Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2011-es tavaszi-nyári babavárók...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 15, 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina!

Csak nem? Nagyon nagy gratula Nektek! Probléma mentes terhességet kívánok!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
orsi0509

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 13, 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Korina!

Félrenéztem, ne haragudj:) Valóban vagy.

Mi most vagyunk 12 hetes 5 naposak, nekünk ma volt a 12 hetes UH.

Elvileg 4- et akarunk, de vártunk volna még egy kicsit a következővel, így ez nem volt tervezett, de persze örülün kmost nagyon: Nekem mindhárom gyerkőc pikk- pakk összejött, így lehet, könnyen teherbe esek, így azért nem volt olyan nagy meglepi.

Én júli végére vagyok kiírva, a pontos dátum majd eldől akkor (elvileg 27, de mondjuk inkább, hogy a tájékán, majd ahogy dönt.).

Látom, Panna 5 éves. Nekem a nagyfiam és lányom között 4 és fél év van és mondhatom, nagyon- nagyon jó ez a korkülönbség. A nagy ugye már egyedül eszik, öltözik, fürdik, wc- zik... stb. Így vele már nincs sok dolgom gondozás terén, sőt, segít a kicsinél, vigyáz rá, hoz pelenkát, játszik vele, tanítja, no meg persze próbálja nevelni is:)

Most kicsit biztos nehezebb lesz, bár megpróbálom Leenát leszoktatni legalább a pelusról nyárra, hogy ne két pelenkás legyen. Inkább a terhesség végétől félek kicsit, mert akkor már alig tudok menni majd a pocakomtól, nem ám emelgetni egy kicsit, meg hurcolni egy nagyot mindenhova. De addigra biztos ebbe is beleszokok:)

Írj, Panni nagyon várja már a kistesót?

Emlékszem, Zaza minden nap megkérdezte, mikor veszi már ki a doktorbácsi a kistesót? Alig győzte kivárni azt a 9 hónapot. Mikor mondtam neki, hogy még túl kicsi, még nőnie kell, mindig azt mondta, nem baj, anya, jó lesz így is:)

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 13, 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bébé és Ági..nagyon édesek vagytok..köszönöm szépen!!!!!!!!!!! Smile))

Orsi..én itt vagyok...gyere mesélj.. látom nem jössz ki a babázás rutinjábol:-))
tervezett baba volt??
Én ha minden igaz augusztus közepe felé 15.dike után leszek kiirva..bár a 12 hetes uh után többet tudok majd...
nemám eltünni...

k.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
orsi0509

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 13, 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Úgy látom, nincs itt egyenlőre 2011- es nyári babaváró, de ha jönne, én itt vagyok:)

Július 27- re várjuk 3- dik babánkat.

Ors

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Pálgi

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 31, 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Korina!
Tiszta szívemből gratulálok a picihez!Jó babavárást és nagyon boldog Új Évet kívánok!

Ági

[^]  

http://hu.fotoalbum.eu/Palgi2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BéBé

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 31, 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kori!

Szívből Gratulálok Nektek! Smile Ennél szebb karácsonyi ajándékotok nem is lehetett... Wink Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
korina001

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 31, 10:24    Hozzászólás témája: 2011-es tavaszi-nyári babavárók... Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok...
aki jövö évbe várja babáját várom sok szeretettel...
Ha minden jol megy akkor mi algusztusi babák leszük..
Sziasztok
Kriszta
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
10 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés