Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2011-es tavaszi-nyári babavárók...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mary0318

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 07, 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na visszaolvastam és örömmel látom,hogy más ismerős is van itt.Szia Orsi Smile
Angel,hát mit mondjak,azért van bennem félsz,mert Panni lányom még elég kicsi és hát nem teljesen egészséges.
És még nem volt problémamentes terhességem,de ki tudja,lehet hogy Kisborsó most majd rácáfol mindenre .)
Látom épp neveken gondolkodtok,nálunk ha lányka lesz Nelli lesz,esetleg Csilla Nelli,én szerettem volna Lénát vagy Elizabetet de apának nem tetszett.
Fiúgyermek esetén,ami szerintem valószínűbb,akkor Áron Tamás.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 07, 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot hetet!!

Végre tavaszodik valamennyire..
Pénteken megyek AFP meg az összes eddigi vérvételre egyszerre nagyon megszívom ezzel az ünnepes dologgal...
Mary gratulálok a pocaklakóhoz!!!

Korina ugyanez volt Zsoltikát hamar összehoztuk a lányt 3,5év alatt
Erre a mostani picurka 2hónap alatt lett összehozva Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 07, 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szia mary! Üdv. közöttünk, és gratulálok a következő babához! Smile

Na, akkor én nem szólok semmit. Mi 1 évet vártunk a babára, mire összejött, de egy örökkévalóságnak tűnt és teljesen el voltam keseredve. 10 év az azért nem semmi, de talán kárpótol érte a sors, hogy most meg máris itt a következő!
mary0318

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 06, 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem terveztük.Őszintén szólva kishíján összecsináltam magam,mikor kiderült.
Kislányomra 10évet vártunk és azt hittük,nem lehet már,errefel utána két
évvel meg újra.
Holnap jobban ráérek,visszaolvasom a hozzászólásokat,hogy kicsit megismerjelek titeket Smile
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 05, 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziia..gratulálok..
szóval 3.dik baba lesz Smile de joooo
tervezett baba vagy csak ugy jött?? nálunk csak ugy jött...nekem azt mondták nem jön össze természetes uton..és tessék Smile
ha nem akarja az ember vagy nem számit rá akkor egyből jön Smile) bezzeg mikor a kislányomat terveztük..mit vergődtem mire összejött Smile)

na szép estét mindenkinek..
és tessék irni...hamar hamar..
mary0318

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 05, 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Smile
Új tagként a kis 8 hetemmel jelentkezem Smile
Asszem Évinene mi már ismerjük egymást valahonnan Smile
Köszönöm Korinna az invitálást Smile
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 03, 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fura eza számítás mert
ma vagyok kereken 15.hetes éppen amikor a 12.hetes UHra mentem akkor jelezték hogy 13.héten vagyok kereken erre 15.hét 3.napot ír
augusztus 25.re vagyok kiírva egyébként.. Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 03, 09:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem meg már az afp eredményért kellene eljutnom vmelyik nap.
Jövő csütörtökön pedig uh! Már nagyon nagyon várom, és remélem kiderül a neme is a picurinak! Smile
Közben apa megtorpedózta az ötletet: ha fiú lesz, már nem akarja hogy az ő nevét kapja. Mint kiderült eddig sem akarta, csak rám hagyta a dolgot. Most ott tartunk, hogy talán Ábel. Ezt én mondtam, ő rábólintott, de szerintem azóta már el is felejtette. Smile
Lánynév ügyben nincs változás.
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 02, 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annyira izgulok már a nemek megtudása miatt Smile)
Nekem tegnap volt az afp levéve.. meg pénteken megyek a máv-ba és ott is levetetem..több szem többet lát Smile)
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 02, 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jövőhéten pénteken megyek 16.hetes 1naposan AFPre meg a sima rutinra egyben mert itt nem adtak előre papírt és biza múlt héten nem volt Várandós szakrendelés az SZTKban ( gondolom az influenza szezon volt az oka)
Lényeg 1szúrásra lesz vércsopi meghatározás AFP akkor terheléses cuki vizsgálat de itt a régi nóta zsemlés tejes dologgal. és 17.héten tudok csak visszamenni a dokihoz ott azonnal 18.hétre UH időpontot kérni az Istvánba akkor talán a nemét is megtudom ( 2gyerekemnél mindig kiderült)

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 02, 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot!!

Korina most nézem pont váltjuk egymást / te 16.hetes vagy
Nekem most 15.hetes a babám a pocimban de semmi hasam csak híztam sajnos 8kgot brrr.. de azóta semmit Very Happy
visszavettem a tejtermékekből.
nekem megmaradtak a rosszul létek főleg este brrr...

Nikolette köszi neked is!!

Évike ezerrel ovizik ahogy kell meggyógyult alig várta hogy vigyem!! Very Happy
kell a sok fejlesztés neki csak így haladunk előre!!
Zsoltikám pedig ettől a héttől csak buszig kell elkísérjem ott felrakom és hazarohanok a lányért, mert neki kötelező fél 9ig beérnie az oviba de mint tudjuk a KÖKI mostanság nem akadálymentes a lánykám pedig babakocsi mert mert hosszabb távokra még ígényli

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 02, 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megvagyunk..már nincsenek rosszul létek.. egyre jobb minden nap..remélem igy is marad még joo ideig Smile
a csajom nem jár oviba igy elkezdtük edzésre járatni ne rajtam vezesse le a fölös energiát Smile
box-ol a szentem Smile nagyon tetszik neki..ma is ment megint.. Smile))

tessék jönni lányok.. nem ám eltünni
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 02, 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ez nagyon kedves ajándék Korina! Én is nagyon tudnék örülni egy ilyennek. Smile

Amúgy hogy vagytok?
Alig ír ide valaki!
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 01, 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ne birnám Smile))

Képzeljétek jövöhét kedden 8.dikán megyek 4d-re..alig várom már... ezt kapom tesomtól nőnapra.. ő meg apa meg a felvételt Zoltán napra Smile) remélem nemhiába megyünk és kiderül a neme..hisz ez az egészlényege Smile))
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 24, 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina ha te birod, én benne vagyok a találkában, a csajszik tuti élveznék a dolgot!

Jó neveket választottatok!

Évinéne: párod örül a a babának?

Remélem mindenki jól van, én még mindig dögrováson vagyok, a betegségben kijött az asztmám, senki nem ad rá semmit, körzetim hülye, tüdőgondozóba meg márc 8-ra kaptam csak időpontot, addig megszülök.

Külső méhszájam 1 újnyira van nyitva, belső zárt. Hajnika nagyobb lesz mint Tündi volt, már most 35 hetesen 2700gramm. Én már nagyon várom, mert már kész vagyok, ez már nekem teher tényleg. Nagyon vizesedem is, mindenki kérdezi mikor jön.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 19, 00:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szép estét kellemes hétvégét!!

Zsoltikának még nem mondtam meg majd csak 18.hetes Uh után.. anyum sem tudja sok a zűr a válásom körül és most ez foglalkoztat első körben
És a lányom lázasodása Sad
2napja jön a láz ma már augmentint löktem neki este. plusz a lázcsillapító kúp nurophen felváltva

[^]  
Vissza az elejére
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 18, 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép nevek!
Na igen, a szappanoperákból, meg sorozatokból szedett nevektől én is kész vagyok. Szegény gyerekekkel hogy lehet így kicseszni?

Akkor apa nálatok is ilyen halogatós? Nálunk mindig mindenre azt mondja hogy ráérünk még... Soká lesz... Van még idő... stb... Vagy alapból ilyenek a férfiak? Smile Smile Smile
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 18, 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halika..
Hát nevek azok vannak.. apával még nem beszéltünk halogatja...Smile)
Ha lány akkor : Vaszkó Barbara Anna
Vaszkó Viktória Anna
Vaszkó Tamara/ de ez csak most jutott eszembe/
megmég kitudja Smile

ha fiu akkor Kristóf Zoltá
Márk vagy Máté Zoltán
De tetszik még a Dávid, Dániel,Patrik,

semmi képp nem akartunk egyik gyereknek sem külföldies hangzásu nevet..az valahogy távol áll tőlem.. a korházba mikor feküdtem az egy csaj gyerekét Amandának hivták a másikét meg szintén valami elvetemült brazil sorozathőröl nevezték el.. és ahogy becézték na az meg még szörnyebb volt...jaj...
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 18, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk a nevek:
ha fiú akkor Péter, mint apa, és akkor kapna hozzá egy második nevet, amin még csak én gondolkoztam, apa nem segít Smile Pedig nagyobb beleszólása lenne, mert a Péterhez én ragaszkodom.
Ha lány akkor az én ötleteim: először Jázmin volt, de azt végleg elvetettük, maradt Zsófi, Kiara. A Zsófira talán még a párom is rábólintana. Az ő kedvencei a Zoé és a Hanna, de Hanna már amúgy is van a családban, meg nekem nem tetszik. A Zoé sem... Smile

Évi, a Stella szerintem is aranyos név! Smile

Korina, nálatok mik az ötletek?
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 18, 09:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de joooo szoval Zsoltika mit szol a kistesóhoz??
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 17, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nevek István és Stella mivel van már egy fiam és egy lánykám...

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 17, 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Évi..de joooooooooo hurrááááá
És mik a nevek??

Zsoltika mit szol a kistesóhoz??

Már én is érzem tegnap óta a kis drágámat..hát igen ennyit jelent hogy tudja az ember lánya hogy mit is kell érezni..meg hogy nem elöl van a lepény...na most futok este jövök..puszika
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 17, 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot!!!

Ma voltunk 9re UH-on
13.hetes vagyok kereken és minden a legnagyobb rendben van
a doki csináltatott Integrált vérvételt Downkór szűrésre 10nap múlva eredmény ( először életemben kérdezték a koromat csak lestem)
Hátsó fali tapadás jó helyen van Very Happy
végre nem mellső fali ezért is érzem jobban valahogy..
Nálunk nevek megvannak Very Happy
augusztus 25.re vagyok kiírva!!
Ma pontosítottak UH szerint

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 17, 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és milyen nevek vannak a tarsolyba?? hátha tudsz nekem is ötletet adni Smile)
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 17, 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó nektek! Mi közösen fogunk dönteni név ügyben. Nem lesz könnyű, mindegyikünknek mások tetszenek. Szerintem vitázunk majd rajta eleget. De majd csak lesz valahogy. Név nélkül nem marad a picuri. Smile

Nem tudom hol vannak a többiek, de rendesen eltűnt mindenki.
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 17, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez a név dolog nehéz kérdés... majd ha tuti lesz akkor rástartolunk... elképzelések vannak.. ezt a gyereket én nevezem el.. a lÁnyomnak a férjem találta ki a Panna nevet Smile)

Hol van mindenki???????????
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 14, 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina!

Talán már nem kapom el, eddig megúsztam, a párom meg már szinte teljesen rendbe jött. Csak most nagyon sok a beteg, mindenhol.

Nálunk is mindenki kislányozik, az egész család, rokonság, ismerősök. Először én is úgy gondoltam. Aztán a párom egyszer csak bejelentette, hogy márpedig fiú lesz! Nem lenne csalódott, ha kislánya lenne, de ez a baba akkor is kisfiú! Aztán ez rám is átragadt. Most mi ketten kisfiúzunk, mindenki más meg kislányról beszél. Smile
Azért is jó lenne tudni már, mert nevek szempontjából sem tudunk megegyezni. Így megbeszéltük, hogy majd akkor választunk nevet, ha már tudjuk a nemét.

Ti gondolkoztatok már neveken?
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 12, 22:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Angel..drukkolok hogy ne kapd el..én is beoltattam magam bár még akkor nem tudtam hogy terhes vagyok..pont a fogantatás környékén kaptama szurit..
az én oldalam is kilyukad hogy mi a baba neme...
a multheti uh-n a lányom közölte hogy ő biza nem látott kukit..szoval ez tuti lány lesz mert már nem fog neki semmi nőni oda...minden áron lányt akar...én probálom késziteni magam hogy fiu lesz..de mindenki lány párti Smile) Wink
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 12, 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Megvagyok! Bocsi, hogy eltűntem.
Közben voltunk dokinál, és minden teljesen rendben van.
Úgy irigylem azokat, akik már tudják a baba nemét! Én sajnos nem, pedig nagyon nagyon kíváncsi vagyok rá, a 18. hetes uh meg olyan soká lesz még.
Jövő héten megyünk afp-re. Amúgy nincs semmi különös.
Ja, a párom egyik nap közölte, hogy ő bizony beteg lesz, mert kissé szarul érzi magát. Másnap tiszta náthásan ébredt. Elment dolgozni, délután hazajött, és csak szenvedett. Gondoltam, ez nagyon hiányzott most nekünk. Vettünk neki gyógyszereket, tegnap itthon maradt, egész nap ágyban volt, és estére teljesen jól volt, mintha semmi baja sem lett volna. Remélem tényleg csak ennyi volt, mert nem lenne jó ha elkapnék tőle valamit. Igaz én beoltattam magam, de hát ki tudja...
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 11, 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziia Bady...én invitáltalak a másik helyről Smile) örülök..remélem többen is leszünk!!!
akkor nemsokára mész a 12 hetes uh-ra igaz? mikorra vagy kiirva? vonalzót mikor csinálsz??

Fiacskád hány éves? mit szol a tesohoz??
sziiiia
k.
Badymami

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 11, 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

szeretnék csatlakozni Hozzátok, a második babámat várom, jelenleg 11hetes vagyok, a neme még titok, bár lehet, hogy úgy mint a fiamnál a 12es uh-on meg tudják mondani...?! Smile persze a lényeg,hogy egészséges legyen a többi csak hab a tortán Smile

Augusztus végére vagyok kiírva és a ST. Imre kórházban fogok ismét szülni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj Hajni...de bunkóó vagyok...megnéztem a képeket...de édes a 3d-s 30 hetes képek..milyen kis karikás kialvatlan pofija van..hihihhi nagyon cuki.. mi most se megyünk 3d-s re.. szép szép meg énis vágyockodnék rá..de smucig vagyok nagyon Smile)))

Ja a máv-ra visszatértve... tegnap bátyám is volt velem és ő is el volt ájulva hogy akár merre tekeregtünk ott a rengetegbe mindenhol szép rend és tisztaság volt.. bezzeg a Péterfybe 2 hete...fujjjjjjjjjjj
kezdjük ott hogy nincsen vécé a szülészeti osztályon.. ki kell menni a folysó végére 2 másik ajtó át menni és ugy jutsz el a slozira ahol a harmonika ajtók rommá vannak tőrve rendesen be se tudod huzni és tiszta retek a vécé..ja és a poén hogy mindig nyitva bukóra az ablak és ha nem nagykabátba mész nagyvécézni akkor vesztettél mert ott halsz hősi fagyhalált... szőőőrnyü..és akkor a többiről nem is beszélve...
Anno a szabolcs utcaiba akár milyen kotvány kinézetü volt de legalább a szobába volt slozi meg tusoló.. áhhh nem értem én ezt..
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyógyuljatok meg gyorsan hogy még élvezni tudd ezt a pár hetet Smile)
A Spánik Gáborhoz járok..annó ő volt a dokimnak a spanja a szabolcs utcai korházba ahol a Pannus született..csak ugyi a dokim lelépett amcsiba és én meg ittmaradtam Angry Confusion

Tündi türelmetlen már??? Majd nyáron mehetnénk a szigetre megint bandázni..addigra a picilány is megerősödik és élvezheti majd a napsütést Pannus meg Tündi pedig egymás társaságát... Smile)Rád is rádfér egy kis kiakapcs majd Smile
Hogy is fogják hivni a királylányt??

Én beoltattam magamat anno..pont a fogantatás környékén kaptam meg a h1-es szurit..hát igen nem tudtam... de a védőnéni meg a gyerekorvos szerint nem lehet semmi következménye..remélem én is nagyon.. de egyenlőre rendben van minden a pocaklalkóval.. szoval mivel igy is marad max szép és okos lesz mint az anyukája meg a nővére és ez legyen a legnagyobb baja! Laughing Laughing Laughing Laughing
ja és a Panka is megkapta a szurit egy joo honapja..

Most megyek és várom lelkesen a postást.. Smile)
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 08, 00:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Évinéne: GRATULÁLOK!!!! Menj azért dokihoz és ne idegeskedj, nehogy baj legyen.

Koina: örülök, hogy jobban vagy, azét pihengess és ne nagyon menj amugy se sehova, ahol tömeg van, nehogy össze szedj vmit. Édes a lánykád!

Jah MÁVba születem Tündit most is ott fogok, sztem jó hely kedvesek, aranyosak. Múltkor megjártuk az ügyeletet, és teljesen meglepődtem, hogy ilyen kedvesek is lehetnek az emberek, mind a szülésznők, az ügyeletes orvos, az asszisztens mind nagyon kedvesek voltak.
Most mi is összezedtünk vmi krságot, iszonyatsan köhögök, nekem sem j, se a babának. Már nagyon várom a nagy napot, de még ne jöjjön, még csak 33 hetes vagyok.
Dokim: Dr. Tirenczel Zsolt. Te kihez jársz?

Orsi: remélem megoldódnak a próblémáitok!
Na én ezért sem oltatom be magam, nem lett semmi baja a babának a láztól? Mit tudtál szedni rá?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 07, 23:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

semmi baj Orsi..fel vagy menteve a mindennapos bejelentkezés alol.. Smile

Ma voltam a aMáv-ba... volt ott is uh.. a baba 65mm és renben van nála minden..
Panka is velem volt..tetszett neki Smile
bőő 12 hetesnek felel meg a méretei alapján.. beszéltem pár szot a dokival mondta jövöhéten hivjam és megbeszéljük ad beutalót az afp-re meg a többi vérvétellel..
4 hét mulva kell majd mennem vv-re..

Panka közölte határozottan hogy ő nem látott kukit igy biztos hogy lány lesz mert az már ugysem nő ki neki Smile))
nagyon lány párti....Smile)
most megyek alcsizni...

Évinéni..mesélj..mizus??
Goofyka??? merre jársz??
Angel???? éséééés teeeee???

jocakát csajok....
orsi0509

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 03, 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Bocsi, hogy így eltűntem, hosszú napjaim vannak, nemigen jutok gép elé.
Korina! Remélem, jót mondanak a MÁVban, elképzelni sem tudom, mit aggódhatsz most. Szorítunk!
Eltűnésem egyik oka, hogy beadattam magamnak a H1N1 elleni meg A és B influ elleni oltást, szülői unszolásra. Erre úgy kiütött, hogy napokig lázasan feküdtem. Mondhatom, nem jött jók a két nagy meg a munka mellett....
Ezek a hetek most nagy iskolavadászással, nyílt napokra járkálásokkal, igazgatók megkeresésével telik. Mivel kisiam motoros diszfáziás- ez egy fajta beszédhiba, ezért integrált suliba kell adnom (szerencsére nem olyan súlyos, hogy logo suli vagy osztál kelljen neki). Persze a körzetesünk nincs erre berendezkedve, a kiszemelt Meixner iskolában már két hónapja erősen nyomulunk, bízunk benne, hogy felveszik oda, de persze be akarom biztosítan imagam, így az összes zuglói integrált sulit nyílt naptól függetlenül is külön fölkeresem, hogy beszélhessek az igazgatókkal, hogy egyáltalán szívesen fogadnak- e minket, pláne hogy egyikben se vagyunk körzetesek. Közben rohangálunk mindenféle vizsgálatra vele, meg felvételire...
Magamat meg vonszolgatom az ilyen- olyan amolyan vizsgálatokra, amitől már a tököm tele van. Két hete voltam vérvételen, pénteken. A kedves nővérkék a terhesgondozóban elfelejtették említeni, hogy pénteken ne menjek, mert akkor nem néznek vércsoportot (amit amúgy se értek, minek néznek, már van bőven papírom arról, hogy A RH negatív vagyok). Szóval mentem pisivel, éhesen, reggel 7-re, összeszervezve másik két gyermekem felügyeletét, oviba cipelését... kivárva a sorom.. feleslegesen.
Mondanom se kell, mivel akkor nem sikerült lecsapolni a vérem, ezért az eredmények is csak egy hét múlvára lehettek volna, amikor meg nem voltam pesten, így csak most pénteken lesz meg, ami miatt még nem tudtam se védőnőhöz, se háziorvoshoz menni. Úgyhogy jövő hétne leszünk 16 hetesek, de még nincs kiskönyvem se...
Közben a melóban is úszom, tönkrement a nyomtatóm, vehetek holnap másikat.
Tegnap óta meg, talán a front miatt, egyfojtában hasogat a fejem, de valami borzalmasan, nem aludtam semmit, csupa rémálmom volt az éjjel.

Kisebbik gyöngyszemünket leadtam a hétre anyuéknak, szerencsére nagyon jó helyen van, szeret ott lenni, nem is hiányol  Így azt hittem, tudok itthon is végre jutni valamire a háztartásban, de a fentiek miatt alig voltam itthon...

Kori, 5 évesen fel lehet még menteni ovi alól? Merthogy 5 éves korban már kötelező járniuk és minden hiányzsát igazolni... Meg elvileg vannak már felkészítő foglalkozásaik. Bár ez ugye szubjektív. Aziz korábbi ovijában valóban, ahogy írtátok, semmire se készítették fel, olyna volt, mint egy bölcsi, csak vigyáztak a gyerekekre, de foglalkozni nem igen foglalkoztak velük. a beszédhibánk miatt ebben az évben már az Elte Speciális Logi ovijába járunk, ahol nemcsak a beszéde miatt kapnak rengeteg fejlesztő foglalkozást, így valami hihetetlen, mennyit fejlődött a fiam ez alatt a pár hónap alatt. Most kezdtek el tanulni írni, ma nagy büszkén írogatta nekem mindenhol az a és i betűket  Kimondhatatlanul hálás vagyok, hogy sikerült ide bekerülnünk, az ország legszínvonalasabb és legjobban felszerelt ovija. No persze jobb lenne, ha tök normális lenne a gyerekem és nem lenne problémánk, de azt hiszem, nem baj, ha már gyerekkorban szembesül azzal, hogy az életben vannak bőven bajok, melyekkel szembe kell nézni.

No, kicsit hosszú lett a mai írásom, bocsi az ömlengésért.

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 03, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot!!

12.héten lesz a genetikai UH mivel dokim az nincs így majd az Istvánban február 17én.
Évikém éppen jókor szünetel az oviból ezekszerint!!!
Szerelmem mondja mindig az oviban nem is tanulnak semmit a gyerekek...
a műtét helye szépen javul de 2-3hétig még nem mehet közösségbe...

Vonalzót majd csak az UH után mivel volt vetélésem így babonás is vagyok...

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 03, 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Évinéni..bakker..majd leesett az állam... de joooo örülök nagyon..majd dumcsizunk...gyere msn-re..
kéne menned pedig a nyaki redő miatt uh-ra minél hamarabb.. vonalzó mikor lesz???
de mostmár szoritsd össze a lábad legalább a 38.dik hétig!! Smile)

Szilda..semmit nem kaptam..akkora köcsögök ott hogy ihaj.. első nap kaptam egy flaska infuziót és ennyi..
de rálog egy picit a méhszájra a lepényem tegnap elött kiderült..
de hétfőn megyek a Máv-ba uh-ra és akkor remélhetőleg már ott maradhatok!!

Tanczy..puszika nektek... hogy van a kis család??? Zalán hogy viseli a tesót???

Goffyka..neked nemsokára itt a vég...de izgi.. hol fogszmost szülni?? anno te is a Mávba voltál Tündivel ugyi?? Milyen hely?? Kihez jársz-jártál??

Ange...köszike.. te hogy vagy??

Orsi??? Mizus??

Lányok...ne hadjuk már elveszni ezt a topikot...
JOOOOOOOOOOO,??????

Most megyek az oviba beadok egy kérvényt hogy szünetletessem a Panka ovibajárását Szeptemberig mert csaka sok betegséget hozza haza nekem állandóan és ez senkinek nem jo..és itthon ugy is többet tanul mint abba a romhalmazba Smile))

puszika este jövök...

Kori...
szilda

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 03, 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kori
Huhhh remélem most már jól vagytok!
Utrót v. duphastont nem kaptál????Azért pihengess, és nem emelj...
Ki a dokid? Péterffybe elhiszem nem akarsz menni, én sem mennék, csak ha visznek!!!!Smile))))))))

Evinene és a többiek!
Nektek is gratulálok, problémamentes babavárást kívánok!
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 03, 00:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Csak belestem ide.

Koni,
atyaég Shocked Remélem most már minden ok!

Evinene,
Te viszont megleptél Smile Vigyázz nagyon magatokra!

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 02, 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok anyucik!!

Akkor bejelentkezem ide is 11.hetes babás vagyok augusztus 23.ra kiírva
Korina Goofyka gratulálok!!!!!

jaj nagyon örülök hogy sikerült nektek!!!
Igazság az hogy csak lestem semmi UH 12.hétig amit meg február 17én néznek pedig addigra már 13.hetes vagyok Surprised

[^]  
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 31, 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina: huh nem semmin mentél keresztül, de a lényeg hogy már ugyahogy jól vagy, a lényeg hogy a baba jól van és szépen fejlődik. Nem adtak progeszteron pótlót?

Náthát azt ilyen helyen nem lehet meguszni sajnos, főleg most infulenza járvány van megint.
Kúráld magad sok gyümölccsel.

És nagyon vigyázz magatokra!
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 31, 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Korina, ezt még olvasni is szörnyű volt! Örülök, hogy végül is jól vagytok, és remélem ezután is minden rendben lesz!
Ja és igaz utólag, de boldog szülinapot kívánok!
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 31, 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sajnos 3 napig a péterfy korház vendégszeretetét élveztem fenyegető vetélés miatt.. szerdán miután itt irogattam reggeliztünk és elmentem pisilni..mit látok???? vér...elég rendesen..azonnal felöltöztem és elmentem a péterfybe.. ott megvizsgáltak és azzonal felküldtek az osztályra ott egy gyors uh és közölték hogy vagy hazamegyek és elvetélek vagy bent maradok..
hát gondolhatjátok hogy mit választottam.. ma jöttem haza nem rég..már csak barnázok..nospát kell szednem, meg egy hét ágynyugalom..és no sex..
kaptam infuziokat bent meg ilyenek.. de az tuti hogy oda többet nem akarok mennni..az egy halálgyár...fuj!!!!!! a baba jol van 45mm és él..ennél nincs fontosabb.. 2 nap alatt 5 mm-ert nőtt Smile))))
azt mondták ez 10 hetesnek felel meg..de kedden azért menjek genetikai uh-ra mindenképp...

szoval ez a szülinapi ajcsim.. azért máshogy képzeltem el ezt a napot.. Sad
ja és ma hajnalba még jo taknyos is lettem odabent azért hogy nehogy könnyen menjen minden Smile)

megyek pihizek kicsit..majd esete jövök..
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 30, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Angel: vagyogatunk, korina eltünt, remélem nincs semmi baja.

Gratula neked is a babádhoz!
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 26, 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Itt vagytok még?
Most találtam ide, gondoltam csatlakozom.
Gratulálok mindenkinek a babákhoz!
Mi aug. 6-ra várjuk a picurkát. Ő lesz az első.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 17, 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina: jaj az nem jó, vmit kenjél rá, vagy borogasd!
Képem most nem nagyon van, van egy az albumomban de az már régi 16.heteses, de nem sokat változtam azóta, mert diétáznom kell, terhességi diabétesz, igy nem annyira nagy a pocakom, vagyis mihez képest.....

Tündi iszonyatosan várja már, de készitjük fel állandóan, hogy most kussban van, de ha kijön tuti orditani is fog.

Van hányinger vagy hasonló kellemetlen tünet? jaj de jó hogy ezen már túl vagyok. huh

Orsi jesszus miket irsz, esések....jaj nagyon vigyázz magadra, meg a picurra is.
orsi0509

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 16, 23:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Korina, nem lépek le, ne aggódj, de hétvégén a meló meg a családi programok miatt lehetetlen gép elé ülnömSmile

Nem nagyon gyűlnek itt a pocakosok Sad

Hogy vagytok egyébként? Bokád, remélem, jobban, vigyázz jobban magadra! (én mondom, aki pár hete leestem a lépcsőn, meg gyerekkel a karomban akkorát tanyáltam a fürdőben a nyamvadt fésüléskönnyítő spray- től, ami a földre szóródott, hogy csillagokat láttam (nyugi, a picinek nem lett baja, ilyenkor az ember ösztönből csak őt védi, így ő csak rám esett, tehát puhán landolt:)

Rosszulléteid vannak? Vagy már lassan elmúlnak?

Ne hari, most megyek aludni, mert holnap nyílt napra megyünk iskolába a nagyfiammal (atyaég, hogy már itt tartunk!!)

Jó éjt!

Ors

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 15, 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goffyka...de jo hogy jöttél... van pocis képed?? ja és köszike Smile)
igyekszem vigyázni magunkra.. de tegnap este kifordult az utcán a lábam és most alig birok menni..dokinál nem voltam..ha nem javul akkor hétfőn valahogy elvonszolom magam..hihihhi
Nagylány várja már a tesot???
Panka már nagyon Smile)

Orsi remélem nemlépsz le!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
9 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés