Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Baranya megyei lombikosok, és lombikos kismamik
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 26, 09:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Timi,
Jó akkor szerdán ha hazaérünk hívlak Skypeon!
Tmonik,
Csak vigyázz Te el ne kapd Robitól!!!
Monka,
Gyors felépülést kívánok ,hú nem lehet könnyű két kicsi mellett!
Mindenkinek hatalmas pusssz!
Andi,
Én meg azt írom hogy nem baj ha nem vagy full pozitív(persze nem árt),Én a nyakam tettem volna rá hogy ez most Nekünk nem sikerül,és látod mégis!!!Ha negatív vagy ha pozitív ha a Baba maradni akar akkor marad is!!!!És most maradni fog!!!Drukk!!!!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 25, 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú, ez rossz hír! És ha jobban lesz, akkor sem mehet be veled, már nincs látogatási tilalom? Az Anyukám azt szokta mondani, hogy ami rosszul kezdődik, az jól végződik. Fel a fejjel, ki a mellel!!!

Dupla drukk!!!

Itt Kaposváron is most ilyen f---sós-hányós járvány van.

Igen, én is afelé hajlok, hogy akkor egy, mert, akkor eggyel több lehetőségem marad. És ha rend van a fejemben, akkor egy is megtapad.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tmonik

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 25, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Timi,
egyenlőre jól vagyunk, hazajöhettem ma POSE után és csak csüt. kellene mennem.De Robi lázas, éjjel hasmenése volt, most már kezd köhögni.Volt ügyeleten influenza gyanús, de ki tudja melyik fajtája.
Holnap hívom M. dokit, hogy hadd feküdjek be a kórházba.
Apás szülésnek lőttek! Crying or Very sad

Andi,
igen ezt mondta akkor a doki, hogynem kell a petesejt, mert úgysem leszívni akarunk, csak beültetni.
Biztos mindketten szépen felébrednek, de ha mégis csak egy,akkor szerintem hagyd a többieket.Boginak és nekem is egy fagyibabácska csücsül a pocakban. Smile

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 25, 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi, köszi! Smile Smile Smile
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 25, 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi, még annyit, azt hiszem ezt már lehet itt is, hogy nem akarok bízni, mert az, hogy Móninak sikerült, az nem jelenti azt, hogy nekem is fog.
Nehéz már a küzdőst visszaolvasni, de arra emlékszem, hogy a dokink valami olyasmit mondott, hogy nem baj, ha nincs PÉ, mert nem kivenni akarunk, hanem betenni. Smile

De én most ilyen leszek végig: Cool
Smile
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 25, 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Timi, írtam neked pü-t, de fogalmam sincs, hogy megkaptad-e, mert nagyon nehezen boldogulok ezzel a levelező rendszerrel.

Monka, mint új jány, én is boldog szülinapot kívánok és gyors felépülést. Gondolom, az sem volt könnyű, hogy otthon kellett hagynod a műtétkor a piciket.

Az Avatarról csak annyit, hogy én 2D-ben is majd besz---tam, nem tudom elképzelni, hogy meg tudnám nézni 3D-ben. Mondjuk nekem az a sok lövöldözés nem tetszett a végén.

Móniá, nem semmit, hogy mennyit fogytál! Hét igen, nem könnyű két kisgyerekkel.
Monka9

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 25, 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
Timi nagyon szépen köszönöm. Jó munkát mára.
Tmonik, most már csalogasd kifelé azt a leányzót, mert mindenki kíváncsi rá. Very Happy
Az ikrek nagyon rendes babók voltak, amíg én a kórházban voltam, aztán ahogy hazaengedtek, úgy lettek megint kisördögök. Timi hallotta is tegnap a kisfiam akaratosságát, ahogy a telefonért sírt.
Moniá valahogy bele tudom képzelni magamat a helyzetedbe, nekem annyival könnyebb, hogy egyidősek, és talán egyszerre csinálnak mindent.
Timi ne is mond, az Avatárt, mi is annyira megnéznénk, de egyszerűen nincs szívem itt hagyni a gyerekeket, meg anyu nem is bírna addig velük, pláne ha formában vannak.

[^]  

Móni, Luca, Balázs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tmonik

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 24, 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Timi,
már szívesen jelentkeznék a hírekkel, de még mindig semmi!

Monka, műtéted volt???
Én is mielőbbi felépülést kívánok, az ikrek mellett biztos nehezebb. Sad
És én is nagyon boldog szülinapot kívánok ma, hátha nem tudok jönni már holnap! Smile

Puszi mindenkinek!

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 22, 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
szia Timi!
én vagyok ám minden nap csak olvasóban(ha van mit).Tmonik miatt benézek minden nap,de látom nincs hír.azért átnézek a lombikosba is.

mi jól vagyunk,Flóra 3-án lesz fél éves Shocked basszus nagyon múlik az idő.Noel jó tesó csak elkezdődött a hiszti korszak és én néha a falat vakarom:))))fogyókúra nagyon jól megy,már 10 kg-ot leadtam:)nehezebb,mint a Noel után volt,mert nem nagyon van időm kimenni sifutózni és néha kedvem sem,mert inkább alszom.főzök minden nap és a lakás fut:)))sebaj,mert megvár mindig,senki nem csinálja meg helyettem....gondoltam,hogy nehéz lesz,de....
vettünk egy testvér babakocsit,így tudok minden nap sétálni velük.ez már nagyon jó,mert keztem itthon meghülyülni.jó nagy kerekei vannak,így ma még a hóban is voltunk.az én kocsim még eladó.a mózast eladtam,de a babakocsi még megvan.

[^]  
Vissza az elejére
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 11, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi, köszi!
Play
tmonik

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 11, 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi,
persze, hogy küldök sms-t.
Örülnék nagyon,de szerintem nem engednének be,de majd megírom, ha mégis.
És ha előbb nem, akkor majd a tavaszi talin találkozunk.Hipp-hopp itt lesz! Laughing

[^]  
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 11, 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Timi,
köszi a drukkot.Én is gyors és problémamentest szülést szeretnék!Mondogatom is Dorkának, hogy ügyesek leszünk!
Másfél óráig görcsöltem "menses előtti"-s volt.Jósló fájásnak veszem.Nem akarok egyből kórházba rohanni, már csak a látogatási tilalom miatt sem.Haza lehet nem engednének már.

Puszi mindenkinek!

[^]  
Vissza az elejére
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 10, 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Timi, aranyos vagy.

Az biztos, hogy a mai napot egy kupica körte pálinkával zárom. Végre megkostólhatom.
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 10, 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ildi!
Sajna már nincs mire várni, csak kiváncsiságból érdekel az eredmény. Ma este megjött. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Én minden szurit a hasamba adtam. Na, az enyém ki van bélelve rendesen, de a Pergoveris nekem is fájt vagy csípett, nem is tudom eldönteni, de elég rossz érzés volt.

Elfelejtettem, a fagyasztottnál hányadik napon kell először uh-ra menni, a 10-en?
Ildi86

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 10, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Andi! Még egy nap, és minden kiderül! Már várom a vérvétel eredményedet! Nagyon szurkolok!
Én pénteken elkezdtem a stimut, mától meg hozzájött a Pergoveris szuri is. Eléggé fájt. Túl feszes a bőröm, alig megy bele a tű. Ti hová adtátok a szurikat? A papír szerint lehet hasfal vagy comb. Én a Decapeptylt mindig a combba adtam és most is oda adom. Annak idején a Gonal-F szurit a hasamba. Azóta kicsit híztam, de sajna nem igazán "pockosodtam" maradt feszes a bőr. Eléggé fáj a beadáskor. Szerintetek adhatom a Pergoverist is a combba? Lehet valami más hatása? Vagy a hasba a tuti? VÁROM BÁRKITŐL A VÁLASZÁT.
PUSZI MINDENKINEK.
Vissza az elejére
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 09, 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is kaptam Ovitrelle-t, de a tesztet akkor csináltam, amikor már kiürült a szervezetemből.
Va 8 fagyasztoot bébéim kettesével, úgyhogy a következőben mindenképp visszakérek kettőt, aztán majd meglátjuk.

Te mikor mész legközelebb uh-ra? Én is drukkolok Neked, majd Te is írj, hogy épp hol tartasz!
Ildi86

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 09, 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Andi!
Ne kenődj el, még semmi sincs veszve. Habár a 2. beültetéskor én is ugyanígy jártam. Volt 4 pozitív tesztem, majd egyre halványabb lett, és a vérvétel után kiderült, hogy állítólag az Ovitrelle inj. okozta. De ez nem törvényszerű, nem mindenkinél van ez így. ÉN NAGYON SZORÍTOK NEKED! Még annyit kérdeznék, ha véletlenül mégsem sikerült most, mikor lesz a következő? Van fagyasztott? Mert akkor elvileg a következő ciklusban kezdhetsz. Majd írj! Nagyon kíváncsi vagyok! Kitartás és fel a fejjel.
Vissza az elejére
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 09, 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ildi!

Úgy mentem Pécsre, hogy volt egy pozitív tesztem, ennek ellenére nem látszott a petezsák, vv volt, aminek hétfőn lesz eredménye. De sajnos a mai tesztem még halványabb lett, úgyhogy semmi jóra nem számítok. Crying or Very sad
Ildi86

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 09, 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Andi!
Na, mi lett tegnap a 3. beültetés kontroll eredménye? Remélem sikerült, drukkoltunk neked. Írj, izgatottan várom válaszod!
Ildi
Vissza az elejére
Andibandi

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 07, 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ildi, én is Pécsre járok, holnap megyek a 3. beültetés kontrolljára.

Az én dokim Mánfai doktor, de a 2. és 3. stimut kooperációban csinálták a szabadságok miatt.

Én mindkettőjükben, DE CSAK kettőjükben maximálisan megbízok. ÚGyhogy válaszd nyugodtan, aki szimpatikusabb neked, de mindkét doki elhivatott és jó szakember.
tmonik

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 07, 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Monka,
boldog első szülinapot és sok puszi az ikereknek!

Ildi,szia!
Én is M. dokihoz járok.Szerintem nem ciki megkérdezni Tőe, hogy átvállal-e.Drukkok mennek!

[^]  
Vissza az elejére
Ildi86

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 07, 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Timi!
Köszi, hogy válaszoltál. Én nekem ez lesz a 2.stimuláció és a 3.beültetés. Egyébként a W. dokihoz járok, de nem tudom mi tévő legyek. Az a helyzet, gondolkozom hogy átváltok én is a M. dokira. Nyáron a W-nél voltunk megbeszélésen és az első beültetéssel nála kezdtünk. A 2. (fagyasztott) beültetést M. csinálta, mert W. nagyműtéten volt. Most dec.28-án a W. adta a recepteket, viszont ma holnap megjön és már kezdek is. A 6. és 8. napi ultrahangot megint a M. fogja csinálni, mert W. január 18-ig szabin lesz. Teljesen össze vagyok zavarodva. Már hónapok óta a két doki között ingázok. Az az igazság, hogy a W.-et is jó fejnek tartom, néha kicsit negatív, nincs vele bajom. Viszont amikor problémám volt, soha nem tudtam elérni telefonon. A M. doki meg mindig szívesen a rendelkezésemre állt. Filozok rajta, hogy váltsak rá véglegesen. Szerinted ha jövő héten az ultrahangon megmerjem kérdezni, hogy át vállal-e? Vagy nagyon ciki? Te mit tennél? Ha tudsz, írj majd.
Ui: Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredett.
Vissza az elejére
Ildi86

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 06, 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Van valaki köztetek, aki lassan most fogja kezdeni a stimut (elsőt, másodikat...) és Pécsre jár? Kihez jártok Mánfai vagy Wilhelm dokihoz?
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 06, 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi,
mi barátoknál szilvesztereztünk.Mi is 6-an voltunk és elég csendes buli volt (kisgyerek miatt).De legalább volt...
Remélem így lesz jó, hogy nem kívántál semmit az új évre!Drukkolok és nagyon bízom benne, hogy idén nálatok is lesz baba!
Fogfájás már nincs.... kopp-kopp
de köszönhető az anitibiotikumnak és egy újabb fogtömésnek.Most már elég volt!

[^]  
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 03, 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Boldog új évet kívánok mindenkinek!Kívánom, hogy mindenkinek teljesüljenek vágyaik, álmaik!

MoniÁ,itt vagyok! Smile
Flóra már milyen nagy lány, gyönyörű és milyen ügyes már!
Már nem sok van vissza, hogy kibújjon Dorka!Szerdán 2470 volt a becsült súlya.Nekem ez pont jó így!Eddig még nagyon jól viselem,kényelmesen tudok mindent csinálni.Aludni is tudok.Csak a lábaim oedémásodnak.
Most már 4 napja fogfájás gyötör,ráadásul az, amit 2 hónapja tömött a doki.

Puszi mindenkinek!

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 01, 07:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

B.Ú.É.K. mindenkinek.
kívánom,hogy az idei év hozza meg mindenkinek azt amira vágyik Laughing
nem is részletezem tovább,mert mindenki tudja,hogy mire gondolok.
Tmonikkal mi van?
mi jól vagyunk csak kicsit fáradtan....Flóra 30-án átfordúlt hátról hasra,azóta folyton ezt gyakorolja és sikongat Laughing

[^]  
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 25, 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 24, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Monka,
de jó látni Téged is!Olyan jó lenne, ha tudnál jönni kicsit gyakrabban!De megértem, hogy nem tudsz!
Luca és Balázs mindjárt 1 évesek! A mi kis Dorkánk meg nemsokára már megszületik! Smile
Puszi Nektek!
Ha előbb nem, de szülinapi képeket tegyél ám fel a szépségekről!

[^]  
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 24, 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Minden kedves kismamának, leendő kismamának és családjának szép, boldog karácsonyt kívánok!
Puszi mindenkinek!

[^]  
Vissza az elejére
Monka9

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 24, 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok itt is. Very Happy
Mindenkinek szeretnék boldog ünnepeket kívánni.
Jenny igazándiból még a biológusok sem igazán tudják mi lesz. Egyenlőre a Wili, és a Mánfai mennek, a többiek maradnak, de ez is csak a tavaszra fog végleges lenni.

[^]  

Móni, Luca, Balázs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
2 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés