Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
autoimmun problémák miatti meddőség/vetélés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 18, 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Virginia, szoktam szedni D vitamint, jelenleg 2000NE-et, de csak úgy 2-3 naponta, mert most jó a D vitamin szintem. Az utánpótlás mindig kell azért.

Mkacca,
utólag belegondolva, nem hiszem, hogy a lipid okozhatta nálam, hogy lett az a ciszta, de bizonyítékom persze nincs rá. Fülöpék is úgy peteérés környékén, előtte egy nappal adják, már biztosan előjött volna másnál, ha okozhat ilyet.
Az esetedben egészen egyszerűen elrontották a stimulációt, az volt a baj. Aki PCO-s, annak azért szokott lenni sok petesejtje, de óvatosságból nem mernek eleinte elég nagy adag hormont adni, félve az OHSS-től. Nálad ezek szerint túl óvatosak voltak. Pedig, ha látták, hogy nem nőnek megfelelően, emelhettek volna az adagon akár, vagy simán a használt protokoll nem volt neked jó. PCO esetén nagyon nagy körültekintés szükséges a lombikos orvostól. Hová jársz lombikozni?

A TH2 túlsúly lehet inkább probléma, bár nem a peteéréssel összefüggésben, mert lehet, hogy terhességhez az kell, hogy időben átváltson Th1-ről Th2-re, de ha alapvetően Th2 túlsúly van, könnyen állhat egy krónikus gyulladás vagy fertőzés is a háttérben. Volt már példa erre a fórumos lányok közül.
Ha nem magas az anti TPO-d (és TG-d), nem túlságosan magas az NK-d, szerintem nem annyira szükséges a 0. lipid.
Remélem, most már sikerül a lombik, lesz pozitív teszted és ha igen, utána nem árt a lipid, hiszen a partnerrel szembeni reakcióra is hatékony. Ez a probléma meg éppen a beágyazódás után jön elő, míg pl. a Hashimoto megakadályozhatja már magát a beágyazódást is. Ott jól jön a 0. lipid.
Nagyon sok sikert kívánok! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mkacca

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 18, 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi, a napokban jutott eszembe, hogy mintha írtál volna arról, hogy a lipid okozhatja, hogy nem megfelelően érnek a petesejtek, vagy valami ilyesmit. Velem a következő történt pár hónapja, és mivel ismét belevágtunk a lombik kezelésbe, érdekelne a véleményed.

Szóval short protokollom volt, a 13. cn. megkaptam az intralipidet (1 óra alatt folyt le), majd a 15. cn.-on volt a leszívás, amikor csupán 3 éretlen petesejtet tudtak leszívni, pedig PCOS miatt rengeteg petesejtem érett, bár tény, hogy amikor a 11. cn.on nézték még nem voltak nagyok (nem tudok értékeket), de furcsa volt, hogy nem nagyon értek tovább. Végül megérlelték a 3 petesejtet, megtermékenyítették, de nem osztódott tovább.
A dokim szerint a PCOS miatt volt az egész, egy másik protokollt javasolt, amit el is kezdtem, de eszembe jutott, hogy nem lehet-e a lipidtől, hogy nem értek tovább a petesejtek. Talán nem lenne szerencsés ismét a leszívás előtti napokban beadni. Neked mi a véleményed? Előre is köszi a válaszodat.
Nekem az NK sejtes értékem csak minimálissal nagyobb a normál értéknél, inkább a partnerrel szembeni reakció, és a TH2 túlsúly volt kimutatható a g1 vizsgálanál. És a legutóbbi intralipidet október közepe körül kaptam. Egyeltalán érdemes újra beadatni a 0. lipidet? Az anti TPO-m 58 körül szokott lenni. Köszi a válaszod előre is.
Vissza az elejére
Virginia75

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 17, 22:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi,

Te most szedsz D-vitamint? Ha igen, mennyit?
Vissza az elejére
Virginia75

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 17, 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sarah, én is gratulálok Neked!
Vissza az elejére
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 10, 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sarah, szívből gratulálok! Smile További boldog babavárást kívánok!
Vissza az elejére
Sarah36

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 10, 09:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Megfogadtam, ha eljutok a 12. hétig megírom nektek, hogy erőt adjak. Nekem is sokat segített anno ha olvastam a pozitív történeteket.
Sok vetélésen túl vagyok, az emelkedett NK-n kívül semmi mást nem találtak. Itthon erre nem kaphatok IVIG-et, ki tudja miért, miközben külföldön ilyen esetben azonnal adják. Mikor ismét pozitívat teszteltem kitaztam és havi rendzserrességel IVIG+intralipid terápiát kapok. Tegnapra volt időpontom a 12. heti genetikai vizsgálatra, ahol mind a vér mint a UH eredményeim negatívak lettek. Hát most itt tartok, nem szeretném elkiabálni, de egy biztos eddig sohasem juottam.
Kívánok mindenkinek sok erőt és kitartást
Vissza az elejére
Edit1210

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 02, 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Boldog Új Évet mindenkinek!

Szia Spero! Én vidéki vagyok, Székesfehérvárra járok! Gondolom neked Pesti rendelő kellene. Sajnálom ha nem tudtam segíteni.
Vissza az elejére
Spero

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 01, 20:36    Hozzászólás témája: UH Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon boldog újévet kívánok mindenkinek!!!!

Kedves Edit1210!
Hol lehet UH-t csináltatni kétnaponta? Pár helyről már elküldtek pedig most kellene mennem...
Üdv!
Vissza az elejére
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 29, 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Virginia, Golyahir,
köszi!

Most már elvileg minden rendben van/lesz, de persze azért mindig lehet parázni, de legalább a Down és hasonlók miatt nem kell. Január elején meglesz a kontroll UH, ott még megnézik a nyitott gerincet (szerintem nincs, eddig is minden rendben volt ilyen téren), ezzel nálam vége a genetikai alapú vizsgálatoknak. Smile Az AFP és főleg a hármas/négyes marker nekem már nem kell, a chorionboholy biopszia mindezt kiváltja.
Vissza az elejére
golyahir

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 26, 22:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nektek is nagyon boldog ünnepeket! Szuper Timi, hogy minden okés Smile)
Vissza az elejére
Virginia75

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 22, 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Timi!

Örülök, hogy túl vagy a genetikai mizériákon, ahogy írtad és nagyon örülök annak is, hogy minden rendben. Így Te lettél a sokadik ismerősöm, akit beparáztattak.

Neked és a többieknek is boldog karácsonyt!
Vissza az elejére
f_timi71

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 22, 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nagyon kellemes és áldott karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek! Smile

Én hétfőn töltöm a 16. hetet, szerencsére már túl vagyunk a genetikai mizériákon, a baba egészséges. Így már AFP sem kell, a chorionboholy biopszia utáni kontroll UH-on pedig megnézik majd a baba szívét-gerincét, ilyesmi, így aztán az a bizonyos második genetikai UH is "kilőve". Az ünnepeket így már csak a boldog babavárás teszi ki, aggodalom persze mindig van, de legalább senki nem paráztat Down-kórral, meg hasonlókkal.

Mielőbbi babásodást/boldog babavárást kívánok mindenkinek a jövő évben is!
Vissza az elejére
golyahir

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 22, 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor tényleg szerencséd van, ha nem akarnak neked rosszat, mert ha minden hónapban eljátszod ezt nem sok melóhely tolerálná Sad((
Vissza az elejére
Edit1210

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 20, 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Golyahír! Igen akkor mi beszélgettünk amikor vártuk a dokit. A második ciklusom van nekem is. Én nem mondtam semmit a melóhelyen, hogy miért megyek táppénzre. De mivel tudják, hogy babát szeretnénk ezért ha táppénzre megyek akkor én mindig terhes vagyok.
Vissza az elejére
golyahir

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 19, 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Edit,
Akkor mi beszéltünk, tudod, együtt vártuk a dokit Smile Még mondtam is, hogy írok majd ide, akkor biztos tudni fogod, hogy ki vagyok.
Amikor végre bejutottam hozzá, már félig le is voltam vetkőzve a vizsgálat előtt, amikor kirohant hozzátok, hogy a zárót megírja. Ti teljesen hátramentetek a váróban, ugye?
Hányadik ciklusod lesz? De a melóhelyen mit mondasz, hogy miért mégy táppénzre kvázi minden hónapban?

Edit1210 írta:
Szia golyahír! Mi november 19.-én voltunk a férjemmel a zárójelentésért. A táppénz nekem is csak úgy müködik, hogy tüszőrepedés elött ír ki a háziorvos. Ha nem vagyok terhes mennem kell dolgozni. És ez a következő hónapban ugyan így. Félek ,hogy nemsokára munkám sem lesz.
Vissza az elejére
Edit1210

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 18, 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia golyahír! Mi november 19.-én voltunk a férjemmel a zárójelentésért. A táppénz nekem is csak úgy müködik, hogy tüszőrepedés elött ír ki a háziorvos. Ha nem vagyok terhes mennem kell dolgozni. És ez a következő hónapban ugyan így. Félek ,hogy nemsokára munkám sem lesz.
Vissza az elejére
amreint

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 18, 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Golyahír! Akkor sok sikert!
Vissza az elejére
golyahir

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 18, 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most már nem akarok menni, elég volt most ránézni, a többi már tőlünk függ Smile
Vissza az elejére
amreint

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 18, 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Golyahír! Ez tényleg jó! Meddig tudsz ultrahangra járni így ünnepek előtt?
Vissza az elejére
golyahir

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 18, 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi amreint! épp tegnap voltam uhun, 3 tüszőcske érik Smile erre még nem volt példa, előtte mindig egy volt. Szerintem ez is lehet akár a smofi hatása. Ez az első ciklusom, hogy már megkaptam a kezelést. Az előzőt nem is veszem annak, mert ott már adott volt, hogy milyen tüszők értek, amikor megkaptam a kezelést.
Vissza az elejére
amreint

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 17, 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Golyahír!
Szorítok, hogy sikerüljön! Nézik is ultrahanggal?
Vissza az elejére
golyahir

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 16, 22:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen, jó lenne, de sajnos nem tudok
hogy tud téged olyan sokáig kiírni a házidoki? úgy tudom mindenhol húzzák az orrukat, ha két hétnél tovább akarsz otthonmaradni...

Edit1210 írta:
Nem akartál táppénzre menni? Nem szeded a pipholfent? Az én munkahelyem annyira stresszes, meg nagyon utálom is. Örültem ,hogy nem kell mennem dolgozni. A baj csak az,hogy a háziorvos nem nagyon partner ebben. Neked is biztosan jót tenne ha otthon pihengetnél.
Vissza az elejére
golyahir

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 16, 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! El se hiszem, hogy bejutottam, már hetek óta próbálgattam, de soha nem engedett be a rendszer.
Edit! Nem együtt voltunk Fülire várva? Te a pároddal voltál és már a zárójelentésre vártatok, én pedig arra, hogy bejussak aznap hozzá. De lehet, hogy nem te voltál, akkor bocsi Smile Most vagyok ismét ovu körül, az első hónap ugye nem sikerült, majd most dec. végén kiderül, hogy a második hónap sikeres volt-e.
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 16, 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Fórumozók!

Sajnos a Családinet.hu fóruma 2013 dec. 5-én spamtámadás áldozatává vált, ezért a fórumhozzászólásoknál lehetnek problémák. Kollégáink igyekeztek a lehető legkevesebb veszteséggel visszaállítani egy korábbi állapotot. (2013. dec. 05.)

Az azóta beírt, (esetleg fontos információkat tartalmazó) hozzászólásokat itt megtaláljátok:
http://beta.csaladinet.hu/foru.....t3349.html

Az ebből fakadó kellemetlenségekért elnézést kérünk Tőletek!

Megértéseteket köszönjük!

Családinet Moderátor
Vissza az elejére
amreint

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 16, 09:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Edit1210! Írtam privit.
Vissza az elejére
Edit1210

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 05, 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amreint! Igen két naponta nézik a tizenharmadik napon kezdjük és a tizenhetedikre már megszokott repedni. Nk sejtarány volt emelkedett. Sajnos már több vetélésen vagyok túl. Ezért kellett a Smoflipid. Te is kaptál Smoflipidet? És te hol tartasz most?
Vissza az elejére
amreint

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 05, 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Edit1210! Ilyenkor két naponta nézik uh-val, hogy mikor kell együtt lennetek? Mi nálatok a baj ami miatt
kell a Smoflipid?
Vissza az elejére
Edit1210

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 05, 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Amreint! November közepén volt a 0.Smofi. De elő probálkozásra nem sikerült teherbe esnem. Nagyon megviselt a dolog, mert úgy éreztem, teljesen olyan tüneteim voltak mintha terhes lennék. A jövö héten kezdjük az ultrahangot megint.
Vissza az elejére
amreint

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 05, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Edit1210! Te hogy állsz most? Milyen stádiumban vagy?
Vissza az elejére
Edit1210

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 05, 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem akartál táppénzre menni? Nem szeded a pipholfent? Az én munkahelyem annyira stresszes, meg nagyon utálom is. Örültem ,hogy nem kell mennem dolgozni. A baj csak az,hogy a háziorvos nem nagyon partner ebben. Neked is biztosan jót tenne ha otthon pihengetnél.
Vissza az elejére
golyahir

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 05, 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sajnos dolgozok Sad
de épp ma cseszte fel úgy az agyam a kollégám, hogy rájöttem ismét, hogy ez a stressz nem lesz a segítségünkre.....Sad(((

Edit1210 írta:
Te most otthon vagy táppénzen golyahír?
Vissza az elejére
Edit1210

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 04, 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te most otthon vagy táppénzen golyahír?
Vissza az elejére
golyahir

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 04, 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen, az én dokim is azt mondta, hogy simán lehetséges (nálam egyébként mindkettő átjárható), szóval ettől még simán sikerülhet!

Edit1210 írta:
Köszi a választ lányok. Nálam az a baj, hogy a jobb petevezetőm hiányzik , és ugye csak akkor lehetek terhes ha bal oldalt van a domináns tüsző.
Vissza az elejére
Edit1210

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 04, 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lolo33 Igen hallottam már én is erről, csak ahogy irtad nagyon ritkán fordul el.
Vissza az elejére
Lolo33

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 04, 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Edit1210, elvileg lehetséges, vagyis már hallottam ilyenről, hogy képes a petevezető valahogy a másik oldalon növő domináns tüszőt is "összeszedni". De ez sajnos ritka dolog, de volt már ilyen a történelemben.
Vissza az elejére
Edit1210

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 04, 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a választ lányok. Nálam az a baj, hogy a jobb petevezetőm hiányzik , és ugye csak akkor lehetek terhes ha bal oldalt van a domináns tüsző.
Vissza az elejére
golyahir

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 04, 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

épp azért írtam a vérvételt, hisz abból látszik a hcg, nem a tesztből

amreint írta:
Golyahír! ELhiszem, hogy nem akarsz tesztelhgetni.
De azért az fontos, hogy lássák hogy emelkedik a
hcg-d. Mert pl Monib írta, hogy a 0. Smoflipid
ellenére nála volt egy döccenése a hcg-nek, mert
nem emelkedett megfelelően, de ahogy megkapta
az 1.-öt és elkezdte a szteroidot minden helyreállt.
Most ár a 22. hétben van.
Vissza az elejére
Lolo33

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 04, 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amreint, így már értem a kérdésedet. Ebből is látszik én csak lombikos fejjel bírok gondolkozni, ott a nem várt napján vagy még később volt a vérvétel.
Vissza az elejére
amreint

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 04, 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Edit2010! Én nem kaptam, de 3 lány is volt aki
igen és sikerült is.
Lolo33! Sokan már a nem várt előtt elmentek hcg
re, ugyanis vérből hamarabb kimutatható, mint
tesztből és ha emelkedik már mehet is az 1.
smoflipid és a szteroid. Nekem egyébként már
a 23. napon kimutatta a teszt.
Vissza az elejére
Lolo33

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 04, 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amreint, ahogy értettem Gólyahír csak a nem vártig nem csinál, sima tesztet, nem vérvételt, hanem sima tesztet. Utána nézet HcG-t, de hogy utána nézi-e tovább azt nem írta.

Én is így csinálnám. Én nem vetélő vagyok hanem meddő, lombikos, én nem tudok teherbe esni. Elvileg nálam a későbbiekben nem lehet gond, remélem nem is lesz, de emiatt engem nem kell úgy nyomon követni mint azt aki teherbe könnyen esik, de elmegy a babája, ott azért jóval szorosabb a kontroll.
Vissza az elejére
Dushika

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 04, 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Edit1210! Én sem kaptam clostit, de tudom, hogy más igen. Bár az én peteérésemmel semmi probléma. Amikor az itthoni nőgyógyászomat megkérdeztem, ő azt mondta, hogy ha Fülöp nem írta fel, akkor ő nem javasolná, mert ha nincs baj a peteéréssel, akkor a closti túlstimulálhat és az is okozhat problémákat.
Vissza az elejére
Edit1210

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 04, 09:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem kaptam clostit. Ti igen?
Vissza az elejére
amreint

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 04, 08:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Golyahír! ELhiszem, hogy nem akarsz tesztelhgetni.
De azért az fontos, hogy lássák hogy emelkedik a
hcg-d. Mert pl Monib írta, hogy a 0. Smoflipid
ellenére nála volt egy döccenése a hcg-nek, mert
nem emelkedett megfelelően, de ahogy megkapta
az 1.-öt és elkezdte a szteroidot minden helyreállt.
Most ár a 22. hétben van.
Vissza az elejére
amreint

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 03, 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Edit2010! És kaptál clostit?
Vissza az elejére
Edit1210

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 03, 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen,november közepén. Nagyon szerettem volna ha elsőre sikerül teherbe esni, de sajnos nem így lett.
Vissza az elejére
golyahir

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 03, 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem akarok tesztelgetni, már kivagyok ettől...
majd ha tényleg nem jön meg, amikor ideje lenne, akkor elmegyek vérvételre, de addig no teszt!
Vissza az elejére
amreint

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 03, 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Edit1210! te is kaptál 0. Soflipidet és azért várod a
következő hónapot?
Vissza az elejére
Edit1210

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 03, 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Dushika! Hát sajnálom,hogy még nem sikerült teherbe esned de ne keseredj el össze fog jönni. Én is nagyon várom már a következö hónapot, hátha sikerül.
Vissza az elejére
amreint

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 03, 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

golyahír! Bocsi akkor félreértettem, azt hittem már az 1.
kaptad. Mikor tesztelsz?
Vissza az elejére
golyahir

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 03, 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok! Amreint, még nem kaptam 1.smofot, csak a 0.-at!
Ha pozi a teszt akkor kell hívni és majd vele megbeszélni, hogy mikor kapja az ember lánya az 1-est.

Köszi Dushika, na épp ezért próbálom nem beleélni magam, hogy már az első hónapokban sikerül...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Következő
3 / 21 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés