Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2010 Nyári Babavárók
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Én meg szerdán megyek a Védőnőhöz szívhang hallgatásra! Play Kíváncsi Vagyok Te milyen Babakocsit választasz! Very Happy (Mert úgy veszem észre több mindenbe hasonló ízlésünk,gondolataink vannak.) Wink Laughing Jázmin egész nap kalapál odabent,olyan jó! Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, Gree, nagyon köszönöm Smile Örülünk is ezerrel!

Gree, én is ilyen szülést képzelek. Amikor 25 évesen első alkalomkor voltam terhes, rögtön császárt szerettem volna, most pedig úgy érzem, hogy felkészültebb vagyok (bár mint kiderült idős Wink ) egy természetes szülésre.

Bogi, én is hasonló felszerelésű babakocsira gondoltam. Ha kiválasztjuk, én is majd felteszem.

Bant, voltál vese UH-n?

Holnap megyek a védőnőhöz szívhang hallgatásra, mivel megigértem neki.
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana: JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
20.Hét!!!! Partytime Sport Play

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree,
Nagyon szép szüléstörténet!!!Na valahogy Én is így szeretnék szülni!

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bogi, Adriana: JAjj de szupi mindkét bébi járgány. Irígy, irígy....

Különszoba: Hankus nálunk anno külön szobába került. Egy hónapos koráig vele aludtam. Majd utánna visszaköltöztem apához. Bár nem sok időt töltöttem a hálóban, mert ugye elég sűrűn kelős volt az Angyalunk ami még mostanra sem változott.
Most a kistesó megy a tesó szobájába, és remélhetőleg a nagy is ott tölti majd az éjszakát. Wink

Szülés: NEm leszek hosszadalmas, mert szerencsére maga a szülés sem volt hosszú. A kiírt időpont előtt 2 héttel befektettek, mert 15 kg-t szedtem fel.
10.ére voltak kiírva ami csütörtök volt, de nekem már vasárnap jóslófájásaim voltak, amiről nem is nagyon vettem tudomást, mert, hogy éjszaka simán tudtam aludni tőlük. Anyukám szerint már vasárnap elég nyűgös voltam. Kedden (8.a) furi volt, hogy egész nap fél óránként pisilni kellet- szivárgott a magzatvíz. Délután fél2kor voltam köldökzsinóráramlás vizsgálaton, ahol a doki azt mondta minden redben..szóval ő sem vette észre, hogy kevesebb lenne a magzatvíz. Délutánra kezdődtek a fájások is. Este fél7re már 5 percesek voltak. Akkor volt vizit is és szóltam a dokinak, aki mondta, hogy menjek és megvizsgál. Vizsgálat után mondta,hogy pakoljak és irány a szülőszoba, mert már csak egy hajas fejbőrt lát és 2 ujjnyira nyitva vagyok.
Szülőszobán voltam 7re. Megkaptam a beöntést-ami nekem már megváltás volt, mert jó hete székrekedéssel szenvedtem-borotválni nem borotváltak, mert ezt megoldottam. Utánna tusoltam, ami szintén nagyon jól esett, mert tompította a fájásokat. Közben üzentem apának, hogy mindjárt szülök(ő sem és én sem akartuk, hogy ott legyen). Sajnos épp feküdtem a szülőszobán, így nem nagyon volt a szülésznői segítségem, majd csak úgy 2 óra múlva. addig vizet facsartam a bordásfalból.Smile Persze közben megérkezett a dokim, megvizsgált.9 óra után bekerültem a vajúdóból, rám kapcsolták a szívhangmonitort, meg a fájásmérőt, kaptam a karomba infúziót ami felerősíti a fájákokat. MOndta a doki, hogy olyan fél óra múlva hat addig nem sok mindent tudunk csinálni. Hát nekem nem kellett fél óra max. 5 perc, akkor szóltam,,hogy mostmár nagyon rosszul vagyok(hányinger, bekakilás érzés). A doki alig akarta elhinni, mert ez már az utolsó szakasz. Gyorsan felfektettek az ágyra és innen már csak arra emlékszem,,hogy nyomtam vagy 3at, a negyedik előtt szólt a doki, hogy gátmetszés( nem is éreztem) és utánna kinn is volt HAnki. FÉl11kor. A mellemre fektették, én meg attól féltem, hogy nem tudom tartani, mert semmi erőm nem volt már. ezután két órát pihentem a szülőszobán megfigyelés alatt.
Szerencsém volt, mert nagyon rövid idő alatt lezajlott.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
http://neobaby.hu/index.php?&a.....am_cortina

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
150 ezer,de ebbe minden benne van!(mózes,sport,hordozó,esővédő,lábzsák)És marha profi!!!Igen Én külön rakom Jázmint,sajnos nagyon kicsi a két szoba de olyan közel van egymáshoz mintha egy szobába lennénk,de a Gyerekszobába van egy fotelágy majd meglátom lehet Én költözöm.Meg ezért vettem a légzésfigyelőt bébiőrrel.

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 09:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree, nagyon örülök, hogy minden rendben veled is és a babával is. Ha majd egyszer lesz időd, meséld el kérlek a szülést.

Bogi, nagyon jó néz ki a babakocsi. Végül mennyibe került?

Lányok, ti mind rögtön külön szobába fogjátok elhelyezni a babátokat?

Brigs, örülök,hogy minden rendben. Milyen hormonokra gondolsz? Szerintem inkább a vitaminok befolyásolják a magzat nagyságát, mivel progeszteronon kívül más hormont nem is szedtünk.
Brigs

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 27, 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi!

a baross utcai 4D-ben voltunk, jó volt a gép.
azt mondták hogy a 34. hét körül érdemes menni, mert akkor már jobban hasonlít a pofija valakire, mi a 28. héten járunk.
méretei alapján 30 hetes, lehet hogy a hormonok miatt?
pénteki akcióban 8000 ft volt.
de jó volt már látni, csak az elején aludt...

szóval Fülöp szerint 30-on túl nem lehet spontán szülni?
hát a legtöbb betege sajnos 30-on túl van...
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Brigs!
De szuper biztos nagy élmény volt,Én is már úgy várom a 4D-t?Hol voltatok?Jó volt a gép?Nekem azt mondta a Proff hogy a 30.hét előtt ne menjek,hogy minél jobban látszódjon az arca.Képek cd vannak?Mennyibe került?

[^]  
Vissza az elejére
Brigs

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

ma voltunk 4D-n, nagyon aranyos, aludt és a keze az arca előtt volt de a végén megmutatta magát!
a méretei szerint már 30 hetes, pedig most töltöttem a 27-t.

hát nem tudom....

örülök, hogy mindenkivel minden oké és hajrá shoppingolás!

puszi
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree,
Tök jó hogy Veled is minden rendben van!!!Puszi Hannának!

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Adriana, Bogi: Jó olvasni, hogy már be vagytok lelkesedve a babacuccok iránt. Írígykedem is kicsit.
MI már csak akkor vásárolunk babarucikat is ha esetleg kisfiunk lesz.
Babakocsi is marad ami Hankié volt, mert szerencsére uniszex színű. Pedig azt szivesen lecserélném, valami modernebb felfújható kerekűre,és kicsit keskenyebbre.
De így második gyerkőcnél már nincs értelme.
Tényleg azt megtudhatjuk, hogy milyen kocsit vesztek?

C&A: Én is ott vettem magamnak csini kismamis felsőt. Ami elegáns is, meg ha másféle alsó van rajtam akkor utcára is mehet.
Gatyót én egyenlőre nem veszek magamnak, mert a csípő farmerjaim még elég kényelmesek.

JA. Szerdán voltam dokinál...nem a sajátomnál, mert ő elment az itteni kórházból. Szerencsére pocakilag, méhszájilag minden redben.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Ez így van! Play Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért nem panaszkodhatunk, jó dolgunk van ... Wink
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adrianna,
Én egyke Vagyok,Férjemnek van egy Húga de Ő még nincs Férjnél,és Gyereke sincs még. Wink(Elég lesz Nekünk kifizetni az ablakcserét,festést stb...)

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adrianna,
Nálunk dettó!!! Play Odaadták a pénzt Mi meg megvettük a Babakocsit! Wink Ők mondták hogy akkor meg kell venni ha most van akcióba!(30e olcsóbb volt most)Az Ágyat meg a többit majd az átalakítás után a tiszta szobába,de azt is Én választom Ők fizetik. Embarassed Laughing

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, nagyon ügyesek vagytok!!!
Én azért nézem inkább a babarucikat, mert a babakocsit meg az ágyat plusz pelenkázó szerkényt a nagyszülők akarják megvenni Smile Smile Első és egyetlen már több mint 10 éve várva várt unoka mind a két oldalról Smile
Múltkor bejelentették nekem egy nehezebb nap után, hogy vigyázzak a Vitoldjukra. Nagyon aranyosak, de néha a szeretet is teher Wink
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adrianna,
Ne aggódj Nekem se Laughing Laughing Laughing A Zártba a Kismamik világosítottak fel! Cool Tényleg nagyon tuti dolgok vannak ott Kismamáknak,érdemes megnézni!Legutobb az Aréna plázaiba néztem szét nagy választék volt! Wink Very Happy
Egyébként Mi már megvettük a Babakocsit Jázminnak. Embarassed Embarassed Embarassed (sokkal olcsóbb volt most ,és arra gondoltunk azt a pénzt amit spórolunk majd másra költjük,persze Rá!)meg vettem Neki húsvétra légzésfigyelőt bébiőrrel,meg egy peluskukát!Magamnak meg egy szopispárnát Embarassed Wink Laughing Na Nekünk ennyi Babacuccunk van!Viszont Én még ruhát nem vettem egy darabot se,Én majd a szoba megcsinálása után akarok vásárolgatni,tuti az utolsó pillanatba. Rolling Eyes Laughing De ez van addig a Babakocsit se hozom haza ne porosodjon majd itt a kupiba! Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 10:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, köszönöm a tippet, eszembe se jutott volna.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 26, 08:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Adriana,
Én Kismama nadrágot (nagyon vagány farmer)a C&A-ba vettem,olyan jók vannak ott is,meg farmer szoknyák!!!Nézd majd meg!Ott is egész Kismama részleg van.

[^]  
Vissza az elejére
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana, gratu az új ruhákhoz, kezdődik a legális shoppingolási szakasz Smile Mi még a babának nem veszünk semmit, viszont katalógust kérek majd a sógoromtól, ő arra jön-megy gyakran, meg persze már interneten is nézelődök.

Háziorvossal beszéltem a beutalók miatt, most megy a húgom, remélem, sürgősségivel adja, hogy holnap csináltathassam a vizsgálatokat.
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok, ma voltam a Brendonban farmernadrágot venni (ez az egyetlen nadrág, amit hordok, már mint a farmer) és vettem Vitoldnak két kombidreszt. Igazságtalannak tartottam volna, ha neki semmit nem veszek, csak mindig magamnak Wink
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Brigs, mi volt az UH-n?
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, én csak erősítem ezt a szabályt én is apukámra hasonlítok méretekben, de az arcom az anyukámé.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant,
Drukk a jó eredményért!
Adriana,
A sújt nem mondta a Doki,csak azt hogy korának megfelelő.Én meg nem kérdeztem rá külön. Embarassed ,de mindig kicsit idősebbnek mérik,most is 19hetes 3 naposnak mérték,és 19 hetes 1 napos volt.Szerintem (ha a Férjemre hasonlít)nem lesz kicsi Leány. Wink Laughing Azt mondják általában a Lányok az Apjukra ütnek,na majd meglátjuk. Cool Laughing

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, szorítok, hogy mindent rendben találjanak.
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Közben meglett az urológus szakvélemény: karbamid, kreatinin+kreatinin clearance, valamint vese UH kell, úgyhogy délután hívom a háziorvost beutalóért, remélem, sikerül a dolog. És hogy jó eredmények lesznek!
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, gratulálok a zárt méhszájhoz! A lehetséges császár miatt pedig szerintem ne aggódjál, az a fontos, hogy a babának és neked is a legjobb legyen. Fülöp nem császár párti, de olvastam, hogy ha bármi kétsége is van, akkor nem engedi a természetes szülést.
Nekem nem mondott semmit a császárról eddig. De én már mondtam is a családnak, hogy teljesen alávetem magam a döntésének, ezért ha még az utolsó pilanatban is úgy döntene, hogy az én esetemben császárt kell alkalmazni, akkor rögtön beleegyeznék.
Bant, te láttál engem, ezért tudod, hogy 176cm magas vagyok, széles csípővel. Talán ezért nem mondta, ami a koromat illeti, én még idősebb vagyok első szülőnek. Biztos, ami biztos, ezt is megkérdezem tőle csütörtökön.

Bogi, erről jutott eszembe, hogy nem is mondtad, hogy Jázmin súlya mennyi volt.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant,Nekem is feszegette tegnap a szülés kérdést a Proff.Nekem is azt mondta hogy ha nem fordul be vagy nehezen menne a sima szülés nem fog kockáztatni(korom,lombik miatt)akkor császár.Én teljesen Rá bízom a lényeg hogy Jázmin,és Én is egészségesek legyünk.Neki kell akkor megítélni a helyes tennivalót,Nekem /Nekünk meg meg kell Bennük bízzunk!
Köszönöm a gratut!Örülök hogy elvállalt Fülöp,azért ez így a legjobb,csak Ő ismeri a legjobban a terhességed!Gratu a zárt méhszájhoz,Én is ennek is úgy örültem hogy az Enyém is teljesen zárt! Wink Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bogi, gratu a jó eredményekhez és Jázminhoz!

Én tegnap voltam Fülöpnél, méhszáj 'mint a beton' szerencsére, a vesetágulatra megint csak legyintett, hogy magától rendbejön. A kéz- és lábfejpüffedésre nézegette a laborjaimat, szerinte ha nem növekszik, egyelőre ne csináljunk semmit, de azért ma beszél egy urológussal, mert a kreatininom egy kicsit alacsony, megkérdezi, hogy szerinte ez okozhatja-e, nehogy toxémia kezdete legyen. Hát ne is!

A végén mondtam neki, hogy eddig erről nem beszéltünk, de nála szülnék, erre az volt a válasza, hogy ő is így gondolta, nem is szívesen engedne ki a kezei közül. Viszont utána hozzátette, hogy szerinte könnyen lehet, hogy császár lesz, inkább barátkozzak a gondolattal. Az indoklása pedig, hogy első szülőnek kicsit öreg vagyok (30 vagyok), és hogy nem nagy darab, ha a baba szépen fejlett lesz, akkor lehet, hogy gondok lesznek a fej kijövetelével. Azt mondta, hogy ha addig minden rendben, akkor persze próbáljuk meg hüvelyi úton, ha szépen-gyorsan megy, nem császározik. Jól meglepődtem, mondtam is neki, és hogy nem szeretnék császárt. Még úgyis visszatérünk rá. A dolog azért is meglepő, mert eddig a korábban nála szültek pont azt hangsúlyozták, hogy milyen sokáig várt, türelmes volt, nem vitte őket császárra.
Adriana, neked a szülséről mondott valamit?
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 25, 01:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bogi: Gratulálok a szupi eredményekhez és persze Jázminhoz.

Lassan előtör belőlem is a kíváncsiság, hogy megtudjam pocaklakóm nemét!!!
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Mint Ti Vitoldal! Wink :puszi:Miért ne lehetne a Kálciumot szedni?Én vettem kálcium sandoz pezsgőtablettát,és amikor érzem éjjel hogy kicsit húzza a görcs a lábam másnap iszom egyet kb hetente 1-et!Mondtam is ma a Proffnak mondta hogy jól tettem!Szerintem Te is nyugodtan ihatnád,de azért kérdezz rá Fülinél!De ezzel nem ártasz sőt! Wink Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, nagyon ügyesek vagytok Jázminnal! Smile
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,Judit,
Köszönöm a Velem örülést!Aranyosak Vagytok! Puszi
VV:A tokszoplasma,meg az állt vérkép,most elemezte ki az AFP-t,és az integrált tesztet.Azt mondta szuper.Április 15.én terhes gondozás lesz a proffnál,és ha akarok elmehetek UH-ra is... Wink Laughing Cukorterhelést a 26. héten fog kérni.(azt mondta ha rendszeresen mérem az úgy jó)

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, nagyon szuper hírek! Gratulálok Jázminhoz!!! Smile Smile Milyen vv volt most? És április 15-én milyen vizsgálat lesz?

Én sajnos nem tudok tejes dolgokat enni amióta terhes vagyok. Előtte se voltam oda értük, de most többször vettem activiát és az első kanál után nem tudom rávenni magamat, hogy megegyem. Jövő héten készülök is Fülöpöt megkérdezni, hogy nem kellene ebben az esetben nekem kálciumot szedni? Vízben főtt zabpelyhet ízesítve szoktam esténként enni. Változó sikerrel segít.
G.judit

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bocsi,hogy betörök!

Mindenkinek boldog és problémamentes babavárást kívánok!

Bogi,
Főleg miattad néztem be,mert már régóta drukkoltam neked a kűzdősben és gratulálni akartam a kislányodhoz!

Puszi mindenkinek:

Jutka
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mazsikánkal minden rendben van teljesen rendbe vannak a kis szervei,a méhlepény is nagyon jó helyen van(hátsó fal),és a vv-ek is szuperek!Teljesen zárt a méhszáj kívül belül!Mazsi produkálta Magát amikor megérezte az UH fejet ütötte a hasamat ököllel,már most nagyon vadóc akaratos,egyébként nem volt szégyenlős és teljesen szétette a lábát ,és KISLÁNY!Innentől kezdve azt hiszem Mazsikánkat Jázminnak kell hívjuk.Teljesen elolvadtunk Tőle a Férjemmel!Imádjuk már most!!! Love Love Love Köv vizsgálat április 15.
Adriana,
Próbáld ki székrekedésre az activiát uzsira és rakjál bele zabkorpát hagyd fél órát hogy megázzon amióta Én ezt bevezettem semmi gondom a székrekedéssel pedig előtte kritikus volt a helyzet! Confused

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Brigs, nekem azt mondták a telefonban, hogy minden hónapban négy alkalommal, ha jól emlékszem szerdán. Az első alkalom előtt szülőszoba látogatás, de márciúsban ez még kimaradt az influenza fertőzés veszélye miatt. Az áprilisról nem nyilatkoztak. Azt mondták, hogy 7 hónaposan érdemes elmenni a felkészítőre. Hát én úgy gondolom, hogy inkább 6 hónaposan már elmegyek, biztos ami biztos alapon, azaz májusban. Majd írd meg, hogy neked mit mondtak.
Brigs

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia,

eddig én is csak neten nézegettem a dolgokat mit hol szeretnék venni és a 22. heti uh után nem bírtam....
hétfőn megyek a mávba uh-ra és megkérdezem mikor van szülésfelkészítő.
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Brigs, jól vagyunk. Vannak apró gondjaim,de nem is említettem eddig őket, mivel a terhesség velejárói, mint példáúl álmatlanság (max 5 órát tudok aludni), székrekedés stb. Smile ennyi gondom legyen.
Hála a Jó Istennek a kisfiam mozgékony, és ez megnyugtat.
Már mi is nézegettük a babaholmikat, babakocsit, az ágyat stb. Ki is írtam, hogy mit hol akarok megvenni, de még várok egy kicsit.
Szülésfelkészítőn már voltál?
Brigs

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana!

28.
igen már sok mindent vásároltam, ruhákat, babakocsit, takarót stb.
barátoktól is kapunk sok mindent, szinte mindenkinek fia van a baráti körből.
lassan be is kell rendezni a szobát, egyelőre csak szatyorban van minden.

ti hogy vagytok?
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, nagyon-nagyon várunk az UH-ról

Brigs, hanyadik heti UH lesz hétfőn? Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. Már vásároltál a babának valamit?
Brigs

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 24, 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

még mindig rossz a gépem, csak ritkán tudok írni.
a terheléses cukrom jó lett!
pénteken megyünk 4D-ra, úgy izgulok!

Adriana!
nekem a 22. héten 62 % lett az fcr-m, 55 % volt decemberben.

Örülök hogy mindenkivel minden oké és hogy érzitek a mocorgást, a kisfiam este nagyon aktív!

hétfőn jön valaki a mávba uh-ra?
Vissza az elejére
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 23, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi. Ha addig megtudok valami okosat, akkor megírom.
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 23, 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,Bant ,
Szerintem ez még belefér az Enyém sokkal régebbi volt... Embarassed

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 23, 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, nekem a februárira februárban azt mondta, hogy csak nyugodtan írja be a védőnő. Hát nem tudom, még majd jövő héten megkérdezem. De hát mi értelme van most megcsináltatni újra? Kezelni úgy se lehetne egy kismamát, ha még találnának is valamilyen kóros eltérést.
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 23, 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a válaszokat a citológiával. Nekem 2009 április eleji a citológiám- vajon ez még belefér? Nem szívesen csináltatnám meg terhesség alatt. Ha minden igaz, holnap úgyis megyek Fülöphöz, akkor megkérdezem.
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 23, 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, Bogi, nekem Fülöp azt mondta, hogy jó lesz az. Szerintem nem akarja a méhnyakot bolygatni.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  Következő
18 / 23 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés