Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
A fórumról
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Betti34

HozzászólásElküldve: 2012, Ápr. 02, 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Moderátor!
Nagyon- nagyon köszönöm a válaszodat.
Nem is tudod, mennyire örülök neki.
Kellemes Húsvéti ünnepet, és további jó munkát kívánok!
Betti.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2012, Ápr. 02, 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Betti34 írta:
Kedves Moderátor! Először is köszönöm a válaszát. Ha a Doktornő szabadságon van, akkor addig megkérhetem, hogy ajánljon egy másik szakértőt? Igazán, türelmes vagyok, de nagy szükségem lenne egy jó tanácsra.
Segítségét megköszönöm.

Kedves Betti34!

A kérdésed ma került megválaszolásra, amit itt találsz: http://www.csaladinet.hu/szake.....kacio/faq/

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor
Vissza az elejére
Betti34

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 31, 03:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Moderátor! Először is köszönöm a válaszát. Ha a Doktornő szabadságon van, akkor addig megkérhetem, hogy ajánljon egy másik szakértőt? Igazán, türelmes vagyok, de nagy szükségem lenne egy jó tanácsra.
Segítségét megköszönöm.
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 22, 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Utonjaro írta:
engem az érdekel hogyan tudok egy közösséghez csatlakozni
sajnos sehol nem találtam azt a gombot, hoyg csatlakozom...

Kedves Utonjaro!

A Családinet Közösségek listáját a következő linkre kattintva érheted el: http://www.csaladinet.hu/kozossegek

Először kattints az adott közösség melletti kék színű "tovább" gombra, majd a közösségen belül a narancssárga "szeretnék csatlakozni!" feliratú gombra, amit az üzenőfal és fórumtémák alatt találsz.

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 22, 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Betti34 írta:
Kedves Moderátor!
A kérdésemet Dr. Frank Orsolyának küldtem. Ami nem csak kérdés volt, hanem probléma, és a tanácsát szeretném kérni. Körülbelül egy hete küldtem el, azaz, március 13.-án.
Köszönöm válaszodat, és a segítségedet.
Üdvözlettel Betti34.

Kedves Betti34!

A kérdésed beérkezett szakértőnkhöz. Bárkinél - így a szakértőknél is - közbejöhetnek váratlan családi események, betegségek, számítógépes és internetproblémák, stb. Hamarosan megválaszolásra kerül a kérdésed.

Megértésedet köszönjük!

Üdvözlettekl:
Családinet Moderátor
Vissza az elejére
Betti34

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 22, 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Moderátor!
A kérdésemet Dr. Frank Orsolyának küldtem. Ami nem csak kérdés volt, hanem probléma, és a tanácsát szeretném kérni. Körülbelül egy hete küldtem el, azaz, március 13.-án.
Köszönöm válaszodat, és a segítségedet.
Üdvözlettel Betti34.
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 22, 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Betti34 írta:
Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok e, de nem értem, hogy a szakértőnek írt problémámra miért nem kapok választ?
Nekem is furcsa, régebbi hozzászólások 2008 és 2010-es dátummal?
Ez hogy lehet?

Kedves Betti34!

Melyik szakértőnek küldtél be kérdést, és mikor?

Üdvözlettel:
Családinet Moderátor
Vissza az elejére
Betti34

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 21, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok e, de nem értem, hogy a szakértőnek írt problémámra miért nem kapok választ?
Nekem is furcsa, régebbi hozzászólások 2008 és 2010-es dátummal?
Ez hogy lehet?
Vissza az elejére
Utonjaro

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 21, 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

engem az érdekel hogyan tudok egy közösséghez csatlakozni
sajnos sehol nem találtam azt a gombot, hoyg csatlakozom...
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 05, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CsillagokesGyermekeink írta:
Sziasztok!

Leginkább ide illik a kérdésem, ha nem is teljesen. Adtam fel egy hirdetést október 13-án, a megfelelő helyen, most azonban nem találom. Vajon miért?

Kedves "CsillagokesGyermekeink"!

Amennyiben apróhirdetésedet az arra kijelölt helyen adtal fel ( http://www.csaladinet.hu/apro/ ), a hirdetés feladásakor lehetőséged volt kiválasztani, hogy 1-2-3, vagy 4 hétig legyen érvényes a hirdetésed. A lejárat után újra feladható a hirdetés, amennyiben aktuális még.
A CsaládiNet munkaközvetítőben ( http://www.csaladinet.hu/munkakozvetito/ ) magánszemélyként feladott hirdetés pedig korlátlan ideig kint maradhat, amíg nem kéred a törlését.

Üdvözlettel:
CsaládiNet Moderátor
Vissza az elejére
ibolyatakacs123

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 05, 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Szerintem nagyon ott van az oldal! Egész jól el lehet benne navigálni és még a hangulat is kellemes!
Vissza az elejére
CsillagokesGyermekeink

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 18, 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Leginkább ide illik a kérdésem, ha nem is teljesen. Adtam fel egy hirdetést október 13-án, a megfelelő helyen, most azonban nem találom. Vajon miért?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
kata.acsne

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 25, 23:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok. segitene valaki.most regisztráltam a családnet.hu n keresztül ,a kk #41 levél elolvasása után.szerintetek valós???nincs is email cim adva,hogy érdeklödhetnénk felölle.otthon végezhetö munka.a hirdető cimét megadná valaki.bocsánat ha nem közvetlen a témához szoltam hozzá..
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 02, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Xsara!

Sikerült a hibát kijavítanunk!

Amennyiben továbbra is probléma lenne, kérlek jelezd!

CsaládiNet Moderátor

Xsara írta:
Sziasztok!
Az adatlapom beállításánál nem tudom elmenteni a friss beállításokat és az á
aláírásomnál vmi irdatlan hosszú vmi jelent meg,de hiába törlöm. Kérlek nézzétek meg. Köszönöm Xsara
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 22, 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Xsara!

Megnéztük, amint tudjuk javítjuk! Légy pici türelemmel!

CsaládiNet Moderátor

Xsara írta:
Sziasztok!
aláírásomnál vmi irdatlan hosszú vmi jelent meg,de hiába törlöm. Kérlek nézzétek meg. Köszönöm Xsara
Vissza az elejére
Xsara

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 20, 08:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Vissza az elejére
caviking

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 13, 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moderátor írta:
caviking írta:
Sziasztok!

A fórumban minden egyes hozzászólás időpontja 2008 novemberi. Valami tutira nem stimmel. Hol lehet beállítani, hogy a hozzászólások valódi időpontja jelenjen meg?

Előre is köszi.

Szia!

Elállítottál valamit a felhasználói profilodnál. Lépj be itt a fórumon a Profilodba, és a Dátum formátum megadásánál töröld ki az általad beírt 2008 novemberi dátumot, majd másold a helyére a következőket:

Y M d H:i

Erősen valószínű, hogy ez okozza a problémádat.

Jelezz vissza, ha NEM oldotta meg a gondodat.

M

Nagyon köszönöm. Úgy néz ki működik. Mr. Green
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 12, 09:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

caviking írta:
Sziasztok!

A fórumban minden egyes hozzászólás időpontja 2008 novemberi. Valami tutira nem stimmel. Hol lehet beállítani, hogy a hozzászólások valódi időpontja jelenjen meg?

Előre is köszi.

Szia!

Elállítottál valamit a felhasználói profilodnál. Lépj be itt a fórumon a Profilodba, és a Dátum formátum megadásánál töröld ki az általad beírt 2008 novemberi dátumot, majd másold a helyére a következőket:

Y M d H:i

Erősen valószínű, hogy ez okozza a problémádat.

Jelezz vissza, ha NEM oldotta meg a gondodat.

M
Vissza az elejére
caviking

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 11, 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Előre is köszi.
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 10, 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Barbi, nem lehet, hogy a böngésződ úgy van beállítva, hogy ne tároljon cookie-kat (sütiket)??? Mert ha nem tárolja (vagy esetleg valaki rendszeresen/módszeresen kitörli őket), akkor hiába jelölöd be, hogy jegyezzen meg...

_Barbi_ írta:
Nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul, de idegeimre megy az állandó bejelentkezés ..
MEgpróbálom elmagyarázni mire gondolok.
Jobb felső sarok, bejelentkezés, kitöltöm, PIPÁT rakok a jegyezz meg, belépek.
Beteszem a kedvencek közér, ergo legközelebb rögtön ott kellene indulnia ahol voltam, igaz?
(egészen pontosan belépek a fórumba ahová irogatok, és azt az oldalt teszem be a kedvence közé---mást itt nem olvasok...)
Szóval,jön a következő alkalom, hogy benéznék a topikba.
Klikk a kedvencek között a linkre, és csodák csodájára megint kezdhetem az egész bejelentkezést,mert nem jegyez meg.
3 klikk és ott vagyok ahol szeretnék.
Őszintén szólva roppantul idegesit, és ezért egyre hanyagolom a benézést,mert nem szeretek állandóan bejelentkezgetni, azt hiszem ezért találták fel a "Megjegyez " gombot.

Tudnátok mondani erre nekem valamit, mit tegyek, hogy végre ne kelljen mindig bejelentkeznem ha a topikba szeretnék irni???
Köszönöm
Vissza az elejére
_Barbi_

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 09, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul, de idegeimre megy az állandó bejelentkezés ..
MEgpróbálom elmagyarázni mire gondolok.
Jobb felső sarok, bejelentkezés, kitöltöm, PIPÁT rakok a jegyezz meg, belépek.
Beteszem a kedvencek közér, ergo legközelebb rögtön ott kellene indulnia ahol voltam, igaz?
(egészen pontosan belépek a fórumba ahová irogatok, és azt az oldalt teszem be a kedvence közé---mást itt nem olvasok...)
Szóval,jön a következő alkalom, hogy benéznék a topikba.
Klikk a kedvencek között a linkre, és csodák csodájára megint kezdhetem az egész bejelentkezést,mert nem jegyez meg.
3 klikk és ott vagyok ahol szeretnék.
Őszintén szólva roppantul idegesit, és ezért egyre hanyagolom a benézést,mert nem szeretek állandóan bejelentkezgetni, azt hiszem ezért találták fel a "Megjegyez " gombot.

Tudnátok mondani erre nekem valamit, mit tegyek, hogy végre ne kelljen mindig bejelentkeznem ha a topikba szeretnék irni???
Köszönöm
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 01, 14:11    Hozzászólás témája: Re: Kérdés Hozzászólás az előzmény idézésével

mammaka írta:
Az lenne a kérdésem, ha a jogi szakértőnél megjelenik az a szöveg, hogy kérdésem meghalatta a napi limitet, akkor ez a kérdés semmisnek tekinthető, és ő nem foglalkozik vele, vagy egy következő napra áttevődik a válaszadás?

Nem tevődik át, semmisnek tekinthető.
(Gondolj bele, ha egy szakértő mondjuk egy napra 5 választ vállal, de 200 kérdést kapna, akkor mire a 200.-at megválaszolja, már rég nem is aktuális a válasz, mert valamilyen módon már megoldódott a dolog.)
Vissza az elejére
mammaka

HozzászólásElküldve: 2008, Máj. 31, 06:37    Hozzászólás témája: Kérdés Hozzászólás az előzmény idézésével

Az lenne a kérdésem, ha a jogi szakértőnél megjelenik az a szöveg, hogy kérdésem meghalatta a napi limitet, akkor ez a kérdés semmisnek tekinthető, és ő nem foglalkozik vele, vagy egy következő napra áttevődik a válaszadás?
Vissza az elejére
Csmarti

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 17, 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Moderátor!
Köszönöm a gyors választ!
M
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 17, 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Loihi írta:
Sziasztok!
Az aláírás mezőt nem lehetne bővíteni? Ha vkinek 3 vagy 4 gyermeke van és történetesen nem ikrek Smile akkor nem férnek el a vonalzók.
Köszi.

Amennyiben a vonalzók linkjéből kihagyásra kerül a vonalzókészítő oldalra ugrást irányító parancs (azok a szögletes zárójelek teljes szöveggel, amelyekben az [url=akármi ] és [/url] szerepelnek), akkor 3 vonalzó általában kifér. (Nem láttunk még példát arra, hogy valaki négy vonalzót szúrt volna be.)
Vissza az elejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 17, 09:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csmarti írta:
Sziasztok!
Érdeklődöm, h. a szakértők közül hová lett Szakbarbár???
Lehet tudni róla vmit?
Köszi: M

Szakbarbár oldala: http://www.csaladinet.hu/szake.....iewprofil/

Ahogy az oldalon is olvasható, bizonytalan ideig nem fogad kérdéseket. Sajnos emiatt semmilyen hozzánk érkezett, neki szóló kérdést nem tudunk felé továbbítani. Köszönjük a megértést.

Javasoljuk a kérdezz-felelek rovatának visszaolvasását, és bár előfordulhatnak nagyon egyedi esetek, de zömében a legtöbb problémára megtalálható a válasz. (Összegek-szabályok tekintetében leginkább az ezévi válaszokat érdemes átolvasni.)
Vissza az elejére
Csmarti

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 16, 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Érdeklődöm, h. a szakértők közül hová lett Szakbarbár???
Lehet tudni róla vmit?
Köszi: M
Vissza az elejére
eset

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 06, 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

T.Adminisztrátor!

A mai nap folyamán úgy kb.30 db.hírlevelet kaptam! Szeretném a regisztrációmat törölni,de nem találom,hogy hol lehet!A hírlevél végén is állítólag kellene lenni egy mail.címnek,ahol lemondhatnám,de az sincs sehol!A profilomban is hiába törlöm a hírlevelet,mire visszamegyek ismét meg van jelőlve!TÖRÖLJENEK A NYILVÁNTARTÁSBÓL!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 17, 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha előnézetben látható, a link él, és a kép előbb-utóbb meg fog jelenítődni a fórumban is, ezt az egy adott pillanatban a fórumot lekérők száma sajnos befolyásolja. (Valszeg nekem szerencsém volt, azonnal láttam a gyönyörű cseresznyefás trombitafolyandárodat - és (s)óhajtottam is egy nagyot Embarassed .)
Vissza az elejére
margit2

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 17, 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nem jelennek meg a képek a fórumban, elölnézetben még látható, de a fórumban már nem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
andi13hu

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 07, 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Valami gond van a bejentkezésekkel!! Bejelentkeztem először a főoldalon, aztán átjöttem a fórumra, itt is bejelentkeztem, aztán valamit meg akartam nézni a főoldalon, újra be kellett lépnem. Aztán visszajöttem a fórumra, és újra be kellett lépnem. Pedig nem új ablakot nyitottam, és nem is léptem ki egyszer sem. Van valami 5letetek, mi lehet a gond?

Aztán lenne mégegy kérdésem, de az a szakértőkről. Próbáltam egy hozzászóláast írni a kártyavetőek, többször is. Legtöbbször kiírta, h sajnos már sok hozzászólás érkezett, próbálkozzak újra. Viszont ma reggel is feltettem a kérdést, nem kaptam meg az előbbi hibaüzenetet, de a hozzászólásomat sem látom a többi között. Mennyi idő alatt kerül fel az admin oldalról a hozzászólás?

Köszi a váléaszokat, Andi
ilka

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 05, 06:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mónika, Katamama,

ha megnyitok egy adott topicot, akkor nem ugrik fel semmilyen ablak az Új hozzászóláshoz, hanem újra tesz velem három felesleges kört: Új hozzászólás - Index-Megint a témák.
Tudtok segíteni?

Ildi

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hírlevélben - most gyorsan megnéztem, de tuti - is megírtuk, hogy 22-én, szerdán éjfélkor zárul a fotópályázat. Így is volt, és ezen az egyetlen napon közel negyvenen regisztráltak és töltöttek fel képeket.
Vissza az elejére
Mizi

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 23, 09:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meglepődve tapasztaltam ma reggel, hogy a fotópályázat lezárult, holott ma éjfélig volt meghirdetve. Tegnap viszon egész nap nem lehetett képet feltölteni, mert nem működött a link. Ez így nem sportszerű. Szomorú vagyok.
Vissza az elejére
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 30, 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amíg nem lépek be a jelszavammal addig nem látszódik a Mindenkinek témakör...
Vissza az elejére
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 28, 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Naggyon csúnyán elcsúszott a bal oldal az INDEXEN!!!
Vissza az elejére
szofi

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 29, 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Már többször is előfordult, hogy bejelentkezem, és azt látom, hogy "Nincsen új üzenetem", pedig ha megnézem az érkezett fiókomat, ott van az üzenet, amit még nem olvastam el. Hogy lehet ez?

Köszi
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 23, 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Sas,

A Fórumnál ha bejelentkezem, és megnézem a profilt, szerepel egy elírás:

Értesítés új Privát üzenet értesítésekor (gondolom ez érkezésekor akart lenni) Smile

Köszi Smile
Vissza az elejére
Garda

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 12, 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caitlin, Sasfiók! Köszi a segítséget!
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 06, 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Garda,

Amikor belépsz a fórumra, fent a Profilnál van egy ilyen opció:

"Mindig értesítsen ha válasz érkezik", itt jelöld be az igen helyett a nemet. Smile
Vissza az elejére
Garda

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 06, 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Sasfiók!

Hol és mit kell beállítanom, hogy ne érkezzenek az e-mail címemre üzenetek, hogy új hozzászólás született egy-egy támában.

Köszi
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 05, 23:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikrofonpróba egy-kettő Very Happy Very Happy Very Happy

szirtisas írta:
hozzászólás
Vissza az elejére
szirtisas

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 05, 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hozzászólás
Vissza az elejére
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 03, 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem is egy picit fura, hogy felül a fejléc, alul pedig ilyen széles a fórum. Shocked Minden esetre működik, és nekem 1024*768-on van a monitor (17" Smile ), úgyhogy pont betölti a képernyőt Very Happy
Vissza az elejére
rodekri

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 03, 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na lelkem, sasom, most nem sikerült a dolog, bár én már többször hangoztattam, hogy amit tudok a számítógépekről, az nagyon kevés, de mind saját kútfőből tudom. Szóval átállítottam a képernyőfelbontást (nem azt kellett volna?) 1024x768-asra, más nincs is a gépemen a 800x600-ason kívül, de meg is vakultam, mire sikerült gyorsan visszacsinálnom, mert olyan apró betűket kaptam, hogy a hangyák simán ráülhettek volna, úgyhogy légyszi mondj valami mást, mit rontottam el? ha csak engem zavar, akkor pedig hagyjuk az egészet! Köszönöm: Kriszta
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
rodekri

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 03, 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De akkor nekem mér csak tegnap óta lett ilyen nagy? megnézem a felbontást, de az én monitorom nem fiatal, bár azt hiszem, 17"-os, nem bocsi, utánanéztem, 15-ös. a fórum viszont csak tegnap óta olvashatatlan, eddig szépen felfért minden.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
sasfiok

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 03, 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rodekri!
800x600-ban használod? mert úgy gondolom igen. Nem lehet átállítani 1024-es felbontásra? mert ha át lehet, akkor lécci állítsd át, és akkor szépen látni, ugyanis a mostani fórum 1024-re van optimalizálva, ugyanúgy, ahogy a csaladinet. Ezt már több mint egy hónapja ilyenné alakítottuk, mert arra a meggyőződésre jutottunk, hogy már nagyon kevesen használnak 14 "-os monitort, és az ezzel együtt járó, 800x600-as felbontást.
Vissza az elejére
rodekri

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 03, 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halló Valaki! Laughing Aki nem nyaral, és tud tenni a dolog érdekében! Légyszi-légyszi-légyszi!!!! Csináljátok vissza a fórumot az olvasható nagyságra, így nagyon nehéz kezelni, vannak oszlopok, amik nem is látszanak, és ha a hsz.-t olvasom, nem látom, ki írta! Crying or Very sad Köszönöm!!! Wink
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 23, 01:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Enola, bejelentkezel a CsaládiNetre (nem a fórumra, hanem az index bal sávján) és ott a "beállításaim" menüpont alatt kiveszed a pipát a hírlevéltől.
De igazából nem hiszem, hogy ez megoldaná a vírusos levél - problémádat, azok a hírlevéltől függetlenül jönnek-mennek sajnos.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés