Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Baranya megyei lombikosok, és lombikos kismamik
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jenny30

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 23, 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

Látom mindenkivel rohannak a napok... nem jut idő
semmire.... Sad
Jelentem: mi féllábbal költözünk! Smile
Bár inkább csak negyeddel, mert ugyan a karácsonyi ebéd ott lesz, meg ott állítunk karácsonyfát, majd csak január végén lehet végleg odacuccolni.
Ez a mentségem, hogy ilyen sokáig nem jöttem,
nagyon nehéz így nagyszülők nélkül.... egy folyton dolgozó férjjel, és egy 1,5 éves örökmozgó picikével mindent összeszervezni.
Sokszor gondolok Rátok! A küzdős és révbe ért kis sorstársaimra! Smile
Le vagyok nagyon maradva... megdöbbentem, hogy kilépnek a dokik a klinikáról. Ez már biztos? vagy csak HA lesz Kaáli? vagy mi a manó? Valaki homályosítson fel légyszi!
Timi,Monka,Bogi,MoniÁ,Arcsi,Berni,Tmonik és Mindenki:
Boldog Karácsonyt kívánok! és Gyermekáldásban gazdag újesztendőt!
Ölel és puszil:
Jenny
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gabri71

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 16, 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Új vagyok a forumon, szeretném a segítségeteket, észrevételeiteket, tanácsaitokat kérni. Kérem olvassátok el a történetemet.

Magamról annyit, hogy most vagyok túl a 4. sikertelen beüéltetésen. A tavalyi év masodik felében volt két stimulációm, amiből mindkét alkalommal egy-egy petesejt lett, az szerencsére megtermékenyítődött be is ültették, de sajnos sikertelenül. Bár mindkét esetben a terhességi teszt pozitivat mutatott a 2.hét után a 3. hetes ultrahangon már nem találtak semmit és a HCG szintem is nagyon alacsony volt.

Mivel nálunk nem csak én küszködöm problémákkal (endometriózis, és a bal petefészkem egyáltalán nem reagál a kezelésekre) hanem a férjem sajnos egy fiatalkori trauma következtében nem termel spermiumot ( erről herebiopsziával is meggyőződtek) ezért már az első két alkalommal is donor spermiumot használtak.

Még szintén a tavalyi év végén kértem adományozott embriók beültetését , ezen alkalommal 2 embriót ültettek be, de sajnos ugyanúgy jártam mint az előző esetekben.

Aztán tartottunk egy kis pihit, mert eléggé megviselt testileg-lelkileg ez a három próbálkozás és ez év őszén folytattuk.

Közben azért próbáltam utána járni vajon miért nem tapad meg az embrió, vagy ha meg is tapad miért válik le hamarosan...

Kiderült, hogy Leiden féle mutációm van, ami trombózisra hajlamosít. s ez okozhat a méhfalban is trombotikus állapotot amitől leválhat a beágyazódó embrió. S emiatt a mutáció miatt, igaz heterozigóta a gén, tehát a terhesség még kihordható de a stimulációkat nem ajánlják. illetve nem ajánlják azért sem mert két protokolt is kipróbáltam a legkomplexebbet beleértve és arra is csak 2-3 tüsző kezdett mozgolódni, amiből csak egy sejt lett.

A klinikán nagyon rendesek voltak, mindenben a rendelkezésemre álltak így ez év őszén 3 szor próbálkoztunk spontán ciklusból is petesejtet nyerni, de sajnos 2x, mire sikerült elaltatniuk a petesejt "meglógott" , harmadszorra pedig leszívták ugyan de nem volt benne sejt.

Novemberben úgy döntöttem, hogy ismét megpróbálkozom donor embriókkal, de épp tegnap derült ki hogy ez sem járt sikerrel.

És ami a legszomorúbb, hogy ezen a klinikán már nincs több adományozott fagyasztott embrió, rengeteg lefagyasztott van kisérleti célra, de itt kisérletek nem folynak.....sajnos a többször kiküldött kérdőívekre a már sikerrel járt lombikos anyukák 3/4-e nem is válaszolt, így ezek az embriók valószínüleg előbb-utóbb meg lesznek majd semmisítve.

Nagyon el vagyok keseredve, egyszerűen azt sem tudom mihez kezdjek!

Kérlek benneteket, mert látom, hogy elég nagy tapasztalattal rendelkeztek ebben a témában, hogy próbáljatok tanácsolni valamit, vagy akik esetleg hasonló cipőben járnak vagy tudnak esetleg valami megoldást, irjatok!

Elnézést, hogy ilyen hosszúra nyúlott....

Köszönöm, hogy meghallgattatok!
Vissza az elejére
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 14, 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!

JELENTEM JÓL VAGYUNK!

Időn nagyon kevés ,dolgom annál több van Crying or Very sad

Mindenkinek Pusz!!!
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 05, 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
eltűnk barátaimnak szeretnék nagyon sok ajándékot kívánni!
puszi mindenkinek,babáknak,anyáknak és leendő anyáknak!!!!!
[^]  

[^]  
Vissza az elejére
bidi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 29, 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bogi30

Köszi. Átnézek oda is. Smile)
Te mit szólsz, hogy M és W elmennek?
Lehet már tudni mikor nyílik a Kaáli Pécsett?
Vissza az elejére
bidi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 29, 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Most van időm fórumozni.

Timi1974
Köszi a cikket. Még nem tudom mit csináljak. Te akkor váltasz? Mit fogsz csinálni?
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 25, 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bidi,
A Lombikos küzdősbe nincs kedved irni??Szivesen látnálak ott is! Wink Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
bidi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 24, 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Köszi mindenki az infokat!
Kicsit határozatlan vagyok, vagy mégsem?! Smile)
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 24, 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi! Play Puszi

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 24, 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Móniá,
Flóra-Emmának nagyon Boldog Névnapot Kivánok!!!!!

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 24, 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bidi,
Még az jutott eszembe,de lehet most okoskodónak tűnök majd de tudnod kell ez messze áll tőlem Mr. Green Én már a 6 lombik alatt voltam W-nél,M-nél,V-nél,na nem azért mert kavarok össze vissza hanem mert azért 6 lombik sok idő és ugye a Dokik nem hozzám igazitják a szabijukat(hál istennek mert akkor egész évbe dolgoznának Laughing ),és Én amikor éppen V-nél voltam Nekem mindig elmondott mindent igaz hogy Én egyfolytába kérdezek,de MINDIG korrekt pontos választ kaptam,mondjuk az tény hogy Ő nem olyan tipus mint M,Őt kérdezni kell!!!!Kérdezz Tőle nyugodtan hisz ez a Te lombikod,Neked fontos,hisz Te Neki csak egy vagy a sok közül,de Neked csak egy Emberre kell koncentrálnod Rá!!!(na és Magadra Wink )Ezzel azt akartam irni hogy eggyik se tökéletes ám,le vannak terhelve rendesen Sad Nekem például nem mondta volna tegnap W hogy mikor kezdjem az utrót stb,de Én kérdezek személyesen,és ha elfelejtem akkor telefonon,lecarom hogy ciki vagy sem,próbálld meg és ha mégse jön be akkor a stilusotok nem eggyezik és akkor válltani kell!!!(Cuki se volt Vele egy hullámhosszon,de M-mel megtalálta a közös hangot,de Monka például nagyon meg volt Vele elégedve!) Very Happy Play Puszi

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 24, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,
Móniá,
Még semmit se lehet tudni,de persze ha az Orvosaink(A Tiéd és az Enyém elmennek nincs miért maradnunk!)Ez a jövő zenéje,Nekem már megvan a "C"tervem,csak még nem publikus.Nekem még van 4 fagyibabám is,szóval nagyon nem egyszerű a helyzet....Zagyva voltam tudom,bocs de még Én se értek sokmindent... Sad

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 24, 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tmonik!
ja,tényleg te ott voltál Laughing na jó emlékszem,csak arra nem,hogy akkor már velük voltam vagy még a másik két lánnyal,akik másnap mentek is haza.
bogi!
köszi aranyos vagy.akor ezek szerint ti átmentek a Káliba?

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
bidi,
Én nem adok hálapénzt,az már más kérdés ha sikerül természetesen hálás leszek és fogok adni a Dokinak és a Biológusoknak is!!!Igy is olyan sokba kerül a lombik!!!Szerintem egyenlőre maradj V-nél.Sajnos azért a Kaáliba többe fog kerülni a lombik,azért sokmindenért amiért itt nem fizettünk ott majd fizetnünk kell pl.UH,Fagyasztott ET,vv,de majd akkor azt szokjuk meg,és lehet majd csak lesünk milyen luxus körülmények lesznek...majd meglátjuk lehet még majd ez hoz sikert....
Moniá!
Gyönyörűek a Gyerekeid mindig megleslek Benneteket az iwiwen is!!!Szép Család Vagytok!!!!!
Tmonik,.
Az a Dorka baba maradjon csak benn még jó pár hétig!!!!!
Jenny,Berni?????
Monka?????
Mindenkinek pusssz!

[^]  
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MoniÁ,
jól bírom még!Tudom, emlékszem,hogy mondtad a két lányt,hogy milyen rossz neki, hogy fel kell járniuk a koraszülött babájukhoz és nincsenek velük.
Én nem bánnám azt sem, ha kora baba lenne,tudod én imádom a piciket.DE azért még pár hetet azért maradjon bent! Smile

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tmonik!
köszönöm. Laughing hogy vagy ?bírod még.amikor szűltem a szobámban volt két lány akik a 32. hétben szűltek. Laughing ne te azért még ne szűlj Laughing
bidi!
szerintem sem ciki.én tudok olyat aki a W-hez járt,most az M-hez.szerintem jól teszed,ha az M-et választod Laughing
én is úgy tudom,ahogy tmonik a kális dolgot.

[^]  
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 23, 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

MoniÁ,
a gyönyörűséges Flora Emmának nagyon boldog első névnapot kívánok!
Puszi Nektek!

Bidi,
üdv itt!
Lehet intézeten belül lombikos dokit váltani, van rá példa!Én M. dokiz tartozom kezdettől fogva.
Kaáli:ami támogatott lombik, azért ott sem kell fizetni.Valami alap, első konzultációs díj van, ha jól tudom.Szurik, gyógyszerek nem kerülnek többe és elvileg a UH, punkció,ET is finanszírozott.Talán az embrió fagyasztásért kell fizetni.

Timi,
én nem mertem beadatni az oltást!Bár félek tőle.
Szerdán M. dokinál újból rákérdezek, de ha igent mond rá, akkor sem hiszem, hogy beadatom.
Párom ügyfelekkel dolgozik, de még ő is gondolkodik rajta.

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bidi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi1974
Kösz az infokat!
A Kaáliban kell valamiért fizetni, ha van még támogatott? Ezzel nem igazán vagyok tisztában.
Egyébként pont a hétvégén fogalmazódott meg bennem, hogy egyáltalán nem bízom V-ben. Nem mond soha semmit, mindent úgy kell kihúzni belőle. Két dolog fordult meg a fejemben: lehet hogy ciki mind a kettő, de te / ti tudsz / tudtok szerintem válaszolni rá - hasonló cipő esete miatt
1. Lehet hogy pénzt kellene adnunk?
2. Mi lenne ha a következő stimura nem a V-hez, hanem mondjuk M-hez kérném át magam? Ciki? Vagy volt már rá példa és teljesen természetes?
Kérlek írjátok le a véleményetek, fontos! Köszi
Móniá neked is köszi az infokat!
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi!
köszönjük!
neked pedíg kívánok nagyon boldog szülinapot!
milyen volt a kaja? Wink
[^]  

ma én sem fogyóztam Wink

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 22, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Timi!
örülök,hogy jól éreztétek magatokat!!! Laughing
nálunk tegap volt halászlé,vagyis galuskás hal.nagyon fini volt.
ma tartjuk a Flóra névnapját(nov 24:Flóra Emma Laughing ),ma sült kacsa lesz Laughing húúúú,de imádom,ma nincs fogyókúra Laughing

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 18, 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bidi!
sajna én semmit nem tudok arról,hogy ki megy át. Confused még pletykát sem hallottam Confused
mi nem adattuk be a szurit,bár mi nagyon nem is járunk emberek közé.apa munkahelye is olyan,hogy az irodában csak 3-an vannak,amikor meg Pestre meg,ott csak egy üzletük van egy eladóval,szóval nagyon mással ő sem találkozik.anyósomék beoltatták magukat,semmi bajuk.

[^]  
Vissza az elejére
bidi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 17, 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi újság van az Édesanyák útján? Ki(k) az(ok), aki(k) átmegy / átmennek az In vitro-tól a Kaáliba?
Tudtok valamit?
Milyen a hangulat?
Még egy kérdés: Ti belotattátok / oltatjátok magatokat?
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 16, 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tmonik!
egyetlen csaj volt,aki annyira nem volt szimpi,de kb.fél óra múlva Ő is aranyos volt.gondolom kicsit rosszabb volt a kedve vagy valaki megbántotta,de aztán már nagyon cuki volt Ő is.
babkocsi témához még annyit,hogy én olyat vennék,aminek a mózesa és a sport része is levehető(mint az miénk Laughing Wink )és akkor megtudod oldani,hogy felviszed a mózest és csak a váz marad lent,vagy esetleg utána azt a hónod alatt felviszed összecsukva.mi a kikában vettük ABC Designes és nagyon nagyon szeretem.most csak merev mózest vettünk hozzá,mert a Noelnek téli textil mózesa volt és augusztusban az nem lett volna jó Laughing de nemsokára azt fogom már használni,mert lábzsákká alakítható.

[^]  
Vissza az elejére
tmonik

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 16, 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

móniÁ,
köszi jól vagyunk,Dorka egyre erősebben rúg-kapál, de nagyon imádom.
A lábaim viszont elkezdtek kicsit oedémásodni.
Oltás:igen tudom, hallottam,hogy a beoltottak is fertőzhetnek.Ez meg még jobban megnehezíti a döntését.

Már akartam Tőled kérdezni, hogy Te fogadtál-e szülésznőt, de ezek szerint nem.
Remélem én is aranyosat fogok ki és mindenki olyan aranyos, mint Monka Smile

Monka,
tudom, hogy nehéz jönni az ikrek mellett, de örülök, hogy van neted és legalább olvasni gyakrabban tudsz minket! Smile Puszi Nektek!

Berni,
nálunk a tároló koszos, büdös, nagyon hideg Sad
Lift nincs.De egyébként ez legyen a legnagyobb gondunk, hogy mit kezdjünk a babakocsival.
Az autó csomagtartós ötlet nem rossz! Smile
A szomszédék Bergont vettek.

[^]  
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 16, 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
így van,ahogy Monka írja,mivel én sokat vajúdtam mind két gyerkőccel,így sikerűlt kb 4 szülésznőt megismernem és egytől egyik aranyos mind. Laughing
Infertilityvel is egyetértek.csak az M vagy a W doki Laughing
Évi!
remélem ismerősödnek összejön a bébi,de az a bizonyos fogigátló azért nagyon durva.....
Tmonik!
hogy vagy?
olvastam odaát az oltásról amit írtál.amit szeretnék hozzátenni,hogy a párod attól még hazaviheti a h1n1-et,hogy be van oltva:
http://index.hu/belfold/2009/1....._a_h1n1-et

[^]  
Vissza az elejére
Monka9

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 13, 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok, gyorsss bekuk ide is.
Móni, nem kell fogadnod szülésznőt, mindenki ugyan úgy fog ellátni. Max nem kell fizetned 30000Ft... Ez nagyon nagy divat mostanában, de én totálisan feleslegesnek tartom.
Most megyek mert vacsi, na meg szunya a bébiknek.
Puszi mindenkinek

[^]  

Móni, Luca, Balázs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 13, 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tmonik:egyik babakocsit sem fogod tudni felcipelni a 3-dikra Sad,pláne gyerekkel együtt.
Sajnos a tárolban kellett ratanunk.

Vagy a kocsi csomagtartójában.
Bbébihordozóban vittem le a gyereket(Bernit)
Addig azt a kocsiban hagytam,utána vissza a hordozóba a babakocsit be az autóba.

Kár ,hogy nincs minden lépcsőházban lift.
A bergonok is beférnek a liftbe.

AZ ismerősőm a pécsi Kovács dokihoz jár most.

Ez az Uh story ismerős.Zsombi is folyton a méhlepénybe furat a fejét és még pluszba a köldökzsinórt is oda húzta nehogy már lássuk a kis pofikáját Sad 40 hét alatt 1 szer sikerült jó a pofijáról képet csinálni.
A kuikájt viszont nem tudta eldugni, Smile az kilátszott a lába közül Smile

Gratula a 30-dik héthez Smile
Vissza az elejére
Infertility

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 12, 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bocsi, hogy beleszólok...

Ha valaki Pécsre jár, próbáljon vagy a Mánfai, vagy a Wilhelm doktorhoz kerülni...Kovács Kálmán, Várnagy...háát...én inkább nem mondok semmit...valakinek biztos ők is bejönnek, nekem nem... Sad
berni

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 12, 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok!

Szégyenlem magam,hogy rátok nem jut időm Embarassed Crying or Very sad
De annyi minden összetud jönni nálunk,hogy az valami..húúúú

Na lényeg ,jól vagyunk még van varrat a kukacban.
Lánykám megkapta (ma 1 hete) a H1N1 ellenit flu...nem tom mi a neve az oltóanyagnak.
Semmi baja.
talán annyi mellékhatása van/volt,hogy még hétfőn fájt a karja,hát jól benyomta a doki a karjába a tűt.
gondolom izomba kell adni,ezért fájt neki még.
De annó a 6 éves oltásnál is sokáig érezte a karját.

Az egyik szekszárdi ismerősőm a Kovács dokihoz jár.
Mondtam neki,kár hogy nem beszéltünk előbb.AZ én dokim(dr Kun)
jobban kivizsgálta volna(hát nem nagyon csináltak vele semmit jóformán)
Ez a kovács doki sem pécsen Sad
Egyre csak hízik a gyógyszerektől ,pcos ő is .kÉNE A METFOR VAGY VALAMI HASONLÓ UGYE.
MONDTAM NEKI,HOGY BESZÉLJEN AZ ORVOSSAL!!!!CSINÁLJON INZULINREZ. VIZSGÁLATOT.
A másik én Pécsen a Mánfaihoz küldtem volna.
Ugyna azt a fogigátlót szedte régenamit Móni mi.
Mánfainak mást infó nem is kellet volna. Wink

Peteérésre szurit kap,mert nem reagált rá(szekszárdiak szerint)
Persze ,mert PCOsnak nem a 3-dik nap körül kell elkezdeni szedni a clostit,hanem én legkorábban az 5-dik ,de volt,hogy a 10 dik napon.Mivel a 15-dik napon volt legkorábban tüszőrepim,de átlagban 17-18-dik napon van,sőt ennél később is.Uh kiséretével néztük és a kellő pillnatvab volt az ovitrelle illetve inszem.
Szegény sajnálom.remélem ez a Kovács doki rendesen kivizsgálja.
ja a Pécsike még 3-dik ill.21-dik napi vv.-t sem csináltak.
na ezt legalább a szek-iak csináltak.

Timi:csak ügyesen ,mennek azok a kilók lefelé Wink

Bibi:drukkolok neked!!!!

Arcsi: Laughing mintás kukac.sajnos az ővén látszik a műtét helye Sad
remélem nagykorában ezt nem kell szépség plasztikázni.

Bogikám:hogy vagy???

Monka:net jó már???
Jenny:???

Móniá:hát mit is írjak Laughing nem is tudom Cool nagy pusza nektek Wink

Most lépek mert Bernit viszem fogászatra ,gyökértömése lesz az egyik tejfogán ,rágófog,asszem jobb felső 5-ös.

Apa szülinapjáról tettem fel képeket,az osztálytalálkozóról nem,nézegettem melyiket is rakjam fel,egyiken sem vagyok rajta ,akik még csináltak képet ,nem küldtek emailben egyett sem Evil or Very Mad

Timi:nem értem miért nem tudod megnézni ez a cspat jogosult rá,de majd megnézem ,ha lesz időm,Oka?

Jók legyetek lányok!
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 11, 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Bidi!
Sok sikert! Én ugyan pécsi vagyok, de Tapolcán volt a lombikom fizikális része (punkció, beülti). Én a Megyei Kórházba jártam Török A-hoz.
Szerencsénk volt, az első sikerült, két beültetett petécskéből van Andriskám, (8 jégkorszak)
(endo, 1 petefészek)
Én már kiestem ezekből a hírekből, nem tudok semmit róla.
Vissza az elejére
bidi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 11, 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köszi az infokat!

Timi
Miattam kell a lombik.
Hosszú történet kulcs szavakkal kb. ennyi:
endometriozis, 1 petefészek (egyszer átjárható, máskor nem Sad Rolling Eyes , pajzsmirigy alulműködés, prolaktinémia, inzulinrezisztencia
Már három lombikon vagyunk túl, ebből egyszer volt fagyasztott (tehát 4 beültetés)
Mindig közbejön valami.
Még egy esélyt akarunk adni Pécsnek, aztán szeretné megpróbálni másutt.
Még nem tudom hol.
És ti?
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 11, 08:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Timi!
hát,ha dögönyöznéd őket,akkor gyertek át egyik hétvégén.hm?
én nem hellgettem a rádiót,mert csípőszűrésen voltunk,de este meg fogom.délután a Noel nem engette.hiába mondtam,hogy itt a dokibácsi,akinek köszönhetünk Titeket. Őt nem érdekelte..... Laughing
bidi!
üdv itt nálunk Laughing a Kossuth rádión a lombikkal kapcsolatos interjú sorozat megy.Mánfai dokival a műtőben és a biológus csajokkal nagyon érdekel a radio.hu-n vissza lehet hallgatni csak le kell tölteni a múlt heti keddi 11 órás és a tegnapi 11 órás adást.

[^]  
Vissza az elejére
bidi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 10, 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is Baranya megyei lombikos vagyok. Olvastam a cikket a D Naplóban. Tudtok valami egyebet is? Én nem hallottam, mi volt a Kossuth Rádióban.
Januárban mennénk újra, a Várnagyhoz járunk. Lehet, hogy már nem kell ezerfelé menni?
Olyan kíváncsi vagyok! Mi tudtok?
Vissza az elejére
Arcsi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 09, 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi!
Mozgalmas. Voltunk bulizni is, gyerekestől. kb. éjfélig. Voltunk vasárnap Mecsextrémezni is. Na akkorát puffantam a nem kis popsimra, hogy azóta is fáj a "farkam helye". Na ez már a terhesség vége óta fáj, egészen jó volt már el is felejtettem, de ez most nem jött jól, ülni alig, nagyot hajolni sem igazán tudok. Majd a jobb kezemre is rácsúsztam, borogattam, az jobb kicsit, de nem az igazi.
Kívánom, hogy az álmod mihamarabb valósággá váljon. Wink
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 08, 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Timi!
azta....mi most fürödtünk,Noel az ágyikójában,Flóra itt van kinnt velünk és mi is maszírozni fogjuk most egymást. Laughing nagyon fáj a derekam,apának meg a lapockája(meg mindene Wink )

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
3 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés