Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
A Hétköznapi Mozaik

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Mikor szokott televíziót nézni?
Esténként, munka után
80%
 80%  [ 4 ]
Délben, amikor a gyerek alszik
0%
 0%  [ 0 ]
Nem szoktam tévét nézni, inkább rádiót hallgatok
20%
 20%  [ 1 ]
Délelőtt, ebéd készítés közben
0%
 0%  [ 0 ]
Csak az esti híradót nézem meg
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 5

Szerző Üzenet
lusyliu

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 01, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziastok
Athéné

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló Mindenki!

Én olyan vagyok, aki bejelölgeti az újságban, ami érdekli, habár már szinte fejből tudom. Visszafele haladok a héten onnan, amit általában megnézek: A szólás szabadsága, Szívek Szállodája, a vasárnap délutáni divatműsor az MTV1-en (NEM az Első kézből) Megasztár, Activity, Alföldy pénteken, Fábry csütörtökön, amikor van. A Bagi Nacsát már néha unom. A Híradót valamelyik kereskedelmi csatornán nézem meg. Szeretem viszont az MTV-ben az Hétfő, kedd stb. este hírösszefoglalót.
A szolgáltató műsorokat szívesebben hallgatom, mint nézem. Amit délelőtt nézek újabban, az a Central Park West a TV2-n. A kereskedelmi csatornák reggeli műsorait - minden fejlődés (?) ellenére bugyutának, felületesnek találom. Nézem viszont a Napkeltét. Ezt is néha csak hallgatom és közben Internetezek.Smile Ebbe a heti rendbe zavar bele az HBO. Mert bár igyekszem amit csak lehet moziban megnézni - ott (HBO-n)néha mégiscsak megy valami amit nem lehet kihagyni:-). Videora ritkán veszek fel műsort. Két eset van: anyukámnak le akarom játszani vagy meg akarom őrizni az örökkévalóságnak (Zorán szerepel Smile).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bizso

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 21, 10:52    Hozzászólás témája: A Hétköznapi Mozaik Hozzászólás az előzmény idézésével

A Magyar Televízió képernyőjén 2004. március 22-én néhány éves szünet után ismét jelentkezik a Napi Mozaik. Az egykoron népszerű műsor újjászületik és számtalan érdekességgel várja a nézőket. A csatorna szolgáltató, szórakoztató, informatív és interaktív élő, délelőtti magazinját minden hétköznap 9 és 11 óra között láthatják.
A műsorról részletesen olvashat az alábbi címen::
http://csaladinet.hu/index.php.....amp;id=389

Szokott Ön televíziót nézni délelőttönként?
Ha, igen melyik csatornát nézi a legszívesebben?
Érdekli a szolgáltató műsorok, mint a Napi Mozaik?
Látta már a műsort?
Mondja el véleményét és adja le szavazatát?
Mi a kedvenc műsorra?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés