Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Baranya megyei lombikosok, és lombikos kismamik
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 07, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja,az álmomról csak annyir,hogy igen olyan volt;)de duplán(ha érted)Wink

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 07, 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyon szívesen Laughing kedden én is hallgatni fogom ismét Laughing

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 05, 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Mado!
én nem csináltam Embarassed majd jövőre Wink
Timi!
úgy tudom,hogy vissza is lehet valahogy hallgatni,majd a párom megkérdezem és leírom.én is a neten hallgattam.nagyon jó volt.a biológus csajjal is beszéltek,nagyon megható volt Sad Sad komolyan mondom,büszke vagyok rá,hogy ismerhetem Őket.nagyon emberséges és nagyon normális társaság Laughing M.doki nagyon szépen beszélt és örülök,hogy hozz ájártam/járok Laughing

jól vagyunk és Ti?spontánkodtok?megint veled állmodtam most valamelyik nap,de nem mesélem el,hogy mit Wink Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 04, 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Berni!
Zsombi hogy van?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 04, 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

ha valaki csinált töklámpást akkor itt várom a képeket Smile
http://www.csaladinet.hu/forum.....php?t=1521
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 03, 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

M. doki beszél a lombikról a kossuth rádióban.aki tudja halgassa!!!!

[^]  
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 03, 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Berni!
jaj, Crying or Very sad , most olvasom Embarassed , remélem azóta sokkal jobb a helyzet.
Ne legyen lelkifurid, nem Te tehetsz a betegségről.
És ha mondhatok valamit, annak ellenére, hogy ez is nagyon megvisel titeket, ez a betegség örökre el fog múlni, és boldogan egészségesen élhet tovább tőle.
Szóval fel a fejjel, ügyesek voltatok (na én is ilyen harcias vagyok, mint egy anyatigris, de nem is lehet másképp Wink ).. mielőbbi gyógyulást és Puszi

Az öcsikém kicsi korában összecsípte cipzárral a fütyijét, nagyon sokáig látszott rajta a minta, de már nem!!!

MóniÁ! Örülök, hogy meggyógyult a gépetek, Ti is gyógyuljatok meg gyorsan.
Sajnálom a barátnődet. Sad

Timi!
Köszi a kv-t, nagyon jó. Wink

Jenny!
Az előadás végig, 20 perc, vagy annyi sem lekötötte, én is csodálkoztam. Nem csak őt, az összes gyereket. Most olvastam, hogy Győrben is van babaszínház, arról is azt mesélték, hogy lekötötte a gyerekeket.

Most a Mecsextrém parkot fedeztük fel. Eddig meg voltam győződve, hogy iszonyat drága és bob, illetve nagyobbaknak exrém játékok vannak.
Van kicsiknek játszóház, benti (pár kép a www okt. alatt) és nagyon szupi kinti mászókás rész. Andrisnak nem is kellet belépő (ezt nem tudom miért, de nem), nekem kísérő jegy 400 valamennyi egész napra. A kinti mászóka is pazar, trambulin és ilyesmik.
Csak ajánlani tudom!
Legközelebb szerdán megyünk, Kiával a 2008-as nyáriról, ha van kedvetek gyertek, szervezünk minitalit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 03, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

na,ideértem.a gépünket meggyógyították Laughing tele volt vírussal,de nem H1N1 Wink
Évi!
hogy vagytok?most mi is betegek vagyunk.takonykór.hála az égnek a Flóra nem csak a Noel meg én.
most már minden rendben lesz Zsombival.ez tuti.puszi nektek.Berni,hogy van?
Jenny!
hogy áll a ház? vagy inkább ne is kérdezzem?

egy barátnőm,akivel együtt szültünk most volt M.dokinál a 2.lombikon és szegénykének nem sikerűlt.sajnálom Őket is nagyon.nekik a spontánra semmi esélyük nincs..... Crying or Very sad

[^]  
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 27, 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mostani műtétje után is csináltam képet csak még nincs feltöltve .Igaz ,hogy nem ennyire drasztikus ,mert már magánál volt és a badyt is ráadtuk a nővérkével meg ne fázzon.
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 27, 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

[^]  

[^]  

[^]   ez a gép adagolja a fájdalom csillapítót.

A mostani műtétnél annyiban volt más ,hogy oxigén szint mérő gép nem volt,meg a fájdalom csillapító gép nem volt mellette.
Nővérke viszont igen ,gép helyett most a gyerek csuklóján nézte a pulzust.
Azt kívánom nektek így soha senki ne lássa a csemetéjét Exclamation
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 27, 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok!

Móni írt smst,a sz.gépük tönkre ment Sad tela van vírussal.

Bogi Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Lekisimi nektek!!!!!

Köszönöm lányok a jókívánságokat!

Szal sajnos egy rendelleneséggel született a fiam Sad .
Amit azonnal megállapítottak a születése után.
A neve Hypospadiasis(húgycső rövidülés).
A veséje és a hólyagja szerencsére rendben van Exclamation
1 naposan vitték Uh-ra ,hogy erről megbizonyosodjanak.
Én vittem 8 hetsen is akkor is azt mondták minden ok.Meg Idén Januárban is műgtét előtt is megvizsgálták.Szal remélem tényleg a veséivel nincs baj.

Janurában műtötték előszőr,az egész kukiját felvágták,csináltak új húgycső nyílást. akkor 6 éjszakát voltunk bent .Fosás hányással 40 fokos lázzal és felsőlégútival jöttünk haza Evil or Very Mad
Rémes volt a műtét ,meg az aahogy szenvedett afiam,ordított minden pisilésnél,pedig vénásan adagolta 1 gép a fájdalom csillapítot neki..na inkább ne éljétek át az ilyet.

2 hónap múlva sajnos észrevettük ,hogy az eredeti 1 nyílást nem fogta össze a varrat ,így 2 lyukon pisilt és félő volt,hogy az csinált (jó helyen lévő )lyuk összeszükül. Szal a megmardt lyukat (sípolyt) be kelltt most varrni.Reménykedtünk,hogy nem lesz megint szét trancsírozva a gyerek kukaca.Szerencsére nem kellett így 2 széken töltött éjszaka után jöhettünk haza.Ezt a műtétet könnyebben viselte.
Csak a műtét előtti bódítást nem,pedíg most nem orr cseppként ,hanem végbélbe beöntésként kapta.Ez erősebb is.Nem igazán akart lenyugodni tőle,féltem,hogy megint nekem kell a műtő ajtóig elvinni és ordítva vegyék ki a kezeim közül...húú na ez is rémes.
negyon küzdött ,rugadlózott ,ordított ,a nővérke is mondta ,hogy egy igazi küzdő tipús,nem adja meg egykönnyen magát.Más az orrcseptől már elalszik.Na a lényeg ,hogy nem aludt el ,de már nem tudta mozdítani a végtagjait,el volt kábulva.Csendben volt amikor elvitte a műtös jóember.
Most csak 1 órát volt műtőben( a másik műtét 2,5 órás volt)

Hát ennyi.reméljük,hogy ez a műtét sikeres volt,mert még egyszer nem tesszük ki ennek a herce-hurcának a gyereket.

Jelenleg ,jó szarul vagyunk ,mert emlékbe megint hazahoztunk egy kis felsőlégúti vírust Evil or Very Mad

Nem Pécsen műtettem meg a gyereket ,mert ott nem lehettem volna vele együtt éjjel.Pestre vittem a Bethesda(remélem jól írtam) gyrek kórházba vittem
Múltkor kaptam ágyat.
Igaz ,hogy most nem kaptam ágyat csak 1 fa széken töltöttem az éjszakákat.De akkor is mellette lehettem.

Na az kimaradt a sztoriból,hogy egy kis doktornő miatt nem kaptam, ágyat+ megcsinálta a cirkuszt amikor jöttünk haza.
A dokim azt mondta kiveszi a kukiból a katétart és ha délelőtt tud pisilni a gyerek a sebein keresztül ,nem erőlködik,iszik és jó sok pisi van a pelusban este mehetünk haza.
Minden okés volt(persze kapott fájdalom csillapítot anélkül nagyon sírt volna) a dokinő meg nem akart haza engedni minket.Pedig a dokim megírta a zárójelentést is.
Mindenki tudott róla ,hogy mehetünk haza a feltételeknek meg felelünk,de ő akkor sem mert neki ,külön nem szólt a dokim.
Na mondom rossz lóra tettél ,hogy velem kezdtél ki. Evil or Very Mad
felhívtam a dokimat telefonon.
Hú de kiakadt,nem gondolta volna a kis picsa ,hogy vagyok olyan jó viszonyban a dokibácsival Twisted Evil hogy tudom a mobilszámát.
A sebészeten a dokim osztályos főorvos ,Pécsen is műt és tanít az egyetemen.Osztályvezető fő.orv. is volt.De az már túl sok neki így lemondott róla.Szal a kis senki dokinő kapott olyat nyulat fogott,meg azért is hogy a 4-es szoba helyett a 2-es be rakott minket.Holott előre le volt zsírozva a dolog.

Lányok az a szomorú,hogy az ember megküzd azért ,hogy legyen gyereke,de nehogy ár ilyen simán menjen minden Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad még a gyerekednek is szenvedni kell.
Pedig szedtem az elevitet + még folsvat.Ha nem ettem volna biztos nem tudnék tükörbe nézni vagy a gyerek szemébe nézni Crying or Very sad
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 23, 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja,Noel jól van.Flóra szemét ismét áttisztították és jövőhéten ismét mennünk kell Sad most már szép neki,de a dokinéni látni akarja még 1x

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 23, 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Jenny!
nálunk apa akart építkezni,de lebeszélem róla.én szeretek itt lakni csak szerinte kicsi.mondjuk nm-ben nem,mert 120 nm,de a szobák száma 2 hálós nappalis.szóval,ha szeretnénk még 1 babát,akko már tuti kicsi Shocked megpróbáljuk a tetőtérbeépítést,mert manzárt tetős,de sajna műemlék jellegű ház,így valószínű nem engedik meg.
Timi!
fotó a mosolyodról????a Zsombi műtétet majd leítja Évi,nem volt egyszerű szeények megkínlódtak.bonyolúlt a probéla egy előző műtét helyreállítását csinálták a kukacán..... Crying or Very sad
Bogi!
előszöris borzasztóan sajnálom,hogy nem sikerűlt Crying or Very sad léleksimi neked és a párodnak.a barátnőm 52.000-et fizette,de szegénynek nem sikerűlt,1 tüszőt szívtak le ,de az sem indúlt fejlődésnek Crying or Very sad az első lombikból van egy kisfia(noellel együtt született) és ez volt a második.nem létezik,hogy kiégett az összes petesejt?ugye?nagyon ki van szegény.

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 22, 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Jenny,
Elhiszem,Engem egy sima festés is kikészit.A gyomorfájásoddal is megértelek sajna Én is ilyen gyomorfájos vagyok,idegi alapon van ám!!!Kicsilányodnak jobbulást!
Berni,
Nektek is jobbulást!!!
Móniá!
Szegény Flóra Baba hatalmas puszi Neki,és Noell nagyfiúnak is!!!Sajnos nem igaz az 50000!Tudod semmiért nem kell fizetni csak a gyogyikért,de azok nem lettek olcsobbak!!!!Mondjuk ez is tudod személyfüggő ki milyen gyogyit kap mi hat Neki.Az Én stimum most 150e volt.
Mindenkinek szép napot!

[^]  
Vissza az elejére
jenny30

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 18, 08:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

Timikém, írásba adta végül a dokinéni? Very Happy
Érezzétek ma nagyon jól magatokat a pécsváradi
mulatságon, remélem sikerül kicsit kikapcsolódni
a sok meló után.... 4x12 órázni, hát az tényleg kemény!
"szabad" ilyet egyáltalán? Sad

MóniÁ
ilyen könnycsatorna-mizéria Leilánál is volt, folyton könnyezett a szeme. Már a második szemcseppet írták fel rá, aztán végül egyik reggelre magától elmúlt.
(ugyanis 1 napig elfelejtettem cseppenteni.... lehet, hogy végül már maga a szemcsepp irritálta)

Berni
jobbulást kívánok a kicsi Zsombinak!!!!!!!! Sad

Arcsi
élvezte az Andris az előadást? lekötötte?
Egyik ismerősöm zenebölcsit tart, de még
nem sikerült elmenni, vagy elmaradt, vagy a Leila volt beteg.... Smile pedig jó lenne neki is a gyerekközösség, mert olyan kis félénk.

Hát rólunk csak dióhéjban: még mindig építkezünk....
Asszem közben gyomorfekélyem lett, mert hetekig
nem tudtam aludni sem a gyomorfájástól. Ha ettem azért fájt, ha nem ettem akkor meg azért. Mindig van vmi amin idegeskedni kell.... kicsit belerokkantunk. Uff!

Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok, és ne hagyjátok, hogy a szutyok időjárás elrontsa a kedveteket!!!!!

Jenny
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 16, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
látom visszaköltöztetek a lombikosba.én azért írok ide.jó?
szóval Berniék tegnap befeküdtek a kórházba,Zsombit ma megműtötték,ha minden igaz.még nem jelentkezett.holnap üzenek neki.
Bogikám!
rettentően sajnálom Crying or Very sad ilyenkor sose tudom,hogy mit is írjak,így csak annyi,hogy nagy pusza és ölelés!Szeressétek egymást apával!!!!!

tudja valaki,hogy tényleg igaz-e,hogy most csak 50.000 körűl van Pécsen egy lombik?egy iserősöm most volt beültin és Ő mondta.meglepődtem.
mi jól vagyunk,szépen növögetünk.ma voltunk szeméyszeten ,át kellett öblíteni a könnycsatornáját(nagyon sírt szegénykém,én ki is mentem)1 hét múlva ismétlés. Sad

[^]  
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 05, 08:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voltunk babaszínházban.
http://www.bobita.hu/hindex.php
Akit érdekel nézze meg, nekünk tetszett.
Képek a www alatt, illetve írtam pár mondatot a lombikosban róla.
Ez egy új kezdeményezés, a 0-3 évesek számára készült előadás.
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 29, 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Boginak hiper -szuper- mega drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 27, 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tmonik!
szerintem NEEEE!a minap mondták be,hogy semmilyen kutatás nincs arra vonatkozóan,hogy a magzatra milyen hatással van.szedj nagyon-nagyon sok C vitamint.állítólag,ha napi 3x 1000 veszel be az sem gáz,mert a felesleget kipisiled,de,ha lappang benned valami vírus,akkor meg nagyon jó,mert sokkal kevésbé jön ki.mi most ugye a Lenkei vitamint szedjük és még az mellé a C vitaminját is.szóval szerintem többet kockáztatsz,ha beadatod.persze nem akarok okoskodni.én a gyerekorvosunkat is megkérdeztem és Ő is ellene van.szerintem nem véletlen.persze,amennyire tudod kerűld a sok emberrel teli helyeket.főleg a gyógyszertár,bevásárlóközpont ilyenek.
tuti nem lesz gond.az aggódásod természetes,az lenne gond,ha nem aggódnál Wink Laughing

[^]  
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 27, 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Berni,
örülök, hogy jól sikerült az oszt. tali.Biztos jó lehetett.

Alapból is elég aggódós vagyok és még azért így sem vagyok nyugiban a H1N1 miatt.Sokat gondolkodom az oltáson, de még a "nem" oldalon állok.

[^]  
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 27, 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok!

A tali jól sikerült.
28 emberből 22 ott volt, sajnos volt aki dolgozott és akinek beteg volt a csemetéje ,meg külföldön dolgozik.

Jenny:szerencsére mindenki úgy néz ki mint 10 ével ezelőtt.
Én ennek örülök ,mert jó osztály voltunk tanárok is jöttek ,biológia ,matek,fizika ,szám.technika,angol,sajnos a töri tanárunk nem volt itthon.Ja és persze az osztfő tanárnénik .Jaj ő sírt is Rolling Eyes ,hogy mindenkinek azért van munkája,vagy családja már ,szal nem züllött figurák lettünk.

Tmonik:az illettő tüdőbeteg volt és állítólag a szíve is oda volt.Szal nyugi Wink

Apa jár fogászatra,én megúsztam,küretálni kell a fogait(gyökérről szedik le a fogkövet)
Speckó fájdalom csillapítót kap egy gép adagolja ,azt mondja nem islehet érzeni és nem dobogtataja meg a szívét ,mint a szuris.

Na puzsika mert balhé van a 2 gyerköc között.
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 25, 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tmonik!
most olvastam,hogy Szekszárdi volt a H1N1-es csávó Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

[^]  
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 25, 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MoniÁ,
szerintem is volt más is, de még nagyon hallgatnak és titkolóznak.
Én is elkezdek majd még C-vitamint szedni,mert nyáron nem szedtem, csak a Béres Gravidát,azt is csak másnaponta.
Bízzunk benne, hogy nem lesz járvány és nem betegszünk meg.

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 25, 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tmonik!
tuti,hogy ki fog derűlni,hogy annak a srácnak is volt más baja is.nem akarom elhinni,hogy egy influenzás megbetegedésnek(amibe bele is halt)nincs semmi tünete.kizárt!!!!vérző tüdő????azt nem érezte?én nem vagyon egászség ügyes,de valami sántít ebben a storiban.mi szedjük a Lenkei alap vitamint+ c vitamint,Noel a Lenkei folyékony vitamint kapja,bízom benne,hogy semmi gáz nem lesz.

[^]  
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 25, 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moniá,
anyukádnak mielőbbi gyógyulást!
Nekem is azt mondta a fogdoki, hogy tud adni szurit,nem gond.

H1N1: én nem akarom beadatni!
Beszéltem erről M.dokival múltkor.Ő azt mondta, nincs rá nagyobb esélyen, hogy elkapjam, mint akár melyik más influenza vírust. És egyébként is azokra veszélyesebb és szövődményes, akiknek van vmi súlyos alapbetegségük.
DE most hogy pont Tolna megyében halt bele vki... hááát, azért be vagyok tojva.
De én eddig sem adattam be influenza ellen oltást, amíg dolgoztam, mert láttam, hogy néhány kolléganőm még betegebb volt az oltástól, mintha a vírust kapta volna el. Sad

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 25, 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tmonik!
atya ég,már a 23.hét-nél tartasz? Shocked mindjárt itt VÉGE Smile anyukám Szekszárdon fekszik kórházban,szerdán műtötték(sérv).Szépen felújítitták azt az épületet is.
hát nagyon remélem,hogy nem zár be,mert az nagyon durva lenne.a polgármester beszélt a tv-ben,Ő mondta.gondolom pár nap múlva lesznek újabb hírek.állítólag itt már a fizetési problémák is felmerűltek Confused
nekem is terhesség alatt csinálták a fogaim,kaptam szurit is...állítólag a 12 hét után már lehet.a lényeg az én gyerkőceimnek nem lett bajuk tőle.
tényleg neked mi a véleményeg a H1N1-ről?egészségügyben dolgozók talán jobban átlátják a helyzetet.
Monka?neked?

[^]  
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 25, 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

MóniÁ,
nézegetem ám a gyerkőceidet! Nagyon szépek!!! Smile
Remélem a reggeli étvágytalanság után visszajött Flóra étvágya!
Kórház:a mi kórházunk is nagyon csődben van, fizetést szerencsére azért még kapunk.
Nem zárhatják be a ti kórházatokat sem,azért nem kis kórház az sem.Max. szűnnek meg osztályok, vagy vonnak össze osztályokat szerintem.

Fogászat Evil or Very Mad
Már én is voltam,kb.2 hét múlva újra megyek, mert van pár kisebb lyukas fogam még fájdalom, érzékenység nélkül és azt jobb rendbe tenni.Remélem a töméstől, esetleg szuritól (ha kell) nem lesz baja a babánknak!

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 25, 07:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
mi ez a nagy pangás?
Timi!
engem tegnap és ma is elvihetnél kávézni Laughing Laughingtök jó lesz,ha megcsináltatod a fogaidat.hallottál már olyanról,hogy rossz fog is okozhat maddőséget?lehet,hogy hülyeség,nekem itt Baján mondta egy doki.el is küldött góckutatásra.

képzeljétek tegnap mondták a helyi tv hiradójában,hogy úgy néz ki,hogy bezár a kórház Shocked nincs pénz fennttartani Shocked ez nagyon durva,mert itt a körzetben ez az egyetlen kórház. Shocked

az én lányom nem akar enni Sad nem tudom mi lelte.eddig meg a világ összes tejcije nem volt elég.na,mindegy majd szól,ha éhes Smile Noel a mamánál van,így ma kicsit tudok takarítani.

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 23, 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja,amit még akartam:
Arcsi!
hatlmas gratula az első lépésekhez,gondolom azóta már sokat gyakorolta Andris.ez annyira jó időszak...én imádtam.olyan cukik.....most is cuki a Noel,de már olyan nagy fiúsan cuki.

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 23, 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok csajok!
látom nincs nagy mozgás itt Sad Sad jöttem olvasgatni,mert van 5 percem Wink mindjárt szopi van,már hív a jány Wink
Jenny!
bocsi,hogy nem reagáltam az e-mailodra,nagyon szépek a ruhák.méretek?lehet,hogy már lekéstem róluk Embarassed szóval az én cseppem 5,5 kg és 57 cm Shocked óriás bébi.nagyon ügyi,batyi is aranyos most már.még együtt alszunk és addig így is marad,amig nem alussza át Flóra az éjszakát,mert felébredne rá a Noel.
Timi!
november 5-én megyünk Pécsre fejl.neur.-ra.nem tudod,hogy dolgozol?vagy az még nagyon messze van?

tudtok valamit a pécsi állatkertről?tényleg kötlözik.szeretnék átmenni még a hideg előtt.vannak új képek a Noel és Flóra és a Flóra mappában.ha nem sikerűl megnézni,akkor bemásolok majd ide.
na megyek,mert türelmetlen a pufikám Laughing

[^]  
Vissza az elejére
jenny30

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 19, 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

Timikém
mi a helyzet veled? Dolgozol a hétvégén? vagy mentek valahová?
Most olvastam az adatlapodon, hogy szeretsz autókázni.... én is imááááádok! Smile
Persze úgy, ha nem én vezetek, mert az stresszel, akkor nem tudok kikapcsolni...

Bogi, Monka
ti még nálam is ritkábban jöttök! Mondjuk mindkettőtöknek van "alibije" Smile

Berni
hogy sikerült a tali???? Volt nagy meglepődés? csalódás a régiekkel találkozva? Én az iwiw-en szoktam rákeresni régi ismerősökre, és párszor leesett az állam, hogy egyesek hogy "lezüllöttek", és megöregedtek....
Általános iskolai anno "legmenőbb csaj", most a leglomposabb... Egy másik régi ismerős meg 30 éves, és van egy kb. 60 éves hajléktalan-kinézetű, alkesz élettársa. Shocked
Én sem vagyok piskóta, de legalább megvannak a fogaim! Smile

Arcsi
gratula az első lépésekhez!!! Nagy mérföldkő!!! Smile
1-2 hét, és semmi sem lesz biztonságban a kis felfedezőtől!
Leila MINDENHOVÁ jön utánam, szerencsére nem pakolós, csak a "jelenlétét" kellett megszoknom, illetve azt hogy minden tevékenységemet hatalmas kikerekedett szempár figyeli! Very Happy
Jaaaaaa, és utánozza is! Tündéri! Smile

Mindenkinek nagyon szép hétvégét!

Jenny

Ui: ma levágtam a frufrumat csajok......nemkölöttttvóna.......nagyon nem

Rolling Eyes Razz
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 18, 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Berni!
Köszi.
A ruha: lényeg, hogy jól érezd magad! Wink
negyed óra: Shocked , az ügyes Laughing
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 18, 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!

Ma akkor oszt.tali.Asszem farmer+kardigán lesz a ruha összeállításom Confused

Timi,Arcsi:tegnap meg volt az első elkéséssünk Embarassed

Nem csörgött(ébreszetett a telefonom,apa jóvoltából) így 7 .45-kor ugrasztottam a leányt,persze ilyenkor Zsombi is durmol Evil or Very Mad

8.01-02-kor értünk a suihoz,még beengedték.
Nem gondoltam volna,hogy emlegetjük a dolgot és a sors fintora ,hogy mentörténik velünk Confused

A hozzászólás legutóbb berni által 2009, Szept. 19, 13:45-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 16, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Arcsi, boldog névnapot!

Sajnálom a barátnőd,lelkisimi neki!

Na az osztálytalálkozóm meg már máshol lesz Evil or Very Mad mire kitalálom,hová merre....Ráadásul most olvstam csak az iwiw üzenőfalán,hogy Banya tanya
lesz belőle a kert mozinál van valahol.A net nekem Koller utcát adott ki.
Na mindegy ismerem a környéket ,oda találok,de jó hogy 2 nap van vissza.

Jók legyetek csajok!
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 16, 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi!
Nagyon köszönöm!

Nem írtam úgy hiszem, hogy az Ir-es barinémnak nem jött össze a bébi. Sad
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 11, 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Berni!
Nekem 1/2 8-ra be kell érnem a mh-re, ha kisbalták potyognak akkor is. Eddig is nehezen ment Embarassed , de mi lesz, ha még előtte a gyereket is bölibe, oviba kell vinni, és még előtte reggeli és ébresztés és készülődés, stb... Hűű, már most nemtom mi lesz velem.
Csak bele kell rázódni, vagy korán lefeküdni, más nincs... Ha-ha-ha Laughing

Vagy nem megyek dolgozni Cool
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 11, 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok!

Arcsi:gratula az első lépesekhez!!!!!
Ilyenkor olyan édesek!

Hű lehet,hogy nem jól írtam ám Embarassed Embarassed
Gyümölcs savas cuccok ezek amik hámlasztanak.
Így felszínre kerül a szép új bürke Laughing meg a pólusok is jobban tudnak tisztulni és az elhalt hámréteggel ugye távozik az elszíneződött bőr is.
Na jó zagyva lett Embarassed a lényeg ,hogy a pattánások helyén keletkezett barnás folt ,a hámlasztás után halványabb.

Meg van a fehérítés is,ez nem tudom hogyan és mivel csinálják.

Jenny:még azt nem tudom,hogy hova fogok parkolni Confused az utcában meglehet állni? azt tudom,hogyan tudok oda bemenni ,sok egyírányúsított utca a Széchenyi tér körül Mad fúj ,na mindegy tudom,merrre menjek,csak nem tom lehet e ott parkolni .Vagy máshol pl a Szent István térnél vagy a Bíróságnál ,vagy a Konzumnál ,vagy a Megyei kórháznál (Rét utca vagy a másik fele,kórház térnél)kell akkor parkolnom és séta az objektumhoz Confused
De lehet a Konzummal jobban járok,onnan fel a térre és be az utcába.Na még megrágom Confused hogyan legyen.
Bár én úgy gondoltam ,hogy a Lidl-nél el ,a kenyárgyár,nyomda felé,hársfa utca ,Ágoston tér,és végig a Kálvárián.Aztán le a Kórháztér Szent István és Janus felé .Így kikerülöm a várost ,nem tom hogy 19 óra tájban milyen a forgalom a Zsolnay felé Confused reggel nem lehet közlekedni az tudom Mad
Ha nem tudok megállni muszáj lesz vévig jönni a 6-os on(Zsolnay előtt Confused )

Pusz mindenkinek!
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 10, 09:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Berni!
Mi az az AH?

Jenny!
Böli: én is kihagynám, de a gyesecske kevéske. Sad
Torna: ügyi vagy, ilyenkor mindig elszényellem magam, mert nekem is kellene, főleg a pocira. Embarassed

Andriska tegnap elindult, egyedül lépeget. Tegnapelőtt este is tett pár lépést, méghozzá vendégségben. De tegnap jópárszor gyakorolta az új tudományát, több mint 10 lépést is tett egyedül. Rém édes, ahogy egyensúlyozik. Meg kell zabálni.
Love
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
4 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés