Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Babákért küzdünk - Lombikbébi
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 2730, 2731, 2732  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Foxy

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 03, 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moncsi mikor kezditek újra? Hova jártok egyébként?
nekem úgy tűnik ma vagy holnap megjön ,így valószínű hétfőn mehetek vérvételre és indulhat az kivizsgálásSmile
Teljesen bezakkantam, már lassan számolom a napokat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Moncsi79

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 02, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Csajok! Nagyon eltűnt mindenki! Mi a helyzet veletek? Nem ám elkeseredni, fel a fejjel!!!! Laughing Nekünk sem könnyű, de muszáj hiszen hamarosan mindenkinek sikerülni fog, még nekünk az az nektek is!!!!!!!!! Szia Foxy, mi kb egy időbe voltunk beültin, nekünk is márciusba volt. Másik oldalon már olvastalak.
Vissza az elejére
Foxy

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 01, 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szívből sajnálom Ildi!
Vissza az elejére
Ildi86

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 01, 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tegnap tudtam meg Pécsen, hogy a 4. beültetésünk sem sikerült. Nagyon kibuktunk. Semmi gond nem volt, betartottam mindent és mégsem. Valami miatt nem tudnak megtapadni. Már csak 1 embriónk van lefagyasztva, ő az utolsó, őt július végén fogják beültetni.
Vissza az elejére
Foxy

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 01, 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokab visszaolvastam egy kicsit és meglepődve látom, hogy Neked nem tanácsolták a beültetés után a pihit.
Én 40 éves leszek egy hónap múlva, a beültetésem márciusban volt, és abban a pillanatban táppénzt javasoltak (igaz nem a Káliba jártam) és a háziorvos is egyetértett. 35 felett már mindenképp simán és lombikkal is veszélyeztetett terhes vagy. Én egy pillanatra sem gondolkodtam rögtön táppénzre mentem. Igaz azt is mondták, egy pár napig pihi, utána is csakis kímélő üzemmódban való létezésSmile
Legközelebb pihizz egy kicsit többet. Kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön a bebabásodásSmile
Vissza az elejére
Foxy

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 01, 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ezen a fórumon új vagyok és olvasgatom sorstársaim történeteit.
Túl vagyok egy lombikon, de a babóca úgy döntött, nem marad velünk. 1 hónapja volt m. ab, lassan visszamegyek dolgozni és várom a következő beavatkozást.
Próbálok erőt meríteni és szurkolok mindenkinek a mielőbbi babásodásért:-)
Vissza az elejére
bogyocska

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 30, 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ha valakit érdekel, megmaradtak az alábbi gyógyszereim:
- *** 5000 Ne injekció 1 ampulla felh:2012.01 - 2300.-Ft
- *** 75 NE 1 db-os felh.:2011.07. - 1.500.-Ft
- Utrogestan hüvelykapszula 3,5 doboz(106 db) felh:2011.09. -5800-Ft
- Decapeptyl 0,1 mg injekció (hűtőben tárolva) 3 ampulla felh:2011.08 - 5100.-Ft
- Progesteron Steruli 25 mg injekció 48 ampulla felh:12500.-Ft 2013.02
Ajándék Femibion 800 vitamin fél l. fecskendők, tűk...
Ha egybe mindent elviszel az árból engedek. Akkor össz: 25000.- Ft
Üdv. bogyocskam@freemail.hu címre írj
Vissza az elejére
Monka9

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 20, 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
Hova lett mindenki ???????????????

[^]  

Móni, Luca, Balázs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
alebfa

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 20, 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Új hozzászóló vagyok és most már boldog anyuka. Én mindenen keresztül mentem, mire megszületett a kislányom. Lombik, 2 spontán terhesség, mind kettő vetéléssel végződött. És mégis összejött 40 évesen spontán terhességem. (pedig még mentünk volna lombikra, ja és a férjem eredményei sem voltak a legjobbak). És tessék...
Szóval: nem csüggedni lányok, sikerülni fog!!! Razz
Vissza az elejére
kisborso

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 13, 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fájó szívvel hunyom le szemem
Mert nemrég elvesztettem ki az egyik legfontosabb nekem.
Kinek köszönhetem hogy vagyok,és ezt a köszönetet már át nem adhatom.
De tudom hogy figyel és óvva terelgeti sorom, hiánya miatt szívem mindig sajog.
Szerettem volna megélhesse hogy nagypapa lesz de ezt már csak az égből teheti meg. Tudom mindig itt van és szeret, büszke rám mert a kitartásom Tőle örököltem. Szeretem és örökké szívemben él remélem nemsokára egy babában kicsit visszakapom Őt.
kisborso

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 13, 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile

A hozzászólás legutóbb kisborso által 2010, Ápr. 13, 21:57-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kisborso

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 13, 21:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló Csajok. Sajna nem sikerült... de sebaj megyünk tovább. Smile
sokab

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 06, 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!
Moncsi, Emike, köszi a válaszokat, sajnos , már számomra is kiderült, a Crinone az oka a késésnek , azóta megjött. Ha lehet, júniusban én is rajthoz állok újra. Én csak a beültetés napján pihentem, másnaptól mentem dolgozni, bár nem fizikai munkát végzek, de lehet, hogy még maradnom kellett volna a fenekemen otthon? Dehát a Káliban így tanácsolták, direkt rákérdeztem. Legközelebb tovább fogok pihizni, az biztos Exclamation
Vissza az elejére
hamona

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 06, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Régen írtam utoljára, de olvaslak benneteket és most itt vagyok újra. Az újaknak írom (és akik nem emlékeznek Smile ) a BMC-be járunk Konc Tanár Úrhoz, novemberben volt az első lombikunk, terhesség lett belőle, de a 8. héten nem volt szívhangja a babának, így el kellett venni.

És most indulunk újra! Rövid protokoll és -részben- más hormonok és a punkció után progeszteon-injekciót is fogok kapni (3 hónapig), amit korábban nem kaptam.

Van, aki most van programban?
Vissza az elejére
Monka9

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 04, 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!
Lányok fel a fejjel, mindenkinek sikerülni fog. Borcsi nagyon jól megfogalmazta.
Borcsi és többieknek is babaragacs locsolkodást kívánok.
Ja és ragacsot is küldök

[^]   Cool Arrow Arrow Arrow Arrow

[^]  

Móni, Luca, Balázs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tmonik

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 03, 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!

Nagyon sok az új, örülök!Üdv és drukk mindenkinek!

Kisborso,
nagy örömmel olvasom, hogy tegnap óta 2 csodaszép baba van a pocakodban!Sokat gondolunk Rátok és drukkolunk!
Babaragacs szállítmányok mennek!
Puszi

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kisborso

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 03, 09:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsi a hibákért de fekve irok mert freszül a hasa

még irok verset ma vagy holnap:-)
kisborso

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 03, 09:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. De kár hogy nem néztem fórumot az elmúlt napokban.
oncsi Sad sajnálom de nem csüggedünk. Találkoztun volna mert tegnap volt a beülti 2 kaptunk vissza és megbeszéltük hogy 9 hó maradnak Smile
Emike szupi. 13-án megyünk vv-re.
Én 3 napot pihenek , beülti + 3 nap

Lányok nem adjuk fel, nem szomorkodunk, fel a fejjel csak a jövőben gondolkodunk.
Mosolyt csalunk az arcunkra, vidámságot a szivünkbe, hiszünk és bizunk hogy gyermekünk nemsokára kiválaszt minket.
Ha az égre nézel, és meglátsz egy csillagot szemed könnyel telt, de szived ragogy.
Tudnod kell hogy nemsokára eljő...mosolyogva kelj és feküdj hisz az élet gyönyörű.

Nem buggyantm meg ... akiismer tudja hogy milyen vagyok.
Timi imádlak.

Remélem örültök a versnek. Sok So puszi
Flora77

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 02, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Kedden megtörtént a biopszia (inkább kisműtétnek nevezném), 26.-án mehetünk az eredményért. Addig körömrágás...
Moncsi79 sajnálom, hogy nem sikerült. De majd júniusra feltöltődsz, addig is sok erőt kívánok Nektek.
Vissza az elejére
Moncsi79

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 02, 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZIA SOKAB! Valószínű, hogy a Crinontól nem jön meg, mert ha tényleg nem vagy terhes sajna meg fog jönni, én is ezt használtam. Az hogy mennyit kell pihizni hát végig feküdtem a 10 napot, de volt már úgy is hogy csak a felét, az én orvosom mindig azt mondja, hogy az első 3nap fekvés utána meg kíméled magad. Sajnos a székrekedés meg hasonló dolgok már nekem is voltak pl:aranyerem is azóta van, bár nekem az 5ik próbálkozásunk volt.KITARTÁS MINDENKINEK!!
Vissza az elejére
Moncsi79

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 02, 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Hát itt vagyok, sajnos rossz hírekkel ez sem sikerült, a miért az csak kérdés marad!! De nem keseredtünk el júniusban megint megyünk, nem állunk meg amíg anyagilag bírjuk!
Vissza az elejére
sokab

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 02, 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emike!
Köszönöm a biztatást, igazán rám fér. Nagyon nehéz lesz a köv. három hónap várakozás. Nekem főleg rohan az idő a korom miatt. Majd csak kibírom valahogy...
Vissza az elejére
sokab

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 01, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia, mindenki! Új vagyok Közöttetek, és új lombikozó, első körös, a 43 éves korom ellenére. Ma "teszteltem" először, az első beültetés után. Sajnos, eredménytelenül. A lelkem bánja. Kérdezni szeretnék a tapasztalataitokról, mert nem mindent értek.
Az egyik csalóka , általam jelnek hitt dolog, a menstruáció elmaradása. A Crinone használata az oka?
Mennyire kell kímélni magam egy beültetés után, és meddig?
Az visszaültetés után kb. 10 napig esténként nagyon aluszékony voltam, szúrkált a hasam. Sajnos , a székrekedés is utolért, és az ezzel együttjáró erölködés is. Egy ilyen után pedig egy semmiségnek tűnő rózsaszín folt, aminek aztán nem volt folytatása.
Lehetséges, hogy ez az oka a mai csalódásomnak?
Szerintetek mennyi idő múlva fog megjönni a mensesem, ha 15 napja volt a beültetésem, és mikor kezdhetem újra, ha ha nincs fagyibébim? Üdv Mindenkinek, nagyon várom a válaszaitokat . Egy eléggé elkeseredett sorstárs- Izaza
Vissza az elejére
luca75

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 31, 21:39    Hozzászólás témája: Angliaban IVF Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,Angliaban IVF programban resztvevo sorstarsakat keresek.Beultetes elott allok,szeretnek nehany informaciot kapni hogy mennek itt a dolgok.Minden jot mindenkinek!Luca
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Moncsi79

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 31, 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Kisborsó Pénteken megyek vérvételre, nagyon izgulok, egykicsit fájdogál a hasam, mintha megakarna jönni. hát sajna ez van.
Vissza az elejére
kisborso

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 31, 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moncsi Smile

Hírek ?? Mikor mész vérvételre???
Moncsi79

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Csajok! Köszi a babaragikat bízom bennük, hogy lesz hatása Emike!! Nekem 19én volt a transzfer, és 22én a beültetés. De most hogy vissza olvastalak, ti se most kezdtétek a lombikozást. Kisborsó köszi neked is. Az igazság az, hogy vannak jelek csak már nem tudom mi jó mi nem de nagyon bízok az egészbe!!!!
Vissza az elejére
kisborso

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 08:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Moncsi Smile Sok szerencsét. 9 hónapig lakjanak bent Smile
Emike! Moncsi !

Mi is a BMC-be járunk és szintén Koncz Dr. hoz.

Én ma megyek uh-ra kb 13 órára - ra.

Jó lenne egyszer személyesen is összefutni. Smile

Üdv Andi
Moncsi79

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 28, 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Köszi Emike nagyon jól esik, ezekszerint ti is a BMCbe jártok. Ki az orvosod? Nekem a Koncz. Amúgy nem is olyan sok puregon adagod, nekem több volt. Flora77 igaza van Emikének , nekünk 2-3óra múlva volt eredmény, de nem kell izgulni, gondolom a párod is fél, de altatva lesz ugye? A férjem sem érzett semmit, csak utána egy picit érzékeny de nem fáj. A baba érdekébe mindent!!!!!
Vissza az elejére
betti02

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 27, 08:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akit Menopurral stimulálnak, olcsóbban eladnék 32 ampullát + folyadék, illetve van Cetrotide-om 7 dobozzal és Crinone-om is. Mindegyiket kedvezőbb áron továbbadnám. Akit esetleg érdekel, írjon üzit nekem.
Egyébként pedig mindenkinek nagyon sok szerencsét kívánok, nekünk 3 év után lett eredményünk, tudom, milyen nehéz. Mindenkinek lesz babája !
Vissza az elejére
Flora77

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 22:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, a segítő szándékot.
Moncsi79 mi Pécsre járunk. Egyenlőre nem is tudom, hogy mire lennék kíváncsi. Kedden lesz a biopszia, nagyon izgulunk, tulajdonképpen ez dönti el, hogy tudunk-e tovább menni. Nálatok Kb. mennyi idő múlva volt eredménye a vizsgálatnak?
Vissza az elejére
Moncsi79

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Bocsi, de egy pár napig eltűntem, megvolt pénteken a leszívás lett 5petesejtem, majd ebből 3embrionk, és hétfőn 2beültettek sajna a harmadik nem akart beindulni. Köszi mindenkinek az üdvözlést még visszamenőleg Very Happy FLORA77 mi is ugyanezen már túl vagyunk, a férjemnek már kétszer volt biopsziája. Az én orvosom úgy hozta össze, hogy egyik nap megvolt a biopszia, nekem másnap a leszívás. a többi spermium a fagyiba, de ez a második biopsziánál volt. Az elsőnél megkellet várni az eredményt, és utána kezdtem a stimulációt. De kérdezz bátran sajna van tapasztalat így az 5ik beültetésnél. mi a BMCbe járunk. Ti hova jártok?
Vissza az elejére
kisborso

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Kaálisok!

Azt szeretném megkérdezni hogy a Kaáli Intézetben fizetni kell a vérvételért ultrahangért stb??

Üdv Andi
Flora77

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Olvasgattam a hozzászólásokat a témában, szimpatikus helyre tévedtem:) Belevágok a közepébe.
A kivizsgálás kellős közepén járunk, az okot már tudjuk, hogy miért nem lehet jelenleg természtes úton babánk. A páromnak 1 hét múlva lesz biopsziája. Nem tudom a következő lépéseket. Nagyon jó lenne ha valaki tudna nekem mondani pár tanácsot.
Vissza az elejére
kyralina

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 21, 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

már elég régen járta merrefelé, most csak arra lennék kíváncsi, hátha vki tudja, hogy 2 gyerek után még számít-e, hogy az 5 OEP finanszírozott lombikból van még 2 lehetőségünk vagy midnenképp fizetős a többi akció? Konkrétan fagyibaba beültetésre gondolok.
Vagy hogy hol lehet ennek utánanézni.

Köszi és hatalmas babaesőt kívánok nektek a tavaszra!!
nika72

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 20, 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!

Újra vagyok! Voltam egy kicsit kikapcsolódni EGYEDÜL! A párom elengedett az öcsémékhez, az ország másik felében laknak, legalább nem a megszokott levegőt szívtam öt napig... Úgy lefárasztott a két keresztgyerekem Laughing , hogy csak na! Nagyon édik, a fiú négy lesz júniusban, a kiscsajszi pedig kettő áprilisban. Azért csendben mondom, hogy feltöltődve értem haza.

Nagyon jó, hogy megjöttek a "régi" csajok is! Wink Monka, Vacak, Timi, Harsanita...És vannak ugye "régi-újak", lásd Emike Wink , és még újabbak RRéka. Üdv köztünk!

Emike! Ez már-már kísérteties, hogy pontosan akkor fogsz kezdeni, mikor én, és pontosan ezeket mondták az eredményeidre, mint nekem! Shocked Laughing Nem tudom, hogy vagy vele, de nekem most olyan nagyon jó érzésem van a dologgal kapcsolatban, némi gyomorideggel párosítva. Jövő hét csütörtökön kell mennem, ciklus második felében, és akkor megbeszéljük hogy milyen protokollt fognak alkalmazni, meg ilyenek. Úgy izgulok!!

Drukkolok ám mindenkinek!

Monka, ha az kell hozzá, nemcsak bugyit, melltartót, de még zoknit is fogok hordani pirosban! Tök jó lehet neked, ikrek vannak...A párom imádná ezt a helyzetet, sőt még most is azt mondja, hogy nekünk tuti ikreink lesznek! Ámen... Biztos jól lefárasztanak estére, de ez olyan jóleső fáradtság ugye?

Kisborsó!

Az inzulinom úgy néz ki "beállt", 6,8 lett az éhgyomri, bár terhelésest nem néztek, mert rosszul lettem tőle az első alkalommal, ezért a doktornő úgy döntött, hogy nem kockáztat. Jelen állapotomban -18 kg-nál járok, 102-ről 84! Azért még ezt a négy kilót csak ledobom valahogy! Mikor fogtok menni a fagyibabákért? Lehet, hogy írtad, de annyi mindent kellett visszaolvasnom, hogy nem emlékszem! Embarassed

Timi!

Nekünk is van akvárium, a falba van beépítve, és 220 literes! Annyira imádok előtte üldögélni, annyira megnyugtató nézni a halacskákat! Éppen ezért csináltunk kint a kertben is egy tavacskát. Most már jó idő lévén, feljöttek a felszínre kicsit napozni a halak, hát nem is tudom mit csináltak télen, mert elméletileg semmit sem kellene, de a rengeteg apró halat elnézve, nem unatkoztak! Laughing

Harsanita!

Már nincs sok hátra! Remélem problémamentes a terhességed, és mindenki jól elkényeztet! Wink Nagyon szép magyar neveket választottatok! Ha nekünk lesznek gyerekeink, két nevük lesz, mert a családban hagyományosan mindenkinek két neve van. Fiú név: Marcell Ferenc, lánynév: vagy Emma Csenge, vagy Emma Luca. Ja és nem HA lesznek, hanem AMIKOR lesznek! Wink

Na megyek én ki a jó levegőre, kicsit lomolok a kertben, szerintem a filagóriát kitakarítom, mert a madarak igencsak összepiszkították a télen!
Jó hétvégét mindenkinek, és szép időt!

Bocsi, ha valakiket kihagytam a hozzászólásomból!

Nika
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 2730, 2731, 2732  Következő
3 / 2732 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés