
Én a könyvben olvastam először, hogy létezik embrió donáció! Smile
Érezd jól magad, és vigyázz a picikre!! Smile
Mennemkell! Felébredtek a lényok! Laughing

Szia
Írj!
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 21, 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Szerencsére már jobban van a leányzó, tegnap már csak 38fok vt. a legmagasabb,du. egyszer, de lázcsill. után már estére sem ment fel, most pedig nem lázas! Laughing
A dokihoz majd szerdán vissza kell menni, nem is írt fel gyógyszert, mert szerinte egy olyan vírus,amit ált-ban 3 éves korig egyszer elkapnak a gyerkőcök(utána védettek lesznek),csak láz, ami 4 nap alatt fokozatosan csökken és a 4. nap piros pöttyök jelennek meg,amik teljesen ártalmatlanok. Úgyhogy azóta sem folyik az orra sem, nem köhög, nem megy a hasa, csak a láz volt, ami napról-napra alacsonyabb, egy pöttyöcske meg már van a lábán Smile
31-én kell tesztet csinálnom! Laughing
Egyébként jól vagyok, most is épp enyhe hányigerem van, de valahogy olyan nyugodt vagyok, olyan harmóniát érzek!!!!
Persze ehhez hozzájárul, hogy a férem is itthon van, kicsit tartok is tőle, hogy a jövő héten már nehezebb lesz a várakozás Confused

Szia
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 20, 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Parisz!

Sajnálom, hogy beteg a kislányod! Crying or Very sad Remélem semmi komoly!
Mit mondott az orvos? Mielőbbi gyógyulást kívánok neki!
Bárcsak soha ne lennének betegek!

A 14. nap az 30.-án Lesz? Remélem ezt a dátumot örökre megjegyzed! Laughing Laughing
Láttam ma egy pici babát, aki 20.-án született! Olyan édes volt, és olyan picike! Már alig emlékszem a lányokra! Crying or Very sad
Jó lenne megint egy pici baba! Smile

Szia
Írj!
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 20, 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Érdekes tüneteid voltak,arról valóban nem gondolnám, hogy épp azért fáj az ember torka, mert várandósSmile))
Először teszt lesz(a beültit követő 14. napon), ha pozitív, aztán néhány nap múlva vv.
Jól érzem magam, eddig kavaroghattak a gondolatok a fejemben, tegnapra azonban belázasodott a kislányunk(eddig még sosem volt beteg, még az orra sem folyt, mintha tudta volna, hogy anyát most nem szabad hagyni gondolkodni Laughing ), szóval tegnap szinte csak vele foglalkoztam, lázat mértem, csillapítottam, éjjel többször fenn voltam mellette,hűtőfürdő(ezt apa csinálta, hogy én még ne emelgessek). Crying or Very sad
Most megint mértem, már hőemelkedése van, most vitte ki a párom levegőzni,aludni egy kicsit, du. megyünk a dokihoz! Sad
Szóval tényleg nem érek rá magammal foglalkozni, de ez jó is, mert amíg nem volt lázas folyton azt figyeltem épp most mért fáj, hol fáj a hasam... Twisted Evil
Bezzeg tegnap egyáltalán nem fájt sehol! Laughing
Most egy icicpici hányingerem van, de az a sok hormontól is lehet! Nem keresek tüneteket!
Meg még korai lenne a hányinger!!!
szia!! Smile
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 19, 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Parisz!

Örülök, hogy szépek az embrikék!!

A beülti után 1 héttel nagyon fájt a torkom. Másnapra elmúlt(mézes tea gyógytea stb)de szinte egész nap feküdnöm kellett.Nagyon rosszul éreztem magam.Egy percig sem gondoltam, hogy ez terhességi tünet lehet.Biztos voltam benne, hogy vmilyen vírus.Fájt a fejem, a gyomrom, egyszerűen rosszul voltam.A következő napokban enyhült, de nem múlt el.Csak feküdni bírtam,teljesen úgy éreztem magam mintha beteg lennék.
Nekem nem reggeli hányingerem volt, hanem egész nap rosszul voltam.Folyton nyafogtam.Összesen 2 alkalommal hánytam, de akkor egész nap. Aztán elkezdtem homeopátiás készítményeket szedni, 1 hét múlva a rosszullét teljesen megszűnt.
Ne aggódj akkor sem, ha nem érzel semmit.Mindenkinél más. Lehet, hogy egyáltalán nem leszel rosszul.
Ezenkívül a teszt előtti nap nagyon görcsöltem biztos voltam benne, hogy teszt helyett menzi lesz.

Hogy érzed magad? Ki tudsz kapcsolódni? Gondolom azért kavarognak a fejedben a gondolatok. Mikor kell tesztelned? Egyáltalán teszt lesz vagy vérvétel?

Szia
Írj!
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 19, 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Igen láttam őket,gyönyörűek voltak!!!
Amikor megláttam őket, önkéntelenül szaladt ki a számon, hogy , de gyönyörűek!
Hárman egymáshoz közel,egy vonalban voltak, egy szépség pedig tőlük távolabb, mintha "összevesztek" volna,. Tudom, hogy a biológus helyezte el őket, de mégis olyan mókás volt, egyből arra gondoltam, hogy az egyik kistündér már most egyéniség, ő valamiért épp haragszik a tesókra és kicsit félrevonult. Laughing Laughing

Azt tegnap elfelejtettem megkérdezni, hogy mit jelent, hogy a beülti után egy héttel rosszul voltál?Szédülés, hányinger, hasfájás v. mit éreztél?

Szia
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 18, 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Parisz

Nem nagyon emlékszem rá, de azt hiszem egyik 8v9 sejtes, a másik14 a harmadik azt hiszem valamivel több. Rolling Eyes
A zárómra sajnos nem írták rá, hogy hány sejtesek voltak, csak arra emlékszem, hogy laikus szemmel is láttam, hogy gyönyörűek! Teljesen tiszták és szabályosak voltak! Sajnos a saját ps-ből soha nem voltak ilyen szépek.
Te láttad őket beülti előtt?
Szerintem ha 4-et ültettek be akkor 1-től 4-ig bármi lehet, ezenkívül a négyből mind a négynek szurkolni kell. Nem igaz? Isten majd eldönti hány babócának kell megszületnie.
Vigyázz magadra!(és a picikre)

Szia
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 18, 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!Smile))

A 4 embrikét maga a doki javasolta,kiindulva az előéletembőlSad((
Így talán nagyobb az esély,véleménye szerint 4 úgysem lesz,3 sem, de ikrekre nagy az esélyünk!Smile
Én már 1 gyönyörű babócával teljesen elégedett lennék!!!!!
Neked hány sejtesek voltak az embrikék,amikor bekerültek?(bocs ha már kérdeztem, de tudod ez a "másállapot" feledékennyé tesz:))) )

Az utolsó mondatod nagyon-nagyon jól esik és rengeteg bátorítást ad!!!!!
szia
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 17, 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Parisz! (sziasztok!)

Nagyon örülök, hogy megtörtént a beülti, és nagyon izgatott vagyok!
4 embrike az nem semmi!! (4 kiságy, 4 etetőszék stb...CSak vicceltem, de végül is előfordulhat Smile ) Inkább 4 mint 1 sem! Remélem ügyesek lesznek! Laughing
Szerintem is odabent vannak a legjobb helyen!
A kislányod most biztosan jó hatással lesz rád. Lefoglal, és nem fogsz folyton magaddal foglalkozni és rágódni azon, hogy vajon sikerül-e. Ez sokkal többet segít mint az állandó pihenés! Azért az jó, hogy az első napokban vigyázol magadra.Állítólag a megtapadásig kell óvatosabbnak lenni, ami pár nap, úgyhogy jó, hogy a férjed otthon van veled.
Remélem írni fogsz ha érzel vmit, bár van aki az elején még nem érez semmit, vagy később sem.Én pontosan 1 héttel a beülti után nagyon rosszul voltam. (valószínüleg az ikerterhesség miatt)

A legfontosabb, hogy érezd jól magad!
Én biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog!! Laughing

Szia
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 17, 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia hosza!

9 petikénk lett és végül 8 embrikénk!Smile))
4 pocaklakóm lett ma,4 babóca fagyi:)))
Egy soksejtes, 2 nyolcsejtes és 1 hatsejtes került be:)
Végülis szerintem a hétvége miatt döntöttek úgy, hogy ne várjuk meg az 5. napot, hisz osztódtak így is gyönyörűen, osztódnak tovább bent is!Smile A legjobb helyen vannak!Smile
A progiszurin kívül utrot is használok,úgyhogy remélem a progiszinttel semmi gond nem lesz, a mnyh-ám 13 mm vt:)))
az sem rossz!!!
Úgyhogy a feltételek adottak, a férjem most egy hétig szabin lesz,többnyire ő lesz a lányunkkal, hogy tudjak pihizni. Ma du. pl. aludtam 2 órát!!Smile
Miiiilyen régen volt ilyen!!!Nagyon jól esett!

Nem maradt más hátra,vigyáznom kell magunkra és nagyon reménykedni, hogy lesz befutó,aki velem is akar maradni nagyon sokáig!Smile)))

Szia
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 16, 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Parisz!

Nálunk minden rendben van. Jól megijesztettek minket a lányok!

Minden rendben van? Mennyi petesejt lett?
Örülök, hogy ilyen pozitívan állsz a dolgokhoz!Ez nagyon fontos!!
Szorítok nagyon, hogy sikerüljön!!! Már nagyon várom az eredményt! Laughing

Szia!

Írj!!
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 13, 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Örülök, hogy előkerültél!Smile
Az viszont nem jó hír, hogy kórházban vtatok!Sad(( Nekem is vmiféle allergiám lehet, mert teli vagyok viszkető piros pöttyökkel(tavaly nyáron vt. már egyszer, idén nyáron is, meg most.Egyelőre még nem derült ki, mi okozza, vtam vv-en, még nincs eredmény)
Abban is bízom, hogy a problémák,amiket említettél, megoldódnak, mindnyájan egészségesek lesztek!!!
Tündériek lehetnek a lányok,ahogy beszélgetnek már! Laughing

Igen,a 10 hónapos lányom mindenben megkapaszkodik, még a sima fal mellett is feláll, mindent leszed ami a keze ügyébe kerül, 10 percet ül egy nap,ha nem is sétálunk(mert egyik kezét még fogni kell,persze néhány lépést tesz már önállóan is,aminek popsiraesés a vége),akkor is inkább áll! Laughing
Szóval most mehetek utána mindenhová! Laughing

Holnap lesz a punkció én is holnap kezdem a progiszurit! Megint megpróbálják blasztóig vinni a babákat, úgyhogy előreláthatólag(ha minden ok lesz a ps-kel és a hímivarsejtekkel és szép számú embrike lesz)hétvégén lesz vmikor az ET. Smile
Nagyon várom már őket!!!Most mindent nagyon pozitívan élek meg,soha nem bíztam ennyire a sikerben!!!! Valószínű a lányom hatása! Razz Razz
Szóval bizakodom és nagyon izgulok, hogy holnap minden rendben menjen! na és persze a randi is sikerüljön! Razz
Szia
írhatsz privit is, ha gondolod!
Vissza az elejére
lapatd

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 13, 16:29    Hozzászólás témája: donor tv műsorban Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok

egy tévé műsorból kereslek titeket. szeretnénk foglalkozni a petesejt donációval. mi azt szeretnénk, hogy megtudják az emberek és foglalkozzanak azzal, hogy ezt Mo-n törvény tiltja, ami így sokak életét megkeseríti.
de ahhoz, hogy ebből riport készüljön mindenképp kellenek megszólalok.
örülnék, ha néhányan vállalnátok, hogy elmondjátok véleményeteket, tapasztalaitokat

előre is köszönöm

Lapat Dániel
30 409 8427
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 13, 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZia Parisz!

Már vártam a beszámolódat! Nagyon örülök, hogy végre haladnak a dolgok!
Remélem sok szép babóca lesz!! Kiváncsian várom a további fejleményeket!
Kislányod már elindult? mennyi idős most?

Nálunk sajnos elég sok probléma van mostanában. Az egyik picivel kórházban is voltunk. Allergia okozta asztmája van. Tej és tojás allergia.
Ezenkívül más problémák is vannak, de erről egyenlőre nem írok, később is csak talán priviben,de remélem a problémák megoldhatóak, ez majd holnap kiderül.

Egyébként a lányok tündériek!! Egyre többet beszélnek, és imádnak bohóckodni, viccelődni!

Nagyon szorítok neked és nagyon izgulok!!
CSak pozitívan!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Várom a továbbiakat!!

SZia
Vissza az elejére
derik

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 10, 08:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paris!

Végül sikerült donort találnunk, a valamikor a héten indult az ő stimulációja, hónap végére tervezik a petesejt leszívást aztán a beültetést, Már nagyon várjuk Smile És bízunk benne, hogy sikerülni fog Smile

Epalfy!

A bármilyen megoldás alatt én azt értettem, hogy akkor is örültem volna, ha azt mondják, hogy van valaki aki segítene, de nem csak nekünk, hanem megosztva másnak, vagy másoknak is, még akkor is ha mint itt valaki felvetette, hogy előfordulhat, hogy mégsem lesz annyi petesejt és így esetleg hiábavaló volt az én stimulációm...Még mindig nagyon ki vagyok akadva a doki válaszán!!!
Vissza az elejére
epalfy

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 09, 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

derik!
Szeretném kiemelni, hogy én nem bármilyen megoldást ajánlottam!
Teljesen ingyeneset, minden térítés nélkül, pár nap szabim beáldozásával, utazgatással INGYEN!
(ezt az 1. percben ki is csikarta a doki, ami szintén fura mert nem pénzügyekről mentem tárgyalni)
CSAK korrekt eljárást, partnerséget, tájékoztatást vártam és max. esélyt, ha lehet...
Ha az 1. benyomás és a testbeszéd megerősíti, h. itt nem balekot fognak, nem félretájékoztatnak, akkor magam is feltétel nélkül és jó szívvel, akár vakon bíznák mindent a szakemberre.
Elhangzott, hogy látja, h. öntudatos nő vagyok és végül, h. akkor nincs lehetőség a petesejt adományozásra. Ha vki. megnyugtatást vár, az "beavatkozás az intézmény belügyeibe"?
Én véradó vagyok, adtam 40 l anyatejet, de ennél többet hogyan tegyek, hogy adhassak petesejtet is?
Vissza az elejére
epalfy

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 09, 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves paris!
A megosztásra:
fel nem ébredt embrikékről van szó! Crying or Very sad
Több fórum hozzászólói 30-50%-os veszteségről írtak lefagyasztás és felélesztés technológiájánál.
Egyesek szerint egy emberélet az embrikével kezdődik.
Nekem 2 terhesség 2 gyerek a múltam (s gumimentes időben össz. 4 menstruációm volt, tehát összejöttek hamar).
Ha 8 érett petéből 4-4-et kapna pl. 2 befogadó, abból jó eséllyel 2-3 embrike lesz mindkettőnek.
Ha ugye egyvalaki nyer 4-6 embrikét, akkor a felét lefagyasztják és várhatóan 1-2 fel sem ébred!
Így meg mind a 4-6 bekerülhet valakibe frissen és max. eséllyel indul!
Nem?
Puszi
De persze ezek az én elgondolásaim, ha vki. végighallgat és elmondja ő miért dönt másként, azt miért ne fogadnám el? Nem én vagyok a szakember? Csak gondolkodó ember, akit illenék partnerként kezelni, s őszintén tájékoztatni annyiról, ami rá tartozik!
Engem pedig tegnap gyakorlatilag magyarázat nélkül kidobtak!
Cool
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 09, 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Derik!

Sikerült végülis donort találnod?
Baba?
Paris
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 09, 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Epalfy!
Maximálisan egyetértek veled! Azt pedig én sem értem, hogy annyit mért ne tudhatnál meg, hogy igen, sikerült, született 1-2 baba, még ha a neveket nem is akarják mondani(mert ugye anonimitásról van szó)
A szám elvileg valós, mármint, hogy egy lombiknak 25-30% esélye van, de mégis sok esetben csak a sokadik próbálkozásra jön össze.Nálunk pl. vt 8 lombik,3 beültetésem volt donoros embrikékkel,amik nagyon-nagyon jó "minőségűek" voltak, blasztóbabák valamennyien, és mégsem...
Na de majd most!

Azt megkérdezhetem, hogy mért szeretnéd megosztani a ps-ket? Embarassed Egyszerre mért nem csak egy nőnek szeretnél segíteni? Azt az egy nőt, ha sikerül, boldoggá tudnád tenni, míg megosztás esetén, kevesebb embrikével kisebb eséllyel indulna 2-3 nő, mint egy nő az összes ps-tel,embrikével! Embarassed

Paris
Vissza az elejére
derik

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 09, 08:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia epalfy!

Őszintén megdöbbentett az amit írtál, arról, hogy milyen volt a doki válasza!!! Nem értem, hisz tényleg sokan várnak petesejt donorra...Én is abba az intézetbe jártam, most egy másikba, de annak idején nekem kerek perec megmondták, hogy az intézet nem segít donort keresni, oldjam meg magam...Hát ha igy kezelik a segíteni szándékozókat...pedig én is örültem volna bármilyen megoldásnak!
Vissza az elejére
epalfy

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 08, 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia paris!

Igen tudom a macerát, kockázatokat és kész vagyok magam egy hónapig akár hasba szúrogatni és ha tényleg elszúrjuk elfogadni, h. ez egy hasmetszésbe került nekem pl.
Amit nem értek: miért hajtanak el vki.t még mielőtt elmondhatná a saját elképzeléseit?
Én értem, h. a klinika diktál, de én nem BMC-nak adnék, hanem pl. egy korombeli és egy negyvenes befogadónak. És annyit szeretnék tudni, hogy végül 1-2 baba lett-e belőle.
Embarassed
Egy lombiknak 30% a sikeresélye úgy tudom.
Na, én tudnék adni min. 6 érett petét (amit a kivizsgálások előre is tudnak majd jelezni), amiből esélyt adnék 2 nőnek!
Baby smiley
Akkor se lenne több esélye, hogy nem csinálom hiába? Koncz doktor ma ezt próbálta nekem beadni! Hogy ettől semmivel sem javulna az esélyem, h. vki.nek végül tudtam segíteni!
SEMMIT sem kértem érte!
Azt szeretném csak tudni, h. E (32) és GY(46) kapta, akik össz. 3 babát szültek a segítségemmel. Mama
Szerintetek erre nincs jogom?
Na, ma ott a Jánosban János erre tagadta meg a lehetőséget tőlem, "öntudatos nő"-től!
Több sikertelen petesejtadási sztorit hallottam és nekem csak az számít, hogy sikerüljön. Tehát tegyünk meg ezért mindent, amit lehet.
Rosszul látom, hogy ez közös érdeke mindannyiunknak? (doki+befogadók+adók)
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 08, 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Epalfy!

A tv. szerint donor lehet anonim,ill. a recipiens hozzátartozója.Tehát eleve anonimitásról van szó, tehát elvileg nem ismerheti egymást a donor és a ps-re váró, nyílván nem a rokonodnak adnád az elmondottak alapján.

Igen, Koncz doktorék 2 embriót ültetnek be 35. életév alatt, hogy ne lehessen többes-terhesség.Az meg, hogy sorsolnak?! Shocked
Szerintem azt csak mondta, de az biztos, hogy valamennyi intézetben nagyon sokan vannak olyanok,akiknek csak donor petesejttel lehet babájuk.

Annyi petesejt nem szokott lenni egy stimu során(vigyáznak ne legyen túlstimu, ill. nem feltétlenül minden petesejt termékenyül meg,valamint azt sem lehet előre tudni, te mennyire vagy stimulálható-így felesleges lenne több nőben is felkelteni a reményt, hogy lesz ps. és kezdjék el őket is kezelni-) hogy több nőnek is lehessen adni,szerintem azért mondta a max.2-t.
Az viszont elég durva, hogy azt mondta nem kíván élni a felajánlásoddal! Twisted Evil

De itt is megtalálod majd a "párod",hidd el, olyan sokan várnak donorra!
Nagyon nemes gesztus tőled, hogy segíteni akarsz! Smile Köszönöm sorstársaim nevében is!

ha van még kéréded, nyugodtan tedd fel!
Egyébként te lombikoztál?Vagy tudod mivel jár ez?
paris
Vissza az elejére
epalfy

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 08, 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baba.donor-hoz csatlakoznék! (#79)

Én is adnék petesejteket!
Engem még a megosztás lehetősége is érdekel.
Kanyó Kati azt mondta van ilyen (és pl. kaphat 2-3 nő is egy ciklusból), de ma Koncz doktor azt válaszolta személyesen a jelentkezésemre, hogy az intézete nem kíván élni a felajánlásommal.
Azzal kezdte, hogy max. 2 nőnek ültetne be egy donortól, hogy ne adjak hiába sejtet. Majd mikor elmondtam: tájékoztatás szeretnék, hogy végül hány nőhöz kerül petesejtem, azok hány évesek, tehát milyen esélyre számítsak, elhajtott...
Azt mondta sokan vannak listán, hogy ki kap azt majd kisorsolják Shocked és hogy manapság max. 2 embriót ültetnek be.
Így van?
Én anonim donor lennék, ha lehet!
Vélemények?
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 08, 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Beszámolok mi újság, rég nem írtunk!!Smile

Haladunk szépen lassan,megy a stimu, valamikor a jövő héten lesz a punkció, most még pontos időpontot nem tudok, pénteken uh.,addig is növesztgetem a mnyh-ámSmile
Nagyon izgulok!!!
Kislányomnak most jön a 8. fogacska,imád sétálgatni,szóval eléggé el tudja vonni a figyelmem arról, hogy folyamatosan a naptárt nézzem,de már nem kell sokat várni és mehetek a babócákért! Annyira várom már! Laughing

Ti hogy vagytok?Lánykák? remélem nem vagytok betegek!
Szerencsére minket eddig elkerült a betegség!
majd írok, ha tudok konkrétumot!
Szia
Paris
Vissza az elejére
evi0628

HozzászólásElküldve: 2008, Szept. 19, 08:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Lbara!
Olvastam hozzászólásodat, és nagyon megörültem. Nekem sajnos segítségre van szükségem ahhoz hogy saját babám legyen. Budapesti vagyok. Ha még aktuális kérlek válaszolj. A többit priviben.
evi
Vissza az elejére
beaviki

HozzászólásElküldve: 2008, Szept. 01, 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Felajánlanám a segítségem, mint petesejt donor.Az a házaspár akiknek adtam volna most visszamondták.Ha valakinek szüksége van rám és segíthetek jelentkezzen e-mailben.beaviki@freemail.hu
Bea
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 30, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Paris!
Gondolj arra, hogy már csak egy hónap!! Smile Tudom, hogy nehéz a várakozás, de most legalább van remény arra, hogy végre neked is sikerüljön! Very Happy
Kiváncsian várom ,hogy milyen érzés lesz számodra amikor sikerül, és milyen élmény lesz a várandósság. Remélem legalább olyan boldog leszel mint én voltam! Very Happy
Kitartás!!! Wink
Szia
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 30, 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza! Laughing

Köszi az érdeklődést!

Nem, nem történt semmi új, mensit várunk és mindketten fogigátlót kezdünk majd a 3. napon.Még egy-másfél hét.
De utána az a hónap még semmi különös,majd az azt követő lesz a stimus hónap Smile
Úgyhogy egyelőre várakozás van csak.Már nagyon izgulok és tekerném előre az idő kerekét! Wink
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 29, 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Paris!
Mi újság? Történt valami az utólsó beszélgetésünk óta?
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 15, 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Már alig várom, hogy kezdhessünk!Főleg, hogy épp most beszéltem egy régi-régi fórumozó-társammal,akinek szintén donoros lombikja volt és nagy örömhírről számolt be! Laughing
Az ikreknek én is nagyon örülnék!!!!! Laughing
Rögtön megoldódna a tesókérdés!Mindig is 3-4 gyermeket szerettünk volna!
Persze már annak is nagyon örülni fogok, ha a kislányomnak lesz egy tesókája! Laughing
Szia!
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 15, 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZia Paris! Minden sportolónknak szurkolok, de a kézis lányok már nagyon megérdemelnék a győzelmet. Reméljük lelkiekben is erősek maradnak.Délután az Oroszokkal játszunk, remélem meg tudom nézni.A Németek ellen nagyon izgi volt, az utólsó két percet alig bírtam idegekkel!Nagyon szép a CSLacitól a 3 ezüst,de ez a Phelps az idegeimre megy.Mindenütt ott van, nem tudunk tőle aranyat szerezni.

Akkor végre elindulnak az események.Már alig várom a fejleményeket.Nem tudom te hogy vagy vele, én a várakozást viseltem a legnehezebben.Sikertelen próbálkozás után alig vártam a következőt.Van aki pihenőt tart, én erre képtelen voltam. Amint lehetett újra próbálkoztunk.
Kitartás!! Sikerülni fog!! Remélem ikrek lesznek! Az még egy külön csoda!
SZia!
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 15, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Voltam uh-on, most újból volt rákszűrés,clamydiaszűrés és sima uh,úgy tűnik minden ok,kaptam fogigátlót,amit majd a köv. ciklusban kezdek,a donorom majd a hónap végén megy és akkor indul az összehangolás. Wink

Persze, hogy nézem az olimpiát!!!És nagyon szurkolok sportolóinknak!
Csak nem te is nagy kézilabda rajongó vagy???(merthogy ezzel kezdted a felsorolást)Mert én IGEN!!!!A csajok már ott vannak a nyolc között!Most úgy tűnik lelkiekben is összeszedték magukat! Laughing
Szerintem a világ legjobb játékosai, csak az a "valami" mindig hiányzik,nem hiszik el magukról, hogy a legjobbak!
Jó szurkolást!!!!
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 14, 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voltál uh-on?
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 14, 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZia Paris! Igen tudom, hogy 18 évesen érdeklődhetnek az intézetben is, de ha nem tudják az igazságot akkor ennek nincs jelentősége.Amikor eldőlt, hogy így lesz babánk már akkor azt mondtam, hogy el kell nekik mondani, és mégis még mindíg ezen gondolkodom, pedig tudom ha így döntünk a legjobb erről minél korábban beszélni velük.Azért még nem vagyunk elkésve, de olyan kis okosak.Másfél évesek és szinte "mindent" megértenek.Ma telehold van, és ők imádják a holdat. Minden este mutatják nekem és mondják, hogy o,o,o(vagyis ott).Még vacsi közben az etetőszékből is azt figyelik.Imádom őket!!! Nagyon ügyes a kislányod ha már most beszélget! A lányok nem viszik túlzásba, pedig folyton énekelek, verset és mesét mondok nekik.Azt mondják az ikrek azért beszélnek később, mert kialakítanak maguknak egy saját nyelvet.Ez valóban így van, ők is tökéletesen értik egymást értelmes szavak nélkül is. Az olimpiát figyelemmel kíséred? Sajnos eddíg nincsenek túl nagy eredményeink. Azért még reménykedhetünk.( kézilabda,vizilabda, kajak)Hajrá Magyarok!!!!!!! SZia
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 11, 09:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza!

Egyértelmű, hogy elmondjuk!Sőt, már most mondogatjuk az "örökbefogadtunk és örökké szeretni fogunk" kifejezést, hogy tudja, ez jó dolog, közben mosolygunk, nevetünk, hogy ezen szavakhoz pozitív kép társuljon!!! Laughing
Ha sikerül most a beülti, akkor a babának szintén joga lesz megtudni, hogy más a biológiai anyukája,tehát nem is kérdés, hogy elmondjuk majd neki!!!
Egyébként a donoros ivf-re és az embrióadományozásra vonatkozó jogszabályban is benne van, hogy joga van megtudni a származását, a 18. életéve után az intézetben is érdeklődhet biológiai szülője után,az intézeteknek pedig meg kell adniuk a felvilágosítást.
De persze megértem, ha ti másképp gondoljátok!
Én pl. pont amiatt félnék,amit te is írtál, betegség vagy ha valami más oknál fogva felnőtt korában derülne rá fény.Rögtön a szemembe vágná, hogy egy életen át hazudtam neki!És igaza lenne!

Sajnos hallottam már olyat, hogy vki felnőtt korában tudta meg, hogy öf-ták és az addig jó kapcsolata a szüleivel, romokban hever, mert nem bírta feldolgozni , hogy hazudtak neki!!
Szeritem az őszinteség- még ha fájdalmas is- még mindig jobb, mint a hazugság!!Én bízom benne, hogy a lányunk és a leedő gyermekeink fel tudják majd dolgozni!Azért vagyunk, hogy segítsünk nekik!Ez a kisebb trauma, mintha egyszercsak véletlenül derülne ki, a bizalmuk rendülne meg bennünk!

Más:
Igen, szépen csücsül már a kislányunk,már majdnem egy hónapja, sőt már mondogat pár szót is:tátá, baba, mama, mamma
Most kezd négykézlábra állni,álldogálni nagyon szeret,persze segítséggel! Smile
Az nagyon jó dolog, hogy még szopiznak a lányaitok!!Nagyon irigyellek ezért!
Én is szerettem vna anyatejcsit szerezni anno, nem sikerült Confused

Köszi, hogy biztatsz!Nagyon jól esik! Főleg, hogy most senkinek nem mondjuk az újabb akciót.Annyi sikertelen vt.már, hogy majd csak a jó hírről szeretnék beszámolni, kb 3-4 hónap múlva! Laughing

Szia!
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 10, 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZia Paris! SZerintem most az a legfontosabb, hogy ha pozitív lesz a teszt( az lesz!!!) akkor ne gondolj arra ,hogy úgy fogsz járni mint ezelőtt!! Nincs két egyforma eset! Minden rendben lesz, csak erre szabad gondolni!Én is megijedtem de ez csak 3 percig tartott.Még nyaralni is elmentünk uh előtt (persze miután megkérdeztem az orvost hogy szabad-e)Egyébként mi is jártunk Pestre a Sote1sz-ra és a Dévai klinikára.Még nem tudom elmondjuk-e a lányoknak.A párom nem szeretné, én vívódom.Nem tudom eldönteni nekik mi lenne a jó.Vakószínüleg az ha nem tudnák meg, de azt sem szeretném, ha vmi betegség vbármi miatt, v esetleg a halálunk után kellene megtudniuk.Ezenkívül azt érzem,hogy nem akarok nekik hazudni, de lehet, hogy az őszinteséggel nagyobb fájdalmat okoznék nekik? Nem tudom.Gondolom ti elmondjátok a kislányotoknak.Nálunk csak a legszűkebb család tud róla. A lányok is csak 1 órát alszanak napközben. Még szopiznak szerintem azért ébrednek fel mert megszokták,megnyugtatja őket.A kislányod már üldögél?
Vissza az elejére
paris

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 10, 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hosza! Laughing
Kislányunk 2 hónapos kora óta végigalussza az éjszakát! Laughing
Este nyolctól reggel 7-ig, fél nyolcig, cserébe mostanában nappal max 1 órát alszik összesen és akkor nagyon sokat mondtam!
Lehet, hogy hülye kérdés, de elmesélitek majd a lányoknak, hogy nem vsz-i szüleik vagytok?
Amikor nekem is pozitív volt a tesztem, előtte már rendesen görcsölt a hasam, feszült vtam, mint mensi előtt, úgyhogy én is az abszolút esélytelenek "nyugalmával" csináltam tesztet, egyszercsak egy halvány csíkocska jelent meg,ami még a mai napig is hihetetlen!!
Szerintem aztán meg túlstresszeltem magam, mert nem igazán bíztam a sikerben és "megijedtem", hogy mégiscsak..?
Csak a negatívumokra gondoltam,mi lesz, ha elmegy a baba, mi lesz, ha beteg lesz,stb.. ilyen-olyan tüneteket kerestem,végülis az történt,amilyen forgatókönyv az agyamban zajlott,úgyhogy most meg kell próbálnom abszolút pozitívnak lenni és tényleg elhinni, hogy nekem is sikerülhet!!!!!!!

Persze, beszámolok a fejleményekről!És nagyon köszi a drukkot! Laughing
Szia
Vissza az elejére
hosza

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 09, 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZia Páris! Biztos vagyok benne ,hogy sikerülni fog! Az utólsó beültink előtt ,szerintem én voltam az egyetlen aki bízott a sikerben. Persze bíztattak, de szinte láttam a szemükben ,hogy nem bíznak benne. A sikeres beültinél, a beülti után 1 héttel arra ébredtem, hogy égtelenül fáj a torkom. Egész nap gyógy és mézesteát ittam.másnapra elmúlt a torokfájás, de nagyon rosszul éreztem magam, egész nap feküdtem Biztos voltam benne, hogy vírus, így abban is, hogy megint nem sikerült.A teszt előtti napon nagyon görcsöltem mint minden sikertelen beülti után.Így az esélytelenek teljes nyugalmával csináltam tesztet.Szó szerint majdnem rosszul lettem mikor megláttam, hogy pozitív. SZóval ezzel csak azt akarom mondani,hogy soha nem szabad feladni.Bízni kell az utólsó pillanatig! Ez már a 4. beültid lesz, úgyhogy szerintem elég nagy az esélye, hogy sikerülni fog. A kislányod átalussza az éjszakát? Az enyémek még mindíg felébrednek. Akkor jövő héten uh? ugye megírod mi a helyzet? Szia!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
2 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés