Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2011-es tavaszi-nyári babavárók...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 20, 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép vasárnapot!!

Hétvégi program:
Mivel a mostani szombat munkanap volt a védőnéni beinvitált egy babaszívhang hallgatózásra még pénteken.
Lényeg szombaton 10re kellett ott lennünk és legnagyobb meglepetésemre gyorsan megtalálta picurkámat Very Happy
ez az új masina érzékenyebb, nem kell 20. hétig várni emlékszem ugyanis hogy Évikét akkortájt keresgéltük.
Kislányomat is levittük egyúttal súly méreckedésre és 12kgra hízott a csajszim 3hónap alatt 1,5kg nála ez nagyon szuper eredmény.
Pocaklakóm jól van szépen dibidobizott a szíve Very Happy
páromnak fülig ért a szája ragyogott amikor meghallotta picurkánk szívverését Very Happy
férgemet sohasem hívta le a védőnő de Stivet már 2szor hívták be Very Happy
Uhnál is csak lestem. április 4-én 9óra 40re van jelenésünk remélem akkor a neme is kiderül de az mindenképpen hogy egészséges...
Vasárnap punnyadással telik bár nekem majd 15-16óra felé szaladnom kell Zsoltikáért..
Évikém elég bágyadt reggel is csak ne egy betegség előjele legyen már megint..

Angelfith 19-én én is 20percenként jártam pisildébe már azt hittem felfáztam de nem csak a hólyagomat szerette a gyerek.

Maryke azta te is elég bátor vagy jó sokat fogsz utazni...

Gofyka remélem azóta már babázol....

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 19, 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina örülök, hogy már jól vagytok! Na, én azért nem ülök egész nap a gép előtt. Reggel v. délelőtt leülök kicsit, megnézem amiket szoktam aztán megyek teszek-veszek, csak hát a gép marad bekapcsolva, és néha azért bekukk ide-oda napközben is. De délután a páromé a gép. Amúgy én is egyedül vagyok itthon. Szörnyen unalmas. Apósék itt vannak a szomszédban, de gondolom érthető, hogy annyira nem vágyom a társaságukra, hogy át is menjek hozzájuk ha nem muszáj. Smile A szüleim 20 km-re vannak, oda mennék szívesen, de napközben ők is dolgoznak. Barátnők szintén. Úgyhogy marad az itthoni uncsi... Egyre inkább kezdem nem feltalálni magam. Sosem bírtam sokáig elülni a seggemen. Most is mennék már bárhova, csak ne kelljen már mindig itthon ülnöm!

Nem tudom mi van a babákkal, de tegnap délutántól én is kapom a hólyag rugdosást rendesen. A mai ébresztő is az volt. Kellemes... Very Happy

Hétvégi program? Az nálunk nincs. Nem szoktunk tervezni, mert akkor úgysem jön össze. Smile A párom ma is dolgozik, úgyhogy nekem a szombat is ugyanolyan mint a többi. Csak ilyenkor legalább előbb jön haza egy kicsit. A vasárnap meg mindig alakul valahogyan. Általában a családdal vagyunk. Vagy az övével, vagy az enyémmel, vagy is-is Smile Vagy az állatokkal foglalkozunk. Lovaink vannak.

Mary, hát nem semmi a napod akkor neked sem. Még végig olvasni sem volt kellemes, nemhogy nap mint nap átélni. Tényleg rád férne egy jó nagy adag pihenés!
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 18, 23:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mary...nem szabadna neked ilyen körülményes dolgokat csinálnod! pont elég neked a két gyerek és a háztartás..na meg a férj.. nagyon vigyázz magadra!!!!!
De azért örülök hogy jol vagytok! és jo hogy jöttél végre!

Lányok: Hétvégi program??
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
mary0318

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 18, 23:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló lányok,hát itt minden oké.
Azon gondolkodom,h nem várom meg az áprilist a táppénzzel,nagyon fáradt vagyok. Fél 4kor kelek,aztán két busszal be Pécsre,meló,du haza két busz majd busz a lányért a bölibe,két busz haza,aztán főzés házimunka. sok na,még nem babásan is.
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 18, 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

huuuha..de megindultatok..hihih háála!
Nálunk ma semmi nem volt..se alul se felül Smile végre..
főztem ligtos kis husi levest meg sütöttem tarját és csináltam hozzá zöldséget...
Panka persze alig eszik..eddig is a fénnyel táplálkozott de most megint ezt folytatja..szörnyella!!

Gofyika..te joo ég.. azért csak nem szándékozik benned lediplomázni az a gyerek!! Smile)
Kitartás... veled vagyunk..

Évinéni.. hát nem irigyellek..de neked ez már igy megy évek ota..mint a mérgezett egér.. és ez csak fokozódni fog!!!!!

Angel..emlékszem anno mikor a Pankát vártam én a 4.dik héttől már táppénzen voltam..és ugye itthon voltam a férjem dolgozott...max a kutyát kellett ellátnom.. akkoriba vettük meg a számitógépet igy volt hogy reggel felketem és délután 5 kor arra eszméltem hogy itthon a férjem mindjárt és nincs kaja Smile)))))))
addig gépeztem meg isten tudja mit csináltam Smile)
Sajna a 20.dik hét után már kezdődött a vizesedésem és egyre sulyosabb volt..szoval volt utána már mivel foglalkoznom még pluszba Smile)))

na megyek mert mindjárt itthon van apa...
sziasztok
jóó éjt..

A fiam egész nap a hólyagommal játszik...de joo játék...
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 18, 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Goofyka! Na, hát még mindig semmi? Szerintem inkább neked kitartás a hátralévő napokhoz! Smile Mikorra vagy kiírva amúgy?
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 18, 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Évinéne, hát tényleg sűrű a napi programod. Így megértem ha nem sokat jutsz géphez, vagy ha van egy kis időd, biztos szívesebben töltöd valami mással. Legfőképp gondolom a gyerkőcökkel.
Én meg kb mindent akkor csinálok amikor éppen kedvem tartja. És igyekszem ezt jól ki is használni. Ha meglesz a baba, akkor majd úgyis mindent akkor fogok csinálni, amikor ő engedi. Smile

Szuperhold??? Remek. Nem hallottam róla, de majd mindjárt utánanézek.
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 18, 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én még mindig egyben sajnos, pedig állandó fájások vannak éjszakánként amitől nem tudok aludni. idegbeteg is vagyok már.
Tündim is itthon, nem akar semmit sem csinálni, csak Tv-t nézni.
Apja is csak idegesit állandóan.
A fejem nagyon fáj ettől az időtől.
Elkezdtem inni a málnalevél teát, mega palástfű teát is, hátha..
Dokim szerint még nem szülünk......Sad
Még mindig csak szűk 1 újnyira vagyok kitágulva s még a feje sem illeszkedett be, csak akkor nem tudom mit érzek akkor amikor ki akarok szakadni ott alul. Közben a méhlepény már meszesedik.

Hmmm meglátjuk mit hoz a hidegfront.

Korina jobbulást!
Többieknek kitartást még van pár hónapotok!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 18, 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina örülök hogy jobban vagytok végre!!!

Jövőhéten meg ülhetek egyet a Házidokinál mert elfogy a gyógyszerem és anyumnak is kell több recept is..
pajzsmirigy gyógyi nem játék ha csak egyszer kihagyom fulladok brrr...
amúgy itt egy cikk meddőséget okozhat ám ami nekem van
pajzsmirigy alulműködés
http://www.babatakarok.hu/pajzsmirigy

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 18, 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot!!!

Angelfith
hát tudod nekem alig van időm a gépre,
Először is mert minden reggel fiamat suliba aztán haza onnan a Klinikákhoz a lányomat oviba viszem itt már 9óra 15nél járunk mire hazaérek.
aztán párom ül a gép előtt mert 1gép van facebookra szoktam szinte csak benézni.
Ma meg ahogy elnézem 11óra 41kor már mehetek főzni aztán mivel Péntek van 13órakor indulhatok vissza kisfiamért a suliba őt hazahozom aztán 14óra 30kor meg lányomért oviba és ez minden hétköznap így megy szeptember óta..
Nem is tudom mióta nem aludtam délelőtt vagy kora délután...
Viszont lehet valami jah Igen Szuperhold lesz holnap!!!
Így írta az újság a metropol jó közel lesz a Földhöz a Hold ez több embernél nyugtalanságot ingerlékenységet okozhat!

Boldog névnapot a Sándoroknak!!!!!!

[^]  
Vissza az elejére
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 18, 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! Én egy kicsit szétesve. Alig aludtam valamit az éjjel. De ezt leszámítva minden rendben van.
Te hogy vagy ma?
És hova tűntek a többiek????
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 18, 06:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szép napot mindenkinek... ki hogy van???
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 17, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól van ez jó hír, örülök neki.
Én meg ma punnyadok, nem csinálok semmit egész nap. Semmihez sincs kedvem, meg erőm sem. Biztos ez a szar esős-szeles idő tehet róla. Olyan jó volt hétvégén az a kis jó idő.
Úgy mennék valahova, kirándulni, csavarogni, vásárolgatni, vagy csak nézelődni, de most pill. nincs kivel. Meg ilyen időben??? Szörnyű.
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 17, 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen..bár a vécével még vannak közös programjaink de teganap 2 óta nem hánytam legalább... este lázas voltam éjszaka meg a Panka volt de ennyi.. csajszi most épp üvegeket festeget én meg már elkezdtem mosni meg összepakoltam felporszivóztam kicsit átfertőtlenitettem a lakást ugy ligtosan..aztán most tusolok egy gyorsat addigra a gép is lejár és teregetés után játszunk végre Smile)
szoval hála jobban érzem magam.. köszönöm Smile)
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 17, 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem csoda ha olyan aktív volt, biztos nem értette szegényke, hogy mi a fene is van most tul.képp.
Amúgy jobban vagy már?
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 17, 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok..ohh a fogyás nekem nem árt:-())))
sőőőt..igy is diétába akartam kezdeni..erre nesze ..megoldja a természet..hihihihh
a fiatalúr tegnap igen aktiv volt hála..de hát ennyi öklendezés után én is pörögtem volna Smile
na megyek üveget festeni a csajommal...
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 17, 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok!
Jobbulást mindenkinek! Remélem amúgy minden oké, és hamar rendbe jöttök!
mary0318

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 16, 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Basszus,mikor hízni kéne... Picurka mozog rendesen?
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 16, 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látod látod.. téged az ufo-k hoztak Smile)
gyogyulj meg hamar... átérzem a nyomordat... hááát én nagyon ramaty vagyok..
panka már nem hány egyenlőre inkább csak fosik mint a viz... és én is... több mint két kilo lejött rolam... fasza fogyokura ..hihih
mary0318

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 16, 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hjaj Korinna jobbulást neked.
Én meg tegnap belázasodtam,meg torokfájás,olyan vagyok mint akit agyoncsaptak aztán felkeltettek és újra agyoncsaptak. Boááá
Egyébként Kisborsóval minden oké,kellett jelentkeznem genetikára a genetikus meg visszavágott h nem kell mennem,mert csak 34,5 leszek szüléskor.A doki meg közölte h de igenis menjek,mert ő küldött.Erre Pécs h de nem kell mennem,sőt a 12hetes UHt csinálja meg Komló.
Visszahívom Komlót,mere megtudom,h Komló nem csinálhat ilyen UHt mert nincs II. kategóriás UH vizsgás szakember Komlón.
Namostakkor kérdem én: Én vagyok az első kismama KOmlón,hogy ezt Pécs eddig nem tudta?
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 16, 07:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

halika..
elkaptuk apától a hasmenése virust...de mellé még hányok is mint az állat... már a Panka is... ki van a tököm...
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 14, 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy nem értem a dolgot ezzel a vonival mert csak csütörtökön leszek 17.hetes áááá

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 14, 23:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek kellemes hétvégét már ami még belőle van

Vérvételek képzeljétek a dögök nem vették már le pénteken mert 8óra után kerültem sorra így csak 16hét 6.napon lesz az AFPhez levéve a vérem Sad a bolond ünnepek nah én ezért utálom már évek óta ha i9lyen toldott szarok vannak.
Szerdán megint neki futok az AFp-s történetnek meg a vércsopimeghatározós szarnak.
A terhelésest viszont megcsináltattam azzal kell úgyis sokat ott ülni.
Évikém nem is ment oviba mert nem értem volna be vele csak 10kor végeztem ugyanis.
Jah tetejébe képzeljétek akihez járok Várandós szakrendelésre csak március 30án lesz újra így egy másik dokitól kell kérjek a 18.hetes Uhra Beutalót az Istvánba pont az is Szerdán ááá....
Fiamat bedobom reggel 7re hogy még 8előtt levegyéka vérem mert a Kispesti SZTKban csak reggel 8kor viszik el az országos vérellátóba a vért ott vizsgálják be ugyanis
Jah majd rá kell írassam hogy 16.hét 6nap nehogy az AFP rossz adatot mutasson

[^]  
Vissza az elejére
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 14, 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én azt nem igazán tudom elképzelni, hogy kislányom legyen. Nagyon sokan pedig azt mondják, hogy hozzánk egy kislányt tudnának elképzelni, az illik hozzánk.
Nem tudom miért, de mikor réges régen megfogalmazódott bennem a gondolat, hogy egyszer majd szeretnék gyereket, én azóta csak úgy képzeltem el, hogy az a gyerkőc kisfiú lesz. És talán majd egyszer később lehet egy kislány is.
Annyira fiúra vagyok beállítódva, hogy hihetetlen. Szar kimondani, mert igazságtalannak érzem, és tudom, ha lányom lesz is ugyanúgy imádni fogom. De valahogy ez a baba a tudatomban kisfiú. És talán a valóságban is kukacos, csak direkt nem mutatta meg rendesen, hogy már most bosszantson a kis picuri. Smile
Én még nem mertem venni neki semmit, csak néha futólag nézegettem az aprócska dolgokat. Pedig lassan már el kellene kezdeni vásárolgatni, főleg hogy nem egyszerre akarunk megvenni mindent a legvégén.
Terepmintás body...szalamander... na, az komoly lehet, igazi kis vagánynak való. Smile
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 14, 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szilda írta:
Koriiiiiiiiiiiiii
Gartulálok a Fiadhoz!!! Laughing Laughing Laughing

Köszönöm drága..nagyon édes vagy Smile))))
szilda

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 14, 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koriiiiiiiiiiiiii
Gartulálok a Fiadhoz!!! Laughing Laughing Laughing
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 14, 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na akkor ujabb egy honapig szoritunk Smile)) Harjrá pasik!!!!!!!
Amugy én a kisfius tudatot nem tudtam elképzelni...sőőőt borzongtam a gondolattol hogy nekem fiam legyen..tudom nem szép dolog de ez van Sad(
de most hogy már láttam a kis kukacot és hogy tudom ez igy is marad...hááát lányok ---rendesen büszkeséggel tölt el és egy hatalmas kihivásnak tekintem a fiamat Smile))))))
Már vettem egy jo pár dolgot a fiamnak..és olyan jo volt a hétvégén egy bababörzén voltam és már tudatosan a fius cuccokat keresetem... olyan rucit vettem neki hogy beszarás.. terepmintás body csak kékes szinü a minta és egy szalamnder szalad át rajta keresztbe --- rohadt jol néz ki Smile) Lányomnak is nagyon tetszett Smile)
én megyek a Péterfybe 21.dikén délelött a genetikai uh-ra .. és akkor be is fejeztem ott a pályafutásomat Smile és 22.dikén pedig a Máv-ba megyek és akkor ott folytatom tovább...
na megyek felketem a csajomat... apa horgászni van..nekünk meg le kéne menni shoppingolni kicsit Smile)
jo pihit csajok..és tessék irni..

puszika
K.
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 11, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát majd meglátjuk. Smile
1 hónap múlva megyek megint dokihoz, de a köv. uh. nem tudom mikor lesz. Beszéltük a párommal, hogy el kellene menni 4D-s re, csak az meg olyan sokba kerül. De majd meglátjuk. Vagy megpróbáljuk összehozni valahogy, vagy azt kérem mondjuk a szüleimtől ajándékba valamire. Smile
Tegnap már egy kicsit megbékéltem a gondolattal, hogy esetleg kislány lesz. Akkor majd veszek neki Hello Kitty-s cuccokat. De valahogy olyan nehéz elképzelni. Nagyon fiú párti vagyok. Úgy szeretném ha ő most kisfiú lenne, aztán majd később lenne egy hugicája! De ez nem kívánságműsor. Smile
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 11, 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen mert kivi voltam mi lakik a pociba Smile)
hát lehet hogy akkor fiu mert azt állitolag sokkal jobban ki lehet szurni Smile))
mikor mész legközelebb dokihoz??
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 11, 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, sziasztok!
Korina, ennyire vártál? Smile
Lehet hogy kisfiú, de nem volt egyértelmű. Sajnos nem látszott rendesen. Tegnap csalódott is voltam miatta egy kicsit, de ma már nem számít. Lényeg, hogy amúgy minden teljesen rendben van!
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 11, 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angel... mesélj mááár ki lakik a pocakban???
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 11, 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó reggelt hölgyeim..ki merre bujkál???
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 10, 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofyka... akkor mennek a drukkok...pár nap és babázhatsz... jo majd cserélhetünk néha Smile))))
a számom küldöm privibe..puszka..
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 10, 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina: te mázlista! Cseréljünk....Smile és kisfiut szerettem volna, de nem bánom természetesen, hogy megint lány lesz, mert legalább már ismerem a lányok minden nyügjét baját.

Judit: bocsi, pont dokinál voltam amikor hivtál, vagy éppen nem tudom felvenni. Köszi mindent, természetesen jelzek majd ha van vmi történés.

De dokim szerint egyenlőre még nem szülök, szűk 1 újnyira vagyok kitágulva, közben a streptococcusom pozitiv lett, erre szedek anytibogyót, hogy semmiképpen ne legyen baja a babának.

De nagyon nem birom már sajnos, menni nem tudok, vezetni is alig tudok.

Köszönöm mindenkinek a drukkot. rám is fér! DE már lennék ott, annyira várom.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 09, 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm mindenkinek..édesek vagytok Smile))
kislányt akartunk..de hát bekukacosodott.. mostmár kihivásnak tekinetem innentől Smile))
agel..drukk a holnapi uh-hoz!!!!!!!

este jövök most végre játszom egy picit ha hagy a család....
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 09, 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Jaj de sokat írtatok hirtelen! Smile

Korina, gratulálok a kisfiúhoz!
Mary, neked is, hogy minden rendben van!

Nekem 1,19 lett az afp eredményem, ez okés.
Holnap meg uh! Szorítsatok! Remélem nekem is kiderül hogy fiú v. lány!
mary0318

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 09, 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratulálok a kisfiúhoz Smile
Főleg ha azt is akartál Smile
G.judit

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 09, 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori,

Gratulálok a kisfiúhoz!!!
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 09, 00:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ági...köszönöm...hát remélem.. most még ugy érzem hogy egy hatalmas kihivás lesz számomra hogy fiam lesz..hiszen mindenki azt pumpálta hogy lány lány lány lány... és tessék... de a lényeg hogy teljesen egészséges..korának megfelelő.. és ennél több nekem nem is kell.. majd jövök a fius tanácsokért! :.-)))
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 08, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina
Gratulálok a kisfiúhoz! Smile Majd meglátod mekkora boldogság egy kisfiú is. Smile

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 08, 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fiu Smile)
G.judit

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 08, 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tesó még nincs tervben,de lehet,hogy nem is lesz,sokmindentől függ sajna.

Ma este teszek fel néhány képet az albumomba.
Mostanában kevesebbet fotózunk.
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 08, 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mary..gratula a baba kukk hoz!!! örülök hogy minden ok! Évinéninek is azt tanácsoltam hogy jol szoritsa össze a lábát mostmár hogy sokáig bent maradjon a baba! tudom édes kevés ez ehez de egy probát megér? Embarassed
Judit..de jooo hogy jöttél Smile teso tervben van?? Kérünk képet a nagylányrol...

Jaj lányok örülök hogy irtok ám..van egy másik forum ahová járok...de az valami szörnyü sznob hely..áááá
G.judit

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 08, 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Minden kismaminak gratulálok a pocaklakóhoz!
Bocsi,hogy betolakodok egy picikét hozzátok!

Goofyka,

Miattad jöttem! Gyors és problémamentes szülést kívánok neked!!! Várom az SMS-t,telcsin nem tudtalak elérni.
mary0318

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 08, 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jelentem voltunk doktorbácsinál,Kisborsóval minden rendben van,kitűnően látszott az ultrahangon és hallottam dobogni a pici szívét Smile
Ülőmagassága 26mm,ami azt jelenti hogy kb 9-10hetes.
Dolgozhatok,ha akarok,de ha akarom,azonnal mehetek táppénzre is az előzmények miatt.
Hát kb ennyi lenne Smile

Goofy nagyon drukkolok a gyors és problémamentes szülésért Smile
Korinna,szuper eredmény Smile MOst majd nekem is kell mennem mindenféle vizsgálatra.Persze itt Komlón semmi nincs,Pécsre kell bejárni mindenért. :/
Angel Köszi,nekem is egyre jobban tetszik Smile Bármég mindig azt mondom,hogy szerintem fiú Smile
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 08, 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megvan az afp eredményem 0,82 lett..szoval ez rendben.. mostmár csak az uh-miatt izgulok kuuurvára...
amint tudok jövök..puszika csajok..

ja Mary...most minden rendben lesz.. és örülök hogy ennyire megerősödött a kiscsaj..grat...
angelfilth

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 08, 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj Mary, remélem a mostani terhességnél minden rendben lesz! A Nelli nagyon szép név! Anyukámat is így hívják. Smile

Goofyka, nekem nem tudnád megjósolni hogy kisfiú lesz? Smile Csütörtökön nagyon remélem hogy kiderül!

Korina, drukkolok!!!!!!!!!!
mary0318

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 07, 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Panni lányom,csakúgy mint Évié,nagyon sietett a világra jönni.
24hétre 31cm és 740gramm súllyal érkezett. Volt két agyvérzése,BPD,köldöksérv stb. ÉS Retinopátia,ami miatt műtötték a kis szemeit kéthósan.
Jelenleg már "csak" a szeme ami gáz,a jobb szemére vak a bal -13dioptriás,és kicsit le van maradva a fejlődésben.,nem behozhatatlanul.Járunk korai fejlesztőbe,rengeteget segít,és Panni már szalad és beszél,csak még nem szobatiszta.
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 07, 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goffyka..hol fogsz szülni??
Ha igazad lesz igérem valami nagyon szép ajcsit viszek neked a korházba... holnap este megirom hogy mizu lett..remélem ababa is akarja majd a lába közepét mutogatni....nem kéne hogy kis szégyenlős legyen Smile)
ird meg privibe a telcsiszámodat légyszives

Mary... ha nem titok mi a gond a kiscsajnál:Confused??

Évinéni.. drágám hát akkor most csak nem fog csuszni sokat a vv-el...
mikor utaztok???

angel...látod látod..ha az ember nagyon akarja tuti nem megy... nálunk is igy volt...hihihhi
jaj lányok annyira izgulok....drukkoljatok ...

jooo éjt!!!!!!!!!!!
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 07, 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én még 1-ben vagyok, de remélem már nem sok van hátra, mert már nem birom sokáig!

Korina ésÉvinéne: tuti lányotok lesz ismét! Mi be hogy!!!! Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
8 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés