Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Baranya megyei lombikosok, és lombikos kismamik
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 10, 09:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok!

Jenny:Köszi Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jenny30

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 09, 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Csajszik!

Berni
Rossz macsek vagy! Totál jó eredményeket így elsunnyogni!!!! Smile Én az IR-rel nem igazán vagyok képben, csak annyit tudok, hogy baromira sokat számít, hogy kezelve legyen, ha szükséges! Úgy látszik, nálad bejött a "kúra"!!!! Hajráhajrá! Mikor kezdesz pontosan?
Jaaa, és jól tudom, hogy kozmetikus vagy? Merrefelé?

Timikém
nem vettünk semmit az OBI-ban, de tényleg vannak jó dolgok. Pl. csodaszép rattan polcok, szék stb. amit a hálóba szeretnénk majd. De ilyesmit még korai lenne megvenni, nem tudjuk hol tárolni...
Ti aztán nem unatkoztok!!! Anyukád is jófej nőci lehet, ha elment veletek koncertre! Smile
Az én anyukám az Eddát hallgatta szívesen, volt pár kazettája tőlük... Sad

Berni
volt már a tali? a Szent István tér alatt van a Janus Pannonius utca, ott van a Dante. Smile
Bocsi, ha későn mondom....
Az én képem meg tiszta foltos a hormonoktól.....
Múúúúúúúúúúúú Smile

Arcsi
nyomom ám a tornát azóta becsülettel!!!! Smile
Mi a bölcsit kihagyjuk asszem, viszont én már feliratkoztam az ovis várólistára.... Hát kíváncsi leszek, azért jövőre rákérdezek, hogy megvan-e még a regisztrációnk. Kész röhej, ami itt megy most!
Egyre carab minden.

Bocsánat, hogy mindenkihez most nem szóltam, de felébredt a kicsi Jenny, és hiányol!

Millió puszi Nektek!

Jenny
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 09, 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok!

Bogi:nem tervezünk több csemetét.

Akkor írok egy kicsit magam/magunkról Embarassed

Zsombi inszemes volt itt Szekszárdon.(2-dikra ,ha nem jött vona össze akkor irány Pécs,hogy maradjon még 4 esély ott is inszemre ,de a lombikot javasolta volna)Minden stimmelt (minden féle gyógyszer szedése,nem akarom részletezni szuri csak ovitrelle volt)és még se volt bébi Crying or Very sad
Szal voltak gondok,vizsgálatok(átjárhatóság ,vv.stb), ciszták,(PCOs miatt)tüszőrepedésnél megtekeredő petefészek amiből jól jöttem ki szerncsére ,így nem lett maradandó károsodásom, se műtét,hála a metfornak,a hatalmas tüszőből lett ciszta össze zsugorodott és felszívodott .A dokim velem dicsekedett a kórházban,hogy ez csoda.Bevallotta nem sok esélyt adott a dolognak,hogy meg úszom a műtétet.

Na a metfor egy csoda szer Exclamation

Nálunk akkor lesz baba ,ha véletlen össze jön ,megbeszéltük apával,hogy akármi van megtartjuk(persze ,ha egészséges Embarassed )

A másik amiért nem tervezünk,túl nagy súlyú gyerekeim születnek.És mind a kettő túlhordásos volt.Igaz a fiam csak 4 nappal mert mestersédes úton ki lett lakoltatava,nekem maga volt a megváltás.Ha marad még párnapig biztos nem tudom megszülni Sad

Köszönöm a gyerköc dicséretet Embarassed

Ja az kihagytam,hogy Berni természetes úton fogant,semmi orvosi beavatkozás .Esküvő után szerettünk volna és majdnem a házassági évfordulonkon született.Hmm jó lett volna ,de akkor már nagyon túl lettem volna a kiírás időpontján. Pécsen született ,anno még a Diskában a Deáky Zsoltnál Laughing az egy szuper szülés volt,de komolyan.

Lányok drukkolok nektek 1000-rel!!!!!!!

Timi:jó mozgalmas 7 végéd volt.
Nekem ma szülöi ért. lesz a suliban.
Én is várom már ,hogy arról olvassak ,milyenek a reggeli készülődéseitek Wink

Bogi:nekem T.B.-i a kozmetikusom,sajnos elég rég voltam már Sad nincs időm magamra és ez a képernyőmőn is látszik Crying or Very sad .Bár az útobbi pár hónpban max 4-5 pattanás (és nem az a durva ,fáj a csontom is,mint akinek bevertek egyet)ovuláció körül és mensi előtt.Ez is már valami.

Csak én hegesedő típus vagyok Evil or Very Mad Crying or Very sad ,majd télen a foltjaimat megpróbáljuk halványítani( AH-val megy csak nálam).Pedig használok 50-es faktorú napfénvédő krémet úgy megyek az utcára és így is Crying or Very sad .
A bőrőm nem ér 2 fillért Evil or Very Mad

Na már túl sokat locsogtam,a mosógépem meg lejárt Embarassed

Pusz mindenkinek!
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 08, 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Berni,
Nagyon csini Vagy,és a Gyerekeid Gyönyörűségesek!!!!A Lányod már milyen "nagy Lány"!Szép család Vagytok!!!Terveztek még Babát?

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 07, 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Berni,
Az iwiwen is megjelölhetsz,annyira nem rejtözködöm ám.Mindjárt dobok egy privit.

[^]  
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 07, 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok!

Bogi,Arcsi:ne izgulj bele lehet rázódni.
Én is baromi nehez kelek-alacsony a vérnyomásom éber állapotban ,ha már 100/ 65 akkor tök jól vagyok-Szal reggel dupla presszókávé tejjel és 2 óra ébreszt Embarassed félórás eltéréssel.Az egyik azért ,hogy ébresztő ,és próbálok magamhoz térni.A másik azért kell ,hogy most már kelj fel Rolling Eyes mert elkésünk.
Tavaly évvége felé 2szer aludtunk el,de szerencsére nem késtünk el a suliból.

Óviból volt ,hogy késtünk ,de az nem volt baj 8.30 ig kellett beérni,8.45-kor adták a reggelit a gyerekenek. Én mindíg 8.30-ra estem be Rolling Eyes jó Zsombi 3 hetes volt amikor kezdődött az ovi.
Még tavaly is volt éjjeli müszak Zsombinál.Már mint anya cumi,meg ,ha fejlődési periódusba lép akkor enni kér éjjel.De ez nem tart sokáig csak 1-2hétig.

Most nyáron is volt egy ilyen időszak és nőtt is az úrfi hosszban rendesen Laughing

Bogi:gratula a jó eredményhez Wink
Megjelöllek téged is ismerősnek itt a csnet-en,akkor látod ki is vagyok Rolling Eyes
Már mint ,hogy ember is van a szöveg mögött Laughing
Amúgy titkostíva vannak a képtáraim,csak akit megjelölök és engedéjezem az láthatja.

Arcsi:lelkisimi Sad
Még jó,hogy most mentetek beíratni.
Persze azt akarják ,hogy úgy legyen mint NY-on,csak úgye a bölcsiknek is olyannak kéne lenni,mint Ny-on .
De egyenlőre full zsúfolt és a szinvonal.........ennyi gyerek mellett nem tudnak a dadusok úgy dolgozni ahogy kéne,őket is nagyon sajnálom.
Kiváncsi leszek ,hogy mennyire fogják a bölcsiket -ovikat támogatni.

Igyekszem ,minden Baranyás -t megjelölni (csnet-en)ismerősnek Wink

Timi:???

Lányok pusz mindenkinek.
Most lelépek ,a tankönyv árúshoz.
Berni német nemzetiségi osztályba jár és ingyen kapja a német könyvet az osztály.Na most ő olyat kapott Mad fúj,elég gázul néz ki..Na az a 800ft nem fog földhöz vágni.
Szal megyek és megveszem neki,ezt a vacakot meg elteszem a szekrény tetejére ,és év végén visszaadjuk.
Meg takarítanom kell ,jön a tanítónéni a Bernihez(heti 2-szer).
Tegnap Pécsen voltunk Rolling Eyes tom nem írtam,nem szóltam bocsi Embarassed az Árkádban Embarassed és az Intersportban Embarassed Embarassed
Bernit ruháztuk fel őszre ,kész rablás Evil or Very Mad Pedig aztán figyeltem,hogy "akciós " (ez néha kamú,hogy olcsóbb Evil or Very Mad )terméket vegyek.

Sziasztok!
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 06, 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Jenny,
Nem is irtam Embarassed Embarassed Embarassed ,tudod a küzdősbe irok,és sokszor(szinte mindig)nincs időm ide is irni Sad ,de olvasok ezerrel úgyhogy MINDENKIVEL képbe Vagyok!!!! Wink Laughing A lényeg:Nagyon jók az eredményeim,a cukrom,és a 0-ás inzulinom tökéletes,és a 120 perces is nagyon jó lett!!!29-es!!!!(120 után)Örülök,jó lenne a folytatás is ilyen sikeres lenne... Wink Very Happy
Kis Jenny jól van?Irhatnál Róla kicsi összefoglalót,miket csináll stb....!
Arcsi,
Én is mindig a Horvátokkal példálózok,apám hogy azok hogy tudnak aszfaltozni!!!!Egyszer dugóba kerültünk az autópályán ,és két órán keresztül néztük az útépitést,hááát nem úgy dolgoztak mint a magyar útépitők!Andriska megy oviba???És Te visszamész dolgozni,vagy Tesóprojekt lessz???(Zsófika? Wink Laughing )
Berni,
Nem semmi akkor a reggeleitek,Én is félek ettől,Én is olyan Vagyok mint Arcsi! Rolling Eyes Embarassed
Móniá,
Igazi Csajos Flóra Baba ezzel a fülcsivel!!!
Monka,
Remélem nemsokára lessz netetek!!!Puszi Nektek!!!
Tmonik ,
Biztos már nyaralsz!!!!Jó nyaralást!!!
Mindenkinek pusssz,és szép napot!!!!!!

[^]  
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 05, 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az én hsz-m is: nem helyet kell bontani, hanem hegyet/hegyeket kell átfúrni Embarassed Laughing Wink
Ez a Pécs lassan egy pocoklak lesz Twisted Evil

Berni!
Én már ezektől a reggelektől előre félek. Én saját magamat sem tudom reggel összeszedni, mi lesz még, ha az egyszem gyerekemet is vinni kell valahová. Embarassed
Nekem kell egy óra, hogy észnél legyek, térjek.. Na addigra van már 8-9 óra is.

Apa beíratta jövőre Andriskát a bölcsibe. 30. lett Ő, van össz. 70 hely ott. Azt mondta a vezetőnő, hogy ilyen még nem volt, hogy már most ennyi jelentkező legyen. A dömping ápr-máj-ban várható.
Már most fáj a szívem. Sad

Jenny!
Bocs az úszást, nem tudtam. Kitartást a tornához. Arrow
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 05, 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok

Jenny: de igen Dante Rolling Eyes Embarassed Very Happy
Jó vásárlást!

Jó 7 végét mindenkinek!
Vissza az elejére
jenny30

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 05, 08:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köszönöm szépen csajok a tippeket! Mindent ki fogok próbálni, a kis sonkás karjaim zsírmentesítésére, úszáson kívül, azt ugyanis nem tudok... Embarassed

Berni
nem lehet, hogy Dante Café? Dance Café-ról még nem hallottam, attól persze létezhet, csak akkor abban nem tudok segíteni! Smile
Mi tavaly szenteste voltunk fogászati ügyeleten, és én is kellett menjek,
fogni kellett a férjem kezét. Egyedül nem mert elmenni! Smile
Hát komolyan, ezek a pasik olyan kis nyuszik, és annyira nem bírják a fájdalmat, és még egy megfázás is annnnnnnyira le tudja venni őket a lábukról.......! Ilyenkor mindig elcsodálkozom, hogy egyáltalán léteznek olyan férfiak, akik pearcing-et, és tetkót csináltatnak maguknak. Igazi Hősök! Very Happy

Moni
nagyon csinos benne a kislány! Smile Örülünk, hogy jó lett a picinek! Smile
Most kiárusítom a babacuccokat, nincs rá már energiám, ha érdekel esetleg, akkor küldök át fotókat, de nem szeretnék nyomulni. Írj, ha érdekes lehet.

Timikém
jövő héten jön a festő! Smile
Tisztára be vagyok már sózva! Ma megyünk az OBI-ba körülnézni, mert állítólag nagy választékuk van, és jó áraik. Smile
Ti merre mentek hétvégén?

Bogi
nem írtad végül az eredményt, vagy csak én voltam figyelmetlen?
Jók az értékek???

Arcsi
én is mindig a horvátokkal példálózok! Smile
Ott valahogy nem lopják ki a lényeget az aszfaltból, és szuper minőségi utakat tudnak építeni! Nálunk meg toldoznak-foltoznak, de az első télen felfagy, vagy a buszok kijárják, és totál hullámos lesz a felületük....
Ez valami ungarische specialitás, mint a gulyásleves.

Nagyon kellemes hétvégét kívánok Nektek!

Puszi!

Jenny
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 04, 08:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szaisztok csajok!

Egy kis segítség kéne csajok!

Pécsen hol van a Dance café Rolling Eyes
OSZTÁLYTALÁLKOZÓ!!! Laughing
Én egy boszorkány vagyok nem rég emlegettem
Laughing

Timi:az iwiw-re raktam fel képeket ,most szőke vagyok ,de télen barna.Túl sápadt a képernyőm télen Confused
Egyszer összehozunk egy találkozót a pécsi csjokkal az tuti!Igaz Móni!

Arcsi:nem má.....akkor zerge b..szta dülőkön kell közlekedni megint Evil or Very Mad
Még jó ,hogy ismerem a hegyoldan azon részét.
A könyvnek akkor csak táblát kéne csinálni.(így látatlanban)
Sajnos az érettségi találkozómon sem lesz könyvkötő osztálytársam Sad
Csak azok dolgoznak nyomdában akik nem mentek érettségizni.

Monka:remélem gyorsan rendbe teszik nektek a net-et

Jenny:tornával,és ha hiszed ,ha nem...a karodon gyorsabban látszik a torna ,mint bármilyen más test részeden.
Sajnos mindenki más hova szed fel felesleges zsírpánákat Evil or Very Mad Én far, comb, fenék Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Hogy ezek a miért nem a cicire rakódnak le Twisted Evil .Bezzeg ,ha fogyok akkor előszőr a mell bőségemen látszik Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Móni:olyan édes Flóra Smile

Nálunkbecsengettek.
Mgkezdödött a reggeli és a délutáni tortúra Confused
Zsombit kergetem reggelente,Bernit noszogatom Mad Szerencsére időbe a suliba érünk.
7.30-tól lehet a tantermekbe felmenni.Mi kb 7.35-7.40-re érünk a sulihoz.
8-kor becsengetnek.

Szal nem vagyok a helyzet magaslatán,de még uralom Laughing
Szerintem ,ha valaki felvenné a reggelünket ,jót nevetnétek.
Főleg ahogy Zsombit üldözöm a házban

Ma fogászatra megyünk apával.
Komolyan mintha ő lenne a 3-dik gyerekem Evil or Very Mad
Délután meg jön a csajszi masszírozni apát.Stressz oldásra meg a vérkeringés javítására,ill. az izom csomókat dolgozza el neki.

Ennyit rólunk,puszi mindenkinek!!!!!
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 03, 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Móniá!
Gyönyörű Kicsi Flóra!!!!!!!Noellnak meg hatalmas pusssz!!!!Biztos kicsi féltékenység van ám azért nyügösebb,de bizti hamarosan megszokja a Tesót!!!!
Hatalmas puszi Nektek!!!!

[^]  
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 03, 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MóniÁ: Nagggyon édes.
(Örülök, hogy láttam, mert én nem tudom megnyitni az albumod)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 03, 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
gyors bekukk!
jól vagyunk,csak álmosan:)Noel elég sírós lett.soha nem volt vele gond éjszaka,most sokat hisztizik:(sokat alszom vele,így hátha jobb a kis lelkének.
tettem fel képket,de azért bemásolom ide a lényeget!
TIMI!JENNY!:
KÖSZÖNJÜK!!!!!
Laughing
[^]  
[^]  
sajna nem a legjobb minőség,mert telefonnal készűlt,(elromlott a gépünk)de azért csini????

[^]  
Vissza az elejére
jenny30

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 02, 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

Még egy mondat erejéig visszatérve a nagy pécsi átalakításokhoz:
ez az EU Kult.Főv. rendezvény szerintem egy akkora beégés lesz.....
és ezért ölnek ennyi lóvét új szállodák, meg koncertterem építésébe!
Röhej! Rolling Eyes

A mi házunk készülget lányok! Very Happy
Már alig váááááárom a költözést!!!!
Timikém nincs új kivitelezőnk, azzal az ötlettel látod jól befürödtünk,
hogy vki más koordinálja a munkákat! mi magunk szervezzük össze
a sok szakembert, hát mit mondjak nem könnyű,
de legalább így halad a munka!
Tettem fel fotót a közösbe, te látod azt? vagy elszúrtam? Smile

Berni
Bp-re biztosan nem tudnám elcipelni a jóembert! hát ide a pécsi vizsgálatra még talán..... esetleg....... Laughing

Na, a kilókkal nekem is vannak problémáim!
az már "megszoktam", hogy a 36/38-as méretem 40-re változott...
Viszont nekem a karom lett baromira duci!!! Hát nem is értem!
az alkarom nem, de felül!!!!!! Embarassed
És egy idióta amcsi filmből megtudhattam, hogy karról nem is lehet
"leadni", hiába a sport, meg a diéta, ott csak zsírleszívás jöhet szóba!
Hát komolyan mondom, meggondolandó, főleg, hogy múltkor egy 40-es felsőbe beleszorultam kar-ügyileg! Jesszus! ez már tényleg gáááz!
Valakinek hasonló probléma??

Na, most megyek a dagi karjaimmal pakolni, mert iszonyat rendetlenség van! Embarassed Laughing

Puszi Csajok!

Jenny
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 30, 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Berni!
Annyira nem értek hozzá, de ezek egyben vannak, csak pl. hiányzik a fedőlapja, amúgy a lapok össze vannak kötve, azok nem estek szét.
De azért köszi.
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 29, 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arcsi:'97-ben végeztem,így sajna nem tudok neked segíteni Sad Még nyomda közelében se jártam.
A Carbocomp kft-nél és a Rigóder utcában lévő kisnyomdában csináltak annó ilyen javításokat.
Az egyiknél tanuló voltam a másiknál rednezték a gyakorlati vizsgát.

Ha a szakmában dolgoznék fusiban megcsinálnám Wink

Azért egy könyv javításhoz,csináláshoz kellenek gépek,na jó egy kell ami nélkül nem könyvkötő az ember ,ez a vágógép,na meg nem árt ha van egy présgép is. Sad
Ha nem lenne drága akkor már berendeztem volna magamnak egy kis könyvjavító mühelyt ,na meg szakdolgozatokat is akkor betudnám vállani.

De nem éri meg befektetni.
Majd ha nyerek a lottón Wink

Móni:én nem féltelek ,te egy olyan csinos csaj vagy ,amúgy Noel után is sity-suty és már sudár alakod volt Wink
Annyira ne dicsérj Rolling Eyes még a végé elbízom magam Laughing

Örülök ,hogy kezdenek összeszokni a gyerköcök. Smile
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 29, 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MoniÁ!
Ügyi vagy, nekem is a szénhidrát a gond, de szeretem a kenyeret, tésztát Sad

Berni
Nekem lenne 4 db nagy szótáram, szétesőfélben. Nem lenne szükség művészire, csak hogy használni lehessen. Úgy kaptam, ki akarták dobni.
Mit szólsz hozzá? Kb mennyi lenne?
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 29, 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
gyors bekukkantok,míg alszik a pici jány.
Timi!Évi!
na a végén még kiderűl,hogy ismeritek egymást?Én ismerem mindekettőtöket,jó kis cserfes csajok vagytok,biztos jól kijönnétek.

hát én látom ám a különbséget a tavaji Évi és a mostani között.nem is ismerek rá.nagyon-nagyon csini lett és kb a fele a tavalyinak.ehez a met dologhoz nem tudok hozzászolni,mert én nem szedtem.
mi jól vagyunk,az éjszakák is kezdenek alakulni és a pocifájás is kezd elmúlni.szóval alakulunk.Noel is egyre aranyosabb!
Arcsi!
a kiló nálam is gond és remélem le tudom adni.63-64 voltam a terhesség előtt és most 88 vagyok.szóval az én lábaim is tök tropák a bal lábfejem egy hónapja be van dagadva és fáslizom,nem tudom mi lesz vele,a csípőm recseg.....szóval kitartás és hajrá fogyókúra és szeptember októberben kezdem a aszénhidrát mentes diétát.azzal fogytam le a Noel után is 20 kg-ot 3 hónap alatt.tartottam is a asúllyom míg terhes nem lettem.aztán.....na ,de ez nem érdekel ,én nem fogok fogyózni terhesen Laughing

[^]  
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 29, 09:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi:az én suliaim az odal alján van aholvá be kell írni Wink
Páromét a "magamról" részbe írtuk. de a suli számozásának a vége 8
Én könyvkötőnek tanultam ,de 10 percet nem dolgoztam a szakmába mentem a 2 éves intenzív érettségire.
NAgyon szép szakam kihagnsúlyozom,hogy a kézi kötészet nem a gépi.
Na most a kézi kötészetből nem lehet megélni Sad
Volt részem a nagynyomdában tanulni ,na gyorsan kerestünk másik gyakorlati helyet.Különbem suli váltás.
Ja hát nem csicskának akartam tanulni Evil or Very Mad
Szerencsére a suliban segítettek és találtunk ,így az igazi könyvkötészetet a művészeti részét tanulhattam meg Wink Amikor a lapokból könyvet csinálsz a 2 kezeddel Smile

Egyébként örülök,hogy több szálon is ismeretlen ismerős vagy Wink

Gyógyszer:tessék szépen szedni.Irgum -burgum.
Én most attól félek,hogy minden stimmel,nehogy jöjjön a 3-dik Rolling Eyes
De ha jön véletlen bevállajuk ezt megbeszéltük itthon.

A képeimen látszik,hogy mennyi voltam anno és most.
Móniá az tudja Wink
Jó oké, ebben van sok más is,de a fele súlyfelesleget a mettel sikerült leadnom.

Na és még egy érv ,hogy szedd a gyógyszert.
A pici fiam megfogantatásásban segített. 4 év küzdelem és csak az a rohadt metfor kellett volna.

Hát remélem elég érvet gyüjöttem össze neked.

Többiek?

Most lépek mert szét megy a fejem és ráadásul vendégünk lesz délután.

A Pap prof.-nak a titkárnője,pontosabban a volt titkárnője ,mert ugye már nem dolgozik a prof.

Lányok még egy érdekesség .
Képzeljétek az évnyító nem holnap lesz(mindíg vasárnap volt)
hanem hétfőn este Shocked .Az eslő tanítási nam meg kedden lesz.

Na csók nektek!
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 28, 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja az kihagytam ,hogy azért kell enni szénhidrátot de nem túl sokat.
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 28, 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arcsi:a metfortól és a mercformintól is rosszul van az ember az elején.
Hasmas van ,de nem olyan mint a vírusos,inkább tisztulás.Folyamatos szedésnél elmarad.
És meg áll a hízás ,mivel nem raktároz feleslegesen a szervezet.(pcos problémásoknál)
Viszont ami jó,ha oda figyelsz a szénhidrát bevitelre egy kis test mozgál-pl séta-,akkor fogyhatsz is Smile
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 28, 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi:Én Metformint szedek és szintén 3×1-et a 850mg-osból.
A ciklusom azóta beállt-végre-és nincs cisztám.
Ja PCOs-re kaptam.
Ma beszélt a párom a Nonoval, kérdezték mikor lesz szek. szüreti fesztivál
És még tudod mi tünt fel egy suliba is jártunk anno Laughing

Arcsi:na ja,ahhoz hogy én 36-os ruhát vehessek kb 8kg-ot kéne fogynom.Mondjuk akkor elfújna a szél vagy egy komolyabb nátha elvinne. Drukk a fogyihoz.
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 28, 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi!
Miért nem tudod tartani? Rosszul vagy tőle?
Én soha nem szedtem, azért vagyok ennyire tudatlan. Embarassed

Kedves vagy, de sajna ez a súly (90) nagyon sok nekem. Ált 68 szoktamvolt lenni. Nem csak kinézetre baj, hanem eü-leg is, a csipőm, izületek nem örülnek, hogy enyhén fogalmazzak. Sad
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 28, 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi!
Szeretném megkérdezni, hogy mióta szeded a Met-et? Az alsó adat az emelésre, vagy a kezdésre vonatkozik?
Miért kellett emelni, mennyiről, meddig, stb.
(vkinek érdeklődök Wink )
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 28, 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Berni!
Én ezt már régen megfogadtam, akkor még nem is voltam ily kövér... Laughing
De a nádszálvékony barinémnak is ez a véleménye, hogy kinézték, hogy nem 36-os méretet hord.
Szóval valami tényleg nem stimmel.
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 28, 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok!

Timikém:rád jelöltem és 3 közös ismerősünk van Wink .
Van köztük egy komlói is.A tesóját is ismered?

Arcsi:és néha még az Árkádban sem kapok meg mindent+ tele a hócipőm az ottani eladókkal,tisztelet a kivételeknek .
Szal Árkádban női butikba megfogadtam ,hogy többet nem teszem be a lábam Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Maradunk a C&A-nál
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 26, 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jenny!
Hogy bontják az egész várost, még a kisebbik baj, de mikor lesz kész az építés? Rolling Eyes
Capry-t és is sajnálom.
Szerintem az Árkád minden forgalmat elvesz, sorban szünnek meg a kicsi, jó hangulatú boltok is a király utcán. Crying or Very sad
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 25, 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok!

Móni:az iwiw-en látszik a kis ékszer a fülében Wink
Puszi a két szép csemtédnek Wink

Jenny:na akkor rá sem fogok ismerni a városra Sad
Capriban finom volt a fagyi.
Fúú építkezés ,nem irigyellek Hozzánk ma jönnek megint az ácsok,mert a cserepek alá tesznek még fóliát ,ja pluszba.
Na nem az egész ház tetejét Laughing csináltattunk egy előtetőt és arra kell a plusz fólia.
De amúgy az iparosokkal nagyon tele puttonyom.

Menedzser szűrésre pestre fog menni.Hogy hová, Ne kérdezd a tesója mondta neki,hogy menjen vele.
De majd megkérdezem neked.

Timi:akkor jól telt a hosszú hétvége Laughing
Mi szerda este elindultunk Kehidára csütörtök éjjel jöttünk haza.Péntek reggel 7-re apósom lekiüdvéért kért misét anyósom.Mise után start vissza Kehidára.
Na de a csmeték betaknyosodtak.Így már csak kirándulás volt a program.
Vasárnap délelőtt indultunk haza.
Tegnap vittem őket orvoshoz ,mind a kettő antibiotikumot kapott Evil or Very Mad
Arcüreggyuszi és torokgyuszi Sad
Hangulatuk jó,nem is látszik ,hogy betegek.
Muszáj volt a gyógyszer Berninek évnyító vasárnap és Hétfőtől megint suli Mad Jön a reggeli rohanás fúúj ,még a tavalyit sem pihentem ki Confused

Apáról
Volt múlthéten dokinál,Ő egy Pécsi orvos.
Csinált UH-t meg ekg .Az Uh szívizom falának a megvastagodását mutatta.Ez a maga vérnyomás következménye.Más nem talált.A doki azt mondta ő rosszabra számított ilyen vérnyomás mellett.
Na a lényeg kapott új gyógyszert,úgynéz ki,hogy jó.
Szeptembeben kell visszamennie hozzá,terheléses EKG-ra.
Most azért nem csinálta meg mert nagyon magas a vérnyomása.
Ha 120 körül van neki akkor tudja igazából felmérni a heylzetet.

Holnap jön a masszőr csaj Wink

Jenny:neked Boldog Szülinapot így utólag.
na majd bejelöllek titeket ,hogy lássátok a képeimet Wink itt a családineten okés?
De megtaláltok az iwiw-en is ,akit érdekel annak priviben elküldöm az alisat Laughing

Szép napot nektek! Megjöttek az ácsaim,hozzá teszem csoda Smile
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 22, 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jenny!
pont most néztem az iwien a szülinaposokat és nem is dicsekedtél,hogy az én Flórám milyen szép napon született!!!!!EJNYE-BEJNYE!!!!!
utólagosan kívánok,nagyon-nagyon boldog szülinapot!
puszi Leilának is!!!!

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 22, 06:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Jenny!
de jó,hogy megjöttetek és,hogy jó volt.örülök és gartula a 4 kis fogacskához.
így van ahogy írtad,nem egyszerű,de meg lehet oldani.a ma éjszaka pl.nagyon jó volt.2x ébredt és rögtön vissza is aludt.a 6-os ikres sorozatot én is láttam....szörnyű.szegény szülők ez igazi kitolás velük,de micsoda jó ötlettekkel oldották meg.láttad,hogy hogy sétálnak?fognak egy zsinórt,amint 6 karika van és mindenkinek jut egy.tök arik.de amikor megőrűl mind a 6 kicsi...húúúú az szörnyű lehet.

[^]  
Vissza az elejére
jenny30

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 21, 23:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Berni
képzeld, (bocsánat a többiektől, most nagyon off leszek)
megszűnt a Capri Cukrászda itt Pécsett!!!
2 éve még onnan rendeltük az esküvői tortánkat... de nem sokkal utána bezártak. 200 millióért árulják,
hát nem nagyon kapkodnak érte....
Most az egész várost feltúrták, nagy munkálatok folynak mert ugye lesz ez az őrület: Európa Kulturális Fővárosa...
mindent átalakítanak, még a Széchenyi teret is.
Szóval, minden megváltozik sajnos..... pedig jó lenne, ha bizonyos dolgokat megőriznénk az utódainknak, de
hát biztosan nem volt elég "trendi" a tér...... Sad
Vissza az elejére
jenny30

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 21, 23:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Timikém
mi gőzerővel építkezünk, már totál le van zsibbadva az agyam attól, hogy mit hol mennyit mennyiért mikorra Shocked
Hétfőn pontosítjuk, hogy milyen beltéri ajtók lesznek, akkor jönnek felmérni,
és akkor derül ki, hogy mennyi az annyi. Hát vélhetőleg rengeteg!!!
Embarassed
4 napot töltöttünk Horvátországban, nagyon élvezte Leilus a pancsolást! Laughing A homokozó szettet csak majszolni tudta, mert köves tengerparton voltunk, így ott nem lehetett "építkezni". Very Happy
Viszont a kis elefántforma, remek szolgálatot tett, ugyanis 2 nap alatt 2 fogacskája bújt elő a rágcsálásának köszönhetően!!!!!!! Így már van összesen 4!!!!!!
Örülök, hogy megmaradt a melóhely! Szörnyű lehet ez az állandó fenyegetettség...... de sajnos máshol sem jobb a helyzet, mindenhol ez megy most...... Evil or Very Mad

Bogi
olvastam, hogy te most fogsz kezdeni!!! Drukkolok nagyon!!!!!! A jó IR-érték majd doppingol!!!!!!
Laughing (megértem, hogy nem vagy vmi lelkes, én már a második sikertelenség után feladtam volna, de a Balázsból mindig tudtam erőt és energiát meríteni) Very Happy És amikor már a legjobban feladtam, akkor lett 3 fagyikánk, ami addig SOSEM!!! Szóval, mellet ki, popsit be, és újult erővel az újabb lehetőség felé!

Berni
ez a menedzser szűrés Pécsett lesz, vagy Szekszárdon?
én is elküldeném a férjemet....... illetve elvinném, mert magától nem fog elmenni az tuti..... Wink

MóniÁ
tündéri a kiscsaj!! Tudsz néha pihenni is? Két ilyen pici gyerek... Nem lehet könnyű... Én néha egyszemkétől is lezsibbadok estére, de mindig eszembe jut, hogy Monka 2 egyidős babával is boldogul, szóval nyafinak nincs helye részemről!!! Laughing
Kb. 1 hónapja volt az egyik német csatornán egy dokumentum film, egy amerikai házaspárnak hatosikrei születtek, de volt már 2 iker kislányuk!!!
Hát az durva volt nagyon! még nézni is, nemhogy benne lenni!!! Ott valahogy túlságosan jól sikerült a lombikos stimmuláció!
Shocked Wink

Én 2x voltam Bp-en a tűzijátékon, még fiatalabb koromban.. Embarassed Hát szép szép, de utána amikor egyszerre megindul a tömeg.... az katasztrófa! Timikém, nagy hassal én sem ajánlom! Very Happy

Mindenkinek tartalmas hétvégét kívánok!

Puszil:
Jenny
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 21, 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Timi!
örülök,hogy jól éreztétek magatokat Laughing jövőre már nem tudsz menni megnézni élőben,mert nagy pocakkal nem hinném,hogy nagyon élveznéd Smile majd,ha nagyobb lesz már a csemetéd!!!!
én voltam már,de pont szakadt az eső így az esernyőktől semmit nem láttam Laughing Laughing ,de jó volt a hangulat Laughing
a képek ugyanazok,mint az iwiwen.nézd meg ott Wink

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 21, 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Timi!
örülök,hogy jól éreztétek magatokat Laughing jövőre már nem tudsz menni megnézni élőben,mert nagy pocakkal nem hinném,hogy nagyon élveznéd Smile majd,ha nagyobb lesz már a csemetéd!!!!
én voltam már,de pont szakadt az eső így az esernyőktől semmit nem láttam Laughing Laughing ,de jó volt a hangulat Laughing
a képek ugyanazok,mint az iwiwen.nézd meg ott Wink

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 20, 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Évi!
ezek szerint sikerűlt olyan picike fülbevalót találnom,hogy nem is látszik.a 70-e és a 72-es képen már van fülije Laughing igaz jó szar lett a kép.majd csinálok újjat.
Timi!
ezek szerint te maradsz a munkahelyeden!!!! Laughing örülök neki!!!!

jól vagyunk,bár nagyon nem egyszerű,de megszokjuk lassan Laughing

[^]  
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 18, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok!

Móni:akkor képzeld el nekem milyen volt Pécsről -Szekszárdra költözni Sad
Úgy ,hogy senkit nem ismersz.Na de így közelebb vagyok hozzátok Wink
Sőt a pécsi ismerőseim is szét széledtek Sad Osztály találkozónak is lassan eljön az ideje.Fülbevalós képeket is teszel majd fel? Rolling Eyes

Timi,Jenny:még vizsgálatok vannak vissza.
Sajnos az egekben volt a vérnyomása 210/130 volt a sűrgősségin Crying or Very sad
Szerencsére lement neki.
Egyenlőre találgatnak.Ma megy egy kardiólógushoz.
Cukra jó,vv eredmények nem utlatak semire a sűrgősségin.
Kerestem neki egy masszőr ,aki ért is hozzá és nem kuruzsló.
Azt mondta jól esett neki,masszőr szerint is tele van stresszel.
Hát ezen nem vagynk meglepődve.
Szept.-ben megy menedzser szűrésre.
Nagyjából ennyi.

Remélem rendbe jön,mert azon a héten ez volt a második,hogy rohanni kellett vele az orvoshoz és a második alkalommal már sírva fakadtam.
Nem szeretnék egyedül maradni 2 gyerekkel.

Timi drukkolok,hogy az állásod megmaradjon!

Monka:hol ettél fagyit? A Mecsek,Egrszegi,Ledina vagy a Capri a citrom utcában? Frankó az ember már egy fagyit sem mer lassan elnyalni Evil or Very Mad

Lányok ma voltam GYES-t intézni(tegnap elkértem a nyomtatványt ,úgyan is postai értesítést még nem kaptam a MÁK-tól sem az OEP -től<MEP Szekszárd-tól> ,hogy lejár a GYED-em Evil or Very Mad ),hogy ezeknek mennyi szar papír kell Evil or Very Mad
Fénymásolni kellett egy csomó íratunkat Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 17, 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi!
Hú...Remélem nem vagy benne a 7-ben.
Ez a mi városunk már nem az ami régen volt. Crying or Very sad Nehéz itt munkát találni, és egyre több a leépítés.
Melyik cég?

MóniÁ!
Én is meg szerettem volna nézni Flóra babát. Sad
GYere Pécsre! Wink Bár itt sem könnyebb, mint ahogy fenn írtam.
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 16, 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Timi!
22-ből 7-ember????az nem semmi.drukk,hogy te ne legyél köztük.mi lesz ebben az országban????????????????

köszi a dícséreteket.a nevem alatt a cs.net adatlapon bellűl a képtáramra kell menni és elvileg ott kell lennie a képeknek.ha nem sikerűl,akkor marad az iwiw.
remélem én is,hogy lesz találka még,amire mi is el tudunk menni.sok ismeretségre tettem szert most a kórházban,pécsi csajok és velük is tartom a kapcsolatot...lassan több ismerősöm lesz Pécsen ,mint Baján Embarassed egyébként,ha elköltöznék innen,akkor Pécsre mennék Laughing nagyon szeretek ott lenni.

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
5 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés