Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
ALOE VERA, az egészség forrása
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zserbó

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 18, 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Csinnka!

Felkeltetted az érdeklődésemet, szeretnék kérni egy árlistát.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tkrinya

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 18, 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csinnka!

Megköszönném, ha küldenél árlistát!!
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 17, 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tkrinya írta:
mibe kerül a Garlic és a First???

Nincs árlistád? Küldjek?
First: 14,20 €
Garlic: 13,05 €
(most olyan 225 HUF körül van az €)

Egyébként a ZÖLD(virágos)-krém sok esetben hasonló (itt-ott azonos) szerepet tölt be, mint a First (vágott sebek, mindenféle égés, horzsolás, bőrirritációk), viszont ezek ketten egymás hatását erősítik. (Így tanultuk.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tkrinya

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 17, 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csinnka!

Köszi a kimerítő választ!
Zöldvirágos gélem van itthon!!
Akkor most az iránt érdeklődnék, hogy mibe kerül a Garlic és a First???
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 17, 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is ismerem és használtam/om néhány termékét.Ittam a Bery szirupot ,hogy beállítsa a mensimet, de sajnos nem használt, bár hozzá kell tennem, hogy csak 1,5 hónapig tudtam inni, mert nem bírtam az ízét.
A Berry Nectar húgyutak megtisztítása, veseproblémákra, influenzás fertőzésekre, daganatokra ajánlott elsősorban és kiemelve. A Te mensi-problémádnak van urológiai vonzata? Mert máskülönben nem értem, miért ezt kaptad rá. Menstruációs problémákra natur gél emelt dózisát (1 dl) szokták ajánlani, továbbá Royal Bee jelly (1-2 tbl elszopogatva), Artic Sea 2-6 caps/nap. Activator 20-50 csepp naponta, Lycium Plusz 1-3x1 tbl/nap). A doki hosszan beszélt arról, hogy nagyon sokféle nőgyógyászati panaszt lehet enyhíteni (a gyógyítani szót orvos direkt nem ejti ki a száján, hiszen ne felejtsük el, hogy táplálékkiegészítőkről van szó, ezeket a kategóriákat nagyon szigorúan be kell tartani).
TARTÓSÍTÁS: én úgy tudom, hogy csak természetes alapanyagokkal tartósítanak, annyira kerülnek minden szintetikust, hogy még a tablettáik anyaga is préselt zabkorpa, míg a kapszuláik méhviaszból vannak (pl. a géljeiket tőzegáfonyával tartósítják... hát ettől ugyan nem lesz semmi bajod). Smile
A fent említett előadáson e nőgyógyász szájából hangzott el az is, hogy már a terhesség előtt lehet inni a natur gélt, egész terhesség alatt és szoptatás után. Mit gondolsz, Dani mitől csattan ki az egészségtől? Ő szó szerint az anyatejjel szívja magába! Wink
CUKOR: Garlic Thyme — kakukkfüves fokhagyma kapszula (1 caps=100 mg friss fokhagymával, és úgy van kitalálva, hogy egyáltalán nem lesz tőle fokhagymaszagod!!!)
Normalizálja a vérnyomást, felszabadítja a légutakat, gyulladáscsökkentő, fertőtlenít, csökkenti a koleszterinszintet, vércukor-szintet, megakadályozza a vérrög-képződést, érelmeszesedést, így közvetve az agyvérzés-veszélyt is.
Mindenféle hegre-sebre Aloe First garantáltan jó de ha a "zöldvirágos" Aloe Vera zselével együtt használod, akkor tuti. Mindkettő hámosít és bőrregenerál, én azt szoktam mondani, hogy a First gyakori spricnizésre való, a zöld géllel naponta 2x-3x be lehet kenni. Látványos a javulás!

Katamama!
Már írom! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tkrinya

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 17, 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csinnka!

Én is ismerem és használtam/om néhány termékét.Ittam a Bery szirupot ,hogy beállítsa a mensimet, de sajnos nem használt, bár hozzá kell tennem, hogy csak 1,5 hónapig tudtam inni, mert nem bírtam az ízét.
Viszont érdeklődnék Tőled,mert azt hallottam, hogy a AV-nak van olyan terméke, ami jótékony hatással van a cukor háztartásra.Utánanéznél nekem???További kérdésem erről a termékről, hogy terhesség alatt szedhető-e??Mert tudom, hogy egy-két vitaminon kívül, az AV ( Forever) termékek is tartalmaznak sajnos tartósítószert.

Következő kérdésem, hogy műtéti hegek gyors gyógyítására is alkalmas a FIRST, vagy van esetleg vmi speckósabb krém erre???

A válaszodat előre is köszönöm.
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 17, 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CsinnnKA, csinálj inkább cikksorozatot
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 17, 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, megpróbálom (már előre látom, hogy főként a tömörséggel lesz gondom)! Smile
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 17, 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

írd meg szerintem és küldd el a családinet szerkesztőségének. ott a szakmabéliek meg tudják majd ítélni, közlésre alkalmas-e. privátim mondom, hogy az internetes újságírás jóval rövidebb cikkeket használ, mint a nyomtatott lapok. az a javaslatom, hogy próbáld meg tömören, összefogottan, informativan kifejteni, amit gondolsz. az sem árthat, ha pontokba szeded az információt, így az olvasó könnyebben emészti. a családinet címét az oldal alján találod. sok sikert.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 17, 08:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Török Mónika írta:
írj cikket, és ha lesz róla véleményünk, majd nyitunk róla topicot.

Rendben, nagyon szívesen! Szerinted hová, kinek küldjem?!
Noha a terméktapasztalat -főként a tapasztalatok megosztásának kérése- szerintem egyáltalán nem direkt marketing! Sad
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 17, 08:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kedves csinnnka, ha hasznosnak találod a terméket, írj róla cikket. ez - akármennyire is nem szeretnéd - nem más, mint direkt marketing. ennek semmi helye egy fórumban. írj cikket, és ha lesz róla véleményünk, majd nyitunk róla topicot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 17, 08:40    Hozzászólás témája: ALOE VERA, az egészség forrása Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Smile [^]   [^]  

Szeretnék létrehozni egy Aloe Verás topicot, elsősorban nem kereskedelmi céllal. Tehát ez a topic nem arról fog szólni, hogy csinnnKA a Családineten szeretne a hálózat-építéséhez embereket toborozni, vagy Aloe Vera termékeket eladni. (Mondjuk csinnnKA most ezzel kezdett el foglalkozni, viszont gusztustalannak tartaná a nyílt színi felhívást és toborzást, tehát nem nyomul.) Smile
Ez a topic elsősorban az Aloe Vera (a továbbiakban: AV) egészségügyi hatásait mutatná be, illetve e topic indításával nekem az a célom (az lenne a hasznom), hogy megtudjam, mennyire ismeritek ezeket a termékeket, illetve akik már használják, segítenének azzal, hogy elmondják véleményüket, tapasztalataikat.

Megmondom őszintén, én három hete iszom az AV Natur Gélt, de már kb. 3-4 nap után elképesztő dolgokat tapasztaltam magamon: az első, hogy sokkal energikusabb, fittebb lettem, mintha a bioritkusomat a "tavaszi fáradtság" üzemmódból a "kicsattanó formában" állapotra állítottam volna. Elmúlt a fáradékonyságom és levertségem, s meglepő módon már napi 4-5 órai alvással is tökéletesen kiegyezik a szervezetem (az eddigi 8-9 óra helyett). Fújom az AV FIRST-öt mindenhová, mint a megszállott, és -ahogy ígérték- máris csökkent a fogínygyulladásom, bő egy hét után már nem volt véres a fogkefém a reggeli fogmosáskor.

Egyre többen jövünk rá, hogy az egészséges életmód nem annyit jelent, hogy havi 15e Ft-ért betankolok a patikában mindenféle (szintetikus!) vitaminokat, ezzel palástolva bűntudatomat, és a továbbiakban szépen mérgezem magam tovább, mint azelőtt.
A természetes, bio dolgok egyre inkább előtérbe kerülnek.
Én pl. bioveteményest csináltam, hogy a konyhakertemben vegyszermentes zöldségek teremjenek, hogy az 5,5 hónapos kisfiam nyáron majd biospenótot egyen és biosárgarépát. (Oké, ezt nem teheti meg mindenki.)
Nekiálltam egy szétválasztásos és makrobiotikus diétának, hogy sajnos tetemes súlyomat visszatereljem abba a 6 évvel ezelőtti, viszonylag "normál mederbe", mielőtt elkezdték telepumpálni hormonokkal a sikeres gyerekproject érdekében. A diéta (inkább életmód- és táplálkozási szokások megváltoztatásának nevezném) előtti méregtelenítést AV-val csináltam (csinálom még most is, és ha ennyire jól érzem magam tőle, csinálni fogom hosszabban). Az FLP által gyártott és forgalmazott AV-ban ugyanis az a fantasztikus, hogy 100 %-osan stabilizált (értsd: ugyanolyan friss a frigómban lévő palack tartalma, mintha most szedtem volna le Texasban, az aloe ültetvényről)... ééés természetes, nincs benne semmi szintetikus! A gél tőzegáfonyával van tartósítva, tablettái zabkorpába nyomott hatóanyagokat tartalmaznak, a kapszulái méhviaszból vannak, az arizónai kaktuszmézük pedig olyan ültetvényről származik, ahol a méhek több km-es körzetben még autóutat sem látnak, és az FLP megvette a felette lévő légteret is, tehát ez tényleg színtiszta bio, nem pedig olyan, mint a magyar "háziméz", amit az országutak szélén lévő akácosokból gyűjtenek a méhek, és az ólmot, kátrányt és egyéb mérgeket szépen beleépítik nekünk a mézbe, amire mi meg azt hisszük, hogy hú de finom háziméz! Sad

Most pedig néhány szót az AV-ról:
Négy fő tulajdonsága van: gyulladáscsökkentő, gombaölő, antibiotikus és regeneráló.
Az AV-nak, mint gyógygyövénynek hatalmas potenciálja van, és könnyen helyettesíti a helyi és orális szteroidokat és a helyi antibiotikumokat.
Magas az enzim-tartalma (92-féle enzimet tartalmaz), s ez segít abban, hogy az alapvető fontosságú tápanyagok a szervezetben felszívódjanak, és ugyanakkor tisztuljon is a szervezet. Az AV csökkenti a gyógyszerek mellékhatásait és megerősíti az immunrendszert, miközben segít a szervezetnek a felhalmozódott mérgeket kiüríteni. Négyszer gyorsabban hatol be a bőrbe, mint a víz. Igen nagy skálájú tápláló és gyógyító tulajdonságai vannak; gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban, aminosavakban és enzimekben.
Az AV regenerálja a szöveteket a sejtek normális fejlődési ütemében. Az AV tulajdonképpen olyan adaptogén, mint a ginzeng (vagyis olyan növény, melynek szabályozó hatása van a szervezetre), segíti azt a stresszhez vagy bármilyen más nehéz helyzethez alkalmazkodni.
Az emberi test huszonkét aminosavat tartalmaz, melyek közül nyolc úgynevezett "esszenciális", mivel szervezetünk nem képes előállítani őket. Az AV e nyolc aminosav közül hetet tartalmaz!!!

A NATÚR GÉL 96,2 %-os koncentrációjú AV-t tartalmaz. A bélbolyhokról leoldja és eltávolítja a lerakódásokat, s mivel az immunrendszer 70 %-a a belekben van, ezáltal méregtelenít, erősíti az immunrendszert, gátolja a betegségek kialakulását; lakszatív, tehát felgyorsítja az emésztést, az emésztési folyamatokat normalizálja, keringést javítja, a szervezet öngyógyító képességét növeli, nő az erőnlét, a vitalitás.

Antidiabetikus, így szabályozza a vércukorszintet. Antioxidáns, megsemmisíti a szabad gyököket. Gomba-, baktérium- és vírusölő, ezért nem csak belsőleg fogyasztva, de külsőleg is számos betegséget gyógyít, megszünteti vagy enyhíti panaszainkat. Adsztringens, vagyis összehúzza a nyálkahártyát és a sérült bőrt (az Aloe Vera FIRST spray képes megállítani a kisebb vérzéseket, sebre is fújható, a sebek varosodás nélkül, harmadannyi idő alatt gyógyulnak). Analgetikus, tehát enyhíti a fájdalmat. További dermatológiai hatása, hogy védi, feszessé teszi a bőrt, egyensúlyba tartja a nedvek keringését. Elősegíti a tápanyagok felszívódását és eltávolítja a sejtekből a mérgeket. Javítja a vérkeringést. Tisztít és fertőtlenít. Kozmetikai hatása, hogy a bőrt simává, rugalmassá teszi. Erősíti, ápolja és védi a hajtövet, meggátolja a korpásodást. Segít a pattanások kezelésében, sok bőrgyógyászati probléma elmúlik AV kezelés hatására. Pikkelysömör, ekcéma, gombás fertőzések, tűz- és napégések, rovarcsípések enyhítése és természetes gyógyítása, ez mind-mind az AV jótékony hatása.
Több komoly elismeréssel, nemzetközi, köztük iszlám és kóser minőség-tanúsító pecsétekkel rendelkezik (a kósert pl. évről-évre meg kell újítani).

Szerintem fantasztikusan jó termékek, nem vágtam volna bele, ha nem hinnék bennük. Igaz, elég költséges dolog, de talán két mozi áráért egy havi egészséget vásárolni mégsem annyira drága.

Kiváncsi vagyok a véleményeitekre, izgatottan várom a tapasztalataitokat... BESZÉLJÜNK RÓLA! Smile
(Természetesen negatív vélemény is jöhet, kulturált stílusban.)
(ha pedig ennél részletesebb tájékoztatást akar valaki, írjon nekem a csinnnka@freemail.hu címre, küldök mellékletként PowerPoint prezentációt, vagy részletes leírást, árlistát stb.... vagy ha olyan kérdése van, amit nem szeretne a nyilvánosság előtt megbeszélni, szintén nyitott vagyok rá, szívesen segítek) Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5
5 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés