Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Budapesti anyukák! Csevegjünk!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szabo.judit0531

HozzászólásElküldve: 2017, Dec. 29, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Szülők!

Végzős hallgató vagyok az ELTE TÓK óvodapedagógus szakán, és most írom a szakdolgozatomat az óvodás korú gyermekek mesehallgatási és mesenézési szokásairól. Olyan kérésem lenne, hogy akinek óvodás korú gyermeke van, és akad néhány szabad perce, kitöltené a kérdőívemet a szakdolgozatomhoz? Nagy segítség lenne!

Előre is köszönöm!

https://www.survio.com/survey/d/G5G0K1F0F5U4G7S7C
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
editi

HozzászólásElküldve: 2017, Okt. 27, 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! A kisfiamnak nagyon tetszett a kis Sudocremes orrszarvú. Nem tudjatok, hogy hol lehet beszerezni?
Vissza az elejére
anyus001

HozzászólásElküldve: 2015, Aug. 30, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Adriennnn

HozzászólásElküldve: 2015, Jan. 29, 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Édesanyák!

Az PPKE pszichológia szakán(MA) vagyok végzős hallgató, és a készülő szakdolgozatomban a meddőség témakörével foglalkozom. Kontrollcsoportként olyan anyákat keresek, akinek nem volt meddőséggel kapcsolatos problémája. Ha időtök engedi, kérlek, töltsétek ki az alábbi linken található kérdőívet:

http://felmeres.hol.es/index.php

A kérdőív kitöltése körülbelül 15 percet vesz igénybe.
A kérdőív kitöltése teljesen anonim.
Előre is nagyon-nagyon szépen köszönöm! 
K. Adrienn
Vissza az elejére
HuszkaBarbara

HozzászólásElküldve: 2014, Nov. 25, 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves anyukák !

Huszka Barbara vagyok, a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar negyed éves szülésznő hallgatója.
Az első gyermeket váró kismamák segítségét szeretném kérni, amennyiben van néhány szabad percetek, kérlek töltsétek ki a kérdőívemet, amely a szakdolgozatom elkészítéséhez szükséges.
Válaszaitokat előre is köszönöm !

https://docs.google.com/forms/d/1xTXpCGLtZuba9JE6v6G-PHh1s438q4YjU24lvcVcyCI/viewform
Vissza az elejére
szilvia.ppr

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 25, 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Egy kicsit más téma, de az lenne a kérdésem, hogy tapasztaltátok-e már, hogy GYES-ről visszatérve vagy nem akartak visszavenni benneteket az előző munkahelyetekre vagy csak kevesebb fizetéssel? Köszönöm!
Vissza az elejére
maki77

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 10, 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Eszti! Ennivaló a kis Zita!Smile Nyugi, szerintem simán ki fogja nőni, hogy nehezen alszik. Réka újszülött korában azonnal elaludt, egyszer-kétszer volt csak virrasztás, de akkor hasfájás vagy hasonló okokból.Sad Nem tudom most mi lehet a gond, sokkal gyakoribb a dolog. Szorítok, hogy Zitánál elmúljon!
Vissza az elejére
Esztilla

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 10, 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Sajnos az én kislányom is rossz alvó, bár remélem ez még javulhat, mert Zita még nagyon picike, hátha párhónapos korára "kinövi" a sírdogálást.
Rebeka, nálatok csecsemő korától kezdve nehéz volt az alvás Rékánál?

Itt egy kép a kis Zitámról, ahol éppen (nagy szerencsére) csendben, nyugiban szundizik:) Szunyóka a kép címe, egyet-kettőt kell lapozni https://www.facebook.com/BellaHappyBaby/app_469986779737465

Üdv,
Eszti
Vissza az elejére
Nomita

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 10, 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szegény:( délután is nehezen alszik el, vagy csak este? Bence is szokott, de inkább csak délután vannak ilyen kisebb hisztik lefekvés előtt, este alszik, mint a bunda.
Vissza az elejére
maki77

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 10, 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nomita: Szerencsés vagy, én estére teljesen kipurcanok, pedig egy szavam nem lehet, az alvást leszámítva soha semmi gond nincs Rékával. Vitaminokat is szedek, de mégis könnyen fáradok. Csak emiatt vacilálok még a második babán. Nehogy teljesen "lemerüljek".
Szabadidőmben alszom vagy takarítok, tévé, könyv, ilyesmi, ami jön éppen.
Vissza az elejére
Nomita

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 10, 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

maki77: az én kisfiam is hasonló korú, 14 hónapos, Bence a neve. alapjában véve jó gyerek ő is, csak nagyon érzékeny meg gyakran megy a hiszti, ettől függetlenül nagy szerencsémre nem fáraszt ki.Smile) mi is gondolkozunk rajta a párommal, hogy nemsokára lehetne második baba, inkább most kéne, mint pár évvel később, így hamarabb elmehetek dolgozni.
te miket csinálsz szabadidődben?
Vissza az elejére
maki77

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 10, 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Budapesti anyuka vagyok, az V. kerületben lakunk. Kislányom, Réka most 15 hónapos. Nagyon jó gyerek, igazi kis angyal. A következő babát már tervezzük a férjemmel.Smile
Üdv,
Rebeka
Vissza az elejére
zsibrak

HozzászólásElküldve: 2012, Jan. 07, 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! A XI. kerületben lakom, a Bah csomópont közelében. A kisfiam 4,5 éves, eleven lurkó. Nemrég költöztünk Bp-re, még szokjuk a környéket. Örülnék, ha csatlakozhatnék egy kisgyerekes közösséghez.
Üdv,
zsibi
Vissza az elejére
Nike-i

HozzászólásElküldve: 2011, Nov. 28, 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

írtam ott 1 hölgynek meg már sokfelé.
várok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Nike-i

HozzászólásElküldve: 2011, Nov. 28, 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én segítséget kérnék:
Nagy problémám volna, 2011.09.29.én szültem lányomat.
Cukorbeteg, munkanélküli, albérletben élő anyuka vagyok-sajnos.
E- mellett voltam depressziós, és pánikbeteg is.
Szülés után 3 héttel nagyon nem jó irányba fordult az életünk- Dorina megváltozott, és napi szinten sírt, ordított éjjel, majd már nappal is, kb 24 órából 10-20 órákat, hasára fogtuk, kerestük az okokat, stb, segítséget kértünk innen onnan, elvittük ügyeletre, kikészültem teljesen idegileg, és elkezdem félni a saját lányomtól Sad ami tart azóta is, és félek egyre rosszabb, sokan mondták kérjek szakembertől már segítséget, de pénz nem lévén, és ismeretség nem lévén nem tudtam hova, kihez fordulhatok, a gyerekorvossal nem vagyunk jóban, sajnos, de nem is hiszem, hogy nagyon segített volna...
a helyzet azóta, h nem merek a gyerekkel együtt lenni, főleg kettesben, ismét depressziós lettem és nagyon tartok attól, h újra kialakul a pánikbetegségem, nyugtatót szedek, altatót, nem tudok aludni, gyomorgörcsöm van, nincs már étvágyam se, és az inzulin miatt ennem kéne, amit reggelente a gyerek mellett kb lehetetlen, sírására kelünk, fekszünk, és csak addig van csöndbe míg a kiságyból kiveszem és ringatom Sad
reggel kapkodás és gyomorgörcs, ordít míg nem csinálom meg az ételét nem veszek fel , így nem tudok reggelit se készíteni magamnak, és főleg nem tudom megenni Sad a megoldás a tejes kávé lett, mivel reggel a tej felviszi a cukrom, így az a reggeli Sad
nagyon félek mi lesz ebből, mikor szokunk össze és mi a megoldás, főleg , h bírjam ki, h változtassak, sajnos sok barát segítségét kellett kérnem, akik elvállalták h szedjem össze magam és vigyáznak a ddig a lányra, így kiderült a gyereknek nincs semmi baja, mivel akárhol volt, mindenhol egy valódi átlagos kisbaba, nem sír csak ritkán keveset, éjjel alszik, reggel nem ordít,stb... már passzolom le félelemből mindenkinek, nem merem haza hozni mert első nap éjjel újra kezdődik minden itthon, de csak itthon és velünk csinálja ezt Sad(( miért????????????
mit tehetek, h valódi jó család legyünk Sad

ki tud segíteni, mert ezt már nem bírom idegileg Sad
röviden ennyi lenne a bajunk, de nagyon nagyon félek, és nem tudom a megoldást Sad ami se a babának se nekem nem kedvez, sőt Sad
nikoletta.dudas@citromail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
halasz.lilla

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 14, 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Kismamák!

A Debreceni Egyetem Népegészségügyi Karának hallgatójaként egy anyasággal és női szerepekkel kapcsolatos tudományos kutatásban veszek részt, amihez az Önök segítségét kérném! Olyan kismamákra lenne szükségem, akik kevesebb, mint 6 hónapja szülték meg első gyermeküket. Az alábbi linken található kérdőív kitöltésével sokat segítenének a kutatás előrehaladásában... A kérdőív kitöltése körülbelül 13 percet vesz igénybe. Segítségüket előre is nagyon köszönöm! SmileSmile
(Kérem, csak azok töltsék ki, akik megfelelnek az előbb is leírt kritériumnak, miszerint egyetlen gyermekük van, aki maximum fél éves).

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDNJODNROTd6bWE3LVRLMklxTWd5YVE6MQ
Vissza az elejére
ntdia

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 29, 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,
De hát az nagyon jó,
egy lány egy fiú!
Én midig így szerettem volna!
Nem igazán járkálok a családi neten, gyerkőcidről hol nézhetek meg képet?

Háát nem unatkozom, mert a kiscsaj nagyon aktív. a A nagyobbik bölcsis.
Ketten együtt elég jól el tudnak játszani.
Szabadidőmet pedig a hobbimra áldozom: http://www.babamama.info
és amit már 3 éves csinálok a kerületben: http://www.keruletivedonok.hu

Van egy rokonunk a belvárosban.
Ti hanyadik kerületben laktok?
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 29, 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dia...nagyon édesek a lánykáid... igazi kis huncut csajok...jo lehet két csajszival az élet...én is nagyon kislányt szerettem volna de hát bekukacosodott a szentem a pocakba..nincs mit tenni... Smile))))
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 29, 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én 34 éves vagyok..van egy 5 és fél éves kislányom és egy 33 hetes pocaklakom :-9 a 7 kerben lakom...

Szabadidőben mi jot csináltok???
ntdia

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 29, 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én 22. kerületi vagyok, most lesz 2-án 1 éves a kislányom. MÁr van egy nagyobbik 3,5 éves (Orsi). A kicsi Nóri.
Van egy kis családi honlapunk: www.egymillioegy.hu oda szoktuk feltölteni a képeket a gyerkőcökről, hogy a vidéken élő rokonok is lássák.

28 éves vagyok....
ennyit rólam
Üdv.
Dia
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 29, 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok..én is itt vagyok...a belvárosból.. Smile)
ntdia

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 28, 22:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Én egy Budapesti anyuka vagyok!
Vissza az elejére
Pancsika20

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 02, 10:01    Hozzászólás témája: Budapesti anyukák! Csevegjünk! Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretettel várok minden Budapesti anyukát, leendő anyukát! Csevegjünk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés